093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Агентам

Про професію

Люди купують автомобілі й квартири, виїздять на відпочинок за кордон, замислюються про гідну освіту для своїх дітей і про забезпечення своєї старості. І для того, щоб захистити себе, своє здоров'я та майно, вони звертаються за фінансовими гарантіями до страхових компаній. І на передньому краї їх зустрічає страховий агент — представник однієї із найперспективніших професій сучасності!

Страховий агент — це висококваліфікований фахівець з продажу, із вільним графіком роботи й гарним заробітком, це людина з високим темпом життя, активною життєвою позицією, із запалом і енергією. Його зброя — щира посмішка й бажання допомагати. Це людина, яка вміє вчитися й працювати, йти вперед і досягати успіху.

Місія Агента — допомагати людям у непередбачених життєвих ситуаціях. Адже Агент - не тільки «продавець страхових продуктів», а професіонал, який вселяє в клієнтів впевненість у майбутньому.

Хто може приєднатися до нашої команди страхових агентів?

Це може бути кожна людина — кожен, хто прагне допомагати людям; кожен, хто бажає і вміє ефективно спілкуватися; кожен, хто цінує інших і любить нові знайомства; кожен, хто має, або хоче мати багато друзів. У рядах наших агентів — відставні військові й пенсіонери, студенти й вчителі, лікарі й менеджери, працівники різних професій.

Приєднуйтеся й Ви до нас — навчайтеся, працюйте, заводьте друзів, досягайте успіху й робіть кар'єру з нами в СГ «ТАС»!

ТАС - робота страховим агентом

Ми переконані, що стабільність і якість роботи нашої Компанії є запорукою процвітання наших клієнтів і сьогодні ми запрошуємо Вас приєднатися до команди професіоналів, які не тільки зуміли протягом багатьох років утримувати лідерські позиції на страховому ринку та демонструвати свій професіоналізм, але й побудувати організацію, причетність до якої кожного і кожної з нас є тем двигуном, що спонукує нас йти вперед, зростати в професійному й особистісному плані, працювати на економіку України в цілому і конкретно на кожного з наших клієнтів!

Наша Компанія:

 • посідає провідні позиції за основними показниками в рейтингу страхових компаній України;
 • постійно впроваджує передові методи ведення бізнесу;
 • персонал її має високі професійні якості, знання й досвід.

Агенти страхової компанії АТ «СГ« ТАС » мають можливість постійно розвиватися та підвищувати власну кваліфікацію. Кар'єра в АТ «СГ« ТАС » дозволяє кожному агентові стати керівником Центру продажів.

Ви отримуєте роботу з:

 • Вільним графіком;
 • Безкоштовним навчанням;
 • Можливістю поєднувати її з іншою роботою або навчанням;
 • Новими знайомствами та корисними зв'язками, які можна використовувати для інших видів своєї діяльності;
 • Гідною винагородою;
 • Кар'єрним ростом.

Станьте одним/однією з нас!

ТАС - навчання на страхового агента

Навчання агентів у СГ «ТАС»

Професія страхового агента на сьогодні в Україні є однією з найбільш перспективних і затребуваних. Успішний страховий агент вміє спілкуватися з людьми, виявляти їхні потреби й пропонувати оптимальні рішення як для клієнта, так і для Компанії. Він досконало знає страхові продукти та розуміє основні тенденції розвитку ринку страхування.

Усьому цьому навчитися і покликана Програма навчання агентів, розроблена фахівцями Компанії. Термін навчання агентів-новачків — 1 місяць. Протягом всього навчання агент має можливість залучати клієнтів, робити продажі й отримувати комісійну винагороду.

Програма навчання

Програма навчання передбачає теоретичну й практичну частини й проходить у чотири етапи:

 • Перший етап — знайомство з Компанією, введення в страхування й вивчення страхових продуктів.
 • Другий етап — тренінгове навчання технології продажів: базовий тренінг «Продажі під мікроскопом».
 • Третій етап — польові навчання: придбання агентом практичних навичок продажів страхових продуктів.
 • Четвертий етап – участь у мотиваційному тренінгу «Шлях до успіху: перший крок зроблений!».

Успішного Вам навчання й роботи в СГ «ТАС»!

Для агентів з досвідом активних продажів не менше року проводяться безкоштовні тренінги на теми:

 • «Алхімія ефективних продажів»
 • «Телефонні продажі»
 • «Продажі за методом СПІН»

Ставайте професіоналом з СГ «ТАС»!