Добровільне медичне страхування

Добровільне медичне страхування від СГ «ТАС» – надійний страховий захист здоров’я співробітників підприємства.

Добровільне медичне страхування
Про послугу

Добровільне медичне страхування (ДМС) від СГ «ТАС» – це унікальні програми страхового захисту здоров’я співробітників підприємства, розроблені на основі їх побажань та актуальних потреб. За бажанням страхувальника програми ДМС можуть включати в себе як стандартні види медичної допомоги, так і покриття профілактичних та реабілітаційних заходів, організацію профоглядів, вакцинацію, вітамінопрофілактику тощо.

Добровільне медичне страхування
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

За договором добровільного медичного страхування (ДМС) Страхова група «ТАС» бере на себе зобов’язання щодо організації та оплати надання якісної, своєчасної кваліфікованої медичної допомоги співробітникам колективів підприємств всіх форм власності. При цьому страхувальником за договором виступає безпосередньо роботодавець.

За бажанням страхувальника програми ДМС можуть включати в себе організацію і оплату страховиком як стандартних медичних послуг  на випадок нездужання застрахованих осіб, так і покривати забезпечення профілактичних та реабілітаційних заходів, передбачати вакцинацію, вітамінопрофілактику, формування офісної аптечки тощо.

Добровільне медичне страхування
Добровільне медичне страхування

Загалом базові програми ДМС від СГ «ТАС» поділяються за трьома класами обслуговування: «Економ-клас», «Стандарт-клас» та «Еліт-клас», що різняться між собою вартістю та обсягом надаваних в їх рамках послуг.

Отже, в межах обраної програми ДМС застраховані особи в разі гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, травми, опіку, отруєння, інших розладів здоров’я отримують необхідну медичну допомогу, зокрема:

 • амбулаторно-поліклінічну;
 • стаціонарну;
 • швидку та невідкладну;
 • невідкладну та планову стоматологічну.

Крім того, за бажання страхувальника в страхове покриття за договором можуть входити такі опції, як закріплення сімейного лікаря та забезпечення застрахованої особи необхідними медикаментами.

Медичне обслуговування застрахованих осіб може здійснюватися як в державних лікувально-профілактичних установах і амбулаторіях сімейного типу, так і в сучасних приватних медичних закладах, що працюють у відповідності до прийнятих світових стандартів.

Водночас варто зауважити, що незалежно від типу медичного закладу (приватний чи державний) медична допомога всім застрахованим особам там надається максимально швидко та якісно – завдяки наявності прямих договорів між СГ «ТАС» і вказаними установами та постійному контролю страховиком процесу лікування (на всіх його етапах) або надання інших медичних послуг. 

Інформаційно-консультаційний супровід осіб, застрахованих за договорами ДМС, здійснюється кваліфікованими лікарями-координаторами власної служби асистансу страховика «ТАС-Лікар» в цілодобовому режимі сім днів на тиждень.

 

Добровільне медичне страхування
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

ДОБРОВІЛЬНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ СПІВРОБІТНИКІВ (ДМС)

Страхова група "ТАС" пропонує добровільне медичне страхування (далі - ДМС) персоналу, що підійде для різних організацій і підприємств та допоможе ефективно захистити здоров'я співробітників.

Про послугу:

Що таке добровільне медичне страхування працівників?

Добровільне медичне страхування працівників - це страховий захист здоров'я співробітників підприємств та організацій, який ініціює та фінансує сама компанія-роботодавець. Тому ДМС персоналу ще називають корпоративне медичне страхування.

Корпоративне ДМС включає в себе страхування через хворобу та від нещасних випадків.

Для чого потрібне добровільне медичне страхування працівників?

Страхування трудового колективу - важливий аспект безперебійної роботи підприємства.

Будь-яка людина тією чи іншою мірою схильна до різних захворювань, які тягнуть за собою втрату працездатності. Якщо співробітники багато хворіють і в зв'язку з цим часто пропускають роботу, це впливає на робочий процес загалом: знижується ефективність роботи організації та зростають фінансові втрати.

Тому прагматичний менеджер зацікавлений у здоровому колективі, а отже, повинен шукати оптимальні рішення для досягнення цього.

Вирішити великі проблеми малими зусиллями дає змогу ДМС - доступний спосіб фінансування витрат на лікування та профілактику хвороб.

Добровільне медичне страхування забезпечує своєчасне та якісне медобслуговування застрахованих осіб, а отже, допомагає їм швидше відновити здоров'я і повернутися до виконання своїх обов'язків - незалежно від їхніх особистих фінансових можливостей.

Корпоративне ДМС має свої особливості

Це страховий захист здоров'я фізичних осіб понад обов'язкове страхування.

Страхувальником виступає роботодавець, який може застрахувати як безпосередньо працівників підприємства, так і членів їхніх сімей.

Страховим випадком за договором добровільного медичного страхування є погіршення стану здоров'я застрахованої особи, яке настало внаслідок гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, травми, опіку, отруєння, інших чинників.

Корпоративне медичне страхування може містити оплату страховиком медикаментів, організацію і покриття невідкладної та планової медичної допомоги, діагностики, оздоровчих процедур, лабораторних та інших послуг, передбачених умовами договору.

Умови страхового договору підбираються під індивідуальні потреби співробітників.

Договори діють переважно 24/7 на всій території України, крім тимчасово окупованих територій і територій активних бойових дій.

Чому медичне страхування співробітників важливе?

Сучасний підприємець знає, що страхування - необхідна складова успішного бізнесу, адже здатне захистити від різних ризиків у найнепередбачуваніших ситуаціях. Але далеко не кожен роботодавець в Україні усвідомлює важливість страхового захисту персоналу - найціннішого активу компанії. Але ж саме здоровий, а значить, працездатний колектив - це рушійна сила і запорука успіху підприємства.

Надаючи пакет страхування здоров'я, роботодавець надає співробітникам додатковий соціальний захист, при цьому підвищує їхню мотивацію і значною мірою контролює працездатність.

Тому поліс корпоративного медстрахування - чудовий мотиваційний тригер для персоналу, важливий аспект репутації підприємства і дієвий інструмент менеджменту. Причому, це стосується як великих компаній, так і малого бізнесу.

Сьогодні основними споживачами послуг корпоративного ДМС є провідні українські та іноземні компанії, які дбають про свій імідж і конкурують за найкращі кадри. Але важливість ДМС персоналу повинен усвідомлювати будь-який роботодавець, який прагне отримати максимальну віддачу від своїх співробітників.

Переваги корпоративного ДМС

Бонуси корпоративного ДМС для співробітників більш ніж очевидні, це:

 • гарантована медична допомога і супровід лікарів-кураторів 24/7;
 • якісне обслуговування в перевірених клініках по всій країні;
 • економія часу на відвідування медзакладів;
 • можливість застрахувати членів сім'ї співробітників.

Переваги ДМС для компаній-роботодавців:

 • оптимізація витрат на матеріальну підтримку та соцзабезпечення працівників (значну частину фінансового навантаження на себе бере страхова компанія);
 • зменшення днів непрацездатності персоналу;
 • підвищення мотивації, лояльності та продуктивності співробітників;
 • закріплення іміджу сучасного соціально відповідального роботодавця;
 • поліпшення конкурентної позиції компанії на ринку праці.

Як правильно підібрати медстраховку для персоналу?

Ключовим моментом у цьому питанні є правильний вибір страхової компанії.

Медичне страхування - досить складний вид діяльності, і забезпечити якісні послуги в цій сфері здатний далеко не кожен учасник ринку.

Обираючи страховика для укладення договору ДМС, варто враховувати такі чинники: багаторічний успішний досвід на ринку страхування здоров'я, бездоганну репутацію, надійну мережу партнерів-медустанов, якісний медичний асистанс, гнучкі умови програм страхування.

Завдяки таким характеристикам страховика, кожен зможе підібрати ризики, пакет послуг і суму страхування, які підходять саме його колективу.

Чому варто довірити страховий захист співробітників СГ "ТАС"

Корпоративне медичне страхування від СГ "ТАС" - це:

 • бездоганна репутація та понад 20 років успішного досвіду на страховому ринку України;
 • професійна та своєчасна організація медичної допомоги по всій території країни власною службою асистансу;
 • широка мережа партнерів медустанов;
 • інформаційна підтримка 24/7;
 • індивідуально розроблені програми, що максимально враховують побажання співробітників;
 • доступна ціна страховки, гнучка система знижок і бонусів;
 • оформлення договорів 7 днів на тиждень.

За полісом (договором) корпоративного медичного страхування від СГ "ТАС" обслуговування застрахованих осіб здійснюється в будь-якому регіоні України:

 1. у приватних медзакладах (партнерах СГ "ТАС"), організованих за європейськими стандартами;
 2. у державних лікувально-профілактичних установах і поліклініках сімейного типу.

Програма передбачає три варіанти покриття, які різняться обсягом і вартістю послуг, що надаються: "Економ-клас", "Стандарт-клас", "Еліт-клас".

Базовий пакет послуг передбачає організацію страховиком амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної та невідкладної допомоги, включно зі стоматологічною, а також покриття вартості медикаментів.

Додатково програма може включати в себе:

 • профілактичні та реабілітаційні заходи;
 • планові профогляди;
 • вітамінну профілактику, вакцинацію;
 • формування офісної аптечки.

Нашими фахівцями також може бути розроблено індивідуальний страховий продукт конкретно для колективу вашої компанії.

Як працює мед страховка

При настанні страхового випадку необхідно негайно звернутися до медичного асистансу СГ "ТАС" - "ТАС-ДОКТОР".

Наш менеджер надасть інструкції щодо подальших дій застрахованої особи та організує необхідну медичну допомогу.

Цілодобове чергування кваліфікованих лікарів-координаторів дає нам змогу професійно організувати надання меддопомоги по всій країні, а також контролювати якість послуг та їх відповідність обраній програмі.

Скільки коштує страховка?

Єдиної відповіді на це запитання немає. На вартість поліса впливатимуть:

 • пакет (набір) послуг, що надаються;
 • категорія клінік, що забезпечують медобслуговування;
 • вік, професія та інші індивідуальні дані застрахованої особи;
 • тип страховки (індивідуальна або сімейна);
 • сума покриття на оплату послуг;
 • інші умови договору.

Страхові виплати також відрізнятимуться, залежно від обраної програми та побажань клієнта.

Для розрахунку ціни поліса та оформлення договорів звертайтеся до наших консультантів. Досвідчені фахівці СГ "ТАС" уточнять деталі, оптимізують умови та допоможуть знайти найкращі рішення медичного страхування для ваших співробітників.