Страхування залізничного транспорту

Страхування залізничного транспорту є важливим заходом для захисту майнових інтересів власників та користувачів локомотивів, вагонів, платформ та інших засобів залізничного транспорту. 

Страхування залізничного транспорту
Про послугу

СГ «ТАС» пропонує Вам застрахувати свої майнові інтереси, пов’язані з володінням, користуванням, розпорядженням засобами залізничного транспорту.

Ми забезпечуємо своїм клієнтам покриття широкого спектру страхових ризиків, які можуть виникнути в результаті аварій, стихійних лих, пожеж, браку в роботі персоналу, протиправних дій третіх осіб та інших подій.

Страхування залізничного транспорту
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

На страхування приймаються:

 • тяговий рушійний склад: локомотиви, електровози, тепловози, паровози, газотурбовози, мотовози, автомотриси, електросекції, дизель-поїзди, турбопоїзди, акумуляторні поїзди;

 • вантажний вагонний склад: піввагони, платформи, цистерни, криті вагони, цементовози, транспортери, ізотермічні вагони, вагони спеціального призначення, рефрижератори, бітумовози;

 • пасажирський вагонний склад: пасажирські, багажні, поштові, багажно-поштові, службові, ресторани, вагони спеціального призначення.

Страхування залізничного транспорту
Страхування залізничного транспорту

Умовою страхування є технічна справність та належна реєстрація засобів залізничного транспорту.

Крім того, ви можете застрахувати  такі витрати, які Страхувальник несе за настання страхових випадків: витрати на заходи для рятування тягового рушійного складу з метою зменшення збитків, витрати Страхувальника на видалення залишків застрахованого ТЗ, пошкодженого чи знищеного в результаті страхового випадку.

Слід зауважити, що не підлягають страхуванню залізничні транспортні засоби:

 • що підлягають конфіскації на підставі рішення суду, яке набуло чинності;

 • що є музейними експонатами, незалежно від того, в робочому вони стані чи ні;

 • що використовуються у цілях, не передбачених заводською конструкцією.

Страховим випадком є знищення або пошкодження засобів залізничного транспорту, що сталися через аварію або катастрофу, стихійне лихо, брак в поїзній або маневровій роботі, пожежі, відмови агрегатів, систем, вузлів та механізмів або протиправні дії третіх осіб.

Для вашої зручності сплата страхової премії може бути як одним платежем., так і з розбивкою. А термін дії договору – один рік або будь-який інший термін, узгоджений з вами індивідуально.

Докладнішу інформацію за вищевказаними видами страхування Ви можете отримати в найближчому центрі продажів СГ «ТАС» або в контакт-центрі СГ «ТАС».

Страхування залізничного транспорту
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страхування залізничного транспорту

Наша компанія пропонує Вам застрахувати свої майнові інтереси, пов’язані з володінням, користуванням, розпорядженням засобами залізничного транспорту.

На страхування приймається:

 • тяговий рушійний склад: локомотиви, електровози, тепловози, паровози, газотурбовози, мотовози, автомотриси, електросекції, дизель-поїзди, турбопоїзди, акумуляторні поїзди;
 • вантажний вагонний склад: піввагони, платформи, цистерни, криті вагони, цементовози, транспортери, ізотермічні вагони, вагони спеціального призначення, рефрижератори, бітумовози;
 • пасажирський вагонний склад: пасажирські, багажні, поштові, багажно-поштові, службові, ресторани, вагони спеціального призначення.

Засоби залізничного транспорту приймаються на страхування за умови їхнього перебування в технічно справному стані та реєстрації в певному порядку:

 • корпус;
 • внутрішні приміщення, включаючи проводку, ізоляцію, оздоблення, пристрої та системи;
 • головні та допоміжні механізми, котли, дизель-генератори та інше обладнання й спорядження.

Страхові ризики (випадки).

Страховим випадком є знищення або пошкодження засобів залізничного транспорту, що сталися в результаті:

 • аварії або катастрофи;
 • стихійного лиха;
 • браку в поїзній або маневровій роботі;
 • пожежі;
 • відмови агрегатів, систем, вузлів та механізмів;
 • протиправних дій третіх осіб.

Додатково можуть бути застраховані такі витрати, які Страхувальник несе за настання страхових випадків:

 • витрати на заходи для рятування тягового рушійного складу з метою зменшення збитків;
 • витрати Страхувальника на видалення залишків застрахованого ТЗ, пошкодженого чи знищеного в результаті страхового випадку.

Не підлягають страхуванню залізничні транспортні засоби:

 • що підлягають конфіскації на підставі рішення суду, яке набуло чинності;
 • що є музейними експонатами, незалежно від того, в робочому вони стані чи ні;
 • що використовуються у цілях, не передбачених заводською конструкцією.

Страхова сума – сума, на яку можна застрахувати залізничний транспорт, визначається як його дійсна вартість на дату укладання договору (залишкова вартість, або вартість, встановлена експертним шляхом).

Страхові тарифи розраховуються згідно з:

 • обраними ризиками, що страхуються;
 • типом залізничного транспортного засобу;
 • терміну експлуатації залізничного засобу;
 • території використання залізничного засобу;
 • розміру франшизи;
 • статистичних збитків та деякими іншими факторами;

Сплата страхової премії може бути як одним платежем., так і з розбивкою.

Термін дії договору – один рік або будь-який інший термін, узгоджений з Вами індивідуально.

Докладнішу інформацію за вищевказаними видами страхування Ви можете отримати в найближчому центрі продажів СГ «ТАС» або в контакт-центрі СГ «ТАС».