Страхування від нещасного випадку на дорозі

Страхування від нещасного випадку на транспорті – захист на випадок травмування пасажирів та водія в ДТП.

Страхування від нещасного випадку на дорозі
Про послугу

Договір страхування від нещасних випадків на транспорті передбачає виплату страхового відшкодування в разі травмування внаслідок ДТП застрахованих осіб, які перебували в авто. 

В залежності від умов конкретного договору страховий  захист може розповсюджуватися як окремо на водія чи пасажирів, так і на всіх осіб, які перебували в транспортному засобі в момент ДТП (згідно з кількістю посадкових місць, передбачених виробником транспортного засобу).

Страхування від нещасного випадку на дорозі
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

Пересування транспортним засобом – приватним чи громадським – завжди пов’язано з певними ризиками. Підтвердженням тому – статистика дорожньо-транспортних пригод. Причини ДТП можуть бути абсолютно різними. Хтось когось навмисно чи ненавмисно не пропустив, хтось – вчасно не помітив дорожній знак, хтось – відволікся на мить від дороги і допустив зіткнення. Наслідок таких водійських «помилок» в більшості випадків – один. Аварія, в результаті якої може бути пошкоджено не лише транспортні засоби, але й постраждати, в тому числі досить серйозно, люди. То чи можна убезпечити себе як водія і своїх пасажирів на випадок подібних ситуацій? Можна. І – потрібно.

Страхова група «ТАС» пропонує укласти договір добровільного страхування від нещасних випадків на транспорті, що передбачає виплату страхового відшкодування в разі травмування внаслідок ДТП (або протиправних дій третіх осіб) людей, які перебували в авто.

Варто зауважити, що за умовами договору може йтися як про страхування окремо водія чи пасажирів, так і про страховий захист абсолютно всіх осіб, які перебувала в авто в момент аварії (згідно з кількістю посадкових місць, вказаною заводом-виробником).

Страхування від нещасного випадку на дорозі
Страхування від нещасного випадку на дорозі

Страхова сума, в межах якої в разі настання страхового випадку здійснюється виплата, може встановлюватися окреме на кожне посадкове місце (система страхування за посадковими місцями) або на авто в цілому – без розподілення на кожне посадкове місце (страхування за паушальною системою).

Системи страхування від нещасних випадків на транспорті:

•  система страхування за посадковими місцями передбачає встановлення ліміту відповідальності СГ «ТАС» на кожне посадкове місце;

•  паушальна система передбачає встановлення загальної страхової суми за договором страхування та пропорційний її розподіл між особами, які постраждали в результаті  ДТП чи протиправних дій третіх осіб. 

Згідно з умовами договору виплата страхового відшкодування здійснюється в разі:

-  смерті застрахованої особи, 

-  встановлення інвалідності застрахованій особі;

-  тимчасової втрати працездатності застрахованою особою.

Інформаційно-консультаційна підтримка застрахованих осіб здійснюється власною служби асистансу Страхової групи «ТАС» в цілодобовому режимі сім днів на тиждень.

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страхування від нещасних випадків на транспорті

Для чого це потрібно?

Страхова група "ТАС" прагне захистити своїх клієнтів у будь-яких ситуаціях, тому пропонує програми страхування буквально на всі випадки життя, включно з самими непередбачуваними. Один з таких випадків - нещасний випадок (далі - НВ) на транспорті.

Страховка від НВ на транспорті - не найпоширеніший договір особистого страхування в Україні, хоча саме його наявність часто є незамінним страховим захистом у випадку ДТП, в якій постраждали не лише транспортні засоби (далі - ТЗ), а й люди.

ДТП з потерпілими, на жаль, не рідкість в Україні. Такі події часто завдають значної шкоди здоров'ю пасажирів, самих водіїв і тягнуть за собою суттєві фінансові витрати. Нівелювати наслідки цих ДТП може страхування.

У чому особливості особистого страхування від нещасних випадків на транспорті

Страховка від нещасних випадків на транспорті - це страховий захист у разі травмування пасажирів та/або водія транспортного засобу внаслідок ДТП, с тихійного лиха або протиправних дій третіх осіб.

Ключовими особливостями страхування є:

 • договір передбачає страховий захист від нещасного випадку тільки для пасажирів і водіїв транспортних засобів, що постраждали внаслідок ДТП, стихії, протиправних дій третіх осіб.
 • дія договору стосується лише осіб, які перебувають у застрахованому транспортному засобі безпосередньо в момент події та на законних підставах.

На кого поширюється страховий захист

Договором може бути передбачено страхування:

 • окремо водія;
 • окремо пасажирів;
 • комплексно всіх осіб, які перебувають у ТЗ (але згідно з передбаченою автовиробником кількістю місць).

Страхування від нещасного випадку на транспорті буває обов'язковим та добровільним

Особисте страхування від НВ на транспорті є обов'язковим для юридичних осіб, діяльність яких включає в себе перевезення пасажирів та які мають у штаті водіїв. Така правова норма поширюється і на фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності.

Умови цього виду страхування регламентуються Постановою Кабінету міністрів України № 959 від 14.08.1996 р. "Про обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті".

Добровільне особисте страхування від нещасного випадку на транспорті доступне будь-якій дієздатній фізичній або юридичній особі. Зазвичай це власники транспортних засобів, хоча сам захист спрямовується насамперед на пасажирів ТЗ.

Страховку від нещасного випадку на транспорті корисно мати всім водіям (власникам, користувачам) ТЗ

По-перше, ДТП може трапитися з кожним. Помилково вважати, що така страховка потрібна лише недосвідченим водіям. У сучасному світі шалених швидкостей і величезної кількості транспортних засобів потрапити в халепу може будь-хто. Існує безліч неконтрольованих важелів, що можуть спричинити нещасний випадок.

По-друге, у разі ДТП часто доводиться відшкодовувати не тільки майнові збитки, а й шкоду, заподіяну здоров'ю постраждалих осіб. За полісом ОСЦПВ (ОСАГО) страховик покриває збиток, заподіяний через ДТП з вашої вини третім особам. За договором КАСКО компенсує збиток, пов’язаний з вашим ТЗ.

Але жоден інший поліс, окрім як від нещасного випадку на транспорті, не компенсує шкоду, заподіяну пасажирам вашого ТЗ. Крім того, такий договір - єдиний страховий захист здоров'я самого водія, якщо іншого поліса від НВ немає (що не рідкість для України).

Таким чином, страхування від нещасного випадку на транспорті - це раціональне рішення, яке дозволяє компенсувати шкоду, заподіяну і водієві, і пасажирам, що постраждали в ДТП з вашим транспортним засобом.

Страховим випадком за договором є:

 • смерть застрахованої особи;
 • інвалідність 1, 2, 3 груп;
 • тимчасова непрацездатність.

Чинниками ризику, що призводять до нещасного випадку, є:

 • травма, отримана внаслідок ДТП;
 • протиправні дії третіх осіб;
 • стихійні лиха та природні катаклізми.

Як працює страховка від нещасного випадку на транспорті

Важливо! Договір від НВ на транспорті тільки компенсує витрати на відшкодування шкоди, заподіяної застрахованій особі. Організація лікування та інших медичних послуг умовами договору не передбачені.

У разі настання страхового випадку потрібно повідомити про це СГ "ТАС". Страхова компанія в межах суми договору компенсує матеріальну шкоду, завдану застрахованим особам.

Існує дві системи страхування від нещасного випадку на транспорті

 • Система посадкових місць, яка передбачає встановлення ліміту відповідальності страхової компанії за кожне місце в ТЗ окремо;
 • Паушальна система, яка передбачає встановлення загальної страхової суми за договором та її пропорційний розподіл між усіма постраждалими особами.

Де і коли діє страховка від нещасного випадку на транспорті

Договір діє на всій території України, крім тимчасово окупованих територій і територій активних бойових дій.

Укласти договір можна на термін до 1 року.

При цьому:

 • договори, укладені фізичними особами, діють 24/7;
 • договори юридичних осіб, як правило, мають часові обмеження, і діють у період виконання ТЗ бізнес-завдань.

Скільки коштує страховка від нещасного випадку на транспорті

Річний тариф може становити 0,1 - 3,0 % від страхової суми, встановленої на один транспортний засіб. Розмір страхового тарифу залежить від таких чинників:

 • варіанта (системи) страхування;
 • переліку обраних ризиків;
 • типу транспортного засобу;
 • кількості посадкових місць;
 • типу страхувальника;
 • терміну і території дії договору.

Для точного розрахунку вартості зверніться до наших фахівців.

Розмір і порядок отримання страхових виплат

Сума виплати розраховується як відсоток від страхової суми за договором і залежить від:

 • системи страхування;
 • обраних опцій;
 • розміру заподіяної шкоди.

Отримати виплати за договором може застрахована особа, її законний представник або спадкоємець (у разі смерті застрахованого), надавши необхідні документи.

Детальніше про умови страхування розкажуть наші консультанти за телефонами гарячої лінії або у будь-якому представництві СГ "ТАС".

Переваги страхування від нещасного випадку на транспорті від СГ "ТАС":

 • універсальність страхового договору;
 • нульова франшиза;
 • мінімальний пакет документів для отримання страхового відшкодування;
 • оперативність отримання страхової виплати;
 • інформаційна підтримка операторами контакт-центру СГ "ТАС" 24/7;
 • оформлення договорів 7 днів на тиждень.