093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

ТАС – Територія здоров’я

«ТАС –Територія здоров’я» - індивідуальне та сімейне медичне страхування для фізичних осіб.

Медичне страхування «ТАС-Територія здоров’я» забезпечує діагностику та лікування застрахованих осіб у випадку гострого захворювання чи загострення хронічного захворювання та в разі нещасного випадку. Додатковою опцією програми є можливість отримати альтернативну онлайн консультацію щодо коректності постановки діагнозу у провідних лікарів світу через ресурс Diagnose.me.

Вирішення будь-яких питань можна відкласти на якийсь час і лише питання здоров’я вимагають рішення тут і зараз! З програмою «ТАС-Територія здоров’я» можна захистити себе та близьких не лише від витрат на дороговартісне лікування, але й забезпечити професійну підтримку щодо вибору та організації надання медичної допомоги.
«ТАС-Територія здоров’я» в ЦИФРАХ:

 • Це програма медичного страхування з покриттям від 50 тисяч до 100 тисяч грн.
 • Вартість програми складає від 970 до 13000 грн на рік. на одну особу
 • За програмою можуть бути застраховані діти (від 3 до 18 років) та дорослі (до 60 років)
 • Строк дії договору 1 рік

«ТАС-Територія здоров’я» МАЄ ЧОТИРИ ПРОГРАМИ НА ВАШ ВИБІР.

ПРОГРАМА «БАЗОВА»
Включає організацію та оплату лікування гострих захворювань та медичну допомогу в разі нещасного випадку,а саме: екстрену госпіталізацію (1 раз на рік), виклик невідкладної медичної допомоги (2 рази на рік ), альтернативну онлайн консультацію з приводу критичних захворювань у кращих лікарів світу через ресурс Diagnose.me. Отримання медичної допомоги можливе в державних відомчих медичних закладах на території України. Додатково покривається лікування критичних захворювань: туберкульоз, цукровий діабет, новоутворення. Страхова сума складає 50 000 грн.

ПРОГРАМА «СТАНДАРТ»
Включає організацію та оплату лікування гострих захворювань, загострень хронічної хвороби та медичну допомогу в разі нещасного випадку, а саме екстрену госпіталізацію (1 раз на рік), виклик невідкладної медичної допомоги (2 рази на рік), амбулаторно-поліклінічну допомогу (при неефективності лікування у лікаря з яким підписано декларацію або не можливості отримання певного виду послуги/обстеження на безкоштовній основі) ліміт страхової суми становить 3000грн, медикаменти в межах ліміту страхової суми 500грн/рік, крім лікування ГВІ (за кодом МКБ 10- клас J00-J006), альтернативну онлайн консультацію з приводу критичних захворювань у кращих лікарів світу через ресурс Diagnose.me. Лікування критичних захворювань: туберкульоз, цукровий діабет, новоутворення. Отримання медичної допомоги можливе в державних відомчих медичних закладах на території України. Страхова сума складає 80 000 грн.

ПРОГРАМА «КЛАСИЧНА».
Включає організацію та оплату лікування гострих захворювань, загострень хронічної хвороби та медичну допомогу в разі нещасного випадку, а саме екстрену госпіталізацію (1 раз на рік), виклик невідкладної медичної допомоги (2 рази на рік), амбулаторно-поліклінічну допомогу (при неефективності лікування у лікаря з яким підписано декларацію або не можливості отримання певного виду послуги/обстеження на безкоштовній основі) ліміт страхової суми становить 5000грн,медикаменти в межах ліміту страхової суми 1 000грн/рік, крім лікування ГВІ (за кодом МКБ 10- клас J00-J006), альтернативну онлайн консультацію з приводу критичних захворювань у кращих лікарів світу через ресурс Diagnose.me. Лікування критичних захворювань: туберкульоз, цукровий діабет, новоутворення. Отримання медичної допомоги можливе в державних та приватних медичних закладах на території України. Страхова сума складає 80 000 грн.

ПРОГРАМА «КЛАСИЧНА+».
Включає організацію та оплату лікування гострих захворювань, загострень хронічної хвороби та медичну допомогу в разі нещасного випадку, а саме екстрену госпіталізацію (без обмежень),організація планової госпіталізації у профільні відділення медичних закладів (1 раз на рік), денний стаціонар, виклик невідкладної медичної допомоги (2 рази на рік), амбулаторно-поліклінічну допомогу, що включає: консультації лікарів (при неефективності лікування у лікаря з яким підписано декларацію), консультації вузьких спеціалістів (4 рази на рік), інструментальну та лабораторну діагностику, функціональні дослідження, КТ, МРТ, медикаменти в межах страхової суми, лікування ГРВІ (за кодом МКБ 10- клас J00-J006) - 1 000 грн/рік, альтернативну онлайн консультацію з приводу критичних захворювань у кращих лікарів світу через ресурс Diagnose.me. Лікування критичних захворювань: туберкульоз, цукровий діабет, новоутворення. Отримання медичної допомоги можливе в державних та приватних медичних закладах на території України. Страхова сума складає 100 000 грн.

«ТАС-Територія здоров’я» ПОКРИВАЄ ТАКІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ:

 • Консультації лікарів
 • Лабораторні та інструментальні дослідження, функціональну діагностику
 • Проведення медичних процедур та маніпуляції
 • Забезпечення лікарськими засобами (медикаментами)
 • Організацію ургентної госпіталізації
 • Злоякісні та доброякісні онкологічні захворювання, вперше виявленні у житті Застрахованої особи в період дії договору, включаючи: консультації лікарів; діагностику (онкомаркери, КТ, МРТ і т.д.); один курс стаціонарного лікування, включаючи оперативне втручання; один курс хіміотерапії / радіотерапії
 • Інформаційно-консультативна допомога для Застрахованої особи та членів її родин з приводу пошуку лікарських препаратів, медичних фахівців та медичних закладів та інформаційна допомога з медичних питаннях

МЕДИЧНІ ПАРТНЕРИ «ТАС-Територія здоров’я»:
Файл для завантаження тут (у pdf форматі)

ЯК ПРИДБАТИ ПРОГРАМУ?
Програму страхування «ТАС-Територія здоров’я» можна придбати в будь-якому офісі СГ «ТАС» на території України. Знайдіть найближчий офіс в розділі «Контакти» або зателефонуйте до нашого Контакт-центру за номерами (095) 654 77 77; (093) 654 77 77; (097) 654 77 77 (вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора)
Ознайомитися з Умовами програми страхування «ТАС-Територія здоров’я» можна тут (у pdf форматі)

Дізнайтесь про вигидні умови для постійних та нових клієнтів

Для розрахунку заповніть, будь ласка, форму. Співробітник Страхової Групи "ТАС" зателефонує Вам найближчим часом