СГ «ТАС» вже 4 роки поспіль утримує лідерство за сумою премій та виплат з ОСЦПВ

СГ «ТАС» вже 4 роки поспіль утримує лідерство за сумою премій та виплат з ОСЦПВ

Як показали результати дослідження вітчизняного страхового ринку за 2016 рік, оприлюднені авторитетним виданням Insurance TOP, Страхова група «ТАС» продовжує утримувати позиції лідера ринку обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

Зокрема, вже чотири роки поспіль Страхова група «ТАС» є безумовним лідером з продажів полісів «Зелена картка»: на частку страховика припадає 20,5% ринку. Так, обсяг страхових надходжень СГ «ТАС» за полісами «Зелена картка» минулого року склав 251 242,1 тис. грн, відповідно, обсяг страхових відшкодувань – 93 594,9 тис. грн.

Водночас за обсягом страхових надходжень з обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників СГ «ТАС» посіла третю сходинку рейтингу: за полісами «автоцивілки» минулого року було зібрано 207 786,8 тис. грн, що становить 5,96% всього ринку. Варто зазначити, що приріст обсягів продажів СГ «ТАС» з ОСЦПВ склав 20,99%. Додамо, що страхові виплати компанії, здійснені протягом минулого року за полісами «автоцивілки», досягли позначки 77 462,9 тис. грн.

Слід відзначити, що за сумою страхових платежів та виплат з ОСЦПВ за внутрішніми та міжнародними договорами Страхова група «ТАС» є незмінним лідером ринку з 2013 року.

Значних успіхів СГ «ТАС» досягла й на ринку добровільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників: в рейтингу лідерів ринку добровільної «автоцивілки» компанія посіла четверту позицію. Серед інших вагомих досягнень Страхової групи «ТАС» за минулий рік варто зазначити 6 місце за обсягами продажів туристичного страхування, 7 місце на ринку добровільного страхування на випадок хвороби, а також 8 місце на вітчизняному ринку страхування КАСКО.

«Високе визнання Страхової групи «ТАС», насамперед, є свідченням правильності обраної нами стратегії розвитку, – каже Голова правління СГ «ТАС» Павло Царук. – Розуміючи реальні потреби нашого клієнта, ми забезпечуємо його саме тим страховим захистом, якого він дійсно потребує. При цьому всі наші продукти якісні та доступні. З іншого боку, ми постійно розвиваємо наших продавців, «вирощуючи» справжніх фінансових консультантів, експертів своєї справи, що завжди можуть надати кваліфіковану допомогу клієнтові. Якщо ж узагальнити, то секрет всіх наших здобутків – у ставленні до клієнта, якого ми дійсно прагнемо всебічно захистити та убезпечити від будь-яких негараздів. І клієнти цінують таке ставлення до себе – тож і результати відповідні».

Нагадаємо, за підсумками минулого року Страхова група «ТАС» зібрала 763 237,4 тис. грн страхових платежів та виплатила клієнтам та потерпілим 262 223,6 тис. грн.