Страхування відповідальності

Страховий захист житла та відповідальності перед сусідами за шкоду, заподіяну через експлуатацію вашого майна.

 

Страхування відповідальності
Про послугу

Власники та орендарі нерухомості можуть застрахувати свою цивільну відповідальність перед третіми особами (наприклад, сусідами) на випадок заподіяння шкоди, заподіяну їх власності внаслідок експлуатації застрахованого майна.

Страхування відповідальності
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

Пошкодження майна внаслідок різних причин – річ досить неприємна, але, на жаль, розповсюджена. Стихійні лиха, затоплення, техногенні катастрофи, банальні, але фатальні випадковості чи навмисні дії сторонніх осіб можуть в одну мить знищити або суттєво пошкодити житло, на придбання та облаштування якого зазвичай йдуть чималі кошти.

Запобігти непередбачуваним – і подеколи колосальним – витратам на ліквідацію наслідків таких негараздів допоможе договір страхування майна.

СГ «ТАС» пропонує власникам, орендарям та іншим зацікавленим особам застрахувати майно на випадок:

 • стихійних лих та природних катаклізмів;
 • вогню (пожежі, вибуху, удару блискавки);
 • затоплення (витікання рідини з водопроводу, каналізації, опалювальних систем внаслідок їх ушкодження);
 • аварій (виходу з ладу машин та механізмів, технічних систем);
 • наїзду наземних транспортних засобів;
 • падіння керованих літальних об'єктів, їх частин та уламків;
 • ненавмисних чи протиправних дій сторонніх осіб (від крадіжки, пограбування, вандалізму) тощо.

 

Страхування відповідальності
Страхування відповідальності

На страхування приймається як власне майно, так і об'єкти в оренді, зокрема:  

 • окремі будинки та таунхауси;
 • оздоблення житлових приміщень;
 • предмети домашнього вжитку (побутова техніка, стаціонарна аудіо-, відео-, комп'ютерна техніки, меблі);
 • земельні ділянки;
 • господарські будівлі (літня кухня, гараж, лазня, сарай, критий басейн, зимовий сад, будиночок охорони, паркан тощо);
 • комерційне, промислове, сільськогосподарське рухоме та нерухоме майно.

Крім того, в рамках договору можна застрахувати свою цивільну відповідальність перед третіми особами – наприклад, сусідами – на випадок заподіяння шкоди, заподіяну їх власності внаслідок експлуатації застрахованого майна.

 

За бажанням страхувальника договір страхування майна від СГ «ТАС» також може включати в себе наступні розширення:

 • «Ексклюзивний захист» – розширене страхове покриття від пожежі  та дії води з необережності самого клієнта;
 • «Перша допомога» – прискорена виплата протягом 5 робочих днів на покриття першочергових витрат;
 • «Проведення ремонту» – покриття збитків, спричинених необережністю клієнта під час проведення ремонту тощо. 

Оформити договір страхування майна можна як в офісі СГ «ТАС», так і онлайн.

 

Страхування відповідальності
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страхуваня відповідальності

Cкільки років життя Ви витратили на придбання власного житла?

«Повний житлозахист» - це новітня програма-конструктор з ексклюзивними опціями, яка надійно захистить Ваше житло та відповідальність перед сусідами.

Укладаючи договір «Повний Житлозахист», Ви отримуєте:

 • Захист оселі від пожежі, затоплення, стихійних явищ, транспорту та грабіжників;
 • Захист відповідальності перед сусідами у випадку затоплення чи пошкодження їхнього майна;
 • Ексклюзивний захист.

За договором можуть бути застраховані:

 • Квартири
 • Житлові будинки та додатково до них:
 • Господарські споруди з улаштуванням фундаменту (літня кухня, гараж, баня та сауна, сарай, критий басейн, зимовий сад, майстерня, будинок охорони, паркан)
 • Рухоме майно (меблі, предмети декору, техніка та обладнання)
 • Відповідальність перед третіми особами за шкоду, завдану внаслідок експлуатації застрахованого майна.

Додаткові ексклюзивні розширення:

 • Ексклюзивний захист - розширене покриття пожежі та дії води з необережності клієнта;
 • Перша допомога - прискорена виплата страхового відшкодування за 5 робочих днів на витрати першої необхідності (тимчасове житло, їжа, одяг тощо);
 • Проведення ремонту - покриття необережності клієнта під час проведення ремонту;
 • Цінні речі - покриття для ювелірних виробів, хутра, картин;
 • Тиск снігу - покриття збитків при провалі конструкцій внаслідок випадання великої кількості снігу.

Франшиза за вибором: 500 або 0 грн. 
Строк страхування: 12 місяців.
Сплата премії: одноразово або 2-ма платежами.

Переваги договору:

 • Найсучасніше страхове покриття: за договором клієнт отримує комплексний страховий захист власного майна (житла, вмісту, господарських споруд) та майна своїх сусідів та своєї репутації перед ними;
 • Нове за старе: за договором страхування не застосовується коефіцієнту зносу – Страхувальник отримує вартість аналогічного майна за сучасними цінами в новому вигляді.
 • Неважливо, яка вартість майна: коефіцієнт недострахування не застосовується, та немає прив’язки до дійсної вартості майна.

Пройдіть лише 6 кроків до ПОВНОГО ЩАСТЯ У ВЛАСНІЙ ОСЕЛІ!

Крок 1. ЗАВІТАЙТЕ до найближчого офісу СГ «ТАС» у Вашому місті або ВИКЛИЧТЕ страхового консультанта у зручне для Вас місце. (Консультант СГ «ТАС» надасть всю необхідну інформацію та допоможе визначити найбільш оптимальний варіант захисту).

Крок 2. ОБЕРІТЬ вартість Вашого житла та суму відповідальності перед сусідами.

Крок 3. ОБЕРІТЬ наповнення програми, яка найбільше відповідає Вашим індивідуальним потребам. (Не забудьте про ексклюзивні опції, які не мають аналогів на ринку).

Крок 4. ОТРИМАЙТЕ розрахунок вартості страхового захисту майна. Якщо вона є не комфортною , попросіть консультанта змінити програму та зменшити її вартість.

Крок 5. МАЄТЕ подарункові картку? Не забудьте отримати знижку.

Крок 6. ПОСМІХНІТЬСЯ! Тепер за відносно невелику суму Ви можете зберегти значну частину свого житла та захистити своє майбутнє!

Зніміть усі незручні запитання одним простим рішенням!