СГ «ТАС» − безперечний лідер серед страховиків у 8 регіонах України

СГ «ТАС» − безперечний лідер серед страховиків у 8 регіонах України

Згідно з рейтингом Insurance TOP за результатами 2016 року Страхова група «ТАС» увійшла в п‘ятірку найкращих страховиків у 21 регіоні України з 24. При цьому у восьми областях компанія утримує безперечне лідерство, посідаючи першу сходинку рейтингової таблиці. Таким чином, за кількістю перших місць в регіонах Страхова група «ТАС» досягла найвищих показників серед найбільших страховиків країни.Зокрема, СГ «ТАС» традиційно очолила рейтинги страховиків Волині, Донеччини, Житомирщини, Івано-Франківщини, Кіровоградщини, Тернопільщини, Хмельниччини, а також посіла заслужене перше місце на Черкащині. При цьому відрив від компаній, що посіли другі позиції в рейтингу, в деяких регіонах просто вражає! Так, обсяг страхових платежів, зібраних СГ «ТАС» на Кіровоградщині, на 54,6% перевищує страхові надходження страховика, що посів другу сходинку рейтингу. Відповідно, на Житомирщині відрив перевищив 65%, а на Івано-Франківщині - 90%. Але справжній рекорд встановила СГ «ТАС» в Тернопільській області – тут відрив від найближчого конкурента перевищив 185%!

В свою чергу, почесне «срібло» в регіональних перегонах Страхова група «ТАС» виборола на Закарпатті, а «бронзу» - на Херсонщині, Миколаївщині, Чернігівщині.

Четверту сходинку рейтингу СГ «ТАС» посіла на Дніпропетровщині, Луганщині, Львівщині та Рівненщині. Крім того, за підсумками дванадцяти місяців минулого року компанія покращила свої позиції на Вінниччині, піднявшись на одну сходинку рейтингу та також посівши четверте місце.

Водночас п‘яту позицію СГ «ТАС» за результатами своєї діяльності у 2016 році посіла в Полтавській, Сумській та Чернівецькій областях.

Загалом порівняно з підсумками роботи за перші дев‘ять місяців 2016 року СГ «ТАС» покращила свої позиції у двох регіонах, ще у 18 областях позиції компанії залишились незмінними.