093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Страхування автоперевізників та експедиторів

Унаслідок динамічного розвитку транспортної логістики автомобільні перевезення з кожним роком усе більше пов’язані з ризиками. Одним з найефективніших способів захисту від можливих збитків є страхування. Страхування відповідальності перевізника можна розділити на три основних види:

  • страхування відповідальності під час здійснення міжнародних перевезень («CMR-страхування»);
  • страхування відповідальності під час здійснення внутрішніх перевезень («TTH-страхування»);
  • страхування відповідальності під час здійснення міжнародних та внутрішніх перевезень («CMR-TTHстрахування»).

Для національних перевізників, що отримали статус «митний», ми пропонуємо також страхування відповідальності митного перевізника. Для організацій, що займаються автомобільними перевезеннями, експедируванням вантажів по території України та за кордоном, ми пропонуємо страхування відповідальності експедиторів. Предметом страхування є майнові інтереси, що не суперечать законодавству України і пов’язані з відшкодуванням страхувальником збитку, завданого третім особам під час перевезення вантажів автотранспортом. Страхувальником є суб’єкт господарської діяльності, що здійснює перевезення або організацію перевезення вантажів автотранспортом. Страховим випадком є настання відповідальності страхувальника за збиток, завданий третій особі під час здійснення діяльності автоперевізника, а також майнові інтереси клієнта, пов’язані з його витратами, що виникають у разі настання страхового випадку. Від яких ризиків можна застрахувати свою відповідальність:

  • відповідальність за вантаж;
  • за невиконання договірних зобов’язань (помилки та недогляди);
  • відповідальність перед третіми особами за шкоду, завдану вантажем;
  • витрати перевізника на рятування транспортного засобу з вантажем.

Страхування відповідальності перевізників та експедиторів – це спокій і впевненість у захисті від непередбачуваних витрат!

Дізнайтесь про вигидні умови для постійних та нових клієнтів

Для розрахунку заповніть, будь ласка, форму. Співробітник Страхової Групи "ТАС" зателефонує Вам найближчим часом