Виплати СГ «ТАС» в грудні за полісами «автоцивілки» перевищили 9 млн грн

Виплати СГ «ТАС» в грудні за полісами «автоцивілки» перевищили 9 млн грн

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо страхових виплат, здійснених протягом останнього місяця 2016 року. Так, за статистикою, тільки за договорами страхування наземного транспорту (КАСКО) СГ «ТАС» в грудні відшкодувала своїм клієнтам 4 561 499 грн. Водночас виплати компанії за полісами обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників («автоцивілки») досягли 9 081 249 грн.

Найкрупніші виплати СГ «ТАС» традиційно припали на договори КАСКО. Зокрема, 1 415 616 грн Страхова група «ТАС» відшкодувала страхувальникові, позашляховик якого Land Rover було викрадено в Одесі.

В свою чергу, страхова виплата за знищений в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом автомобіль DAF склала 245 тис. грн. Дорожньо-транспортна пригода сталася на Черкащині.

Водночас за відновлювальний ремонт пошкодженого внаслідок зіткнення з іншим транспортним засобом автомобіля Nissan Qashqai СГ «ТАС» заплатила 148 413 грн. Аварія, в результаті якої було пошкоджено застраховану за договором КАСКО автівку, сталася в Чернігові.

Серед інших великих страхових виплат, здійснених СГ «ТАС» протягом останнього місяця 2016 року за договорами страхування наземного транспорту, варто відзначити відшкодування 145 120 грн власникові автомобіля Opel, який було пошкоджено внаслідок займання. Подія сталася в Черкасах.

Крім того, в грудні Страхова група «ТАС» здійснила досить велику виплату за договором страхування майна, відшкодувавши 576 232 грн підприємству, власникові мережі АЗС. Страхова подія, внаслідок якої було пошкоджено одну з автозаправних станцій та відповідне обладнання, сталася в Одесі: водій автомобіля BMW не впорався з керуванням та скоїв наїзд на заправну колонку та будівлю АЗС, в результаті чого на станції виникло займання. Виконуючи свої зобов‘язання перед клієнтом, Страхова група «ТАС» оперативно та в повному обсязі відшкодувала клієнтові завдані збитки.

Нагадаємо, протягом січня – листопада 2016 року Страхова група «ТАС» здійснила страхових виплат на загальну суму 236,45 млн грн. Зокрема, 83,7 млн грн було відшкодовано за полісами «Зелена картка», 70,67 млн грн – за полісами «автоцивілки», 49,78 млн грн – за договорами КАСКО.