Туристичне страхування

Плануючи подорож Україною або за кордон, подбайте про надійний захист свого здоров’я. Програми страхування від СГ “ТАС” допоможуть організувати допомогу та компенсувати медичні витрати на лікування. Ви можете обрати програму, яка найкраще відповідає вашим потребам та бюджету. З нами ви будете спокійні за своє здоров’я та безпеку під час подорожі.

Обрати послугу
Туристичне страхування
Ви можете убезпечити себе на випадок настання
 1. Гострого чи критичного захворювання, нещасного випадку
 2. Відповідальності перед третьою особою під час подорожі
 3. Смерті внаслідок хвороби, нещасного випадку або ДТП

Перш ніж вирушати за кордон – на роботу чи на канікули, – дуже важливо забезпечити собі надійне страхування свого здоров’я на час подорожі, а також захистити себе від можливих проблем, які можуть трапитися під час вашого перебування за межами України.

СГ «ТАС» не тільки відшкодує витрати у разі хвороби, але й забезпечить організацію надання медичної допомоги. За договором ви також можете застрахувати себе від відповідальності перед третьою особою під час подорожі, а також захистити своє майно, яке лишається вдома.

Туристичне страхування
Туристичне страхування

Спеціально для подорожуючих Україною є договір «ТАС-Мандри» , який передбачає як медичне страхування, так і страхування від нещасних випадків  на час поїздок у межах країни. За договором можуть бути застраховані як громадяни України, так і іноземці, які мандрують нашою країною. 

Туристичне страхування для подорожей Україною – це рішення, яке позбавить стресу та непередбачених фінансових витрат, а також забезпечить цілодобову страхову підтримку в будь-якому кінці країни.

 

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

Туристичне страхування в Україні – це комплекс багатостороннього захисту фізичних осіб під час подорожей та різних поїздок, що стосується не лише здоров'я та життя мандрівників, а й інших сфер, що поширюється на громадян України та іноземців, діє всередині країни та за кордоном.

Цей вид страхового захисту є переважно добровільним, але є обставини, коли наявність такої страховки є обов'язковою вимогою.

Тепер про все по порядку.

Навіщо потрібна туристична страховка?

Поліс туристичного страхування – це запорука спокою та гарантія фінансової підтримки у світі непередбачуваних ситуацій, пов'язаних із подорожами.

Будь-які поїздки – це підвищений ризик несподіваних ситуацій та збитків, а перебування в незнайомих місцях – додатковий стрес від переживань, як вирішити непередбачувані проблеми. Це вдома «стіни допомагають» і все необхідне поряд: сімейний лікар, довірений юрист і перевірене СТО, а далеко від звичних місць цього немає і коштувати різні послуги можуть не дешево.

Простим та недорогим вирішенням проблем стане туристичний поліс, який захистить вас як у туристичній подорожі, так і у діловій поїздці. Купівля страховки позбавить зайвих переживань та непередбачених витрат у майбутньому.

Що можна захистити туристичною страховкою?

Збираючись купити туристичну страховку, більшість думають про страховий захист життя та здоров'я – це найпоширеніший туристичний поліс, відомий кожному, хто виїжджав за кордон.

Але страховий захист мандрівників також стосується цивільно-правової відповідальності та майна. Застрахувати можна як речі, що перебувають з вами у подорожі, так і власність, що залишилася без вашого нагляду на час від'їзду.

Які ризики, як і коли покривають договори страхування?

Програми СГ ТАС охоплюють усі напрями туристичного страхування та включають не лише фінансову компенсацію отриманих збитків, а й медичний, інформаційний та юридичний асистанс (організація допомоги). А саме:

 1. Страхування медичних витрат (під час поїздок Україною та за кордоном), які можуть включати:
 • невідкладну медичну допомогу;
 • амбулаторне та стаціонарне лікування;
 • стоматологічну допомогу;
 • транспортування та медичну евакуацію;
 • оплату проїзду медпрацівника чи супроводжуючої особи;
 • проживання супроводжуючої особи;
 • оплату послуг зв'язку зі Страховиком;
 • інформаційно-консультаційну підтримку пов'язану з організацією лікування.

Страховими ризиками за цим договором є: раптове захворювання чи нещасний випадок під час подорожі застрахованої особи.

На період пандемії COVID-19 такий поліс, як правило, додатково включає захист на випадок зараження цим вірусом.

Ліміт страхової суми на одну застраховану особу за медичними витратами мінімально становить 30000 євро (для країн Євросоюзу, згідно з Візовим кодексом ЄС) або 50000 доларів США (для США, Австралії, Японії, Канади та Нової Зеландії).

Розширена страховка (з додатковими опціями) матиме великі ліміти. Страховка для окремих осіб (спортсменів, вагітних, людей похилого віку) обійдеться дорожче.

Подробиці уточнюйте у консультантів онлайн.

2. Страховка від нещасних випадків, що передбачає виплату грошового відшкодування у разі тимчасової втрати працездатності, інвалідності або смерті застрахованої особи внаслідок нещасного випадку під час подорожі.

3. Страхування цивільної відповідальності – забезпечення вирішення конфліктних ситуацій у суді, юридична допомога та     відшкодування збитків у разі заподіяння застрахованою особою з необережності шкоди третім особам (за кордоном).

4. Страхування власності застрахованої особи (в Україні) на час її подорожі. Включає покриття ризиків від:

  • пожежі;
  • удару блискавки;
  • вибуху;
  • падіння пілотованих літальних об'єктів;
  • стихійних лих та атмосферних явищ;
  • протиправних дій третіх осіб (злому та крадіжки), наїзду наземних транспортних засобів;

В рамках програми також страхується громадянська відповідальність перед сусідами на випадок заподіяння шкоди їхньому майну від затоплення чи займання власності застрахованої особи.

5. Страхування багажу від втрати чи псування. Така опція зазвичай включає розширену версію туристичної страховки для виїзду за кордон.

6. Страхування для подорожуючих на автомобілі (обов'язкове та добровільне). Як захистити своє авто в подорожі, дивіться в розділі Автострахування.

7. Страхування для отримання робочої чи навчальної візи, яка є обов'язковою умовою для виїзду за кордон з метою роботи або навчання.

8. Інформаційна підтримка, що включає організацію медичної допомоги застрахованій особі у разі настання страхового випадку, а також організацію та оплату вартості отримання документів у разі їх втрати.

Коли та кому потрібна туристична страховка?

Туристичний поліс це – не тільки страховий захист подорожей, пов'язаних з відпочинком, а й у зв'язку з навчанням, лікуванням, спортом, роботою. Це комплексний захист для різних категорій туристів на території України та за її межами.

Страхування туристів переважно добровільне та договори укладаються на вибір та за бажанням клієнтів. Але в окремих ситуаціях – це обов'язковий документ (умова). Наприклад, для отримання візи на в'їзд до країн, з якими не укладено безвізовий режим відвідування, або для зайняття певними видами діяльності за кордоном (для роботи чи навчання).

Як правильно підібрати умови та яку страховку оформити?

Кожен може зробити індивідуальний вибір умов страхування. Замовляючи поліс, доступно вибрати не тільки програму, але й окремі опції (для дітей або дорослих, які планують активний туризм або заняття екстремальними видами спорту).

Страховку можна оформити персональну (для одного) або групову (до 4 осіб), наприклад, загальний договір для себе та дитини.

Можна купити поліс на одну або відразу кілька поїздок (multi-trip).

Туристичну страховку можна оформити терміном від 4 до 90 днів.

Особливості оформлення уточнюйте у наших консультантів (можна online).

Як працює туристична страховка?

По всій Україні та за кордоном СГ ТАС має мережу надійних асистуючих компаній, які можуть надавати допомогу постраждалим у разі потреби. Маючи туристичний поліс, достатньо звернутися до наших партнерів-ассистантів за вказаними у договорі реквізитами, повідомити свої дані та пояснити, що сталося. Далі просто дотримуйтесь рекомендацій представника асистансу.

Також 24/7 можна зв'язатися з нами телефоном або онлайн. Компенсація певної суми на зв'язок із спеціалістами СГ ТАС та асистуючими партнерами передбачена умовами кожного договору.

Скільки коштує поліс туристичного страхування та від чого залежить ціна

Вартість середньої туристичної страховки коливається від 100 до 1000 грн. Це зовсім недорого, враховуючи той захист і спокій, які ви отримуєте. При цьому ціну вашого поліса будуть визначати тільки ваші бажання:

 • час подорожі (тривалість подорожі);
 • напрям тревелу (країни Європи зазвичай дешевші за інші регіони);
 • мета поїздки (дорожчим буде активний туризм та екстремальні види спорту);
 • перелік вибраних ризиків;
 • страхова сума (залежить від програми та обраних опцій);
 • кількість застрахованих;
 • вік застрахованої особи (до 70 років – тариф стандартний, для людей похилого віку – підвищений);
 • наявність франшизи.

Вартість поліса можна розрахувати на сайті за допомогою online калькулятора.

Як і де купити туристичну страховку?

Сьогодні для розрахунку та оформлення страхових договорів, пов'язаних з туризмом, не обов'язково відвідувати туристичну агенцію чи страхову організацію – найпопулярніші поліси можна розрахувати та оформити онлайн.

Що потрібно знати?

 1. Онлайн оформлення електронних договорів передбачено для таких продуктів: туристична страховка, страховка для візи, Зелена карта (для туристів, що виїжджають за кордон на авто).
 2. Електронний поліс має повну юридичну силу та коштує як паперовий аналог.
 3. Користуватися електронним договором зручно, пред'являючи просто зі смартфона, а при необхідності його можна надрукувати.
 4. У деяких випадках електронний поліс або його роздруківка не підійдуть. Якщо потрібен договір з мокрою печаткою, його можна замовити онлайн та отримати поштою до Києва та будь-якого населеного пункту країни.
 5. Розрахувати та оформити поліс через інтернет просто, зробити це можна за 5 хвилин.

Як оформити туристичний поліс онлайн?

 1. Ознайомитись з нашими продуктами туристичного страхування у спеціальних розділах на сайті.
 2. Вибрати необхідну програму та уточнити, якщо потрібно, нюанси.
 3. Зробити попередній розрахунок вартості поліса за допомогою онлайн-калькулятора.
 4. Внести дані про себе та поїздку.
 5. Перевірити правильність реквізитів та оплатити поліс онлайн банківською карткою.
 6. Отримати договір можна в електронному вигляді на вказаний у заявці e-mail або у паперовому вигляді та з мокрою печаткою поштою.

Чому СГ ТАС – це найкращий вибір туристичного страхування?

СГ ТАС – лідер страхового ринку в Україні та одна з найнадійніших компаній.

Наші страхові рішення для туристів:

 • Найширша лінійка продуктів, які включають усі напрями туристичного страхування;
 • Найбільша мережа представництв по всій країні;
 • найкращі умови ціна/якість як для стандартних, так і для розширених програм;
 • оперативне врегулювання виплат за договорами (до 5 днів), зокрема онлайн;
 • швидка та якісна організація допомоги всередині країни та за кордоном;
 • швидкий розрахунок та оформлення договорів online 24/7;
 • цілодобовий медичний, інформаційний та юридичний асистанс;
 • термінова доставка полісу (з мокрою печаткою) не лише до Києва, а до будь-якої точки України.

Туристична страховка від СГ ТАС це доступний та надійний захист вас та ваших близьких у будь-якій подорожі.