Страхування будівельно-монтажних робіт

Страхова Група «ТАС» представляє вашій увазі унікальний продукт - добровільне страхування будівельно-монтажних робіт, яке також включає в себе відповідальність перед третіми особами.

Страхування будівельно-монтажних робіт
Про послугу

Цей вид страхування охоплює різноманітні аспекти, починаючи від об'єктів будівництва, монтажу, будівельної техніки, механізмів, устаткування та іншого майна, до відповідальності за події, які можуть завдати шкоди життю, здоров'ю або майну третіх осіб.

Страхування будівельно-монтажних робіт
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

Основні ризики, які покриваються цим страхуванням, включають вогневі ризики, дію води, стихійні явища, протиправні дії третіх осіб, транспортні ризики та інші випадкові події, які можуть бути визначені за бажанням страхувальника. Щодо відповідальності перед третіми особами, це включає в себе події, які можуть завдати шкоди життю або здоров'ю, а також події, які можуть завдати шкоди майну.

Страхування будівельно-монтажних робіт
Страхування будівельно-монтажних робіт

Страхова сума за цим продуктом визначається на основі різних параметрів, таких як проектна вартість будівельно-монтажних робіт, вартість техніки, механізмів, устаткування та іншого майна. Також можуть встановлюватися окремі страхові суми за кожним етапом або видом робіт. Щодо відповідальності перед третіми особами, страхова сума встановлюється за домовленістю сторін.

Особливість цього страхового продукту полягає в тому, що він надає можливість застрахувати різні аспекти будівельно-монтажних робіт в межах одного договору. Термін дії договору може бути більше року, а страхова премія може бути сплачена як одноразово, так і у розстрочку.

В межах цієї програми діє надійний перестраховий захист завдяки співпраці з провідними світовими партнерами-перестраховиками. 

Крім того, СГ «ТАС» гарантує комплексний захист, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість сплати страхової премії у розстрочку та цілодобову підтримку від операторів Контакт-центру. 

Таким чином, ця програма страхування є ідеальним рішенням для тих, хто шукає надійний та гнучкий спосіб застрахувати будівельно-монтажні роботи та відповідальність перед третіми особами.

Страхування будівельно-монтажних робіт
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страхування будівельно-монтажних ризиків

Для клієнтів, пов'язаних з будівельним бізнесом, СГ "ТАС" пропонує унікальний продукт - добровільне страхування будівельно-монтажних робіт, що включає в себе захист майна, а також страхування відповідальності перед третіми особами.

Суть та призначення послуги

Страхування будівельно-монтажних ризиків (далі - смр) - це комплекс страхових послуг, що захистить від випадкової загибелі або пошкодження об'єктів будівництва, будівельної техніки та обладнання, матеріалів, а також від виникнення професійної відповідальності за заподіяння шкоди третім особам.

Чому добровільне страхування смр актуальне для всіх учасників будівельного процесу

По-перше, будівництво - зона підвищеної небезпеки.

Будь-які будівельні та монтажні роботи припускають динамічне використання великої кількості техніки і різного устаткування, безлічі будівельних матеріалів, а також інтенсивну взаємодію учасників процесу між собою та їхнє постійне контактування з машинами, зі шкідливими і небезпечними речовинами, з агресивним зовнішнім середовищем. Це створює умови підвищеної небезпеки, більшої ймовірності нещасних випадків та аварій.

Як наслідок, будівельно-монтажній діяльності, більше ніж іншим видам підприємництва, притаманні несприятливі події, що можуть призвести до псування або втрати майна (як правило, високовартісного), а також завдати шкоди здоров'ю працівникам та іншим особам.

Мінімізувати такі випадки допомагає дотримання правил техніки безпеки, але уникнути їх повністю неможливо. Проте використання спеціальних страхових інструментів дає змогу захиститися від їхніх наслідків.

По-друге, добровільне страхування будівельної діяльності - єдиний комплексний інструмент страхового захисту інтересів її учасників.

Сьогодні в Україні немає законодавчо закріпленої норми обов'язкового страхування будівельних і монтажних робіт, що не применшує його важливості, а лише актуалізує необхідність використання таких послуг волею самих учасників будівельного бізнесу.

Кому потрібен поліс страхування смр і хто може укласти договір

Такий поліс необхідний підприємцям, які мають ліцензію і здійснюють будь-які будівельні та монтажні роботи або особам, зацікавленим у збереженні майна, що страхується.

Це можуть бути різні юридичні та фізичні особи, ФОПи, а саме:

 • інвестори;
 • замовники;
 • підрядники та субпідрядники;
 • кредитори будівництва;
 • власники і орендарі майна (страхування будівельної техніки, машин, обладнання).

Що дає страховка учасникам будівництва

Такий договір забезпечує відшкодування збитків і компенсацію витрат у разі непередбачених подій у процесі будівельних і монтажних робіт від старту проєкту (нульового циклу) до моменту здачі об'єкта в експлуатацію.

Особливості страхування будівництва

Що можна застрахувати за договором страхування смр

Цей вид страхування охоплює різні аспекти капітального будівництва та монтажних робіт, які стосуються як незавершеного будівництва (будинків, промислових і комерційних будівель і споруд), так і вже введених в експлуатацію об'єктів.

Страховому захисту підлягають:

 • об'єкти будівельних і монтажних робіт (будинки, промислові та комерційні будівлі та приміщення, інше);
 • будівельна техніка, механізми та монтажне обладнання;
 • обладнання будівельного майданчика;
 • допоміжні споруди;
 • конструкції та будівельні матеріали;
 • інше майно, що знаходиться на будівельному об'єкті (поблизу нього), належить страхувальнику або перебуває під його відповідальністю;
 • відповідальність за шкоду, заподіяну здоров'ю та майну третіх осіб.

Що є страховим випадком при страхуванні смр

При страхуванні будівельно-монтажних ризиків - це пошкодження, загибель або втрата застрахованого майна внаслідок непередбачених обставин, що узгоджені у договорі.

При страхуванні відповідальності перед третіми особами - це виникнення у страхувальника зобов'язання відшкодувати шкоду, заподіяну під час проведення будівельних і монтажних робіт:

 1. життю або здоров'ю фізичних осіб, включно зі: смертю, тілесними ушкодженнями або іншими порушеннями здоров'я, що призвели до зниження або втрати працездатності;
 2. майну юридичних і фізичних осіб.

Основними ризиками за продуктом є:

 • вогневі ризики;
 • дія води;
 • стихійні явища та природні катаклізми;
 • протиправні дії третіх осіб;
 • транспортні ризики;
 • бій скла;
 • інші випадкові події, погоджені сторонами.

Види та особливості страхового покриття при страхуванні смр

Зручною особливістю продукту є можливість застрахувати різні аспекти будівельно-монтажних робіт у рамках одного договору.

Водночас, за згодою сторін, договір може бути укладено зі страховим покриттям: за певним переліком ризиків та від усіх одразу.

СГ "ТАС" може надати такі варіанти страхового захисту:

 • Страхування будівництва від усіх ризиків (CAR). Гарантує покриття матеріальних збитків на умовах "від усіх ризиків" для будь-якого об'єкта, що зводиться за договором будівельного підряду.
 • Страхування монтажних робіт від усіх ризиків (EAR). Гарантує відшкодування матеріального збитку на об'єктах монтажу на умовах "від усіх ризиків".
 • Страхування цивільної відповідальності (TPL) Гарантує відшкодування шкоди, завданої третім особам внаслідок будь-яких подій, пов'язаних зі здійсненням страхувальником будівельної діяльності.
 • Страхування втрати очікуваного прибутку замовника (ALoP) / через затримку введення в експлуатацію об'єкта, що страхується (Delay in Start-up).

Страхове покриття діє протягом усього терміну виконання контрактних робіт.

При цьому, відповідальність страховика перед клієнтом збільшується пропорційно зростанню вартості застрахованого майна.

Місце і строки дії страхового поліса

Територією дії страховки є конкретне місце (адреса), за яким здійснюються будівельно-монтажні операції.

Строк дії договору індивідуальний і залежить від тривалості часу проведення будівельно-монтажних робіт: може діяти понад рік і продовжуватися за бажанням страхувальника.

Як працює страховка

Договір гарантує фінансову компенсацію витрат на відновлення постраждалого застрахованого майна або компенсацію шкоди, заподіяної здоров'ю чи майну третіх осіб.

Розмір компенсації визначається страхувальником, який визначає страхову суму та погоджує її зі страховиком.

При цьому, при настанні страхового випадку, страхувальник повинен:

 • будь-яким документальним способом повідомити страховика про настання події протягом 3 (трьох) діб з дня її настання;
 • вживати всіх можливих заходів для спасіння застрахованого майна, зменшення розміру збитків та шкоди, заподіяної третім особам;
 • протягом 24 годин повідомити про подію у відповідні компетентні органи;
 • надати страховику документи, що підтверджують факт настання події.

Що може включати страхове відшкодування?

Майнові інтереси страхувальника відшкодовуються в обсязі, який співставний з розміром витрат, необхідних на відновлення або ремонт постраждалого майна, враховуючи:

 • вартість нових конструкцій і комплектуючих для заміни зіпсованих (втрачених);
 • вартість демонтажу майна, розчищення території тощо;
 • вартість доставки нових конструкцій, комплектуючих, матеріалів;
 • витрати на заробітну плату працівників, які ліквідують наслідки страхових подій;
 • інші витрати (за погодженням сторін).

При страхуванні відповідальності відшкодовується шкода, заподіяна життю, здоров'ю або майну третіх осіб під час проведення будівельних і монтажних операцій.

Водночас за обома напрямками передбачена безумовна франшиза - частина збитку, яку страховик не відшкодовує.

Як визначається страхова сума

Страхова сума за майном страхувальника визначається на основі таких параметрів:

 1. повна проєктна (контрактна) вартість будівельно-монтажних робіт;
 2. реальна (ринкова) вартість машин, механізмів, обладнання та іншого майна.

Страхові суми можуть встановлюватися окремо за кожним етапом або видом робіт.

Страхова сума за відповідальністю перед третіми особами встановлюється за домовленістю сторін, але з урахуванням:

 • індивідуальних характеристик об'єкта, що страхується;
 • розміру шкоди, яка може бути заподіяна третім особам;
 • вимог законодавства України;
 • інших чинників.

Як визначається ціна страхування смр

Ціна поліса дуже індивідуальна. Страховий тариф залежить від таких чинників:

 • типу будівельного об'єкта;
 • умов та особливостей ведення будівельно-монтажних робіт;
 • обраних ризиків;
 • розміру франшизи;
 • інших особливостей.

Винятки та обмеження

Існують ситуації, які не належать до страхових випадків, обставини, коли страхові виплати не здійснюються, а також інші нюанси, які варто обговорити з нашими консультантами.

Як підготувати та укласти договір

Це складний вид страхування, тому для опрацювання умов, розрахунку страхового тарифу та підготовки договору потрібна комплексна консультація.

Зателефонуйте за телефоном гарячої лінії або залиште заявку на сайті. Наші фахівці невідкладно зв'яжуться з вами, проконсультують з усіх нюансів і підготують кращу страховку, що підходить саме вам.

Страхування будівельно-монтажних робіт від СГ ТАС - це гарантії якісного страхового захисту, закріплені такими перевагами як:

 • багаторічний досвід страхового обслуговування найрізноманітніших будівельних об'єктів;
 • надійний перестрахувальний захист завдяки співпраці з провідними світовими партнерами-перестраховиками;
 • надання комплексного страхового захисту;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • можливість сплати страхових платежів у розстрочку;
 • цілодобова підтримка від операторів Контакт-центру.

Програма страхування смр від СГ "ТАС" - це правильне рішення для тих, хто шукає надійний та гнучкий спосіб застрахувати будівельно-монтажні роботи та свою відповідальність перед третіми особами.