Страхування від нещасного випадку в транспорті

Страхування від нещасного випадку на транспорті – захист на випадок травмування пасажирів та водія в ДТП.

Страхування від нещасного випадку в транспорті
Про послугу

Договір страхування від нещасних випадків на транспорті передбачає виплату страхового відшкодування в разі травмування внаслідок ДТП застрахованих осіб, які перебували в авто. 

В залежності від умов конкретного договору страховий  захист може розповсюджуватися як окремо на водія чи пасажирів, так і на всіх осіб, які перебували в транспортному засобі в момент ДТП (згідно з кількістю посадкових місць, передбачених виробником транспортного засобу).

Страхування від нещасного випадку в транспорті
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

Пересування транспортним засобом – приватним чи громадським – завжди пов’язано з певними ризиками. Підтвердженням тому – статистика дорожньо-транспортних пригод. Причини ДТП можуть бути абсолютно різними. Хтось когось навмисно чи ненавмисно не пропустив, хтось – вчасно не помітив дорожній знак, хтось – відволікся на мить від дороги і допустив зіткнення. Наслідок таких водійських «помилок» в більшості випадків – один. Аварія, в результаті якої може бути пошкоджено не лише транспортні засоби, але й постраждати, в тому числі досить серйозно, люди. То чи можна убезпечити себе як водія і своїх пасажирів на випадок подібних ситуацій? Можна. І – потрібно.

Страхова група «ТАС» пропонує укласти договір добровільного страхування від нещасних випадків на транспорті, що передбачає виплату страхового відшкодування в разі травмування внаслідок ДТП (або протиправних дій третіх осіб) людей, які перебували в авто.

Варто зауважити, що за умовами договору може йтися як про страхування окремо водія чи пасажирів, так і про страховий захист абсолютно всіх осіб, які перебувала в авто в момент аварії (згідно з кількістю посадкових місць, вказаною заводом-виробником).

Страхування від нещасного випадку в транспорті
Страхування від нещасного випадку в транспорті

Страхова сума, в межах якої в разі настання страхового випадку здійснюється виплата, може встановлюватися окреме на кожне посадкове місце (система страхування за посадковими місцями) або на авто в цілому – без розподілення на кожне посадкове місце (страхування за паушальною системою).

Системи страхування від нещасних випадків на транспорті:

•  система страхування за посадковими місцями передбачає встановлення ліміту відповідальності СГ «ТАС» на кожне посадкове місце;

•  паушальна система передбачає встановлення загальної страхової суми за договором страхування та пропорційний її розподіл між особами, які постраждали в результаті  ДТП чи протиправних дій третіх осіб. 

Згідно з умовами договору виплата страхового відшкодування здійснюється в разі:

-  смерті застрахованої особи, 

-  встановлення інвалідності застрахованій особі;

-  тимчасової втрати працездатності застрахованою особою.

Інформаційно-консультаційна підтримка застрахованих осіб здійснюється власною служби асистансу Страхової групи «ТАС» в цілодобовому режимі сім днів на тиждень.

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страхування від нещасного випадку на транспорті

СГ «ТАС» пропонує добровільне страхування від нещасних випадків на транспорті, що передбачає страхову виплату за пошкодження організму застрахованих осіб, які знаходяться в авто, що стало наслідком ДТП або протиправних дій третіх осіб.

Договором може бути передбачене страхування як окремо водія або пасажирів, так і всіх осіб, які знаходяться в авто згідно з кількістю посадочних місць, передбачених заводом-виробником.

Страхова сума встановлюється в розмірі, узгодженому сторонами. При цьому страхова сума може встановлюватися окремо на кожне посадочне місце (система страхування за посадочними місцями) або на авто в цілому без розбивки на кожне посадочне місце (за страхування за паушальною системою).

Системи страхування нещасного випадку на транспорті:

 • система посадочних місць передбачає встановлення ліміту відповідальності СГ «ТАС» на кожне посадочне місце;
 • паушальна система передбачає встановлення загальної страхової суми за договором страхування та пропорційний її розподіл між потерпілими особами в результаті страхового випадку.

Страховим ризиком за Договором є нещасний випадок, а саме: раптова, випадкова, короткочасна, незалежна від волі застрахованої особи подія, що фактично відбулася під час знаходження в авто протягом терміну дії договору та призвело до порушення анатомічної цілісності та/або фізіологічних функцій тканин, органів, систем, що виникло в результаті дії факторів навколишнього середовища, якими є:

 • травма, отримана в результаті ДТП;
 • дії третіх осіб.

Страховим випадком за договором страхування є:

 • смерть застрахованої особи;
 • інвалідність 1, 2, 3 групи;
 • тимчасова втрата працездатності.

Перевагами страхування в СГ «ТАС» є:

 • універсальність договору страхування;
 • мінімальний пакет необхідних документів для отримання страхової виплати;
 • короткі терміни страхової виплати;
 • територія дії договору – весь світ;
 • цілодобова підтримка операторами Контакт-Центру СГ «ТАС»;
 • нульова франшиза.