Страхування здоров’я на випадок хвороби

Страхування здоров’я на випадок хвороби – ефективний спосіб убезпечити себе від витрат, спричинених хворобою.

Страхування здоров’я на випадок хвороби
Про послугу

Страхова група «ТАС» пропонує до уваги клієнтів програму добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби. На сьогодні це один з найбільш надійних та ефективних способів убезпечити себе та своїх близьких на випадок непередбачуваних витрат, пов’язаних із хворобою, втратою працездатності чи смертю. Серед переваг договору варто відзначити можливість клієнтом самостійно визначити розмір страхової суми, в межах якої буде виплачено відшкодування.

Страхування здоров’я на випадок хвороби
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

Не секрет, що лікування багатьох хвороб може коштувати дуже й дуже дорого. З іншого боку, нехтувати необхідним лікуванням теж не можна, адже «запущені» хвороби згодом можуть призвести до незворотних наслідків для здоров’я. Іншими словами, не лікуватися не можна, а лікуватися подеколи виходить занадто дорого. То чи є вихід? 

Насправді – так. 

Наприклад, заздалегідь подбавши про укладення відповідного договору страхування.

Договір страхування здоров’я на випадок хвороби від СГ «ТАС» – ефективний захист на випадок непередбачуваних витрат в разі виникнення хвороби, втрати працездатності чи смерті ваших співробітнииків.

Згідно з умовами страховим випадком за договором є:

 • тимчасова втрата застрахованою особою працездатності внаслідок гострої хвороби, загострення хронічної хвороби, перебування на амбулаторному та/або стаціонарному лікуванні, що вимагає консервативного лікування;
 • тимчасова втрата застрахованою особою працездатності внаслідок гострої хвороби, загострення хронічної хвороби, перебування на амбулаторному та/або стаціонарному лікуванні, що вимагає хірургічного втручання;
 • стійка втрата застрахованою особою загальної працездатності (встановлення інвалідності ІІІ, ІІ чи І групи) внаслідок хвороби;
 • смерть застрахованої особи внаслідок хвороби.
Страхування здоров’я на випадок хвороби
Страхування здоров’я на випадок хвороби

Гострою хворобою визнається раптове, непередбачуване захворювання, що призвело до погіршення здоров’я застрахованої особи. В разі ненадання відповідної медичної послуги/допомоги гостра хвороба може призвести до тривалого розладу здоров’я людини чи погрожувати її життю.

Загостренням хронічної хвороби є рецидив хронічного захворювання, про свідчать як суб’єктивні скарги хворого, так і об’єктивні клінічні прояви хвороби. Загострення хронічної хвороби вимагає медикаментозного й іншого лікування застрахованої особи – до повернення в період ремісії.

Серед переваг оформлення договору страхування здоров’я на випадок хвороби в СГ «ТАС» варто відзначити наступні:

 • виплата за договором страхування від нещасних випадків здійснюється за самим фактом хвороби, втрати працездатності чи смерті співробітника;

 • розмір компенсації заздалегідь визначаєте саме Ви, як керівник, самостійно обираючи ту чи іншу страхову суму для своїх співробітників;

Отже, дбайте про здоров’я своїх співробітників, а про решту подбаємо ми!

 

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страхування вашого здоров’я на випадок хвороби

Страхова група "ТАС" пропонує програму добровільного страхування на випадок хвороби для дорослих і дітей.

Що важливо знати про страхування на випадок хвороби?

Такий договір варто мати кожному.

По-перше, захворіти може будь-хто, це стосується і дорослих, і дітей

Сучасний світ - це світ безлічі хвороб. З кожним днем дедалі інтенсивніше поширюються старі та з'являються нові віруси та інфекції. Проблеми екології сприяють появі нових, часто критичних та смертельно небезпечних захворювань та розвитку "старих" (особливо онкологічних). При цьому малорухливий спосіб життя робить середньостатистичного індивіда більш вразливим у принципі. Тому навіть генетично здорова людина ризикує захворіти на якусь серйозну хворобу (приклад тому ковід).

По-друге, грошей на лікування у критичний момент може не бути або не вистачати

Сучасна медицина спроможна вилікувати від самих різноманітних захворювань, але за достатніх фінансових можливостей. Не лише складні (критичні) операції, але й діагностика, медикаменти, консультація у хорошого лікаря коштують недешево, а базове медичне страхування покриває витрати дуже обмежено.

Вирішити дилему допоможе добровільне страхування на випадок хвороби

Це один з найнадійніших та найефективніших способів захиститися від непередбачуваних витрат, пов'язаних із серйозним захворюванням, інвалідністю або смертю. Страховка на випадок хвороби - це фінансова підтримка та кваліфікована медична допомога, які надійдуть вчасно, незалежно від наявних матеріальних можливостей, що особливо важливо в критичних ситуаціях.

Тож застрахуватися на випадок хвороби (від грипу, ковіда чи більш серйозних захворювань) це добровільний вибір бути чи ні готовим у критичних ситуаціях захистити найважливіше - життя та здоров'я.

Страховка на випадок хвороби доступна майже всім

Страховий поліс на випадок хвороби - це вирішення великих проблем малими коштами.

Щомісячні страхові внески під силу будь-якій працюючій людині, а щоденні витрати можна порівняти з витратами на один легкий обід. Якщо ви плануєте застрахувати всю родину - уявіть, що такий перекус сімейний. Інша річ - якими є ваші життєві пріоритети.

Страхування здоров'я на випадок хвороби відрізняється від страхування життя та страхування від нещасних випадків

Найбільш широкий спектр захисту фізичних осіб передбачає страхування життя у цілому. Воно покриває ризики, пов'язані не лише зі здоров'ям застрахованої особи.

Медичне страхування - це комплекс страхування, пов'язаного безпосередньо зі здоров'ям людини. Цей напрямок включає страховий захист на випадок хвороби, а також страхування від нещасного випадку.

Страховка на випадок хвороби передбачає страховий захист у разі, коли шкоду здоров'ю (включаючи втрату працездатності) завдано виникненням якогось захворювання.

Що є страховим випадком страхування на випадок хвороби

 • тимчасова непрацездатність застрахованої особи внаслідок гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, амбулаторного та/або стаціонарного лікування, що призвело до консервативного лікування;
 • тимчасова непрацездатність застрахованої особи внаслідок гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, амбулаторного та/або стаціонарного лікування, що призвело до хірургічного втручання;
 • стійка втрата застрахованою особою загальної працездатності (присвоєння інвалідності ІІІ, ІІ або І групи) внаслідок хвороби;
 • смерть застрахованої особи внаслідок хвороби.

Гостре захворювання - це раптове, непередбачуване захворювання, яке призвело до погіршення здоров'я, а в разі ненадання медичних послуг/допомоги може призвести до його тривалого розладу або загрожувати життю.

Загострення хронічного захворювання - це рецидив хронічного захворювання, під час якого спостерігаються суб'єктивні скарги та об'єктивні клінічні прояви захворювання. У той же час медикаментозне та інше лікування застрахованої особи потрібне доти, доки вона не повернеться в період ремісії.

Яку допомогу включає страхування здоров'я на випадок хвороби

Така страховка може включати:

 • організацію страховиком допомоги та надання послуг у медичних установах згідно з умовами договору;
 • оплату страховиком наданої допомоги, наданих послуг медичній установі, включаючи медикаментозне забезпечення, необхідне лікування;
 • відшкодування застрахованій особі витрат на лікування, яка здійснювалася самостійно (але за погодженням та під контролем лікаря-координатора від страхової компанії);
 • консультації лікаря-координатора онлайн 24/7;
 • контроль фахівців страхової компанії за своєчасністю, повнотою і якістю медичних послуг.

Як працює страховка на випадок хвороби

При настанні страхового випадку потрібно якнайшвидше повідомити СГ "ТАС" про страхову подію. Страхова компанія у межах суми договору компенсує підтверджені витрати на лікування та виконає інші дії, передбачені умовами договору.

Такий страховий договір передбачає:

 • компенсацію витрат або оплату страховиком безпосередньо медичній установі витрат, пов'язаних із лікуванням застрахованої особи (завжди);
 • організацію лікування та інших послуг із переліку та в установах згідно з умовами договору (за бажанням клієнта).

Ви самі обираєте характер допомоги та її обсяг, виходячи зі своїх особистих потреб.

Коли та де діє страховка на випадок хвороби

Дія страховки 24/7 на всій території України, крім тимчасово окупованих територій та територій активних бойових дій.

Договір можна укласти терміном до 1 року.

Кого можна застрахувати

Застрахувати можна:

 • громадян України та іноземців;
 • пенсіонерів та працюючих;
 • членів сімей (дорослих та дітей);
 • співробітників підприємств та організацій.

Але крім (у тому числі дітей):

 • інвалідів 1-ї групи;
 • непрацюючих інвалідів 2-ї групи;
 • психічно хворих та осіб, визнаних недієздатними;
 • осіб з наркотичною та алкогольною залежністю (які перебувають на обліку);
 • осіб із тяжкими хронічними захворюваннями різного характеру.

Від чого залежить вартість добровільного страхування на випадок хвороби

Вартість полісу залежить від таких чинників:

 • набір послуг (невідкладна допомога, амбулаторне лікування, стаціонар, стоматологія і т.п.);
 • категорії клінік, які здійснюють медобслуговування;
 • віку застрахованої особи (дорослі, діти, люди похилого віку), інших особистих даних;
 • типу страховки (індивідуальна, сімейна, для дітей);
 • суми страхового покриття, послуг, що підлягають сплаті;
 • інших умов.

Для точного розрахунку вартості страховки краще звернутися до наших спеціалістів.

Розмір та порядок отримання страхових виплат

Розмір страхових виплат залежить від програми страхування та обраних опцій. Сума виплати розраховується як відсоток від страхової суми договору та залежить від розміру заподіяної шкоди.

Отримати виплати за договором може застрахована особа, її законний представник (наприклад, при страхуванні дітей) або спадкоємець (у разі смерті застрахованої особи), оформивши заяву та надавши необхідні для отримання компенсації документи.

Обмеження та винятки зі страхування

Обмеження та винятки в основному стосуються:

 • категорій осіб, які не можуть бути застраховані;
 • місця дії договору;
 • характеру допомоги та страхових виплат.

Наприклад:

 • супровід вагітності не входить у наповнення стандартних пакетів страхування;
 • не оплачується профілактичне лікування, планове відвідування лікаря;
 • не можна страхувати вроджені та хронічні захворювання (стосується дорослих і дітей).

Більше про умови страхування можна дізнатись у наших консультантів за телефонами гарячої лінії або у будь-якому представництві СГ "ТАС".

Переваги страхування на випадок хвороби від СГ "ТАС"

Страхування здоров'я на випадок хвороби від СГ "ТАС" - це надійний страховий захист за прийнятну для клієнта ціну, який включає:

 • найбільшу мережу представництв у Києві та інших містах, а також десятки партнерських клінік та аптек по всій Україні;
 • гнучкі програми та індивідуальні умови страхування, включаючи можливість самостійного вибору клієнтом розміру компенсацій;
 • постійний контроль якості послуг та медичний асистанс 24/7;
 • оперативне врегулювання виплат за договорами (страхове відшкодування виплачується за самим фактом хвороби, інвалідності чи смерті);
 • оформлення договорів 7 днів на тиждень.

Оформити договір страхування на випадок хвороби можна в будь-якому представництві СГ "ТАС" у Києві та інших містах країни.

Зв'яжіться з нашими фахівцями не зволікаючи, разом підберіть найкращі для вас умови і замовте потрібну страховку, не відкладаючи важливе на потім.