TAS - територія здоров’я

«Територія здоров’я» від СГ «ТАС» – запорука отримання якісного лікування у випадку негараздів зі здоров’ям.

TAS - територія здоров’я
Про послугу

Договір «ТАС – Територія здоров’я» призначений для людей, які дбають про своє здоров’я та здоров’я своєї сім’ї.

За договором «ТАС – Територія здоров’я» страховик покриває витрати на діагностику та лікування у випадку гострого захворювання, загострення хронічного захворювання чи в разі нещасного випадку. Крім того, застраховані особи можуть отримати альтернативну онлайн-консультацію щодо коректності встановленого діагнозу у провідних лікарів світу.

TAS - територія здоров’я
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни
TAS - територія здоров’я

Договір медичного страхування «ТАС – Територія здоров’я» – це захист здоров’я як окремих членів сім’ї, так і всієї родини на випадок виникнення гострого захворювання, загострення хронічного захворювання чи нещасного випадку.

За вказаним договором страховик покриває витрати на діагностику та лікування застрахованих осіб, а також надає їм можливість отримати альтернативну онлайн-консультацію з приводу критичних захворювань у провідних лікарів світу через ресурс Diagnose.me.

В рамках договору страховиком покриваються також витрати на лікування критичних захворювань: туберкульозу, цукрового діабету, новоутворень.

В залежності від обраної програми обслуговування застрахованих осіб може здійснюватися як в державних відомчих медичних закладах, так і в приватних медустановах.

TAS - територія здоров’я
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

ТАС – Територія здоров’я

«ТАС –Територія здоров’я» - індивідуальне та сімейне медичне страхування для фізичних осіб.

Медичне страхування «ТАС-Територія здоров’я» забезпечує діагностику та лікування застрахованих осіб у випадку гострого захворювання чи загострення хронічного захворювання та в разі нещасного випадку. Додатковою опцією програми є можливість отримати альтернативну онлайн консультацію щодо коректності постановки діагнозу у провідних лікарів світу через ресурс Diagnose.me.

Вирішення будь-яких питань можна відкласти на якийсь час і лише питання здоров’я вимагають рішення тут і зараз! З програмою «ТАС-Територія здоров’я» можна захистити себе та близьких не лише від витрат на дороговартісне лікування, але й забезпечити професійну підтримку щодо вибору та організації надання медичної допомоги.

«ТАС-Територія здоров’я» в ЦИФРАХ:

 • Це програма медичного страхування з покриттям від 50 тисяч до 100 тисяч грн.
 • Вартість програми складає від 970 до 13000 грн на рік. на одну особу
 • За програмою можуть бути застраховані діти (від 3 до 18 років) та дорослі (до 60 років)
 • Строк дії договору 1 рік

«ТАС-Територія здоров’я» МАЄ ЧОТИРИ ПРОГРАМИ НА ВАШ ВИБІР.

ПРОГРАМА «БАЗОВА»

Включає організацію та оплату лікування гострих захворювань та медичну допомогу в разі нещасного випадку,а саме: екстрену госпіталізацію (1 раз на рік), виклик невідкладної медичної допомоги (2 рази на рік ), альтернативну онлайн консультацію з приводу критичних захворювань у кращих лікарів світу через ресурс Diagnose.me. Отримання медичної допомоги можливе в державних відомчих медичних закладах на території України. Додатково покривається лікування критичних захворювань: туберкульоз, цукровий діабет, новоутворення. Страхова сума складає 50 000 грн.

ПРОГРАМА «СТАНДАРТ»

Включає організацію та оплату лікування гострих захворювань, загострень хронічної хвороби та медичну допомогу в разі нещасного випадку, а саме екстрену госпіталізацію (1 раз на рік), виклик невідкладної медичної допомоги (2 рази на рік), амбулаторно-поліклінічну допомогу (при неефективності лікування у лікаря з яким підписано декларацію або не можливості отримання певного виду послуги/обстеження на безкоштовній основі) ліміт страхової суми становить 3000грн, медикаменти в межах ліміту страхової суми 500грн/рік, крім лікування ГВІ (за кодом МКБ 10- клас J00-J006), альтернативну онлайн консультацію з приводу критичних захворювань у кращих лікарів світу через ресурс Diagnose.me. Лікування критичних захворювань: туберкульоз, цукровий діабет, новоутворення. Отримання медичної допомоги можливе в державних відомчих медичних закладах на території України. Страхова сума складає 80 000 грн.

ПРОГРАМА «КЛАСИЧНА»

Включає організацію та оплату лікування гострих захворювань, загострень хронічної хвороби та медичну допомогу в разі нещасного випадку, а саме екстрену госпіталізацію (1 раз на рік), виклик невідкладної медичної допомоги (2 рази на рік), амбулаторно-поліклінічну допомогу (при неефективності лікування у лікаря з яким підписано декларацію або не можливості отримання певного виду послуги/обстеження на безкоштовній основі) ліміт страхової суми становить 5000грн,медикаменти в межах ліміту страхової суми 1 000грн/рік, крім лікування ГВІ (за кодом МКБ 10- клас J00-J006), альтернативну онлайн консультацію з приводу критичних захворювань у кращих лікарів світу через ресурс Diagnose.me. Лікування критичних захворювань: туберкульоз, цукровий діабет, новоутворення. Отримання медичної допомоги можливе в державних та приватних медичних закладах на території України. Страхова сума складає 80 000 грн.

ПРОГРАМА «КЛАСИЧНА+»

Включає організацію та оплату лікування гострих захворювань, загострень хронічної хвороби та медичну допомогу в разі нещасного випадку, а саме екстрену госпіталізацію (без обмежень),організація планової госпіталізації у профільні відділення медичних закладів (1 раз на рік), денний стаціонар, виклик невідкладної медичної допомоги (2 рази на рік), амбулаторно-поліклінічну допомогу, що включає: консультації лікарів (при неефективності лікування у лікаря з яким підписано декларацію), консультації вузьких спеціалістів (4 рази на рік), інструментальну та лабораторну діагностику, функціональні дослідження, КТ, МРТ, медикаменти в межах страхової суми, лікування ГРВІ (за кодом МКБ 10- клас J00-J006) - 1 000 грн/рік, альтернативну онлайн консультацію з приводу критичних захворювань у кращих лікарів світу через ресурс Diagnose.me. Лікування критичних захворювань: туберкульоз, цукровий діабет, новоутворення. Отримання медичної допомоги можливе в державних та приватних медичних закладах на території України. Страхова сума складає 100 000 грн.

«ТАС-Територія здоров’я» ПОКРИВАЄ ТАКІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ:

 • Консультації лікарів
 • Лабораторні та інструментальні дослідження, функціональну діагностику
 • Проведення медичних процедур та маніпуляції
 • Забезпечення лікарськими засобами (медикаментами)
 • Організацію ургентної госпіталізації
 • Злоякісні та доброякісні онкологічні захворювання, вперше виявленні у житті Застрахованої особи в період дії договору, включаючи: консультації лікарів; діагностику (онкомаркери, КТ, МРТ і т.д.); один курс стаціонарного лікування, включаючи оперативне втручання; один курс хіміотерапії / радіотерапії
 • Інформаційно-консультативна допомога для Застрахованої особи та членів її родин з приводу пошуку лікарських препаратів, медичних фахівців та медичних закладів та інформаційна допомога з медичних питаннях

МЕДИЧНІ ПАРТНЕРИ «ТАС-Територія здоров’я»:
Файл для завантаження тут (у pdf форматі)

ЯК ПРИДБАТИ ПРОГРАМУ?

Програму страхування «ТАС-Територія здоров’я» можна придбати в будь-якому офісі СГ «ТАС» на території України. Знайдіть найближчий офіс в розділі «Контакти» або зателефонуйте до нашого Контакт-центру за номерами (095) 654 77 77; (093) 654 77 77; (097) 654 77 77 (вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора)
Ознайомитися з Умовами програми страхування «ТАС-Територія здоров’я» можна тут (у pdf форматі)