Автострахування в Донецьку

Страхова група ТАС пропонує цілий комплекс товарів, які повністю захистять вас від проблем, пов'язаних з експлуатацією автомобіля.

Щоб зрозуміти, які послуги потрібні, як правильно розрахувати вартість та оформити страховку на авто, ми відповіли на найчастіші та найважливіші питання автострахування.

Обрати послугу
Автострахування
Ви можете убезпечити себе на випадок настання
 1. Ризиків, яким піддається безпосередньо автомобіль
 2. Ризиків відповідальності за шкоду, заподіяну третім особам внаслідок експлуатації авто
 3. Ризиків, яким піддаються пасажири, водій, треті особи при експлуатації авто

Автострахування - це важлива складова безпеки кожного водія та пасажира. Воно допомагає захистити вас від непередбачуваних витрат, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами, пошкодженнями або крадіжкою вашого автомобіля. 

Існують два основних види автострахування: обов'язкове та добровільне.

Обов'язкове автострахування - це вид страхування, який передбачений законом і є обов'язковим для всіх власників автомобілів. Його метою є захист прав потерпілих у ДТП, яким заподіяно шкоду на здоров'я або майно.

Добровільне автострахування - це вид страхування, який не є обов'язковим і залежить від бажання власника автомобіля. Його метою є захист вашого автомобіля від ризиків пошкодження, руйнування або крадіжки.

Обов’язкове страхування цивільної відповідальності перед третіми особами (ОСЦПВ) - це страхування, яке має укладати кожен власник авто. Цей вид страхування покриває збитки, які ви можете заподіяти здоров’ю чи майну інших учасників дорожнього руху у разі ДТП. Поліс ОСЦПВ діє лише на території України. Вартість поліса ОСЦПВ залежить від багатьох чинників. Ви можете розрахувати та купити поліс ОСЦПВ онлайн на сайті Страхової групи ТАС.

Автострахування
Автострахування

Добровільне страхування - це страхування, яке ви можете укласти за своїм бажанням для додаткового захисту свого авто та свого здоров’я. До добровільного страхування належать такі види:

 • КАСКО - це страхування авто від ризиків пошкодження, знищення або викрадення. КАСКО компенсує збитки, якщо ваше авто постраждало внаслідок ДТП, пожежі, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб тощо. Вартість поліса КАСКО залежить від багатьох чинників, таких як марка, модель, рік випуску та стан авто, обсяг двигуна, регіон перебування, вік та стаж водія тощо. Для точного розрахунку та укладення договору КАСКО вам потрібно звернутися до наших спеціалістів.

 • ДЦВ (додаткова цивільна відповідальність) - це страхування, яке дозволяє підвищити ліміт відповідальності за полісом ОСЦПВ. Цей вид страхування покриває збитки, які перевищують суму компенсації за ОСЦПВ. ДЦВ можна укласти лише додатково до полісу автоцивілки. Вартість поліса ДЦВ залежить від обраної суми страхування та інших чинників. Ви можете розрахувати та купити поліс ДЦВ онлайн на сайті Страхової групи ТАС.

 • Добровільне страхування від нещасного випадку транспорту - це страхування, яке компенсує збитки, заподіяні здоров’ю водія та пасажирів застрахованого авто у разі ДТП або іншого нещасного випадку. Компанія виплачує компенсацію у разі травм, інвалідності або смерті застрахованих осіб.Вартість поліса залежить від обраної суми страхування, категорії та кiлькостi мiсць у авто, кількості застрахованих осiб тощо. Ви можете оформити поліс страхування водія та пасажирів авто вiд нещасних випадкiв у будь-якому відділенні Страхової групи ТАС.

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.