Про послугу

Об’єкт страхування:

Об'єктом страхування є відповідальність за заподіяну шкоду особі або її майну під час експлуатації забезпеченого наземного транспортного засобу (ЗТЗ) та здійснення перевезень вантажу.

Страхові ризики:

«А» Відповідальність за вантаж – відповідальність Страхувальника за втрату та/або знищення та/або пошкодження вантажу, що трапилось з моменту прийняття вантажу Страхувальником до перевезення і до видачі вантажу вантажоодержувачу відповідно до Конвенції, вимог законодавства України та держав, територією яких транспортуються вантажі, стандартних умов надання послуг, затверджених організаціями перевізників країни Страхувальника; положень інших договорів та угод щодо застосування яких надана письмова згода Страховика, положень транспортних кодексів та статутів, а також інших нормативно правових актів, що видаються відповідно до них.

«В» Відповідальність за помилки і упущення – відповідальність Страхувальника за невиконання частково або повністю договірних зобов’язань згідно Конвенції, а саме: відповідальність за прострочення в доставці вантажу; відповідальність за доставку вантажу невідповідно до інструкцій відправника; відповідальність за помилки при складанні товарно-транспортної документації за виключенням помилки у заповнюванні книжки МДП, якщо така відповідальність передбачена договором перевезення.

«С» Відповідальність перед третіми особами – відповідальність за знищення та/або пошкодження майна третіх осіб у випадку спричинення такої шкоди майну вантажем, що перевозиться, та/або за нанесення шкоди життю та/або здоров’ю третіх осіб внаслідок нанесення такої шкоди вантажем, що перевозиться.

Додатково застраховані витрати у разі обраного значення «ТАК» у Частині 1 Договору є:

- Додаткові витрати Страхувальника – витрати, понесені Страхувальником у зв’язку із настанням страхового випадку: на з’ясування обставин настання страхового випадку; захист Страхувальником своїх інтересів у судових та арбітражних закладах, органах державної влади; витрати на рятування ЗТЗ; витрати, пов’язані з підйомом ЗТЗ з вантажем у випадку з’їзду або звалу ЗТЗ з проїзної частини внаслідок ДТП; доцільні витрати, пов’язані із запобіганням та зменшенням розміру збитків - зберігання, перевантаження, сортування, перепакування, реалізацію пошкодженого вантажу - внаслідок страхового випадку.

- Додаткові витрати замовника перевезень - виникнення відповідальності Страхувальника (зобов’язання по відшкодуванню збитку) при здійсненні міжнародних перевезень перед особою, з якою укладено договір перевезення (замовником перевезення) по відшкодуванню видатків, передбачених п. 4 ст. 23 Конвенції КДПГ 1956 р.: плати за перевезення, обов’язкових митних платежів, податків і інших обов’язкових зборів, а також видатків по виконанню митних процедур/формальностей у випадку повної або часткової втрати, пошкодження або знищення вантажу, тобто настання ризику «А» Відповідальність за вантаж.

Розмір страхової суми (ліміту відповідальності):

Мінімальний розмір страхової суми (ліміту відповідальності) за Договором 50 000,00 (EUR/USD);

за одним випадком 30 000,00 (EUR/USD);

за кожним з додаткових ризиків 3 000,00 (EUR/USD)

ТАС-Автоперевізник
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни
Обмеження/особливість Страхового продукту

На страхування приймається відповідальність перевізника, пов'язана лише з технічно справними автомобілями, якими він володіє сам, а також якими він оперує на підставі договору про оренду/лізингу.

Не приймається на страхування:

      • відповідальність: експедиторів та відповідальність, пов'язана з передачею своїх зобов'язань субпідрядникові (іншому перевізникові). У цьому випадку вважається, що перевізник виконує функції експедитора.

      • відповідальність Страхувальника - перевізника за перевезення:

• злитків дорогоцінних металів та виробів з них;

• коштовного каміння та ювелірних виробів;

• банкнот та монет;

• облігацій, платіжних засобів або інших цінних паперів;

• виробів мистецтва;

• антикваріату;

• племінних тварин та будь-які живих тварин;

• особистих речей;

• облаштування та меблів при переїздах в інше приміщення;

• автомобілів та будь-яких транспортних засобів, які були у вжитку.

Дія Договору не поширюється: на тимчасово окуповану Російською Федерацією (в тому числі її союзниками та/або збройними формуваннями, підпорядкованими силовим структурам Російської Федерації та її союзників або приватним особам) територію України; територіальні громади, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні); населені пункти, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії розмежування (відповідно до нормативно-правових актів, затверджених у встановленому законодавством порядку); території які прямо визначені у даному пункті або які не включені до вказаного переліку та разом з тим знаходяться ближче ніж 50 кілометрів від лінії зіткнення.

Основні умови страхування

Встановлюється в залежності від об’єкту страхування, страхової суми, набору ризиків, розміру франшизи, кількості ЗТЗ, території дії Договору, строку дії Договору, порядку оплати страхової премії тощо.

Мінімальний розмір страхової премії/тарифу – 20,00 (EUR/USD).

Максимальний розмір страхової премії/тарифу – 2 500,00(EUR/USD)

Безумовна франшиза 

Заризиком А:від 250,00 (EUR/USD) до 6000,00 (EUR/USD)

У зв’язку з крадіжкою, грабежем,розбоєм 5% від загальної вартості вантажу, але не менше франшизи за ризиком «А»

За ризиком В: 500,00 (EUR/USD)

Інші ризики : 0

Територія дії – Територія країн, що географічно відносяться до Європи, в тому числі Туреччина, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Україна з урахуванням зазначеного у наступному пункті, за виключенням Росії, Білорусії, Нагорного Карабаху, Абхазії, Південної Осетії, Придніпровської Молдавської Республіки та інших територій не визнаних республік, зон військових конфліктів і громадських хвилювань та територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

Строк страхування визначається в договорі страхування та не може бути меншим мінімального строку дії договору або більшим максимального строку дії договору:

Мінімальний строк дії Договору дорівнює строку перевезення.

Максимальний строк дії Договору – 12 місяців

Строк дії Договору може бути продовжено шляхом укладення наступного договору страхування.

Період страхування дорівнює строку дії Договору. (у разі строку дії договору понад 1 рік, страховий період додатково зазначається в Договорі).

Якщо договором передбачена сплата страхової премії частинами, то у випадку несплати Страхувальником чергової частини страхової премії у встановлені договором терміни або сплати в неповному обсязі, Страховик звільняється від зобов’язань сплатити страхове відшкодування по страхових випадках, що сталися в період: з 00 год. 00 хв. (за Київським часом) дати, до якої Страхувальник зобов’язаний був сплатити чергову частину страхової премії, до 00 год. 00 хв. (за Київським часом) дати, наступної за датою сплати Страхувальником простроченої чергової частини страхової премії у повному обсязі.

Порядок здійснення страхових виплат:
Розмір страхової виплати розраховується Страховиком виходячи з суми збитку, завданого внаслідок настання страхового випадку. Розмір збитку в залежності від ризику визначається:

      • За страховим ризиком «А» Відповідальність за вантаж з урахуванням такого:

        • вартості вантажу в місці і під час прийняття його до перевезення - у випадку повної загибелі або втрати вантажу, або суми, на яку понизилася його вартість у випадку пошкодження вантажу, але не більше 8,33 SDR (спеціальних прав запозичення, що відповідають визначенню Міжнародного валютного фонду) за 1кг брутто ваги втраченого чи пошкодженого вантажу;

        • задекларованої вантажовідправником у вантажній накладній вартості вантажу - у випадку повної загибелі або втрати вантажу, або суми, на яку понизилася його вартість у випадку пошкодження вантажу, за умови, що в Договорі відповідним чином зазначено «Вантаж з оголошеною вартістю» та за умови узгодженої надбавки до плати за перевезення згідно ст.24 Конвенції.

        • Вантаж (його частина) вважається втраченим, якщо на момент його передачі вантажоодержувачу, він фактично відсутній або є в наявності, але у стані (зіпсований, пошкоджений, порушені вимоги щодо температурного режиму зберігання тощо), який не дає змоги використати такий товар надалі за призначенням і не має цінності – знищений вантаж. У випадку знищення вантажу та ненадання Страхувальником документів, передбачених в Договором, Сторони домовились, що вантаж буде вважатись пошкодженим і визначення розміру збитку буде здійснюватися відповідно до Договору;

        • У випадку пошкодження вантажу сума збитку розраховується як різниця між вартістю вантажу до та після настання страхового випадку. Вартість вантажу після настання страхового випадку визначається на підставі документів, зазначених в Договорі. При цьому Сторони домовились, що за відсутності вищевказаних документів, вартість залишків становить 20% вартості вантажу до настання події, що має ознаки страхового випадку.

      • За страховим ризиком «В» Відповідальність за помилки і упущення з урахуванням такого:

        • прострочення доставки вантажу – документально підтверджені збитки правомочної особи;

        • доставка вантажу з порушенням інструкцій відправника - документально підтверджені збитки правомочної особи, що сталися внаслідок недотримання Страхувальником інструкцій відправника, і які не були б завдані цій особі у випадку належного виконання Страхувальником інструкцій відправника;

        • помилки при складанні товарно-транспортної документації - документально підтверджені збитки правомочної особи, що сталися внаслідок недотримання Страхувальником інструкцій при складанні товарно-транспортної документації, і які не були б завдані цій особі у випадку належного виконання Страхувальником інструкцій;

        • у будь-якому випадку відповідно до п.5 ст. 23 Конвенції збиток не може перевищувати плати за перевезення (вартість фрахту).

      • За страховим ризиком «С» Відповідальність перед третіми особами з урахуванням такого:

        • розміру збитків, що розраховується і здійснюється на підставі чинного законодавства країни випадку з урахуванням положень Конвенції про право, що застосовується до ДТП;

        • відшкодуванню підлягає лише шкода, яка не відшкодовується згідно договорів обов’язкового страхування відповідальності власників наземного транспорту країни, де стався випадок, якщо умови таких договорів могли б бути застосовані до події, що має ознаки страхового випадку.

Додатково застраховані витрати Страхувальника відшкодовуються Страховиком, якщо:

      • збитки, понесені Страхувальником, документально підтверджені;

      • подія, що має ознаки страхового випадку, внаслідок якої у Страхувальника виникли додаткові витрати, визнана Страховиком страховим випадком, Страховик дав згоду на такі витрати або прийняв рішення, що витрати були понесені правильно.

Додатково застраховані витрати не відшкодовуються, якщо Страховиком не здійснюється страхова виплата за ризиком «А» Відповідальність за вантаж, крім випадків, коли розмір збитків за ризиком «А» не перевищує розмір відповідної франшизи.

Додатково застраховані витрати замовника перевезень відшкодовуються Страховиком:

на умовах п.4 ст. 23 Конвенції, якщо такі витрати документально підтверджені;

      • якщо подія, що має ознаки страхового випадку, внаслідок якої у замовника перевезень виникли додаткові витрати, визнана Страховиком страховим випадком і Страховиком здійснюється страхова виплата за ризиком «А» Відповідальність за вантаж.

Розмір страхової виплати:

      • розраховується за кожним ризиком окремо;

      • не може перевищувати ліміту відповідальності за випадком і за відповідним ризиком/витратами;

      • здійснюється з вирахуванням франшизи, встановленої Договором щодо відповідного ризику та обставин випадку;

      • розраховується у гривнях за офіційним курсом НБУ до валюти претензії на дату настання страхового випадку;

      • здійснюється з вирахуванням всіх несплачених частин страхової премії, не залежно від того, термін їх сплати настав чи ні;

      • зменшується на розмір виплат/компенсацій, отриманих Страхувальником від особи, винної у заподіянні третім особам шкоди;

      • зменшується на розмір страхових виплат, отриманих Страхувальником за іншими договорами страхування щодо об’єкта цього Договору.

Для отримання страхової виплати Страхувальник повинен надати Страховику документи, що підтверджують факт, причини настання страхового випадку та розмір збитків:

      • заява про настання страхової події та заява на здійснення страхової виплати за формою, встановленою Страховиком;

      • договір страхування, примірник Страхувальника;

      • документи, що підтверджують, що ЗТЗ належить Страхувальнику на правах власності, або інші правовстановлюючі документи на ЗТЗ – за вимогою Страховика.

      • договір перевезення та заявку на разове перевезення як додаток до договору;

      • претензія третьої особи з доданими до претензії документами від особи, яка зазнала шкоди від Страхувальника, під час здійснення ним перевезення;

      • якщо претензія подається страховою компанією, що є страховиком вантажу або страховиком відповідальності експедитора, документ, що підтверджує перехід до такої страхової компанії права зворотної вимоги за подією. (В іншому випадку підстав для розгляду такої претензії не буде);

      • товарно-транспортна документація, а тому числі транспортні накладні або інші документи з позначками (відмітками) вантажоотримувача або його уповноваженого представника та/або митних органів про недостачу або пошкодження вантажу;

      • документи на вантаж: інвойси/рахунки-фактури, товарні накладні, пакувальні листи, митні декларації тощо;

      • акт огляду вантажу (аварійні сертифікати), акти експертизи, що складені незалежними спеціалізованими організаціями згідно з законодавством, практикою або звичаями країни місця пригоди, або акт огляду вантажу щодо визначення недостачі або оцінки його пошкоджень, фотографії пошкодженого вантажу, що перебуває в транспортному засобі з обов’язковим захопленням номерного знаку цього транспортного засобу;

      • розрахунок збитків, що заявляються Страхувальнику третьою особою, яка вимагає відшкодування шкоди;

      • для визначення розміру збитку при пошкодженні вантажу – експертні оцінки, калькуляції відновлювального ремонту ремонтних підприємств або виробника товару по заміні складових частин та/або ремонту пошкодженого майна;

      • документи, що свідчать про вартість придатних до використання залишків вантажу, вартість після переоцінки вантажу (товару), вартість реалізації пошкодженого вантажу (товару), вартість здавання пошкодженого вантажу (товару) у металобрухт тощо;

      • документи, що свідчать про подальшу долю знищеного або зіпсованого вантажу, зокрема: акти про списання, акти про знищення (утилізацію) тощо;

      • для визначення розміру збитків при перевезенні вантажів з оголошеною вартістю – комерційні документи на вантаж, індикативні ціни митних органів, прайси (ціни) виробників товару, біржові котирування, комерційні пропозиції у відкритих джерелах інформації. У випадку неможливості встановити точну вартість вантажу, за відсутності домовленості між Страховиком, Страхувальником та особою, що подала претензію, Сторони домовились брати у якості доказу цінову довідку ТПП країни (регіону) відправлення вантажу (товару). При визначенні ціни враховується розмір партії вантажу (товару) (загальної партії, якщо поставка здійснюється кількома партіями) та сезонність поставки.

      • рішення суду, яке набуло законної сили та зобов’язує Страхувальника відшкодувати шкоду заподіяну майну, життю або здоров’ю третіх осіб, якщо справа розглядалась в суді;

      • пояснювальна записка водія Страхувальника про обставини події;

      • копія листування Страхувальника з заявником/ами претензії, з митними органами;

      • належним чином оформлені показники тахографа, термографа (датчика температури, вологості тощо) за весь час перевезення;

      • протокол/довідку поліції у випадку дорожньо-транспортної пригоди або документ, оформлений аналогічним компетентним державним органом, якщо подія відбулась за межами України;

      • довідку органів поліції, що підтверджують факт звернення перевізника в ці органи внаслідок крадіжки або втрати вантажу або інших подій кримінального характеру під час перевезення вантажу або документ, який підтверджує відкриття кримінального провадження (витяг з реєстру ЄРДР, що включає всі необхідні для нього відомості), а також копія оформленого у відповідності з вимогами КПК України Протоколу огляду місця події за фактом крадіжки або втрати або іншого кримінального карного діяння.

      • довідку та/або протокол компетентних органів у випадку пожежі, або експертний висновок, що підтверджують факт та визначають причину пожежі. У випадку, коли в цих документах визначено лише імовірні причини пожежі, Сторони домовились в якості доказів причини пожежі приймати імовірну причину пожежі;

      • документи, що підтверджують здійснені витрати, якщо такі витрати застраховано згідно Договору.

      • платіжне доручення про сплату потерпілій особі суми збитків у повному розмірі.

Документи надаються Страховику у формі оригінальних примірників або завірених належним чином копій, крім заяви, яка подається виключно у формі оригінального примірника, особисто Страхувальником шляхом звернення до офісу Страховика. При цьому, у разі необхідності, Страховик має право вимагати від Страхувальника надання оригіналів відповідних документів. У випадку, якщо документи оформлені з порушенням чинних норм законодавства, то такі документи вважаються такими, що не надані Страховику.

Якщо наданих Страхувальником, документів недостатньо для прийняття рішення про здійснення чи відмову у страховій виплаті, Страховик має право вимагати у Страхувальника надання додаткових документів, якщо таке надання має істотне значення для визначення обставин та наслідків події. Вимога щодо надання додаткових документів повинна бути заявлена не пізніше 10 робочих днів з дати надання Страхувальником останнього документу з переліку, передбаченого цим Розділом Договору.

Ненадання Страховику документів, передбачених цим Розділом Договору протягом 180 (ста вісімдесяти) календарних днів з дати настання події або моменту першої можливості отримання документів, строк видачі яких визначений законодавством, є підставою для відмови у здійсненні страхової виплати.

Страховик здійснює страхову виплату Страхувальнику після сплати Страхувальником або його представником вимог, отриманих від третіх осіб. Підтвердженням таких дій Страхувальника є документи, передбачені умовами Договору.

У випадку, якщо розмір збитку не перевищує розмір відповідної франшизи – Страховик звільняється від відшкодування збитків.

Страхова виплата резидентам України здійснюється виключно в національній валюті України, нерезидентам України може здійснюватися в валюті Договору в порядку, передбаченому чинним законодавством України, за офіційним курсом НБУ на дату настання страхового випадку. При цьому строк здійснення страхової виплати збільшується на строк, необхідний для засвідчення такої виплати Страховиком державним органом, що здійснює нагляд за страховою діяльністю, відповідно до законодавства, що регулює валютні операції, враховуючи порядок, особливості та строки їх здійснення.

Страховик приймає рішення про здійснення або відмову у здійсненні страхової виплати, про що складає страховий акт, протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дати отримання всіх необхідних документів, передбачених Договором.

У випадку відмови у страховій виплаті Страховик письмово повідомляє Страхувальника про прийняте рішення протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття такого рішення з обґрунтуванням причин відмови.

Страховик здійснює страхову виплату протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з дати складання страхового акту.

Датою здійснення страхової виплати є дата списання грошових коштів з рахунку Страховика або дата затвердження страхового акту у частині зарахування несплачених частин страхової премії.

Страховик має право відстрочити строк на прийняття рішення про виплату або про відмову у страховій виплаті тільки у випадку виявлення невідповідності обставин страхового випадку з обставинами, вказаними Страхувальником у заяві про страховий випадок, але в будь-якому разі, не більше, ніж на 60 (шістдесят) календарних днів з дати надання Страховику всіх документів, передбачених Розділом 19 цього Договору. При виявленні таких обставин Страховик письмово повідомляє про це Страхувальника протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати виявлення таких невідповідностей.

Страховик здійснює виплату Страхувальнику, якщо такі розрахунки не заборонені або не обмежені діючим законодавством (законами, підзаконними актами, постановами НБУ, іншими нормативно-правовими актами).

Страхова виплата перераховується Страхувальникові, якщо останній відшкодував шкоду потерпілій третій особі, що документально підтверджено, та за умови отримання Страхувальникам попередньої письмової згоди Страховика з розміром відшкодування шкоди потерпілій третій особі.

Інше:

Договір страхування не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.

Знижок не передбачено.

Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у страховій виплаті

Не є страховим випадком за Договором настання відповідальності Страхувальника за шкоду, що заподіяна третім особам , у разі:

-загрози війни, збройного конфлікту або серйозної погрози такого конфлікту, включаючи, але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, військовим ембарго, дій іноземного ворога, інтервенції, загальної військової мобілізації, воєнних дій, а також маневрів, військових заходів та їх наслідків, оголошеної та неоголошеної війни, дій суспільного ворога, збурення, терористичних актів та/або антитерористичних операцій та/або на тимчасово окупованих територіях України та/або у зонах безпеки, прилеглих до району бойових дій, під час проведення комплексу заходів військового та організаційно-правового характеру, спрямованих на забезпечення національної безпеки та оборони, стримування і відсічі російської збройної агресії, громадянської війни, бунтів, громадських хвилювань, страйків, диверсій, піратства, безладів, вторгнення, блокади, революції, заколотів, військових або народних повстань, масових заворушень, державного чи військового перевороту, винних (умисних або необережних) дій чи бездіяльності, які посягають на громадський порядок, дій, що викликані трудовими конфліктами, введення комендантської години, введення військової влади або військового стану або стану облоги, експропріації, конфіскації, примусового вилучення чи відчуження майна, захоплення підприємств, націоналізації, реквізиції, узурпації влади, громадської демонстрації, знищення або пошкодження майна за розпорядженням військової або цивільної влади та/або командування Об'єднаних сил, за наявності або відсутності причинно-наслідкового зв’язку;

- прямого чи непрямого впливу ядерного вибуху, радіації або радіоактивного зараження, пов'язаних з застосуванням ядерної енергії або радіоактивних матеріалів;

- прямого або опосередкованого наслідку радіоактивного, хімічного, біологічного або токсичного забруднення або зараження;

- стихійного лиха: повені, бурі, бурану, урагану, смерчу, торнадо, тайфуну, цунамі, шторму, землетрусу, селевих потоків, снігових лавин, виверження вулкану, зсуву, обвалу, виходу підґрунтових вод, паводку тощо;

- навмисних дій / бездіяльності або грубої необережності Страхувальника, його працівників стосовно порушення правил перевезення, зберігання або декларування вантажів. В рамках цього Договору під грубою необережністю треба розуміти такі дії або бездіяльність Страхувальника, його службовців, страхових агентів та інших осіб, до послуг яких він звертається у разі здійснення перевезень вантажів, негативні наслідки яких у вигляді претензій третіх осіб можна було б передбачити;

- заподіяння шкоди поза межами території дії цього Договору;

- здійснення перевезень вантажів у/через зони під санкціями ООН, ЄС та Уряду США;

- неправильних або неповних письмових інструкцій або розпоряджень правомочної особи щодо умов перевезення вантажу та без будь-якої вини перевізника відносно умов перевезення (необхідний температурний режим, вологість, схеми розміщення вантажу та способи його кріплення) і пунктів призначення;

- видачі вантажу неправомочному одержувачу;

- прийняття міжнародних і місцевих законодавчих актів, положень, інструкцій тощо, які змінюють порядок ввезення, вивезення чи транзиту вантажів або потребують додаткової сертифікації якості товарів, що перевозяться, і дія яких почалась після прийняття Страхувальником вантажу до перевевикористання відкритих нетентованих транспортних засобів, якщо таке використання було спеціально обумовлене в заявці на перевезення або зазначене в товарно-транспортній накладній;

- пошкодження, відсутності, дефектів або недостатності упаковки вантажів, невідповідності упакування чи закупорки вантажів, які за своєю природою піддаються псуванню та пошкодженню без упаковки або без належної упаковки;

- перевезення вантажу, вантажні місця якого незадовільно або недостатньо марковані чи нумеровані;

- особливих властивостей вантажу, обумовлених їх природою, внаслідок яких вантаж може бути повністю або частково знищено або пошкоджено, зокрема схильних до поломки, корозії, раптового гниття, самозаймання, природних втрат (усушка, утруска, витік), нападу паразитів та гризунів, зміни субстанції вантажу внаслідок дії біологічних факторів (бактерії, грибки, мікроби), окислювання, корозії та/або зміни кольорів під час перевезення автомобілів;

- недостачі та пошкодження вантажу за умови цілісності зовнішнього упакування й неушкоджених пломбах вантажовідправника;

- навантаження, переміщення, розміщення або вивантаження вантажу відправником або одержувачем, або особами, які діють від імені відправника/одержувача або Страхувальником, якщо на Страхувальника ці обов’язки не були покладені замовником перевезення у письмовому вигляді з відповідними інструкціями про порядок виконання таких робіт;

- експлуатації технічно несправного транспортного засобу або конструктивно переробленого на власний розсуд транспортного засобу та обладнання, в т. ч. рефрижераторного обладнання, або транспортного засобу, який не пройшов технічну перевірку відповідно до вимог транспортного законодавства або не відповідає вимогам щодо перевезення певних видів вантажів;

- використання рефрижераторних/ ізотермічних фургонів/ причепів/ напівпричепів віком понад 12 років. Даний пункт діє лише в частині відповідальності за знищення та/або пошкодження вантажу;

- перевезення вантажу, який вимагає температурного контролю, транспортним засобом, в якому на момент настання збитку не встановлено або не працює обладнання, яке здійснює фіксацію температурного режиму у вантажному відсіку протягом всього періоду перевезення – лише в частині відповідальності за знищення та/або пошкодження вантажу;

- псування вантажу, що сталось через недотримання температурного режиму представниками Страхувальника при справному спеціальному обладнанні;

- пошкодження вантажу, що перевозиться, будь-якою рідиною або атмосферними опадами, які проникли через отвори у підлозі причепу/ напівпричепу/ вантажного відсіку/ контейнеру, не передбачені конструкцією такого причепу/ напівпричепу/ вантажного відсіку/ контейнера або при розміщенні вантажу на підлозі транспортного засобу без використання піддонів та/або інших необхідних засобів збереження;

- крадіжки вантажу, що сталась під час руху транспортного засобу під час виконання перевезення або поза межами безпечних місць паркування/стоянки, вимоги до яких вказані в Договорі страхування;

- відсутності кріплення вантажу або його невідповідності вимогам, встановленим у країнах, територією яких здійснюється перевезення, та/або вимогам вантажовідправника та/або вимогам замовника перевезень та/або нормам заводу-виробника вантажу;

- перевезення контрабандних вантажів, вантажів незаконної торгівлі, злитків дорогоцінних металів та виробів з них, коштовного каміння та ювелірних виробів, банкнот та монет, облігацій, платіжних засобів або інших цінних паперів, виробів мистецтва, антикваріату, живих тварин, особистих речей, обстановки та меблів при переїздах в інше приміщення;

- прострочення в доставці вантажів, призначених для будівельних робіт;

- перевезення вантажу підвищеного ризику, якщо про це відповідним чином не позначено у Договорі;

- зникнення транспортного засобу безвісти або незаконного заволодіння транспортного засобу третіми особами разом з вантажем, що знаходився в транспортному засобі;

- порушення правил дорожнього руху при переїзді залізничного переїзду.

Страховик не відшкодовує:

- моральну (немайнову) шкоду;

- видатки на довічне утримання;

- сплату пені, штрафів, неустойок щодо невиконання або неналежного виконання зобов’язань Страхувальника за будь-якими договорами, у т. ч. за договорами перевезення;

- непрямі збитки, недоотриманий прибуток тощо;

- витрати, не узгоджені зі Страховиком, зокрема витрати на відрядження, заробітну плату, паливо, квитки, проживання, оформлення віз тощо;

- збитки, пов’язані з втратою товарної вартості;

- збитки, не підтверджені документально;

- збитки, заподіяні водіями та/або працівниками Страхувальника в стані алкогольного сп'яніння та/або перебувала під впливом наркотичних чи токсичних речовин та/або перебувала під впливом лікарських препаратів, що знижують швидкість реакції і увагу або відмова такої особи від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції;

- збитки, завдані довкіллю (екологічний збиток);

- збитки, завданні вантажам з оголошеною вартістю у розмірі, який перевищує розмір шкоди, яка була б заподіяна без декларування такої оголошеної вартості у вантажній накладній. Це виключення не діє, якщо це відповідним чином позначено у Розділі 1 Частини 1 цього Договору;

- збитки, що відбулися не в період договірної відповідальності Страхувальника за договором перевезення, зокрема – збиток, що відбувся під час завантаження або вивантаження, а також під час зберігання вантажу на митно-ліцензійному складі;

- збитки, пов’язані з вимогами про відшкодування Страхувальником мита, податків та інших обов’язкових зборів, а також витрат по виконанню митних формальностей договірної сторони (замовника перевезення) у розмірі, що перевищує дійсно сплачений станом на момент виявлення повної або часткової втрати, псування, ушкодження або недостачі вантажу;

- витрати Страхувальника щодо здійснення валютних операцій.

Договором не застрахована відповідальність Страхувальника:

- визначена Митною конвенцією про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП 1975 року;

- при виконанні договору перевезення субпідрядником Страхувальника або будь-якою іншою особою, крім Страхувальника;

- при виконанні договору перевезення транспортними засобом, який не входить до переліку ЗТЗ, і відповідно який не зазначено в Додатку №1 до Договору, та який не відповідає визначенню ЗТЗ відповідно до Договору;

- при виконанні договору перевезення, що здійснюється повністю в межах однієї країни, крім внутрішніх перевезень по території України, якщо це відповідно передбачено Розділом 1 Частини 1цього Договору. Ця умова не застосовується щодо випадків, коли Страхувальник виконує частину наскрізного перевезення за міжнародним контрактом, навіть якщо частина перевезення, здійснена безпосередньо Страхувальником, проходить цілком в межах однієї країни;

- за загибель, травми або захворювання осіб, що знаходяться зі Страхувальником у трудових відносинах, у т. ч. щодо оплати будь-яких пов’язаних з цим компенсацій;

- щодо оплати будь-яких компенсацій третім особам за втрату або пошкодження майна, яке Страхувальник взяв в оренду та/або лізинг;

- як власника або належного користувача транспортного засобу;

- щодо перевезення не нових транспортних засобів, тобто таких, які вже були зареєстровані уповноваженими державними органами, у тому числі держави-експортеру транспортного засобу. Відповідно до умов цього Договору не визнаються страховим випадком і не підлягають відшкодуванню збитки, що пов’язані з або сталися внаслідок інфікування будь-яким вірусом, включаючи вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) та COVID19 та/або інфекційними хворобами, та/або хворобами, що передаються контактним шляхом.

Підставами для відмови у страховій виплаті є:

- Навмисні дії Страхувальника або особи, на користь якої укладено договір страхування, спрямовані на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями;

- Вчинення Страхувальником або особою, на користь якої укладено договір страхування, умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку;

- Подання Страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку;

- Одержання Страхувальником або Вигодонабувачем, чи Застрахованою особою повного відшкодування збитків від особи, яка їх заподіяла. Якщо збиток відшкодований частково, страхова виплата здійснюється з вирахуванням суми, отриманої від зазначеної особи як відшкодування збитків;

- Несвоєчасне повідомлення Страхувальником (водієм ЗТЗ) про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених цим Договором або законодавством, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків);

- Наявність обставин, які є винятками із страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими цим Договором;

- Порушення (невиконання) Страхувальником своїх обов’язків за Договором.

- Невиконання водієм ЗТЗ положень Інструкції для автомобільних перевізників (Додаток 2 до Договору);

- Ненадання документів, необхідних для виплати страхового відшкодування.

- Інші випадки передбачені Законом.

Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування:

в разі несплати страхової премії договір страхування не набирає чинності чи у випадку оплати страхової премії частинами договір достроково приняє дію;

в разі невчасного повідомлення про настання страхового випадку, Страховик може відмовити у здійсненні страхової виплати чи зменшити її розмір;

невиконання інших обов’язків, що визначені за Договором можуть стати підставою для дострокового припинення дії договору, обмеження відповідальності Страховика чи відмови у страховій виплаті.

26 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже понад чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже понад чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання

СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже понад чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

  • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
  • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
  • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

  • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
  • Який ризик вас найбільше турбує.
  • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
  • Яка сума страхової премії вам доступна.
  • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.