Агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинги СГ «ТАС» на рівні uaAins та uaA

Агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинги СГ «ТАС» на рівні uaAins та uaA

Наприкінці 2015 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження рейтингів СГ «ТАС» на попередньому рівні. Так, рейтинг надійності страховика підтверджений на рівні uaAins, а довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою - на рівні uaA. Прогноз рейтингу – стабільний.

При оновленні рейтингів використовувалася повна фінансова звітність ПАТ «Страхова група «ТАС» за І півріччя та 9 місяців 2015 року, а також внутрішня інформація, що була надана компанією в ході рейтингового процесу. Слід зазначити, що присвоєння компанії рейтингу uaA свідчить про її високу кредитоспроможність, при цьому стабільний прогноз вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу впродовж року. Надійність компанії з рейтингом uaAins є високою. Як зазначають експерти, платоспроможність страховика з таким рейтингом, його репутація та лояльність до клієнта вище, ніж у інших компаній, а вірогідність виникнення проблем з вчасним виконанням своїх зобов‘язань перед клієнтом – значно нижча.

Варто відзначити, що серед факторів, які підтримують рівень рейтингу, експерти називають наступні: провідні позиції компанії на страховому ринку України та розгалужена мережа регіональних підрозділів, збереження відносної збалансованості портфеля залучених премій та надання послуг за соціально орієнтованими видами страхування, диверсифікація активів, якими представлені страхові резерви, інформаційна відкритість та прозорість тощо.