093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Виплата СГ «ТАС» за договором «ЄвроКАСКО» перевищила 958 тис. грн

Не секрет, що неуважність за кермом подеколи може призвести до дуже сумних наслідків. Зокрема – чималих збитків. Черговим підтвердженням тому став випадок, нещодавно врегульований СГ «ТАС».

Аварія, в якій було пошкоджено позашляховик Toyota Land Cruiser 200, сталася на Житомирщині. А причиною її стала банальна неуважність: під час руху водій вчасно не помітив дорожній знак і – просто «зніс» його. Наслідки наїзду виявилися дуже серйозними: при ударі було пошкоджено переднє ліве крило автомобіля, капот, передній бампер, шину переднього колеса, розбито решітку радіатора та блок-фару.

Втім, сам на сам із своїми проблемами, спричиненими небезпечною неуважністю, власник позашляховика не залишився – завдяки наявності договору «ЄвроКАСКО 5 зірок» від СГ «ТАС». Випадок було визнано страховим і врегульовано – шляхом виплати автовласникові належного страхового відшкодування. Сума виплати склала 958037 грн.

Залишається додати, що автомобіль було застраховано за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО».

Нагадаємо, договір «ЄвроКАСКО» включає в себе п’ять програм – за кількістю «зірок», різних за наповненням та відповідно різної вартості.

Так, програма «1 зірка» розрахована на водіїв, які вважають за необхідне мати страховий захист виключно на випадок великих збитків – в результаті знищення чи викрадення авто. За програмою «2 зірки» Страхова група «ТАС» до того ж відшкодує збитки, пов’язані з пошкодженням автомобіля в ДТП, внаслідок пожежі, стихійного лиха чи протиправних дій третіх осіб. За «тризірковою» програмою автовласник до всього переліченого вище також має можливість отримати виплату без надання довідки поліції. В свою чергу, за програмою «4 зірки» страховик до всього іншого покриває збитки, спричинені пошкодженням або знищенням авто внаслідок інших подій, аніж вказані вище. І максимальний страховий захист за принципом повного КАСКО забезпечує СГ «ТАС» за програмою «5 зірок», що, окрім розширеного покриття, включає в себе ще низку корисних та цікавих опцій.

Страховий тариф за договором «ЄвроКАСКО 5 зірок» становить від 0,99%.