TAS–TRAVEL - подорож за кордон

Страхування для виїзду за кордон – захист на випадок розладу здоров’я та інших негараздів під час поїздки.

Інформація про страховий продукт

Загальні умови страхового продукту

TAS–TRAVEL - подорож за кордон
Про послугу

СГ «ТАС» пропонує до уваги виїжджаючих за кордон договір «TAS–TRAVEL», що стане надійним захистом в разі хвороби та у випадку інших негараздів, що можуть статися під час поїздки.

СГ «ТАС» не лише компенсує витрати в разі захворювання, але й візьме на себе організацію надання меддопомоги.

TAS–TRAVEL - подорож за кордон
Розрахувати вартість
та купити поліс онлайн
Замовити
TAS–TRAVEL - подорож за кордон
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

Збираючись в закордонну подорож – чи то у відрядження, чи на відпочинок, – вкрай важливо заздалегідь подбати про надійний захист свого здоров’я під час поїздки, а також убезпечити себе на випадок  інших негараздів, що можуть статися в період вашого перебування поза межами України.

В рамках договору  «TAS–TRAVEL» СГ «ТАС» забезпечує надійний страховий захист виїжджаючих за кордон, в тому числі:

 • бере на себе організацію надання застрахованим особам медичної допомоги в разі захворювання чи нещасного випадку та оплачує відповідне лікування;
 • страхує цивільну відповідальність туристів на випадок завдання ними шкоди третім особам під час перебування за кордоном;
 • приймає на страхування майно, що залишається в Україні без нагляду;
 • забезпечує адміністративну та юридичну підтримку застрахованих осіб в разі будь-яких негараздів, що можуть статися із ними під час поїздки.

 

TAS–TRAVEL - подорож за кордон
TAS–TRAVEL - подорож за кордон

Договір «TAS–TRAVEL» представлений двома програмами: Light та Standart, що відрізняються наповненням.

Так,  програма Light включає в себе:

 • стаціонарну допомогу;
 • діагностику та лікування Covid-19;
 • транспортування застрахованої особи до найближчого медзакладу чи лікаря або країни постійного проживання;
 • репатріацію тіла застрахованої особи;
 • поховання або кремацію тіла застрахованої особи за кордоном;
 • послуги зв’язку зі страховиком в разі раптової хвороби або нещасного випадку.

 

Програма Standart включає в себе всі послуги, що надаються в рамках програми Light, а також:

 • амбулаторну допомогу;
 • стоматологічну допомогу;
 • проїзд медпрацівника, що супроводжує застраховану особу;
 • послуги евакуації застрахованих осіб віком до 14 років;
 • проїзд та проживання однієї особи з числа родичів застрахованої особи, що перебуває у лікувальному закладі у критичному стані;
 • консультаційна підтримка щодо заміни документів в разі їх втрати;
 • покриття витрат на заміну документів, якщо їх було втрачено внаслідок раптового розладу здоров’я;
 • страхування від нещасних випадків;
 • страхування цивільної відповідальності на випадок заподіяння шкоди третім особам внаслідок ненавмисних дій застрахованих осіб під час подорожі;
 • страхування майна застрахованих осіб  та їх відповідальності перед третіми особами на території України тощо.
TAS–TRAVEL - подорож за кордон
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Як оформити послугу онлайн?
 1. Натисніть “Замовити онлайн”
 2. Введіть дані Вашого авто
 3. Оберіть тариф
 4. Введіть особисті дані та натисніть “Оплатити”
 5. Автоцивілка надійне Вам на email
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН

СГ ТАС піклується про своїх клієнтів не лише 24/7, а й у будь-якому куточку світу.

Для цього ми розробили спеціальні програми для виїжджаючих за межі країни туристів, які багатосторонньо захистять вас під час закордонної поїздки, а також вбережуть бюджет від непередбачених витрат.

Оформити та придбати поліс можна за 5 хвилин прямо на сайті.

Навіщо потрібна страховка для виїзду за кордон (чи взк)?

Будь-яка поїздка в іншу країну (на роботу, для навчання або в подорож) – це не тільки приємна хвилююча подія, але й підвищений ризик проблем, а також стрес від необхідності їх вирішувати в незнайомих умовах.

Отримати спокій та гарантії допомоги за кордоном допоможе спеціальний страховий договір. Купуйте страховку у СГ ТАС заздалегідь і зосередьтеся на цілях поїздки, а про решту подбаємо ми.

Яким буває страхування для виїзду за кордон?

Програми для закордонних поїздок охоплюють три напрямки:

 • Медичне страхування на час закордонної поїздки (у тому числі від нещасних випадків).
 • Страхування цивільно-правової відповідальності під час закордонної поїздки (крім водіїв авто).
 • Страхування для тих, хто виїжджає в інші країни на своєму автомобілі. (Пропонується окремо та включає страховий захист авто та цивільно-правової відповідальності водія. Подробиці дивіться у розділі Автострахування – програми “ЄвроКАСКО 5 Зірок” та “Зелена карта”).

Страховий захист життя та здоров'я виїжджаючих туристів, а також їх цивільно-правової відповідальності під час закордонної поїздки зазвичай об'єднують у програми, які по-простому називають страховка за кордон.

Що включають традиційні поліси для закордонних поїздок?

Класична страховка для виїзду за кордон (взк) переважно покриває витрати, пов'язані з наданням медичної допомоги, та передбачає такі страхові послуги:

 • покриття певних медичних витрат (завжди);
 • страхування від нещасних випадків (за бажанням);
 • інформаційну та юридичну підтримку (як правило);
 • компенсацію витрат на зв'язок з асистуючими партнерами за кордоном та страховою компанією.

Розширені програми за бажанням туристів можуть включати:

 • страхування майнової та цивільно-правової відповідальності застрахованих (крім водіїв авто);
 • відшкодування витрат на заміну документів, загублених у зв'язку із хворобою;
 • страхування фінансових ризиків від невиїзду або затримки рейсів;
 • компенсацію вартості втраченого багажу та інші опції.

Чи обов'язково купувати страховий поліс під час кожної поїздки?

У разі довгострокових поїздок (на роботу або навчання) наявність договору медичного страхування обов'язкова умова для відвідування всіх країн. Без такого договору не видадуть робочої чи навчальної візи.

Страховий поліс можна не купувати, якщо поїздка не пов'язана з роботою або навчанням, не тривала і наявність туристичної страховки не є обов'язковою умовою для в'їзду в конкретну країну. При цьому безвіз між країнами не означає непотрібність страховки, тому про її необхідність потрібно уточнити заздалегідь.

Чому страхуватись для закордонної поїздки краще завжди?

Страховка для виїзду за кордон сьогодні є найпоширенішим договором туристичного страхування не тільки в нашій країні, але в Європі, Азії та інших регіонах, тому що це гарантована багатостороння підтримка за досить дешевою ціною.

Досвідчений турист ніколи не забуде придбати страховку, тому що знає, що в будь-якій країні, у разі непередбачених ситуацій, договір туристичного страхування це:

 • впевненість та спокій;
 • гарантована медична допомога;
 • якісна інформаційна та юридична підтримка;
 • надійний фінансовий захист.

Кому та коли потрібно страхуватися для поїздок за кордон?

Як обов'язкова умова тревелу, страховий поліс потрібен:

 • для отримання навчальної візи студентам, які виїжджають на навчання;
 • для отримання робочої візи фахівцям, які виїжджають працювати;
 • туристам щоб отримати туристичну візу на в'їзд до країн, які не мають безвізу з Україною;
 • туристам для відвідування країн, де наявність медичного страхового захисту є необхідною умовою перебування (у тому числі для країн, де діє безвіз).

Така страхова угода також бажана кожному туристу – як гарантія отримання допомоги в непередбачених ситуаціях, незалежно від наявних фінансових можливостей. Особливо актуальним є такий страховий захист для:

 • мандрівників, які виїжджають до країн з екстремальним кліматом та екзотичною кухнею;
 • туристів, які планують активний відпочинок чи екстремальний спорт;
 • спортсменів, які виїжджають на міжнародні спортивні змагання.

Оформлення страхового договору з додатковими опціями гарантує отримання необхідної допомоги у разі травмування чи захворювання на спортивних змаганнях та допоможе уникнути непередбачених витрат, пов'язаних з іншими медичними витратами.

Що і як можна застрахувати та які послуги оформити?

Страховка для поїздки за кордон "TAS-TRAVEL" від СГ ТАС представлена двома програмами – "Light" і "Стандарт" – з набором послуг від мінімального до повного, тому підійде кожному і для різних випадків.

Договір «Light» включає:

 • медичні витрати на “швидку” допомогу та невідкладне стаціонарне лікування;
 • витрати на медичну евакуацію та репатріацію застрахованого;
 • витрати на поховання або кремацію тіла застрахованої особи за кордоном (у країні перебування);
 • витрати на зв'язок зі страховиком (пов'язані зі страховим випадком).

Договори «Стандарт» включають усі опції програми «Light», а також:

 • витрати на амбулаторне лікування;
 • лімітовані витрати на:
 • стоматологічну допомогу;
 • проїзд лікаря;
 • проїзд осіб, які супроводжують постраждалого;
 • на відновлення документів, втрачених у зв'язку з хворобою.

За бажанням клієнта до договору «Стандарт» також можуть включати страхування:

 • від нещасних випадків;
 • правова відповідальність за кордоном;
 • майна та відповідальності перед третіми особами в Україні (на період поїздки).

На період пандемії COVID–19, кожний договір включає різноплановий ковідний захист у разі зараження цим вірусом. Конкретні умови та суми грошового покриття зазначені в індивідуальному договорі.

Розрахувати попередню ціну та дізнатися подробиці програм можна у наших консультантів онлайн.

Де і як працює туристична страховка?

Страховий договір для поїздки за кордон діятиме лише при покупці на території України. Він набирає чинності після фактичного перетину туристом кордону.

Маючи договір туристичного страхування СГ ТАС, потрібно протягом 24 годин з моменту настання страхового випадку звернутися до партнерів-асистантів у країні перебування за вказаними у договорі реквізитами, повідомити номер поліса, свої дані та пояснити, що сталося. Далі слідувати рекомендаціям представника асистансу.

Також 24/7 можна зв'язатися з нами за телефоном або онлайн.

Після повернення зверніться до головного офісу СГ ТАС та надайте для врегулювання виплат необхідні документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • страховий договір;
 • заяву про настання страхового випадку;
 • витяг з медичного закладу, де надавалася допомога;
 • чеки про оплату медичних послуг.

Як оплачуються витрати та від чого залежить розмір виплат?

Витрати оплачують безпосередньо медичній організації або компенсують застрахованій особі у разі самостійної оплати лікування.

Розмір виплат залежить від отриманих збитків та суми страхового ліміту.

Існують винятки та обмеження, за яких страхових виплат не буде. Про все докладно викладено у спеціальному розділі страхового договору.

Від чого залежить страховий ліміт та як правильно підібрати умови?

Ліміт страхової суми залежить від напрямку тревелу і на одну особу за медичними витратами мінімально становить:

 • 30 000 євро для країн Європи (Євросоюзу), згідно з Візовим кодексом ЄС;
 • 50 000 дол. США для США, Австралії, Японії, Канади та Нової Зеландії.

Страховий договір з додатковими опціями матиме великі ліміти, але й коштуватиме дорожче. Підбираючи умови, слід звернути увагу на:

 • мету поїздки;
 • напрямок тревелу;
 • терміни подорожі;
 • особливі умови.

Туристичну страховку можна оформити на строк від 4 до 90 днів, а для візи на роботу або навчання можна замовити на 30, 90, 180 днів і річну (на такі терміни видають робочі та навчальні візи).

Можна замовити поліс на одну або декілька осіб, на одну або кілька поїздок (вказати "multi-trip").

Скільки коштує поліс туристичного страхування та від чого залежить ціна?

Порівняно із загальними витратами на будь-який закордонний тревел, страховка для поїздки за кордон коштує зовсім недорого і її покупка завжди вигідна. Тому що отримані захист і допомога – очевидні та суттєві.

Середня ціна поліса досить дешева (від 300 до 1000 грн.) і залежить від характеристик поїздки та вибраних опцій:

 • мета та тривалість подорожі;
 • регіон тревела;
 • характер поїздки (дорожче активний туризм та екстремальні види спорту);
 • вибрані ризики;
 • сума страхового ліміту;
 • кількість застрахованих;
 • вік застрахованої особи (для осіб віком від 70 років підвищений тариф);
 • наявність франшизи.

Вартість будь-якого поліса можна попередньо розрахувати на сайті за допомогою онлайн калькулятора.

Замовити договір можна також на сайті онлайн. Натисніть кнопку “купити електронний поліс” та заповніть необхідні поля, вибираючи потрібні опції. Оформлення триватиме кілька хвилин.

Тут же онлайн можна оплатити послуги за допомогою банківської картки, договір прийде в електронному вигляді на вказаний у заявці e-mail.

Зробіть найкращий вибір – купіть онлайн поліс туристичного страхування у СГ ТАС. Решту для вашого спокою та захисту під час закордонної поїздки зробимо ми.

Туристична страховка онлайн – це повноцінний договір страхування європейського зразка, який:

 • легко розрахувати та просто оформити;
 • має однакову юридичну силу із паперовим;
 • не обов'язково роздруковувати та зручно пред'являти прямо зі смартфона.

Якщо потрібен договір з мокрою печаткою, його можна замовити та отримати поштою до Києва чи будь-якого населеного пункту країни.

Залишилися питання – запитуйте у наших консультантів онлайн або звертайтесь до будь-якого відділення СГ ТАС у Києві та інших містах.