093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Туристичне страхування

Туристичне страхування в Україні – це комплекс багатостороннього захисту фізичних осіб під час подорожей та різних поїздок, що стосується не лише здоров'я та життя мандрівників, а й інших сфер, що поширюється на громадян України та іноземців, діє всередині країни та за кордоном.

Цей вид страхового захисту є переважно добровільним, але є обставини, коли наявність такої страховки є обов'язковою вимогою.

Тепер про все по порядку.

Навіщо потрібна туристична страховка?

Поліс туристичного страхування – це запорука спокою та гарантія фінансової підтримки у світі непередбачуваних ситуацій, пов'язаних із подорожами.

Будь-які поїздки – це підвищений ризик несподіваних ситуацій та збитків, а перебування в незнайомих місцях – додатковий стрес від переживань, як вирішити непередбачувані проблеми. Це вдома «стіни допомагають» і все необхідне поряд: сімейний лікар, довірений юрист і перевірене СТО, а далеко від звичних місць цього немає і коштувати різні послуги можуть не дешево.

Простим та недорогим вирішенням проблем стане туристичний поліс, який захистить вас як у туристичній подорожі, так і у діловій поїздці. Купівля страховки позбавить зайвих переживань та непередбачених витрат у майбутньому.

Що можна захистити туристичною страховкою?

Збираючись купити туристичну страховку, більшість думають про страховий захист життя та здоров'я – це найпоширеніший туристичний поліс, відомий кожному, хто виїжджав за кордон.

Але страховий захист мандрівників також стосується цивільно-правової відповідальності та майна. Застрахувати можна як речі, що перебувають з вами у подорожі, так і власність, що залишилася без вашого нагляду на час від'їзду.

Які ризики, як і коли покривають договори страхування?

Програми СГ ТАС охоплюють усі напрями туристичного страхування та включають не лише фінансову компенсацію отриманих збитків, а й медичний, інформаційний та юридичний асистанс (організація допомоги). А саме:

 1. Страхування медичних витрат (під час поїздок Україною та за кордоном), які можуть включати:
 • невідкладну медичну допомогу;
 • амбулаторне та стаціонарне лікування;
 • стоматологічну допомогу;
 • транспортування та медичну евакуацію;
 • оплату проїзду медпрацівника чи супроводжуючої особи;
 • проживання супроводжуючої особи;
 • оплату послуг зв'язку зі Страховиком;
 • інформаційно-консультаційну підтримку пов'язану з організацією лікування.

Страховими ризиками за цим договором є: раптове захворювання чи нещасний випадок під час подорожі застрахованої особи.

На період пандемії COVID-19 такий поліс, як правило, додатково включає захист на випадок зараження цим вірусом.

Ліміт страхової суми на одну застраховану особу за медичними витратами мінімально становить 30000 євро (для країн Євросоюзу, згідно з Візовим кодексом ЄС) або 50000 доларів США (для США, Австралії, Японії, Канади та Нової Зеландії).

Розширена страховка (з додатковими опціями) матиме великі ліміти. Страховка для окремих осіб (спортсменів, вагітних, людей похилого віку) обійдеться дорожче.

Подробиці уточнюйте у консультантів онлайн.

2. Страховка від нещасних випадків, що передбачає виплату грошового відшкодування у разі тимчасової втрати працездатності, інвалідності або смерті застрахованої особи внаслідок нещасного випадку під час подорожі.

3. Страхування цивільної відповідальності – забезпечення вирішення конфліктних ситуацій у суді, юридична допомога та     відшкодування збитків у разі заподіяння застрахованою особою з необережності шкоди третім особам (за кордоном).

4. Страхування власності застрахованої особи (в Україні) на час її подорожі. Включає покриття ризиків від:

  • пожежі;
  • удару блискавки;
  • вибуху;
  • падіння пілотованих літальних об'єктів;
  • стихійних лих та атмосферних явищ;
  • протиправних дій третіх осіб (злому та крадіжки), наїзду наземних транспортних засобів;

В рамках програми також страхується громадянська відповідальність перед сусідами на випадок заподіяння шкоди їхньому майну від затоплення чи займання власності застрахованої особи.

5. Страхування багажу від втрати чи псування. Така опція зазвичай включає розширену версію туристичної страховки для виїзду за кордон.

6. Страхування для подорожуючих на автомобілі (обов'язкове та добровільне). Як захистити своє авто в подорожі, дивіться в розділі Автострахування.

7. Страхування для отримання робочої чи навчальної візи, яка є обов'язковою умовою для виїзду за кордон з метою роботи або навчання.

8. Інформаційна підтримка, що включає організацію медичної допомоги застрахованій особі у разі настання страхового випадку, а також організацію та оплату вартості отримання документів у разі їх втрати.

Коли та кому потрібна туристична страховка?

Туристичний поліс це – не тільки страховий захист подорожей, пов'язаних з відпочинком, а й у зв'язку з навчанням, лікуванням, спортом, роботою. Це комплексний захист для різних категорій туристів на території України та за її межами.

Страхування туристів переважно добровільне та договори укладаються на вибір та за бажанням клієнтів. Але в окремих ситуаціях – це обов'язковий документ (умова). Наприклад, для отримання візи на в'їзд до країн, з якими не укладено безвізовий режим відвідування, або для зайняття певними видами діяльності за кордоном (для роботи чи навчання).

Як правильно підібрати умови та яку страховку оформити?

Кожен може зробити індивідуальний вибір умов страхування. Замовляючи поліс, доступно вибрати не тільки програму, але й окремі опції (для дітей або дорослих, які планують активний туризм або заняття екстремальними видами спорту).

Страховку можна оформити персональну (для одного) або групову (до 4 осіб), наприклад, загальний договір для себе та дитини.

Можна купити поліс на одну або відразу кілька поїздок (multi-trip).

Туристичну страховку можна оформити терміном від 4 до 90 днів.

Особливості оформлення уточнюйте у наших консультантів (можна online).

Як працює туристична страховка?

По всій Україні та за кордоном СГ ТАС має мережу надійних асистуючих компаній, які можуть надавати допомогу постраждалим у разі потреби. Маючи туристичний поліс, достатньо звернутися до наших партнерів-ассистантів за вказаними у договорі реквізитами, повідомити свої дані та пояснити, що сталося. Далі просто дотримуйтесь рекомендацій представника асистансу.

Також 24/7 можна зв'язатися з нами телефоном або онлайн. Компенсація певної суми на зв'язок із спеціалістами СГ ТАС та асистуючими партнерами передбачена умовами кожного договору.

Скільки коштує поліс туристичного страхування та від чого залежить ціна

Вартість середньої туристичної страховки коливається від 100 до 1000 грн. Це зовсім недорого, враховуючи той захист і спокій, які ви отримуєте. При цьому ціну вашого поліса будуть визначати тільки ваші бажання:

 • час подорожі (тривалість подорожі);
 • напрям тревелу (країни Європи зазвичай дешевші за інші регіони);
 • мета поїздки (дорожчим буде активний туризм та екстремальні види спорту);
 • перелік вибраних ризиків;
 • страхова сума (залежить від програми та обраних опцій);
 • кількість застрахованих;
 • вік застрахованої особи (до 70 років – тариф стандартний, для людей похилого віку – підвищений);
 • наявність франшизи.

Вартість поліса можна розрахувати на сайті за допомогою online калькулятора.

Як і де купити туристичну страховку?

Сьогодні для розрахунку та оформлення страхових договорів, пов'язаних з туризмом, не обов'язково відвідувати туристичну агенцію чи страхову організацію – найпопулярніші поліси можна розрахувати та оформити онлайн.

Що потрібно знати?

 1. Онлайн оформлення електронних договорів передбачено для таких продуктів: туристична страховка, страховка для візи, Зелена карта (для туристів, що виїжджають за кордон на авто).
 2. Електронний поліс має повну юридичну силу та коштує як паперовий аналог.
 3. Користуватися електронним договором зручно, пред'являючи просто зі смартфона, а при необхідності його можна надрукувати.
 4. У деяких випадках електронний поліс або його роздруківка не підійдуть. Якщо потрібен договір з мокрою печаткою, його можна замовити онлайн та отримати поштою до Києва та будь-якого населеного пункту країни.
 5. Розрахувати та оформити поліс через інтернет просто, зробити це можна за 5 хвилин.

Як оформити туристичний поліс онлайн?

 1. Ознайомитись з нашими продуктами туристичного страхування у спеціальних розділах на сайті.
 2. Вибрати необхідну програму та уточнити, якщо потрібно, нюанси.
 3. Зробити попередній розрахунок вартості поліса за допомогою онлайн-калькулятора.
 4. Внести дані про себе та поїздку.
 5. Перевірити правильність реквізитів та оплатити поліс онлайн банківською карткою.
 6. Отримати договір можна в електронному вигляді на вказаний у заявці e-mail або у паперовому вигляді та з мокрою печаткою поштою.

Чому СГ ТАС – це найкращий вибір туристичного страхування?

СГ ТАС – лідер страхового ринку в Україні та одна з найнадійніших компаній.

Наші страхові рішення для туристів:

 • Найширша лінійка продуктів, які включають усі напрями туристичного страхування;
 • Найбільша мережа представництв по всій країні;
 • найкращі умови ціна/якість як для стандартних, так і для розширених програм;
 • оперативне врегулювання виплат за договорами (до 5 днів), зокрема онлайн;
 • швидка та якісна організація допомоги всередині країни та за кордоном;
 • швидкий розрахунок та оформлення договорів online 24/7;
 • цілодобовий медичний, інформаційний та юридичний асистанс;
 • термінова доставка полісу (з мокрою печаткою) не лише до Києва, а до будь-якої точки України.

Туристична страховка від СГ ТАС це доступний та надійний захист вас та ваших близьких у будь-якій подорожі.