СГ «ТАС» підтвердила провідні позиції на українському страховому ринку

СГ «ТАС» підтвердила провідні позиції на українському страховому ринку

За даними авторитетного профільного видання Insurance TOP, за підсумками І кварталу поточного року Страхова група «ТАС» продовжує утримувати провідні позиції на вітчизняному страховому ринку.

Так, компанія традиційно увійшла до числа лідерів ринку автострахування України. Зокрема, СГ «ТАС» знову – вже четвертий рік поспіль! – була визнана безперечним лідером ринку «Зеленої картки», при цьому відрив від страховика, що посів другу сходинку відповідного рейтингу, складає понад 47,41%.

На ринку обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників Страхова група «ТАС» посіла третє місце. Окрім того, компанія здобула почесне «срібло» в рейтингу страховиків, що працюють на ринку добровільної «автоцивілки», зібравши за даними договорами 5 346,7 тис. грн страхових платежів, що більш ніж на 44% перевищує аналогічний показник за перші три місяці 2016 року.

В свою чергу, на ринку туристичного страхування (медичних витрат) СГ «ТАС» посіла 5 місце, при цьому приріст надходжень порівняно з аналогічними показниками січня – березня минулого року склав близько 125%.

Водночас на ринку страхування на випадок хвороби СГ «ТАС» зайняла 8 місце, збільшивши обсяг страхових надходжень за зазначеними договорами на 53%. На ринку добровільного медичного страхування компанія посіла 11 місце, подолавши за рік одразу чотири сходинки рейтингу (приріст склав 33,65%).

Вражаючими стали й досягнення СГ «ТАС» на ринку страхування від вогню та стихійних явищ: за результатами перших трьох місяців 2017 року компанія посіла 9 місце у відповідному рейтингу проти 17-го за підсумками січня – березня минулого року.

Загалом, згідно з оприлюдненими даними, за результатами своєї роботи в І кварталі поточного року СГ «ТАС» посіла п‘яту сходинку рейтингу найкращих страховиків країни за обсягом чистих страхових платежів. За звітний період цей показник досяг позначки 178 200,2 тис. грн, що на 23,07% перевищує обсяг чистих платежів компанії за аналогічний період минулого року (згідно з даними Insurance TOP, тоді СГ «ТАС» посіла 6 місце в рейтинговій таблиці).

Водночас за показником виплат (88 771 тис. грн) Страхова група «ТАС» посіла 7 місце в рейтингу, піднявшись на одну сходинку у порівнянні з результатами рейтингування за січень – березень минулого року.