Час мандрувати та відпочивати за кордоном з «ТАС – ТРЕВЕЛ»

Час мандрувати та відпочивати за кордоном з «ТАС – ТРЕВЕЛ»

Страхова група «ТАС» презентує унікальний продукт з комплексного страхування під час мандрівок та перебування за кордоном – «ТАС-Тревел».

Купуючи «ТАС-Тревел», клієнти компанії отримують комплексний страховий захист свого здоров’я на випадок непередбачуваної хвороби або нещасного випадку; цивільної відповідальності за ненавмисні та необережні дії за кордоном, а також свого майна, що залишається без нагляду на території України.

Страхування медичних витрат передбачає організацію Страховиком необхідної медичної допомоги за кордоном та її оплату. Крім того, програмою передбачено інформаційно-консультаційна підтримка з питань, що можуть виникнути у Страхувальника під час подорожі.

«Особливість «ТАС-Тревел» полягає в тому, що клієнт, розуміючи свої потреби, може самостійно обрати для себе рівень покриття та перелік страхових випадків, які він буде страхувати. Новою додатковою опцією продукту «ТАС-Тревел» є можливість захисту свого майна, що на час мандрівки залишається без нагляду,зазначає начальник управління особистого страхування СГ «ТАС» Ольга Тітко. - Крім цього, в рамках цього продукту можна застрахувати свою цивільну відповідальність у випадку нанесення шкоди третій особі за кордоном».