ТАС Мандри - подорож по Україні

Договір страхування «ТАС-Мандри» ¬від СГ «ТАС» – надійний страховий захист туристів, які подорожують Україною.

ТАС Мандри - подорож по Україні
Про послугу

Договір «ТАС-Мандри» призначений для туристів, які подорожують Україною, і включає в себе як медичне страхування, так і страхування від нещасних випадків. Застрахованими особами за договором можуть бути і громадяни України, і іноземці, які мандрують нашою країною. Страховим випадком за договором визнається раптове захворювання, що становить загрозу здоров’ю застрахованої особи, її травмування чи смерть через нещасний випадок чи раптову хворобу.

ТАС Мандри - подорож по Україні
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни
Що покриває та що включає договір?

Договір туристичного страхування «ТАС-Мандри»поєднує в собі медичне страхування і страхування від нещасних випадків на період подорожі Україною. При цьому застрахованими особами за договором можуть бути як громадяни України, які здійснюють подорож рідною країною, так і громадяни інших країн, які відвідують Україну. Вік застрахованих осіб може становити від 1 до 75 років.

Варто зауважити, що договір може бути укладено як на одну застраховану особу, так і на групу людей – наприклад, для школярів, що виїжджають на відпочинок, або спортсменів, що беруть участь у змаганнях, тощо.

В рамках договору страхування здійснюється на випадок:

 • раптового захворювання, яке становить загрозу життю та здоров'ю застрахованої особи;
 • функціонального розладу здоров'я чи травми внаслідок нещасного випадку;
 • стійкої втрати застрахованою особою працездатності внаслідок нещасного випадку (встановлення інвалідності);
 • смерть застрахованої особи в результаті раптового захворювання чи нещасного випадку;
 • звернення застрахованої особи – громадянина іншої держави в зв'язку з рішенням щодо його депортації з території України.

 

ТАС Мандри - подорож по Україні
ТАС Мандри - подорож по Україні

Ліміт покриття за договором «ТАС-Мандри» може становити від 1000 до 20000 грн – на вибір страхувальника. При цьому варто пам’ятати, що розмір ліміту напряму впливає на суму страхового відшкодування в разі настання страхового випадку.

Страховий платіж за договором залежить від низки чинників, зокрема:

 • тривалості та характеру;
 • переліку ризиків, що їх обирає страхувальник;
 • розміру страхового ліміту;
 • кількості застрахованих за договором осіб;
 • віку застрахованих осіб;
 • розміру франшизи.

Відповідно до умов медичне страхування за договором «ТАС-Мандри» включає в себе:

 • невідкладну амбулаторну допомогу;
 • невідкладну стаціонарну допомогу;
 • невідкладну стоматологічну допомогу;
 • медикаментозне забезпечення та оплату медикаментів;
 • медичні перевезення;
 • обсервацію;
 • репатріацію тіла.

Страхування від нещасних випадків в рамках договору передбачає страхову виплату в разі: 

 • функціональну розладу;
 • травматичного ушкодження;
 • встановлення інвалідності;
 • смерті застрахованої особи.

Договір туристичного страхування «ТАС-Мандри» діє по всій України, окрім тимчасово окупованих територій.

 

ТАС Мандри - подорож по Україні
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ ПО УКРАЇНІ

Спеціально для подорожуючих Україною СГ ТАС пропонує туристичну страховку “Мандри”, яка включає медичне страхування та страхування від нещасних випадків на час поїздок у межах країни.

Такий поліс туристичного страхування можна замовити онлайн.

Навіщо потрібна страховка при поїздці по Україні?

Україна велика, красива країна, яка приваблює іноземних та українських туристів не менше, ніж будь-який інший цікавий куточок світу.

Але кожна поїздка (відпочинок, туризм, візит у гості) – це не лише приємна подія, а й підвищений ризик неприємностей, пов'язаних із здоров'ям. Не важливо, наскільки далеко ви від дому, у незнайомих місцях отримати якісну медичну допомогу завжди складніше.

Туристична страховка для подорожей Україною – це рішення, яке позбавить стресу та непередбачених фінансових витрат, а також забезпечить цілодобову страхову підтримку в будь-якому кінці країни.

На кого поширюється туристичне страхування по Україні?

Туристичний поліс “Мандри” включає страхування:

 • українських громадян, які подорожують усередині країни;
 • іноземних громадян під час подорожі чи перебування на території України.

Але поліс не підійде для оформлення візи та посвідки на проживання. Про ці випадки страхування можна проконсультуватися онлайн у наших менеджерів.

Кому і коли стане в нагоді туристичне страхування по Україні?

 • Для туристів з інших країн такий туристичний поліс потрібен обов'язково, згідно із Законом України “Про туризм”.Страховка стане у нагоді як для отримання медичної допомоги, так і на випадок репатріації або депортації подорожуючого з країни.
 • Для українських туристів така страховка – надійна фінансова підтримка та гарантована медична допомога, якщо ви зібралися:
  • на відпочинок;
  • на спортивні змагання;
  • оздоровити дітей, які виїжджають до дитячих таборів;
  • зайнятися активним туризмом;
  • подорожуєте у гості.

Які бувають страховки, хто та кого може застрахувати?

Туристична страховка по Україні може бути:

 • індивідуальна чи групова (наприклад, для школярів);
 • для дорослого або для дитини;
 • для активного туризму та тих, хто виїжджає на спортивні змагання.

Застрахувати можна будь-якого громадянина України чи іншої країни віком від 1 до 75 років. Але виступити страхувальником (укласти договір страхування) може лише повнолітня особа (старша 18 років).

Де діє туристична страховка по Україні

Комплексне страхування “Мандри”, захистить вас та ваших близьких на базі відпочинку, у санаторії, у дитячому оздоровчому таборі, в організованих туристичних та приватних поїздках по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій.

На який термін можна оформити договір страхування?

Час дії страховки кожен мандрівник вибирає сам. Але при цьому термін страхування буде:

 • для всіх застрахованих – не менше ніж 7 днів;
 • для іноземних туристів – у межах законного перебування на території України.

Що покриває та що включає туристична страховка по Україні?

Страховим випадком за цим договором є:

 • раптове захворювання, яке спричиняє загрозу життю та здоров'ю Застрахованої особи;
 • функціональний розлад здоров'я чи травми у зв'язку з нещасним випадком;
 • стійка втрата працездатності Застрахованою особою внаслідок нещасного випадку (встановлення інвалідності);
 • смерть Застрахованої особи у зв'язку з раптовим захворюванням чи нещасним випадком;
 • звернення Застрахованого іноземного громадянина у зв'язку з рішенням щодо його депортації з території України.

Страхування через хворобу буде включати:

 • невідкладну амбулаторну допомогу (у тому числі консультації фахівців та необхідні діагностичні дослідження);
 • невідкладну стаціонарну допомогу (у тому числі хірургічну та анестезію);
 • невідкладну стоматологічну допомогу;
 • медикаментозне забезпечення та оплату медикаментів;
 • медичні перевезення;
 • обсервацію;
 • репатріацію тіла.

Страхування від нещасних випадків включає виплати за:

 • функціональним розладом;
 • травматичним ушкодженням;
 • встановленням інвалідності;
 • смертю.

Як працює туристична страховка по Україні?

Для отримання допомоги потрібно:

 • протягом 24 годин з моменту страхового випадку звернутися до асистуючої компанії (контакти у договорі);
 • повідомити, що сталося, свої дані та характер необхідної допомоги;
 • виконувати рекомендації представника асистансу;
 • після повернення звернутися до головного офісу СГ "ТАС" у Києві та надати для врегулювання виплат необхідні документи:
 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • страховий договір;
 • заяву про настання страхового випадку;
 • витяг з медичної установи, де надавалася допомога;
 • чеки про оплату послуг та медикаментів.

Який розмір виплат покриває туристична страховка по Україні?

Ліміти покриття страхових програм "Мандри" – від 1000 до 20000 грн.

Розмір страхової суми кожен турист обирає сам під час оформлення договору страхування. Чим вище обраний ліміт, тим більшим буде розмір виплат за страховими подіями.

Умови та розмір виплат будуть індивідуальними для кожного договору, про це можна детально проконсультуватися можна у наших спеціалістів онлайн.

Від чого залежить вартість страховки та як дізнатися ціну онлайн?

Вартість страхування залежатиме від:

 • тривалості та характеру поїздки;
 • вибраних ризиків;
 • суми страхового ліміту;
 • кількості застрахованих;
 • віку застрахованих осіб;
 • наявності франшизи.

Для розрахунку вартості страховки зверніться до наших консультантів онлайн.

Замовити страховку для подорожей Україною можна також онлайн у наших менеджерів або звернувшись до будь-якого представництва СГ ТАС у Києві та інших містах країни.

Отримати договір можна поштою, а електронний варіант онлайн на email.