ТАС-Мандри
Договір страхування «ТАС-Мандри» від СГ «ТАС» – надійний страховий захист туристів, які подорожують Україною.
Про послугу
Об’єкт страхування:
- Страхування від нещасних випадків – є життя, здоров’я та працездатність ЗО.
- Страхування медичних витрат, пов’язаних з наданням допомоги (асистанс) особам, які потрапили в скрутне становище під час здійснення подорожі (поїздки) – є життя, здоров’я та працездатність ЗО;
- Страхування витрат, інших, ніж медичні, пов’язаних з наданням допомоги (асистанс) особам, які потрапили в скрутне становище під час здійснення подорожі (поїздки) – є можливі збитки чи витрати, яких може зазнати ЗО та /або близькі родичі ЗО.
Страхові ризики:
- в частині страхування медичних витрат пов’язаних з наданням допомоги (асистанс) ЗО - є захворюванням ЗО, розлад здоров’я внаслідок нещасного випадку;
- в частині страхування інших, ніж медичні витрати, пов’язаних з наданням допомоги особам які потрапили в скрутне становище під час здійснення подорожі (поїздки) є розлад здоров’я ЗО який призвів до витрат інші ніж медичні.
- за класом страхування 1 є нещасний випадок.
Мінімальні та максимальні страхові суми:
Мінімальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності): одна тисяча (грн)
Максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності): тридцять тисяч (євро)
В частині класу 18:
- не можуть бути застраховані особи. які на дату укладання Договору віком до 1 року або старше 75 років; особи з інвалідністю І групи; особи, визначені у встановленому законом порядку недієздатними; психічнохворі особи;
- не можна застрахувати осіб, які будуть займатись наступними видами екстремального відпочинку/спорту: альпінізмом, скелелазанням, парашутним спортом, дельтапланеризмом, парапланеризмом, дайвінгом (глибина більше 40 м), гірським туризмом (окрім підняття на висоту до 2500 м над рівнем моря);
- не можуть бути застраховані особи, які не здійснюють подорож за межами місця свого постійного проживання, окрім випадків, коли таке проживання зумовлене навчанням Застрахованої особи - іноземця в навчальних закладах або ті особи, хто мають посвідку на постійне місце проживання в Україні.
В частині класу 1:
- не можуть бути Застрахованими особи: недієздатні фізичні особи; інваліди І групи; особи, які знаходяться на обліку в наркологічних, психоневрологічних, туберкульозних; хворі на тяжкі нервові та психічні хвороби (епілепсію, шизофренію); хворі на алкоголізм, наркоманію, токсикоманію; особи у віці молодше 1 (одного) року і старше 75 (сімдесяти п’яти) років.
- особи, праця яких пов’язана з особливим ризиком щодо настання нещасного випадку: спортсмени-аматори, що займаються екстремальними видами спорту та/або розваг, артисти цирку, акробати, дресирувальники диких тварин, наїзники коней, каскадери; особи, які виконують роботи в підземних умовах.
Мінімальний розмір страхової премії/тарифу – 50 грн.
Максимальний розмір страхової премії/тарифу – 310 373 грн.
Франшиза безумовна не застосовується
Територія дії Договору – за вибором Страхувальника;
- для іноземних громадян - Україна, для громадян України – Україна за виключенням місця постійного проживання цього громадянина на території України. Дія Договору не поширюється: на тимчасово окуповану Російською Федерацією (в тому числі її союзниками та/або збройними формуваннями, підпорядкованими силовим структурам Російської Федерації та її союзників або приватним особам) територію України; територіальні громади, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні); населені пункти, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії розмежування (відповідно до нормативно-правових актів, затверджених у встановленому законодавством порядку).
Строк дії Договору вказано у відповідному пункті Договору.
Якщо на час закінчення строку дії Договору повернення Застрахованої особи за кордон (для іноземців) або на територію місця постійного проживання (для громадян України) внаслідок страхового випадку при наявності відповідного медичного висновку неможливе, відповідальність Страховика в цьому випадку поширюється додатково на 14 днів, починаючи з 00 годин 00 хвилин дати, яка є наступною за кінцевою датою його дії. За іншими страховими випадками, що виникли в цей додатковий період, Страховик відповідальності не несе.
Договір набирає силу 00 год. 00 хв. (за Київським часом) дати, наступної за датою надходження 100% страхової премії на рахунок Страховика.
- Страховий захист починається з моменту перетину Застрахованою особою кордону України (для іноземних громадян) або з моменту перетину місця постійного проживання Застрахованої особи, але не раніше 00-00 годин за Київським часом дня, вказаного як початок дії Договору (за датою, що настала пізніше), за умовами сплати Страхувальником Страховику 100% страхової премії.
- Страховий захист закінчується в момент проходження Застрахованою особою прикордонного контролю при виїзді з України (для іноземних громадян) або в момент повернення Застрахованої особи до місця постійного проживання, або о 24-00 годині дати, визначеної в Договорі кінцевою датою його дії, в залежності від того, яка з цих подій відбулася першою.
Ліміт відповідальності Страховика визначені за окремими видами витрат:
ПРОГРАМА АА- медичні витрати ЗО:
Витрати на екстрене лікування, що включають в себе:
- надання екстреної стаціонарної допомоги в медичних закладах (діагностичні та лікувальні процедури, оперативні втручання, медикаментозне лікування, використання будь-якого необхідного для лікування медичного обладнання, консультаційні послуги, вартість перебування в палатах, в тому числі реанімаційних);
- організацію та оплату вартості екстреної медичної допомоги, що надається загально-профільними та/або спеціалізованими бригадами швидкої медичної допомоги;
За даною програмою страхування медична допомога надається у державних медичних закладах України, виключенням може бути виклик приватних бригад невідкладної медичної допомоги у випадку неможливості організації виклику швидкої медичної допомоги “103”.
ПРОГРАМА А1:
Медичні витрати ЗО:
Витрати на екстрене лікування, що включають в себе:
- надання екстреної амбулаторної допомоги в медичному закладі або дипломованим лікарем (консультації, лікарські послуги, діагностичні дослідження, медикаменти, перев’язочні засоби, необхідні засоби фіксації) в межах 300 грн.;
- надання екстреної стаціонарної допомоги в медичних закладах (діагностичні та лікувальні процедури, оперативні втручання, використання будь-якого необхідного для лікування медичного обладнання, медикаментозне лікування, консультаційні послуги, вартість перебування в палатах, в тому числі реанімаційних);
- організацію та оплату вартості екстреної медичної допомоги, що надається загально-профільними та/або спеціалізованими бригадами швидкої медичної допомоги;
- надання невідкладної стоматологічної допомоги в межах 500 грн;
- надання амбулаторної та стаціонарної допомоги при захворюванні на COVID-19 в межах страхової суми.
Витрати на транспортування (медичну евакуацію) Застрахованої особи, за наявності медичних показів:
- до найближчого медичного закладу чи лікаря;
- до спеціалізованого медичного закладу;
- до конкретної країни постійного проживання/місця постійного проживання в Україні (за рішенням Страховика щодо пункту призначення, маршруту, виду, класу транспорту), якщо транспортування є необхідним з медичних показань при наявності медичного висновку;
Страховик не відшкодовує витрати на продовження лікування Застрахованої особи після її повернення до країни постійного проживання/місця постійного проживання в Україні.
Якщо лікарі, уповноважені Страховиком або Асистанс Страховика/Страховик, вважають, що медична евакуація до конкретного пункту країни постійного проживання/місця постійного місця проживання в Україні Застрахованої особи можлива, а Застрахована особа відмовляється від неї, Страховик негайно припиняє оплату послуг за амбулаторне або стаціонарне лікування Застрахованої особи.
Інші, ніж медичні витрати ЗО (інших осіб витрати яких застраховано):
Витрати на подорож супроводжувальної особи до конкретного пункту країни постійного проживання/місця постійного проживання в Україні, якщо Застрахована особа через свій фізичний стан не може самостійно повернутися в країну постійного проживання/місце постійного проживання в Україні, і це підтверджено медичним висновком, що включають:
- витрати на проживання в готелі не більше 3 діб;
- транспортні витрати;
Вибір готелю здійснюється Страховиком.
Витрати на репатріацію тіла у випадку смерті Застрахованої особи, що включають:
для громадян України:
- вартість труни, бальзамації;
-доставку останків Застрахованої особи до місця постійного проживання.
для іноземних громадян:
- вартість труни, бальзамації, підготовки документів, оббивка гробу згідно міжнародних вимог транспортування;
- доставку останків Застрахованої особи до міжнародного аеропорту передбаченої країни поховання.
Необхідною умовою для організації репатріації є отримання від родичів померлого заяви-підтвердження про готовність забрати тіло Застрахованої особи. При цьому Страховик не відшкодовує витрати на ритуальні послуги на території організації репатріації.
За даною програмою страхування медична допомога надається у державних, відомчих, медичних закладах України, виключенням може бути виклик приватних бригад невідкладної медичної допомоги у випадку неможливості організації виклику швидкої медичної допомоги “103" .
Витрати на обсервацію іноземних громадян в Україні, якщо згідно рішення МОЗ вона є необхідною одразу після перетину кордону України, що включають:
- витрати на проживання у визначеному МОЗ обсерваторі не більше 14 діб;
- витрати на харчування не більше 14 діб;
- витрати на медичне обслуговування не більше 14 діб, що включають: консультації лікарів, лікарські/медсестринські послуги, діагностичні дослідження.
Загальний ліміт витрат на обсервацію який відшкодовується Страховиком становить 150 грн. на 1 день перебування.
ПРОГРАМА А2
Медичні витрати ЗО:
Витрати на екстрене лікування, що включають в себе:
- надання екстреної амбулаторної допомоги в медичному закладі або дипломованим лікарем (консультації, лікарські послуги, діагностичні дослідження, медикаменти, перев’язочні засоби, необхідні засоби фіксації) в межах: 700 грн при страховій сумі 10 000 грн або 200 євро при страховій сумі 30 000 євро;
- надання екстреної стаціонарної допомоги в медичних закладах (діагностичні та лікувальні процедури, оперативні втручання, використання будь-якого необхідного для лікування медичного обладнання, медикаментозне лікування, консультаційні послуги, вартість перебування в палатах, в тому числі реанімаційних);
- організацію та оплату вартості екстреної медичної допомоги, що надається загально-профільними та/або спеціалізованими бригадами швидкої медичної допомоги;
- надання невідкладної стоматологічної допомоги в межах: 500грн при страховій сумі 10 000 грн або 50 євро при страховій сумі 30 000 євро;
-надання амбулаторної та стаціонарної допомоги при захворюванні на COVID-19 в межах ліміту по виду допомоги, але не більше 2 000 євро по програмі зі страховою сумою 30 000 євро, та не більше страхової суми по програмі зі страховою сумою 10 000 грн.
Витрати на транспортування (медичну евакуацію) Застрахованої особи, за наявності медичних показів:
- до найближчого медичного закладу чи лікаря;
- до спеціалізованого медичного закладу;
-до конкретної країни постійного проживання/місця постійного проживання в Україні (за рішенням Страховика щодо пункту призначення, маршруту, виду, класу транспорту), якщо транспортування є необхідним з медичних показань при наявності медичного висновку;
Страховик не відшкодовує витрати на продовження лікування Застрахованої особи після її повернення до країни постійного проживання/місця постійного проживання в Україні.
Якщо лікарі, уповноважені Страховиком або Асистанс Страховика/Страховик, вважають, що медична евакуація до конкретного пункту країни постійного проживання/місця постійного місця проживання в Україні Застрахованої особи можлива, а Застрахована особа відмовляється від неї, Страховик негайно припиняє оплату послуг за амбулаторне або стаціонарне лікування Застрахованої особи.
Інші, ніж медичні витрати ЗО (інших осіб витрати яких застраховано):
Витрати на подорож супроводжувальної особи до конкретної пункту країни постійного проживання/місця постійного проживання в Україні, якщо Застрахована особа через свій фізичний стан не може самостійно повернутися в країну постійного проживання/місце постійного проживання в Україні, і це підтверджено медичним висновком, що включають:
- витрати на проживання в готелі не більше 3 діб;
- транспортні витрати.
Вибір готелю здійснюється Страховиком.
Витрати на репатріацію тіла у випадку смерті Застрахованої особи, що включають:
для громадян України:
- вартість труни, бальзамації;
-доставку останків Застрахованої особи до місця постійного проживання.
для іноземних громадян:
- вартість труни, бальзамації, підготовки документів, оббивка гробу згідно міжнародних вимог транспортування;
- доставку останків Застрахованої особи до міжнародного аеропорту передбаченої країни поховання.
Необхідною умовою для організації репатріації є отримання від родичів померлого заяви-підтвердження про готовність забрати тіло Застрахованої особи. При цьому Страховик не відшкодовує витрати на ритуальні послуги на території організації репатріації.
За даною програмою страхування медична допомога надається у державних, відомчих, медичних закладах України, виключенням може бути виклик приватних бригад невідкладної медичної допомоги у випадку неможливості організації виклику швидкої медичної допомоги “103".
Витрати на обсервацію іноземних громадян в Україні, якщо згідно рішення МОЗ вона є необхідною одразу після перетину кордону України, що включають:
- витрати на проживання у визначеному МОЗ обсерваторі не більше 14 діб;
- витрати на харчування не більше 14 діб;
- витрати на медичне обслуговування не більше 14 діб, що включають: консультації лікарів, лікарські/медсестринські послуги, діагностичні дослідження.
Загальний ліміт витрат на обсервацію який відшкодовується Страховиком становить 5 євро на 1 день перебування.
ПРОГРАМА В
Медичні витрати ЗО:
Витрати на екстрене лікування, що включають в себе:
- надання екстреної амбулаторної допомоги в медичному закладі або дипломованим лікарем (консультації, лікарські послуги, діагностичні дослідження, медикаменти, перев’язочні засоби, необхідні засоби фіксації);
- надання екстреної стаціонарної допомоги в медичних закладах (діагностичні та лікувальні процедури, оперативні втручання, використання будь-якого необхідного для лікування медичного обладнання, медикаментозне лікування, консультаційні послуги, вартість перебування в палатах, в тому числі реанімаційних);
- організація та оплата вартості екстреної медичної допомоги, що надається загально-профільними та/або спеціалізованими бригадами швидкої медичної допомоги;
- надання невідкладної стоматологічної допомоги в межах 500 грн.
Витрати на транспортування (медичну евакуацію) Застрахованої особи, за наявності медичних показів:
- до найближчого медичного закладу чи лікаря;
- до спеціалізованого медичного закладу;
- до конкретної країни постійного проживання/місця постійного проживання в Україні (за рішенням Страховика щодо пункту призначення, маршруту, виду, класу транспорту), якщо транспортування є необхідним з медичних показань при наявності медичного висновку;
Страховик не відшкодовує витрати на продовження лікування Застрахованої особи після її повернення до країни постійного проживання/місця постійного проживання в Україні.
Якщо лікарі, уповноважені Страховиком або Асистанс Страховика/Страховик, вважають, що медична евакуація до конкретного пункту країни постійного проживання/міста постійного місця проживання в Україні Застрахованої особи можлива, а Застрахована особа відмовляється від неї, Страховик негайно припиняє оплату послуг за амбулаторне або стаціонарне лікування Застрахованої особи.
Інші, ніж медичні витрати ЗО (інших осіб витрати яких застраховано):
Витрати на подорож супроводжувальної особи до конкретної пункту країни постійного проживання/місця постійного проживання в Україні, якщо Застрахована особа через свій фізичний стан не може самостійно повернутися в країну постійного проживання/місце постійного проживання в Україні, і це підтверджено медичним висновком, що включають:
- витрати на проживання в готелі не більше 3 діб;
- транспортні витрати;
Вибір готелю здійснюється Страховиком.
Витрати на репатріацію тіла у випадку смерті Застрахованої особи, що включають:
для громадян України:
- вартість труни, бальзамації;
- доставку останків Застрахованої особи до місця постійного проживання.
для іноземних громадян:
- вартість труни, бальзамації, підготовки документів, оббивка гробу згідно міжнародних вимог транспортування;
- доставку останків Застрахованої особи до міжнародного аеропорту передбаченої країни поховання.
Необхідною умовою для організації репатріації є отримання від родичів померлого заяви-підтвердження про готовність забрати тіло Застрахованої особи. При цьому Страховик не відшкодовує витрати на ритуальні послуги на території організації репатріації.
За даною програмою страхування медична допомога надається у державних, відомчих та приватних медичних закладах України.
ПРОГРАМА С (тільки для страхування іноземних громадян)
Інші, ніж медичні витрати ЗО (інших осіб витрати яких застраховано):
Витрати на адміністративну допомогу – це витрати, що виникли при наданні адміністративної допомоги внаслідок виконання рішення про видворення Застрахованої особи – іноземного громадянин, з території України, компетентними органами і включає в себе:
- оплату вартості проїзних документів до країни громадянином якої є Застрахована особа.
Витрати на адміністратину допомогу відшкодовуються Страховиком тільки у випадках:
- Застрахована особа перебувала на території України на законних підставах;
- наявні рішення компетентних органів про видворенння Застрахованої особи за межі України та/або наявні рішення адміністративного суду про примусове видворення Застрахованрої особи, яке набуло чинності протягом строку дії Договору;
- відсутності у Застрахованої особи коштів, проїзних квитків, необхідних для виконання рішення про видворення.
Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат:
При настанні страхового випадку за страхуванням від нещасних випадків, клас страхування 1- розмір страхової виплати становить:
- для 2-ї групи інвалідності - 80% від відповідної страхової суми;
- для 1-ї групи інвалідності - 100% відповідної страхової суми;
- при встановленні, інвалідності Застрахованій особі у віці до 18 років, лікарсько-консультативними комісіями лікувально-профілактичних закладів категорії «дитина - інвалід» внаслідок нещасного випадку, розмір страхової виплати становить 75% страхової суми;
- в разі смерті - 100% відповідної страхової суми.
При настанні страхового випадку за страхуванням витрат пов’язаних з наданням допомоги, під час здійснення подорожі – клас страхування 18, Страховик розраховує страхову виплату у розмірі покриття прямих витрат, передбачених цим Договором та обраною програмою страхування, у межах страхової суми та з врахуванням лімітів:
- Асистансу Страховика, який оплатив витрати на лікування і додаткові витрати, за послуги надані Застрахованій особі згідно з наданим рахунком чи іншим платіжно-розрахунковим документом;
- Медичному/аптечному/іншому закладу за надані Застрахованій особі послуги згідно з наданим рахунком чи іншим платіжно-розрахунковим документом. Зазначена умова діє тільки при наявності договірних відносин між ними та Страховиком або Асистансом Страховика;
- Застрахованій особі/Страхувальнику/Вигодонабувачу, що самостійно оплатила надані послуги.
Якщо загальна сума страхових виплат по наданих рахунках перевищує зазначену в Договорі страхову суму, то в першу чергу відшкодовуються витрати на лікування, а в разі смерті Застрахованої особи - витрати на перевезення тіла або витрати на поховання.
Умови здійснення страхових виплат:
Для здійснення Страховиком виплати страхового відшкодування Страхувальник (Застрахована особа) повинен надати Страховику протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів після закінчення лікування/настання страхового випадку:
- заяву про страхову подію встановленого зразка;
- копію Договору (Частина 1);
- документи, що посвідчують особу одержувача страхової виплати;
- проїзні документи (за вимогою Страховика), якщо Застрахована особа користувалась громадським транспортом;
- інші необхідні документи за вимогою Страховика, пов’язані із страховим випадком, які мають суттєве значення для його підтвердження.
- у випадку звернення Застрахованої особи за медичної допомогою, додатково додається:
- медичний висновок лікаря медичного закладу, в якому Застрахована особа отримала медичну допомогу, із зазначенням прізвища та ім’я Застрахованої особи, діагнозу;
- оригінал рахунку медичного закладу;
- оригінал квитанції, що підтверджує факт оплати рахунку;
- рецепти на придбання ліків;
- оригінали рахунків на придбання виписаних лікарем ліків.
у випадку інших, ніж медичні витрати ЗО (інших осіб витрати яких застраховано):
- оригінали рахунків за придбані послуги, що були надані, і відшкодування витрат за які передбачені в Договорі;
- оригінали квитанцій, що підтверджують факт оплати рахунків;
- інші необхідні документи за вимогою Страховика, пов’язані із страховим випадком, які мають значення для його підтвердження.
- за програмою С:
- копію рішення компетентного органу про видворення Застрахованої особи за межі України або довідку щодо рішення про видворення іноземця, або особи без громадянства, за межі України;
- документ, що посвідчує його право на перебування на території України;
- додатково при примусовому видворенні Застрахованої особи подаються такі документи:
- копія судового рішення, що набрало чинності у строк дії Договору;
- копія рішення суду про стягнення із Застрахованої особи витрат пов’язаних з примусовим видворенням.
у випадку стійкої втрати працездатності Застрахованої особи, додатково додається:
- довідка медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) про встановлення групи інвалідності для застрахованих старше 18 років та рішення ЛКК для Застрахованих осіб до 18 років – протягом 10 робочих днів з дня отримання рішення МСЕК або ЛКК;
- документи компетентних органів, що підтверджують факт настання, причини та наслідки страхового випадку (Н-Н, Н-1, інші);
- виписку з історії хвороби або медичної карти амбулаторного чи стаціонарного хворого.
- у випадку смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку, додатково додається:
- свідоцтво про смерть ЗО;
- документи компетентних органів, що підтверджують факт настання, причини та наслідки страхового випадку (Н-Н, Н-1, інші);
- інші необхідні документи за письмовою вимогою Страховика, пов’язані із страховим випадком, які мають суттєве значення для його підтвердження.
Зазначені документи для отримання страхової виплати надаються Страховику у формі оригінальних примірників, або нотаріально завірених копій, або простих копій за умови надання Страховику можливості порівняння цих копій з оригінальними примірниками документів. Якщо зазначені документи надані Страховику не в повному обсязі, не в належній формі, або оформлені із порушенням існуючих норм (відсутні номер, дата, штамп, печатка, є виправлення тексту тощо), страховий акт не складається до ліквідації цих недоліків.
В разі суперечок Страховик має право за свій рахунок провести незалежну експертизу та додаткове медичне чи клінічне обстеження Застрахованої особи у зазначених Страховиком медичних закладах.
Рішення про виплату страхового відшкодування приймається Страховиком шляхом складання страхового акту протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів від дати отримання останнього з необхідних документів.
Виплата страхового відшкодування здійснюється Страховиком протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня підписання страхового акту.
За наявності підстав для сумніву щодо обґрунтованості (законності) страхової виплати (виплати страхового відшкодування) Страховик може відкласти рішення про виплату до отримання підтвердження або спростування цих причин компетентними органами, на строк не більше 45 (сорока п’яти) робочих днів.
Про відмову у здійсненні страхової виплати (страхового відшкодування) або прийняття рішення про відстрочку виплати Страховик письмово повідомляє Застраховану особу з викладенням мотивації прийнятого рішення або обґрунтуванням причин відмови протягом 10 (десяти) робочих днів від дати складання страхового акту щодо рішення про виплату.
Якщо страхова сума визначена у валюті іншій ніж національна валюта України (гривня), страхові виплати/страхове відшкодування особі здійснюється в національній валюті України за курсом НБУ на день страхового випадку.
Інше:
Договір страхування не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.
Знижок не передбачено.
Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування:
в разі несплати страхової премії Договір страхування не набирає чинності чи у випадку оплати страхової премії частинами Договір достроково приняє дію;
в разі невчасного повідомлення про настання страхового випадку, Страховик може відмовити у здійсненні страхової виплати чи зменшити її розмір;
невиконання інших обов’язків, що визначені за Договором можуть стати підставою для дострокового припинення дії Договору, обмеження відповідальності Страховика чи відмови у страховій виплаті.
Підстави відмови у страховій виплаті:
- навмисні дії страхувальника або особи, на користь якої укладено договір, спрямовані на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями.
- вчинення страхувальником або особою, на користь якої укладено договір, умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку.
- подання страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку.
- одержання страхувальником або вигодонабувачем, чи застрахованою особою повного відшкодування збитків від особи, яка їх заподіяла. якщо збиток відшкодований частково, страхова виплата здійснюється з вирахуванням суми, отриманої від зазначеної особи як відшкодування збитків.
- несвоєчасне повідомлення страхувальником/застрахованою особою (особою, визначеною у договорі або законодавством) про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених договором або законодавством, якщо це призвело до неможливості страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).
- наявність обставин, які є винятками із страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими договором.
- відмова страхувальника (застрахованої особи) від обстеження або експертизи, призначеної страховиком з метою підтвердження факту та обставин настання страхового випадку та розміру витрат;
- інші випадки, передбачені законом та договором.
Страховик не несе відповідальність і страхове відшкодування за цим Договором не виплачується:
До страхових випадків не відносяться, Страховик не несе відповідальність і страхове відшкодування/страхова виплати за цим Договором не виплачується, якщо збиток настав опосередковано або внаслідок:
- загрози війни, збройного конфлікту або серйозної погрози такого конфлікту, включаючи але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, військовим ембарго, дій іноземного ворога, інтервенції, загальної військової мобілізації, воєнних дій, а також маневрів, військових заходів та їх наслідків, оголошеної та неоголошеної війни, дій суспільного ворога, збурення, терористичних актів та/або антитерористичних операцій та/або на тимчасово окупованих територіях України та/або у зонах безпеки, прилеглих до району бойових дій, під час проведення комплексу заходів військового та організаційно-правового характеру, спрямованих на забезпечення національної безпеки та оборони, стримування і відсічі російської збройної агресії, громадянської війни, бунтів, громадських хвилювань, страйків, диверсій, піратства, безладів, вторгнення, блокади, революції, заколотів, військових або народних повстань, масових заворушень, державного чи військового перевороту, винних (умисних або необережних) дій чи бездіяльності, які посягають на громадський порядок, дій, що викликані трудовими конфліктами, введення комендантської години, введення військової влади або військового стану або стану облоги, експропріації, конфіскації, примусового вилучення чи відчуження майна, захоплення підприємств, націоналізації, реквізиції, узурпації влади, громадської демонстрації, знищення або пошкодження майна за розпорядженням військової або цивільної влади та/або командування Об'єднаних сил, за наявності або відсутності причинно-наслідкового зв’язку;
- впливу ядерної енергії (в т.ч. дії іонізуючого випромінювання, радіоактивного зараження), хімічного забруднення;
- санаторно-курортного лікування;
- витрат, що перевищують необхідні коли стан здоров’я Застрахованої особи покращився настільки (за медичними показниками), що вона сама, чи в супроводі іншої особи, може повернутися до країни постійного проживання/місця постійного проживання в Україні;
- витрат і збитків через неможливість працювати, брати участь в подорожі, екскурсії, проводити відпустку, за бронювання квитків і місць у готелях, моральну шкоду;
- витрат, пов’язаних з консультаціями та обстеженнями під час вагітності, а також лікуванням ускладнень вагітності, незалежно від строків, витрат на проведення пологів та післяпологовим доглядом за матір’ю та дитиною;
- витрат на діагностику та лікування порушення статевих функцій, менструального циклу, штучне переривання вагітності (за винятком позаматкової вагітності), лікування безпліддя, штучного запліднення, сексуальної дисфункції, імпотенції;
- витрат щодо захворювань, які передаються статевим шляхом, в т.ч. неспецифічних бактеріологічних, вірусних та грибкових захворювань статевих органів (кольпіт, вульвовагініт, вагіноз, уретріт, уретропростатит та ін.), СНІДу, а також всіх хвороб, викликаних ВІЛ-інфекцією та їх наслідками;
- витрат, пов’язаних із раптовою хворобою або нещасним випадком, що стались внаслідок або під час перебування в стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння, або вживання не прописаних лікарем ліків, самолікування;
- витрати з приводу загострення вроджених, хронічних захворювань (в т.ч. цукрового діабета, туберкульоза) та їх ускладнень а також хвороб, що розвинулись ще під час перебування в країні/місці постійного проживання не залежно чи відбувалось по ним лікування чи ні.
- витрати, пов’язані із нещасним випадком, що став наслідком вроджених, хронічних, захворювань та хвороб, що почались ще під час перебування в країні постійного проживання. За винятком надання екстренної медичної допомоги державними бригадами екстреної (швидкої) медичної допомоги, якщо є загроза життю Застрахованої особи, до зняття стану, що загрожує життю Застрахованої особи;
- витрат на лікування розладів органів слуху для Застрахованих осіб старше 14 років (наявність сіркових пробок, ускладнення внаслідок переохолодження або попадання води);
- лікування та діагностики хвороб шкіри та підшкірної клітковини, пов’язаних з дією сонячного випромінювання (сонячних опіків) та дерматитів (контактних, алергічних та інші), кропивниць, еритем, а також витрати щодо вірусних інфекцій, які характеризуються ураженням шкіри та слизових оболонок (вітряна оспа, кір, краснуха, герпес-вірусна інфекція) після постановки діагнозу, крім випадків, що потребують негайної допомоги лікаря для врятування життя Застрахованої особи (важка форма хвороби);
- лікування та діагностики захворювання чи травми, що виникли внаслідок грубого порушення загально прийнятих правил власної гігієни, особистої безпеки та правил поведінки у зонах відпочинку, що рекомендовані представниками Страхувальника, туристичного оператора та інструкціями працівників баз розміщення (готелів, пляжів та інше);
- лікування та діагностики злоякісних та доброякісних онкологічних захворювань, в тому числі кровотворної та лімфатичної тканин;
- лікування та діагностики захворювання COVID-19, якщо відповідне розширення страхового покриття додатково не обрано;
- витрати на діагностичні маніпуляції (в т.ч. консультації та лабораторні дослідження) без подальшого лікування.
- ангіографії, а також витрати пов’язані з операціями на серці та судинах в.т.ч. ангіопластику та шунтування навіть за наявності медичних показів до їх проведення;
- витрат на стоматологічну допомогу, за винятком покриття знеболюючого лікування та пов’язаного з ним необхідного пломбування тільки природних (натуральних) зубів, невідкладного хірургічного втручання в межах ліміту, що передбачений застрахованою програмою страхування;
- витрат на пластичні, косметичні операції, будь-яке протезування, трансплантацію органів та тканин та їх наслідки; купівлю і ремонт допоміжних засобів (зокрема окулярів, контактних лінз, слухових апаратів, стентів, кардіостимуляторів, протезів, ортезів, милиць.
- витрат на медичні, адміністративні послуги, якщо подорож здійснювалась з метою їх отримання;
- витрат на медичну та /або іншу допомогу через непередбачені події, викликані військовими діями будь-якого роду і їх наслідками, масовими заворушеннями, повстаннями та іншими акціями громадської непокори, участю Застрахованої особи в терористичних актах або акціях, пов’язаних з політичними переконаннями;
- витрат на медичну та/або іншу допомогу або витрати у paзi смерті Застрахованої особи в результаті ДТП, якщо транспортним засобом керувала Застрахована особа, не маючи прав водія чи знаходячись під впливом алкоголю, а також, якщо вона, заздалегідь про це знаючи, їхала у транспортному засобі, яким керувала особа, що не має прав водія, чи знаходилась під впливом алкоголю, норма якого становила більш ніж дозволено відповідними законами у країні перебування, або під впливом наркотичних чи токсичних речовин.
- витрат, пов’язаних із скоєнням Застрахованою особою умисного правопорушення;
- витрат, пов’язаних із спробою самогубства або витрат у разі смерті Застрахованої особи, коли вона скінчила життя самогубством (за винятком випадків, коли вона була доведена до цього протиправними діями третіх осіб), або, бажаючи отримати страхову виплату, навмисно нанесла собі тілесні ушкодження або попросила це зробити іншу особу;
- витрат на психотерапевтичне і психіатричне лікування та витрат на лікування наслідків цих захворювань;
- витрат, пов'язані з наданням медичних послуг, що не є необхідними з медичної точки зору (за рішенням Страховика), чи з лікуванням і придбанням медичних препаратів, не призначеним лікарем;
- витрат, пов’язаних з наданням послуг медичним/аптечним/іншим закладом, що не має відповідної ліцензії, або права на здійснення відповідної діяльності;
- витрат на проведення дезінфекцій, профілактичних вакцинацій, ін’єкцій, щеплень, лікарських експертиз і лабораторних досліджень, не пов’язаних зі страховим випадком;
- витрат, пов’язаних з наданням додаткового комфорту, зокрема: телевізору, телефону, кондиціонеру, надання палат підвищеного комфорту, послуг перукаря, масажиста, косметолога та таке інше;
- витрат, що виникли після дати закінчення строку дії Договору та або поза місцем дії Договору;
- витрат на водолікування, геліотерапію та косметичне лікування;
- витрат на лікування нетрадиційними методами;
- витрат на реабілітацію та фізіотерапію;
- витрат на планові обстеження органів зору та слуху;
- витрат на платне лікування у медичному закладі, а також витрат на адміністративну допомогу у тому випадку, якщо Застрахована особа має право на безкоштовне отримання наданих послуг;
- витрати на утримання супроводжуючих осіб або близьких родичів Застрахованої особи, які перебувають разом із нею під час госпіталізації Застрахованої особи. Виключенням є випадки, коли супроводжуюча особа або близький родич виступатиме особою, що супроводжуватиме Застраховану особу при транспортуванні до країни/місця постійного проживання, якщо Застрахована особа через свій фізичний стан не може самостійно повернутися в країну/місце постійного проживання, і це підтверджено медичним висновком; або супроводжуюча особа є один із батьків дитини до 6 років та перебування якого з дитиною є необхідним згідно медичних висновків (по узгодженню із Страховиком);
- витрат, пов’язаних із впливом іонізуючого випромінювання або радіоактивного забруднення;
- витрат, пов’язаних із раптовою хворобою, нещасним випадком або іншою непередбаченою подією, що стали наслідком «праці»; навчання; екстремального відпочинку за виключенням випадків зазначених в Договорі певної групи ризику і сплати відповідно до неї додаткової страхової премії;
- витрат на медичну допомогу, яку за рішенням Страховика (згідно медичних висновків) можливо відкласти до повернення в країну постійного проживання/місце постійного проживання в Україні;
- витрат на пластичні, косметичні операції, будь-яке протезування, трансплантацію органів та тканин та їх наслідки; купівлю і ремонт допоміжних засобів (зокрема окулярів, контактних лінз, слухових апаратів, стентів, кардіостимуляторів, протезів, ортезів, милиць);
- відсутності застрахованих ризиків, якщо встановлено, що метою подорожі було вчинення діяльності, що підпадає під такі ризики.
на ринку страхування
страховиків України
Задоволених клієнтів
Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.
Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.
Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.
Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.
Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.
Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.
Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.
З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.
Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.
Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.
СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб.
Вам може стати у нагоді:
- автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
- майнове страхування - страхування житла, страхування майна та відповідальності.
- особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон
Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:
- Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
- Який ризик вас найбільше турбує.
- Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
- Яка сума страхової премії вам доступна.
- Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.
Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.
Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.
ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ ПО УКРАЇНІ
Спеціально для подорожуючих Україною СГ ТАС пропонує туристичну страховку “Мандри”, яка включає медичне страхування та страхування від нещасних випадків на час поїздок у межах країни.
Такий поліс туристичного страхування можна замовити онлайн.
Навіщо потрібна страховка при поїздці по Україні?
Україна велика, красива країна, яка приваблює іноземних та українських туристів не менше, ніж будь-який інший цікавий куточок світу.
Але кожна поїздка (відпочинок, туризм, візит у гості) – це не лише приємна подія, а й підвищений ризик неприємностей, пов'язаних із здоров'ям. Не важливо, наскільки далеко ви від дому, у незнайомих місцях отримати якісну медичну допомогу завжди складніше.
Туристична страховка для подорожей Україною – це рішення, яке позбавить стресу та непередбачених фінансових витрат, а також забезпечить цілодобову страхову підтримку в будь-якому кінці країни.
На кого поширюється туристичне страхування по Україні?
Туристичний поліс “Мандри” включає страхування:
- українських громадян, які подорожують усередині країни;
- іноземних громадян під час подорожі чи перебування на території України.
Але поліс не підійде для оформлення візи та посвідки на проживання. Про ці випадки страхування можна проконсультуватися онлайн у наших менеджерів.
Кому і коли стане в нагоді туристичне страхування по Україні?
- Для туристів з інших країн такий туристичний поліс потрібен обов'язково, згідно із Законом України “Про туризм”.Страховка стане у нагоді як для отримання медичної допомоги, так і на випадок репатріації або депортації подорожуючого з країни.
- Для українських туристів така страховка – надійна фінансова підтримка та гарантована медична допомога, якщо ви зібралися:
- на відпочинок;
- на спортивні змагання;
- оздоровити дітей, які виїжджають до дитячих таборів;
- зайнятися активним туризмом;
- подорожуєте у гості.
Які бувають страховки, хто та кого може застрахувати?
Туристична страховка по Україні може бути:
- індивідуальна чи групова (наприклад, для школярів);
- для дорослого або для дитини;
- для активного туризму та тих, хто виїжджає на спортивні змагання.
Застрахувати можна будь-якого громадянина України чи іншої країни віком від 1 до 75 років. Але виступити страхувальником (укласти договір страхування) може лише повнолітня особа (старша 18 років).
Де діє туристична страховка по Україні
Комплексне страхування “Мандри”, захистить вас та ваших близьких на базі відпочинку, у санаторії, у дитячому оздоровчому таборі, в організованих туристичних та приватних поїздках по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій.
На який термін можна оформити договір страхування?
Час дії страховки кожен мандрівник вибирає сам. Але при цьому термін страхування буде:
- для всіх застрахованих – не менше ніж 7 днів;
- для іноземних туристів – у межах законного перебування на території України.
Що покриває та що включає туристична страховка по Україні?
Страховим випадком за цим договором є:
- раптове захворювання, яке спричиняє загрозу життю та здоров'ю Застрахованої особи;
- функціональний розлад здоров'я чи травми у зв'язку з нещасним випадком;
- стійка втрата працездатності Застрахованою особою внаслідок нещасного випадку (встановлення інвалідності);
- смерть Застрахованої особи у зв'язку з раптовим захворюванням чи нещасним випадком;
- звернення Застрахованого іноземного громадянина у зв'язку з рішенням щодо його депортації з території України.
Страхування через хворобу буде включати:
- невідкладну амбулаторну допомогу (у тому числі консультації фахівців та необхідні діагностичні дослідження);
- невідкладну стаціонарну допомогу (у тому числі хірургічну та анестезію);
- невідкладну стоматологічну допомогу;
- медикаментозне забезпечення та оплату медикаментів;
- медичні перевезення;
- обсервацію;
- репатріацію тіла.
Страхування від нещасних випадків включає виплати за:
- функціональним розладом;
- травматичним ушкодженням;
- встановленням інвалідності;
- смертю.
Як працює туристична страховка по Україні?
Для отримання допомоги потрібно:
- протягом 24 годин з моменту страхового випадку звернутися до асистуючої компанії (контакти у договорі);
- повідомити, що сталося, свої дані та характер необхідної допомоги;
- виконувати рекомендації представника асистансу;
- після повернення звернутися до головного офісу СГ "ТАС" у Києві та надати для врегулювання виплат необхідні документи:
- паспорт;
- ідентифікаційний код;
- страховий договір;
- заяву про настання страхового випадку;
- витяг з медичної установи, де надавалася допомога;
- чеки про оплату послуг та медикаментів.
Який розмір виплат покриває туристична страховка по Україні?
Ліміти покриття страхових програм "Мандри" – від 1000 до 20000 грн.
Розмір страхової суми кожен турист обирає сам під час оформлення договору страхування. Чим вище обраний ліміт, тим більшим буде розмір виплат за страховими подіями.
Умови та розмір виплат будуть індивідуальними для кожного договору, про це можна детально проконсультуватися можна у наших спеціалістів онлайн.
Від чого залежить вартість страховки та як дізнатися ціну онлайн?
Вартість страхування залежатиме від:
- тривалості та характеру поїздки;
- вибраних ризиків;
- суми страхового ліміту;
- кількості застрахованих;
- віку застрахованих осіб;
- наявності франшизи.
Для розрахунку вартості страховки зверніться до наших консультантів онлайн.
Замовити страховку для подорожей Україною можна також онлайн у наших менеджерів або звернувшись до будь-якого представництва СГ ТАС у Києві та інших містах країни.
Отримати договір можна поштою, а електронний варіант онлайн на email.