Повний Житлозахист в Донецьку
Страховий захист житла та відповідальності перед сусідами за шкоду, заподіяну через експлуатацію вашого майна.
Об’єкт страхування: майно (будинки, споруди, квартири, господарські споруди та вміст в них) на праві володіння, користування і розпорядження майном та/або можливі збитки чи витрати;
відповідальність за заподіяну шкоду третій особі або її майну при експлуатації вищевказаного майна.
Страхові ризики:
Страхування майна:
Пожежа, Пожежі, Вибуху, Удар блискавки, Падіння пілотованих літаючих апаратів, Атмосферні стихійні явища, Паводок, Землетрус, Зсув (осідання) ґрунту, Тиск снігового (льодового) шару, Дія води, Протиправні дії третіх осіб, Наїзд наземних транспортних засобів.
Страхування відповідальності:
Відшкодувати шкоду, завдану майну, життю та/або здоров’ю Третіх осіб внаслідок здійснення господарської діяльності (страхування відповідальності).
Мінімальні та максимальні страхові суми:
Мінімальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності):
Клас страхування 8,9 (страхування майна) 50 000,00 (гривень)
Клас страхування 13 (страхування відповідальності) – 20 000,00 (гривень)
Максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності):
Клас страхування 8,9 (страхування майна) 3 800 000,00 (гривень)
Клас страхування 13 (страхування відповідальності) – 400 000,00 (гривень)
Дізнайтеся, скільки коштуватиме
Захист майна для Вас
-
об’єкти, на яких здійснюється будь-яка підприємницька діяльність, в тому числі бази відпочинку;
-
будівлі, стіни яких виготовлені з дерева або з дерева у поєднанні з іншими матеріалами, та рухоме майно в них;
-
будинки і споруди в аварійному стані, а також майно, що знаходиться в них;
-
некапітальні будівлі/споруди (без улаштування фундаменту), а також майно, що знаходиться в них;
-
майно, що знаходиться на відстані ближче ніж 100 м до водойми (будинки безпосередньо на березі моря/річки) або на воді. Дане виключення не діє у випадку, якщо майном є квартира, розташована не нижче третього поверху в багатоквартирному капітальному будинку з етажністю від трьох поверхів;
-
будівлі/приміщення, що звільнені від проживання на тривалий строк (більше 60 (шістдесяти) днів);
-
об’єкти незавершеного будівництва та/або які будуються/реконструюються, самочинне будівництво;
-
інформація у будь-якому вигляді, програмне забезпечення;
-
тварини, багаторічні насадження і майбутній врожай сільськогосподарських культур, водоймища (ставки, озера тощо);
-
майно, що на момент укладення цього Договору знаходилося в зоні, яку оголошено зоною надзвичайної ситуації (таке майно не є застрахованим лише по випадкам (подіям), які були підставою для оголошення зони надзвичайної ситуації, в тому числі якщо такі події мають опосередкований зв’язок);
-
майно, що знаходиться поза межами території України;
-
електростанції будь-якого виду.
Мінімальні та максимальні страхові премії:
Мінімальний розмір страхової премії – 300,00 грн.
Максимальний розмір страхової премії – 20 000,00 грн.
Франшиза безумовна - від 0% до 10% від страхової суми.
Територія дії Договору – Україна, як вказано у відповідному пунті Договору. Дія Договору не поширюється: на тимчасово окуповану Російською Федерацією (в тому числі її союзниками та/або збройними формуваннями, підпорядкованими силовим структурам Російської Федерації та її союзників або приватним особам) територію України; територіальні громади, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні); населені пункти, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії розмежування (відповідно до нормативно-правових актів, затверджених у встановленому законодавством порядку).
Строк дії Договору вказано у відповідному пункті Договору. Договір страхування набирає чинності з моменту, вказаного як початок Строку дії Договору, але в будь-якому випадку- не раніше 00 годин 00 хвилин дати, наступної за датою надходження 100% страхової премії або її першої частини (якщо у Договорі передбачена сплата страхової премії частинами) в повному обсязі на поточний рахунок Страховика (з урахуванням Часової франшизи). У випадку несплати чергової частини страхової премії у встановлені цим Договором строки та у визначених розмірах, страховий захист по цьому Договору призупиняється з 00:00 годин дня, що визначений як строк внесення страхової премії або її чергової частини. Якщо чергова частина страхової премії за цим Договором оплачена у період 30 днів від дати, яка визначена у договорі як дата сплати чергової частини страхового платежу, Страховий захист відновлює свою дію з 00:00 годин, наступного за днем зарахування коштів на рахунок Страховика. Страховик не несе зобов’язань за цим Договором в період призупинення дії страхового захисту, при цьому призупинення страхового захисту не впливає на строк дії Договору страхування, дата закінчення строку дії Договору залишається незмінною. Якщо чергова частина страхової премії за цим Договором оплачена після припинення його дії, Сторони погодили, що дія Договору відновлюється з дати сплати страхового платежу на рахунок Страховика, а страховий захист відновлює свою дію з 00:00 годин 11 ого дня після дня зарахування частини страхового платежу на рахунок Страховика. Страховик не несе зобов’язань за цим Договором в період з 00-00 год. дня, наступного за днем прострочення (несплати) Страхувальником чергової частини страхової премії, по 00-00 год. дня, 11 дня після дня зарахування частини страхового платежу на рахунок Страховика, при цьому дата закінчення строку дії Договору залишається незмінною.
За цим Договором можуть бути застраховані наступні Секції та Розширення:
-
СЕКЦІЯ 1 «ЖИТЛО» (обов’язкова опція)
-
СЕКЦІЯ 2 «ВМІСТ» (на вибір Страхувальника)
-
СЕКЦІЯ 3 «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ» (на вибір Страхувальника)
-
СЕКЦІЯ 4 «ГОСПОДАРСЬКІ СПОРУДИ» (на вибір Страхувальника)
-
РОЗШИРЕННЯ до Секцій 1-4:
А. Ексклюзивний захист
Б. Перша допомога
В. Цінні речі
Г. Військовий захист
Пакет – набір Секцій та Розширень, що можуть бути застрахованими.
Цим договором передбачено такі пакети:
-
Пакет «Легкий».
-
Пакет «Базовий».
-
Пакет «Оптимальний».
-
Пакет «Преміум».
Щодо всіх Пакетів Страховик не відшкодовує будь-які збитки за Секціями 2-4 та Розширеннями, якщо Секція 1 не є застрахованою.
Опис Секцій та Розширень
СЕКЦІЯ 1 «ЖИТЛО».
-
Вид страхування: Страхування майна.
-
Застраховане майно:
Конструкція квартири/будинку – в межах Страхової суми, визначеної у Договорі за цією Секцією;
Оздоблення квартири/будинку – субліміт 40% від Страхової суми, визначеної у Договорі за цією Секцією.
СЕКЦІЯ 2 «ВМІСТ».
-
Вид страхування: Страхування майна.
-
Застраховане майно:
-
Рухоме майно у квартирі/будинку – в межах страхової суми, визначеної у Договорі за цією Секцією.
СЕКЦІЯ 3 «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ».
-
Вид страхування: Страхування відповідальності.
СЕКЦІЯ 4 «ГОСПОДАРСЬКІ СПОРУДИ».
-
Вид страхування: Страхування майна.
-
Застраховане майно:
Конструкція Господарських споруд – в межах Страхової суми, визначеної у Договорі за цією Секцією;
Оздоблення Господарських споруд – субліміт 10% від Страхової суми, визначеної у Договорі за цією Секцією.
РОЗШИРЕННЯ до Секцій 1-4
А. Ексклюзивний захист
1) Якщо це Розширення є застрахованим, то:
-
для страхового випадку «Пожежа» не діє виключення, визначене у п. 23.1.3. цього Договору: «23.1.3. порушення Страхувальником у Місці Дії Договору встановлених законом або іншими нормативними актами правил та норм пожежної безпеки, що призвели до настання або збільшення розміру збитку»;
-
для страхового випадку «Дія води» не діє виключення, визначене у п. 23.1.4. цього Договору: «23.1.4. недоліками (помилками, дефектами, порушеннями) допущеними у процесах проектування та/або будівництва»;
-
для страхових випадків «Пожежа» та «Дія води» не діє виключення, визначене у п. 23.1.8. цього Договору: «23.1.8. проведення ремонту та/або монтажних робіт (монтаж будь-якого обладнання, устаткування) у Місці Дії Договору».
При цьому Страховик відшкодовує збитки, пов’язані з проведенням виключно поточного ремонту, що не передбачає зміну плану приміщення (знесення/переміщення стін тощо), у тому числі – виникнення тріщин або розломів у будівлі, а також відповідальність, що виникає внаслідок таких дій.
В будь-якому випадку, Страховиком не відшкодовуються збитки, пов’язані з проведенням капітального ремонту та первинного ремонту у новозбудованій нерухомості.
-
Страховик додатково до страхових випадків згідно п. 12.1. цього Договору відшкодовує збитки, внаслідок дії води, що виникла в результаті переливання через край резервуара (ванни, акваріума тощо) у Місці Дії Договору. Документом, що підтверджує факт страхового випадку зазначеного у цьому пункті є акт огляду, проведений Страховиком.
-
Страховик додатково до страхових випадків згідно п.12.1. цього Договору відшкодовує збитки внаслідок падіння на застраховане майно сторонніх предметів, що не належать Страхувальнику, а саме: дерев, комунікаційних та електричних стовпів, щогл освітлення, засобів зовнішньої реклами.
-
Страховик відшкодовує додаткові витрати Страхувальника, пов’язані з настанням страхового випадку, а саме: на вивезення сміття/уламків, що залишилися після настання страхового випадку, та на послуги кліннінгу (прибирання застрахованих приміщень, миття вікон, хімчистка меблів, килимів, штор і т.п.). Відшкодування зазначених вище додаткових витрат здійснюється на основі відповідних підтверджуючих документів, наданих Страхувальником, у межах 10% від розміру збитку, але не більше 50 000 грн. Сума Страхового відшкодування за Секцією 1 та вищезазначених додаткових витрат не може перевищувати страхову суму за Секцією 1.
За Розширенням «Ексклюзивний захист» відшкодовуються збитки завдані майну, що є застрахованим за Секцією 1 та Секціями 2,4 (за умови страхування цих Секцій) згідно умов цього Договору.
За Розширенням «Ексклюзивний захист» не відшкодовуються збитки, завдані майну Третіх осіб (страхування відповідальності).
Б. Перша допомога
1) За цим Розширенням Страховик здійснює виплату додаткових витрат Страхувальника, що виникають внаслідок настання страхових випадків «Пожежа», «Вибух», «Падіння літаючих апаратів», «Атмосферні стихійні явища», «Паводок (повінь)», «Землетрус», а саме:
-
придбання речей першої необхідності (продукти харчування, одяг та засоби особистої гігієни);
-
тимчасове проживання на період проведення відновлювального ремонту;
-
відновлення документів на житло;
-
витрати на оплату комунальних платежів на період проведення відновлювального ремонту.
у зв’язку із визнанням застрахованої квартири чи будинку непридатними для проживання внаслідок настання страхового випадку.
2) Додаткові витрати виплачуються у розмірі 10% від Страхової суми за Секцією 1, але не більше 30 000 грн. (для Пакету «Базовий») або 50 000 грн. (для Пакетів «Оптимальний» та «Преміум») у випадку визнання застрахованої квартири/будинку непридатною до проживання. Сума Страхового відшкодування за Секцією 1 та додаткових витрат, визначених у цьому Розширені не може перевищувати страхову суму за Секцією 1.
3) Виплата додаткових витрат здійснюється протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання Страховиком наступного переліку документів:
-
заява Страхувальника про страховий випадок;
-
документи, що підтверджують особу Страхувальника;
-
довідка компетентного органу, що підтверджує факт настання страхового випадку;
-
рішення експерта, призначеного Страховиком, або рішення компетентного органу про непридатність квартири/будинку для проживання.
4) Страхувальник зобов’язаний повернути виплачене страхове відшкодування протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту вимоги Страховика, якщо Страховику стануть відомі факти, що є/можуть стати причиною для відмови у виплаті страхового відшкодування.
В. Цінні речі
Це Розширення застосовується до СЕКЦІЇ 2 «ВМІСТ». Страховик не відшкодовує будь-які збитки за цим Розширенням, якщо СЕКЦІЯ 2 «Вміст» не є застрахованою.
-
Застраховане майно: цінні речі в квартирі/будинку.
-
Страхові випадки: згідно п. 12.1 цього Договору.
Виплата страхового відшкодування здійснюється в межах наступних Сублімітів: 25 000 грн. для пакету «Базовий», 50 000 грн. для пакету «Оптимальний», 100 000 грн. для пакету «Преміум» на один страховий випадок та сукупно за строк дії Договору. Сума Страхового відшкодування за Секцією 2 та цим Розширенням не може перевищувати страхову суму за Секцією 2.
Г. Військовий захист
За цим розширенням Страховик здійснює виплату додаткових витрат Страхувальника, що виникають внаслідок настання:
-
придбання речей першої необхідності (продукти харчування, одяг та засоби особистої гігієни);
-
тимчасове проживання на період проведення відновлювального ремонту;
-
відновлення документів на житло;
-
витрати на проведення відновлювального ремонту.
За розширенням «Військовий захист» сума страхового відшкодування обмежується 100 000,00 грн. за будь якою та кожною подіє та за всіма подіями по Договору страхування. Сума Страхового відшкодування за Секцією 1 та додаткових витрат, визначених у цьому Розширені не може перевищувати страхову суму за Секцією 1.
В частині страхування відповідальності страхова сума визначається:
Страхова сума по секції 4 «Відповідальність» вказана у Договорі.
Сума страхових відшкодувань, що підлягає відшкодуванню, за одним або декількома страховими випадками не може бути більше відповідної Страхової суми або Субліміту Страхової суми (в разі його встановлення) за цим Договором та розраховуються відповідно до умов цього Розділу.
В частині страхування майна (Клас страхування 8 та 9)
Сума страхового відшкодування розраховується за формулою: Сума страхового відшкодування = Розмір Матеріального збитку + Застраховані витрати – Інші суми (визначені в Договорі).
Коефіцієнт недострахування не застосовується, з врахуванням умов цього Договору.
Коефіцієнт зносу не застосовується.
У випадках, якщо розмір матеріального збитку по одному страховому випадку за цим Договором перевищує 250 000 грн., та дійсна вартість майна (на дату настання страхового випадку) за однією з застрахованих Секцій, на яку припадає частина такого збитку,) вдвічі перевищує розмір страхової суми за цією Секцією, застосовується Коефіцієнт недострахування.
Коефіцієнт недострахування розраховується (визначається) як співвідношення страхової суми по застрахованій Секції до дійсної вартості майна по такій застрахованій Секції. Відповідно, розмір страхового відшкодування зменшується пропорційно відношенню страхової суми за застрахованою Секцією до дійсної вартості майна по такій застрахованій Секції на момент настання такого Страхового випадку. При цьому дійсна вартість майна визначається виключно витратним методом на підставі експертного висновку, складеного спеціалізованою організацією (сертифікованим експертом), що призначається Страховиком.
З врахуванням умов цього Договору,
Сума страхового відшкодування = (Розмір Матеріального збитку + Застраховані витрати) Х Коефіцієнт недострахування – Інші суми (визначені в Договорі).
ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗБИТКУ
Розмір Матеріального збитку визначається на розсуд Страховика:
на підставі Документів організацій (ремонтних, будівельних, магазинів), що підтверджують розмір Матеріального збитку Страхувальника. Перелік контрагентів, що надають ці документи обов’язково погоджується зі Страховиком;
АБО
на підставі експертного висновку, складеного спеціалізованою організацією (сертифікованим експертом), що призначається Страховиком. Витрати на послуги експертів сплачує Страховик. Якщо Страхувальник не погоджується з результатами даної експертизи, він має право замовити її самостійно і за власний рахунок. При цьому розмір Матеріального збитку розраховується спеціалізованою організацією (сертифікованим експертом) виключно витратним (для нерухомого майна) та/або порівняльним підходом (для рухомого майна). Який розрахунок приймати для визначення розміру страхового відшкодування вирішує Страховик на власний розсуд;
АБО
на підставі Письмової згоди Сторін.
Розмір матеріального збитку дорівнює одному з варіантів, який обирається Страховиком в залежності від того, який з них менший на момент настання страхового випадку:
-
вартість витрат на відновлювальний ремонт Застрахованого майна;
-
вартість відтворення Застрахованого майна;
-
вартість заміщення Застрахованого майна;
-
ринкова вартість Застрахованого майна.
Розмір матеріального збитку не включає:
-
збитки (витрати), що не підлягають відшкодуванню відповідно до умов цього Договору;
-
недотримані майбутні вигоди (зокрема, прибуток);
-
додаткові витрати на оплату термінових робіт, ремонтних робіт, які провадяться у вихідні або святкові, неробочі дні, у нічний або у понаднормовий час;
-
додаткові витрати на оплату термінової доставки, в т.ч. авіаперевезень матеріалів, деталей та запасних частин;
-
додаткові витрати, відшкодування яких не передбачено цим Договором.
В частині страхування відповідальності (клас страхування 13)
Розмір збитків, заподіяних третім особам, визначається в межах страхової суми (лімітів відповідальності, визначених в Договорі) за цим предметом Договору:
при судовому врегулюванні претензій - на підставі судового рішення, яке набуло законної сили, і яким визнано відповідальність Страхувальника;
при врегулюванні претензій в досудовому порядку:
при заподіянні шкоди майну третіх осіб - на основі документів, що підтверджують розмір збитку, з урахуванням середньоринкових цін на матеріали і роботи, що діють на момент настання страхового випадку, або на основі незалежної експертної оцінки: при повному знищенні майна – у розмірі дійсної вартості знищеного майна на момент настання страхового випадку; при пошкодженні майна - у розмірі витрат, необхідних для його відновлення до того стану, у якому воно знаходилося на момент настання страхового випадку.
У випадку заподіяння шкоди життю та/або здоров’ю третіх осіб - в розмірі витрат, пов’язаних з відновленням здоров’я третьої особи (лікуванням). Сюди включаються обґрунтовані та документально підтверджені витрати, пов'язані з доставкою, розміщенням, утриманням, діагностикою, лікуванням третьої особи у відповідному лікарняному закладі та придбанням ліків третьою особою за призначенням лікаря. У випадку смерті третьої особи - у розмірі витрат на поховання, але не більше ліміту відповідальності за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю кожної третьої особи. До витрат на поховання входять всі витрати на ритуальні послуги (послуги, пов'язані з організацією поховання та облаштуванням місця поховання), що мали місце до поховання тіла в землю. Витрати на поховання мають бути обґрунтовані та відшкодовуються при наданні Страховику свідоцтва про смерть та документів, які підтверджують такі витрати. Не відшкодовуються витрати на спорудження намогильних споруд, склепів тощо. Право на отримання страхового відшкодування мають особи, які взяли на себе витрати з поховання.
Страховик здійснює страхове відшкодування за заявою Страхувальника потерпілій третій особі (у випадку її смерті – спадкоємцю або особі, яка взяла на себе витрати з поховання) або Страхувальнику, якщо останній згідно рішення суду компенсував заподіяну шкоду третій особі, після надання Страховику усіх необхідних документів, що підтверджують таку сплату.
Якщо при одночасному відшкодуванні шкоди за вимогою кількох третіх осіб обсяг заподіяної шкоди перевищує ліміт відповідальності по Договору, страхове відшкодування виплачується пропорційно розміру заподіяної шкоди в межах ліміту відповідальності. Страховик в першу чергу відшкодовує шкоду, заподіяну життю та здоров’ю третіх осіб.
Якщо винними у завданні шкоди, крім Страхувальника є інші особи, то Страховик виплачує страхове відшкодування пропорційно ступеню вини Страхувальника, визначеної відповідно до рішення суду.
У разі отримання третьою особою компенсації заподіяного їй збитку від інших винних осіб, Страховик здійснює виплату страхового відшкодування потерпілому в розмірі різниці між сумою, що підлягає відшкодуванню по Договору, та сумою, що компенсована іншими особами, після надання Страховику документів, що підтверджують факт цих компенсаційних виплат.
ІНШІ СУМИ, НА ЯКІ ЗМЕНШУЄТЬСЯ СТРАХОВЕ ВІДШКОДУВАННЯ
Розмір страхового відшкодування зменшується на:
розмір франшизи;
вартість залишків Застрахованого майна. При цьому Страхувальник не має права відмовлятися від майна, що залишилося після страхового випадку, навіть якщо воно пошкоджене, на користь Страховика з метою отримання більшої суми страхового відшкодування, якщо Страховик не побажає прийняти його у власність;
суми відшкодувань, отриманих Страхувальником (Вигодонабувачем) від особи, відповідальної за заподіяний збиток;
суми страхових відшкодувань, отриманих Страхувальником (Вигодонабувачем) за іншими договорами страхування щодо предмета цього Договору;
суми відрахувань (податкових або інших), передбачених, за станом на дату виплати, чинним законодавством України;
суми Податку на додану вартість (ПДВ) у випадку відсутності документального підтвердження понесення витрат з урахуванням ПДВ.
Умови здійснення страхових виплат:
Протягом 10 (десяти) робочих днів після отримання всіх необхідних документів вказаних в договорі Страховик:
- складає страховий акт з визначенням розміру страхового відшкодування або про відмову у виплаті страхового відшкодування за формою, встановленою Страховиком;
- Виплата страхового відшкодування здійснюється Страховиком протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати підписання страхового акту.
Днем виплати страхового відшкодування вважається дата списання коштів з поточного рахунку Страховика.
Страховик здійснює виплату страхового відшкодування:
- безпосередньо Страхувальнику (Вигодонабувачу);
АБО
- за дорученням Страхувальника – третім особам, що надають послуги (виконують роботи) з відтворення (заміщення) Застрахованого майна
або інші послуги, відшкодування вартості яких передбачено цим договором.
Інше:
Договір страхування не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.
Наявність можливості застосування сертифіката про знижку в 500 гривень при комплексності та/або важливості клієнта для компанії. Впровадження акційних умов продажу страхового продукту відповідно до накзів та маркетингової політики компанії.
Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування:
в разі несплати страхової премії Договір страхування не набирає чинності чи у випадку оплати страхової премії частинами Договір достроково приняє дію;
в разі невчасного повідомлення про настання страхового випадку, Страховик може відмовити у здійсненні страхової виплати чи зменшити її розмір;
невиконання інших обов’язків, що визначені за Договором можуть стати підставою для дострокового припинення дії Договору, обмеження відповідальності Страховика чи відмови у страховій виплаті.
Страховик у будь-якому випадку не відшкодовує прямі або непрямі збитки внаслідок (не є страховим випадком збитки внаслідок):
-
подій, що мали місце до початку дії Договору чи після його закінчення, або у періоди припинення зобов’язань Страховика;
-
пошкодження (знищення) Застрахованого майна під час його знаходження поза межами Місця Дії Договору та/або під час переміщення Застрахованого майна (власним ходом або будь-яким іншим чином);
-
порушення Страхувальником у Місці Дії Договору встановлених законом або іншими нормативними актами правил та норм пожежної безпеки, що призвели до настання або збільшення розміру збитку;
-
недоліками (помилками, дефектами, порушеннями) допущеними у процесах проектування та/або будівництва;
-
шахрайських, навмисних дій Страхувальника, членів його родини, інших власників застрахованого майна, орендарів або осіб, що проживають у застрахованій квартирі/будинку, а також дій зазначених осіб у стані алкогольного, токсичного або наркотичного сп'яніння;
-
використання Застрахованого майна не за призначенням;
-
дефектів, недоліків, пошкоджень Застрахованого майна, що існували до початку дії Договору;
-
проведення будівельних робіт (нового будівництва, реконструкції, реставрації) у Місці Дії Договору, зварювальних робіт;
-
проведення ремонту та/або монтажних робіт (монтаж будь-якого обладнання, устаткування) у Місці Дії Договору (якщо інше не зазначено згідно із застрахованим Розширенням);
-
демонтажу або зносу будівель;
-
обвалу будівель та/або споруд, що не викликаний страховим випадком;
-
усідання, розтріскування, деформація фундаментів, стін, стель, конструкцій даху, доріг, бордюрів, загорож, підпірних стінок, за винятком випадків, коли такі пошкодження виникли одночасно з та внаслідок страхових випадків «Вогонь» та «Стихійні явища»;
-
втрати експлуатаційних якостей без фізичного пошкодження Застрахованого майна (функціональний знос);
-
аварійного стану, ветхості, старості, корозії, окислення, фізичного зносу Застрахованого майна;
-
окислення, бродіння, випаровування, гниття, зміни кольору, запаху, ваги, температури, втрати товарної вартості;
-
пошкодження тваринами, комахами, паразитами, рослинами, мікроорганізмами, грибками, цвіллю, пліснявою, будь-якими інфекціями;
-
дії ґрунтових вод, окрім випадків, спричинених паводком (повінню), які є страховим випадком згідно з Договором;
-
виникнення будь-яких непрямих витрат та/або збитків, включаючи, але не обмежуючись: упущена вигода, моральна шкода, будь-які санкції з боку держави та/або контрагентів (штрафи, пеня), стягнення в рамках забезпечення зобов’язань (неустойка, порука, гарантія, завдаток, застава, притримання), неможливість виконання зобов’язання;
-
заторних та зажорних явищ, аварій на гідротехнічних спорудах, а також скидання води з водосховищ з будь-якої причини;
-
загрози війни, збройного конфлікту або серйозної погрози такого конфлікту, включаючи але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, військовим ембарго, дій іноземного ворога, інтервенції, загальної військової мобілізації, воєнних дій, а також маневрів, військових заходів та їх наслідків, оголошеної та неоголошеної війни, дій суспільного ворога, збурення, терористичних актів та/або антитерористичних операцій та/або на тимчасово окупованих територіях України та/або у зонах безпеки, прилеглих до району бойових дій, під час проведення комплексу заходів військового та організаційно-правового характеру, спрямованих на забезпечення національної безпеки та оборони, стримування і відсічі російської збройної агресії, громадянської війни, бунтів, громадських хвилювань, страйків, диверсій, піратства, безладів, вторгнення, блокади, революції, заколотів, військових або народних повстань, масових заворушень, державного чи військового перевороту, винних (умисних або необережних) дій чи бездіяльності, які посягають на громадський порядок, дій, що викликані трудовими конфліктами, введення комендантської години, введення військової влади або військового стану або стану облоги, експропріації, конфіскації, примусового вилучення чи відчуження майна, захоплення підприємств, націоналізації, реквізиції, узурпації влади, громадської демонстрації, знищення або пошкодження майна за розпорядженням військової або цивільної влади та/або командування Об'єднаних сил, за наявності або відсутності причинно-наслідкового зв’язку. Якщо в Договорі обрано відповідне загальне розширення «Військові ризики», то Сторони домовились про те, що дане виключення не діє в частини настання подій що стались внаслідок виключно таких подій: прямого влучання засобів ведення війни (снаряд, ракета, бомба, БПЛА, засоби ППО) або їх уламків в об’єкт страхування, або дії вибухової та/або звукової хвилі, яка спричинена таким засобом;
-
втрати, пошкодження, знищення, викривлення, витирання, зміни або деформації електронних даних з будь-якої причини, зокрема дії комп’ютерного вірусу, спотворення інформації, кодів, програм або програмного забезпечення, а також будь-якого збою у роботі комп'ютерного обладнання, програмного забезпечення або вбудованих мікросхем;
-
забруднення та/або зараження, зокрема витрати, що виникли внаслідок дезактивації довкілля, а саме землі, води та повітря або видалення часток, що потрапили в довкілля;
-
дії токсичної плісняви;
-
виходу з ладу (поломки) електронної техніки та побутового обладнання, у тому числі будь-яких електронних пристроїв (у тому числі внаслідок перепаду напруги);
-
не відшкодовуються витрати, пов’язані з ремонтом та/або заміною деталей або обладнання, протікання з яких є причиною настання страхового випадку.
-
Страховик не відшкодовує збитки/додаткові витрати Страхувальника, що зазначені як такі, що не підлягають відшкодуванню, згідно Договору.
-
Відповідно до умов цього Договору не визнаються страховим випадком і не підлягають відшкодуванню збитки, що пов’язані з або сталися внаслідок інфікування будь-яким вірусом, включаючи вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) та COVID19 та/або інфекційними хворобами, та/або хворобами, що передаються контактним шляхом.
-
До страхових випадків не відносяться і страхове відшкодування не виплачується у разі пред’явлення Вимог по відшкодуванню шкоди, що є прямим або побічним наслідком радіоактивного, хімічного, біологічного або токсичного забруднення або зараження.
-
Не є страховим випадком і виплата страхового відшкодування не проводиться щодо пошкодження майна, яке згідно умов цього Договору не підлягає страхуванню, незалежно від того, якщо це майно взято на страхування.
-
До страхових випадків не відносяться та виплати страхового відшкодування не здійснюються, якщо збиток настав опосередковано або внаслідок (загальні виключення):
-
впливу ядерної енергії (в т.ч. дії іонізуючого випромінювання, радіоактивного зараження), хімічного забруднення;
-
самозаймання, тління, зносу (знецінення), корозії, окислювання, бродіння, гниття, вибуху зернового пилу, пошкодження майна гризунами, комахами, цвіллю;
-
природнього осідання будинків, дії водяного пару, конденсату, відпрівання; виникнення плісняви, грибків;
-
перепаду напруги, порушення ізоляції, короткого замикання, іскріння, відмовлення електричного обладнання. Якщо внаслідок зазначеного впливу відбулася пожежа або вибух, які є страховими випадками за Договором, то збиток підлягає відшкодуванню, за винятком вартості обладнання, що стало джерелом виникнення пожежі або вибуху; не відшкодовуються витрати, пов’язані з ремонтом та/або заміною деталей або обладнання, протікання з яких є причиною настання страхового випадку;
-
дії вібрації, зсуву та/або осідання ґрунту, спричиненого втручанням людини (результат впливу техногенного процесу);
-
обвалу застрахованого нерухомого майна, якщо цей обвал не викликаний страховим випадком;
-
проникнення у нерухоме майно атмосферних опадів (дощу, снігу, граду) або бруду через незачинені вікна, двері, не відремонтовану покрівлю або інші отвори в будинках, якщо ці отвори не виникли внаслідок стихійних явищ, що є страховими випадками за Договором;
-
аварійного стану будівель;
-
події, що сталася до початку дії Договору, але виявлена після початку його дії;
-
події, що сталася після закінчення строку дії Договору;
-
внаслідок помилок у проектуванні, будівництві, монтажі будівлі та/або інженерних систем;
-
підняття ґрунтових вод з будь-яких причин, окрім випадків, спричинених паводком, підтопленням, затопленням, які є страховим випадком згідно Договору.
Підстави відмови у страховій виплаті
Навмисні дії Страхувальника (Вигодонабувача) або особи, на користь якої укладено договір страхування, спрямовані на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями.
Вчинення Страхувальником або особою, на користь якої укладено договір страхування, умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку.
Подання Страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку.
Одержання Страхувальником або Вигодонабувачем, повного відшкодування збитків від особи, яка їх заподіяла. Якщо збиток відшкодований частково, страхова виплата здійснюється з вирахуванням суми, отриманої від зазначеної особи як відшкодування збитків.
Несвоєчасне повідомлення Страхувальником (особою, визначеною у договорі страхування або законодавством) про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених договором страхування або законодавством, якщо це призвело до неможливості страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).
Наявність обставин, які є винятками із страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими договором страхування, невиконання обов’язків передбачених Договором;
Порушення Страхувальником або особою, що проживає з його відома в житловому приміщенні, вимог правил та норм безпеки, встановлених чинним законодавством України, порушення яких є причиною настання страхового випадку.
Навмисні дії членів родини Страхувальника, інших власників застрахованого майна, або осіб, які тимчасово перебувають у Місці Страхування (гості, орендарі), спрямовані на настання страхового випадку.
Якщо протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з моменту настання страхового випадку Страхувальником не надані документи, необхідні для виплати страхового відшкодування.
на ринку страхування
страховиків України
Задоволених клієнтів
Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.
Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.
Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.
Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.
Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.
Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.
Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.
З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.
Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.
Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже понад чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.
СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб.
Вам може стати у нагоді:
- автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
- майнове страхування - страхування житла, страхування майна та відповідальності.
- особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон
Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:
- Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
- Який ризик вас найбільше турбує.
- Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
- Яка сума страхової премії вам доступна.
- Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.
Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.
Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.