Страхування КАСКО

Страхування наземного транспорту (КАСКО) – захист вашого автомобіля на випадок всіх можливих негараздів.

Страхування КАСКО
Про послугу

Договір страхування наземного транспорту (КАСКО) – надійний захист вашого авто на випадок будь-яких негараздів: знищення, викрадення, пошкодження внаслідок ДТП, пожежі, вибуху, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб тощо. В залежності від власних потреб кожен автовласник може обрати в лінійці СГ «ТАС» оптимальний для себе варіант страхового захисту свого автомобіля – з потрібним переліком страхових ризиків та за прийнятною ціною.

Страхування КАСКО
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни
Для чого потрібне КАСКО?

Страхування наземного транспорту (КАСКО) – чи не єдиний ефективний спосіб захистити себе на випадок будь-яких негараздів зі своїм авто.  Так, договір КАСКО захищає на випадок знищення, викрадення, пошкодження внаслідок ДТП, пожежі, вибуху, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб тощо.

При цьому застрахувати можна фактично будь-який наземний транспорт: легкові та вантажні автомобілі, автобуси,  комерційний та спеціальний транспорт тощо. 

Страхова група «ТАС» пропонує цілий перелік договорів КАСКО, розрахованих на різні сегменти автовласників.

Страхування КАСКО
Страхування КАСКО
Легке КАСКО

За цим договором страховик покриває витрати на відновлювальний ремонт авто страхувальника у випадку ДТП; здійснює виплату в разі викрадення авто; компенсує витрати на рятування та евакуацію застрахованого автомобіля.

Договір «Легке КАСКО» входить до комплексного договору «Повний автозахист», що пропонується як розширення до полісу ОСЦПВ.

 

Серед основних переваг  договору «Правильне КАСКО» від СГ «ТАС» варто відзначити покриття максимального переліку страхових ризиків, які в залежності від власних потреб страхувальник може вільно комбінувати, можливість отримати виплату без надання довідок компетентних органів, широку територію дії договору, неагрегатну страхову суму, якісне сервісне обслуговування, що включає в себе компенсацію витрат на порятунок авто, евакуатор тощо, та оптимальні строки виплат страхових відшкодувань.

Страхування КАСКО
Страхування КАСКО
«ЄвроКАСКО 5 зірок»

Договір включає в себе п’ять різних за наповненням і відповідно вартістю програм. Так, якщо за програмою «1 зірка» страховиком покриваються лише великі збитки – внаслідок викрадення чи знищення авто, то програма «5 зірок» передбачає розширений страховий захист автомобіля за принципом повного КАСКО і містить низку цікавих та корисних для автовласника опцій. Таким чином, в рамках одного договору кожен автовласник в залежності від власних потреб, специфіки експлуатації авто, водійського досвіду тощо може обрати оптимальну для себе програму страхування за прийнятою ціною.

Варто зауважити, що більшість договорів КАСКО в СГ «ТАС» діють як на території України, так і за її межами. 

Страховий платіж за договором КАСКО може бути сплачено клієнтом як одноразово, так і частинами.

 

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страхування КАСКО

КАСКО на авто – це реальний захист вашого автомобіля від всіляких неприємностей, хоча не всі до кінця розуміють його важливість. Одним здається, що це дорого, інші розраховують на везіння, але таке ставлення веде лише до проблем, а спричинене незнанням можливостей цього виду страхування.

Дбаючи про ваш спокій, пропонуємо оформити КАСКО на авто, яке підійде саме вам. Для нас важливий кожен клієнт, тому фахівці ТАС розробили кілька програм з різними потребами у захисті – від мінімальної міні КАСКО до повного КАСКО з набором послуг рівня VIP.

Щоб правильно вибрати та розрахувати страховку, ми відповіли на питання, які допоможуть розібратися з особливостями цього страхування.

 • Навіщо купувати КАСКО?
 • Чим відрізняється КАСКО на авто від ОСЦПВ?
 • Які бувають програми та від чого захищає КАСКО?
 • Скільки коштує КАСКО та як порахувати ціну страховки?
 • Чи можна купити КАСКО у кредит та online?
 • Як замовити КАСКО онлайн?
 • Як використати online калькулятор КАСКО?
 • І навіть як заощадити на КАСКО?

Навіщо купувати КАСКО, якщо є ОСЦПВ?

За договором ОСЦПВ ви страхуєте лише свою цивільну відповідальність перед третіми особами та постраждалими у ДТП з вашим авто. Грошова компенсація у разі настання страхового випадку виплачується не вам, а іншим постраждалим. Тобто цей договір не покриє шкоди, завданої вашому майну. Страховка КАСКО захистить ваш автомобіль.

Можна сподіватися на компенсацію за рахунок полісу ОСЦПВ інших учасників ДТП, але це частково помилка і спрацює не завжди.

По-перше, ви (ваш транспортний засіб) можете бути єдиним учасником (винуватцем) у ДТП (наприклад, в'їхали у стовп);

По-друге, компенсації від "автоцивілки" інших учасників аварії може не вистачити для покриття всього отриманого вами збитку;

По-третє, існує багато інших неприємних ситуацій, які можуть статися з вашим авто і цю шкоду страховка ОСЦПВ не компенсує.

Від чого захищає КАСКО на авто

Поліс КАСКО захистить ваш автомобіль не лише від збитків, отриманих при ДТП. Це також страхування:

 • від угону;
 • від різних протиправних дій сторонніх осіб;
 • від стихійних лих та природних катаклізмів;
 • від пожежі, вибуху та самозаймання;
 • від впливу сторонніх предметів;
 • від повного знищення чи втрати, внаслідок техногенних аварій та інших ситуацій;

Тому страховка КАСКО – не доповнення до ОСЦПВ, а окремий захист саме вашого авто. Якщо ви подбаєте про це сьогодні, то збережете нерви, а при необхідності легко відшкодуєте непередбачені фінансові втрати, пов'язані з вашою машиною. У межах умов договору, отримані збитки відшкодує страхова компанія.

Поліс КАСКО діє по всій Україні, а в окремих програмах – і на території інших країн, тому КАСКО – реально всеосяжний захист транспортного засобу.

Що можна застрахувати за КАСКО:

 • легкові автомобілі;
 • автобуси та мікроавтобуси;
 • вантажівки, причепи та напівпричепи до них;
 • різноманітний спеціальний автотранспорт.

Можна укласти договір КАСКО на мотоцикл і навіть на додаткове обладнання, яке не входить до заводської комплектації.

Але є обмеження та винятки

 • Не можна страхувати транспортні засоби:
 • Зареєстровані в інших країнах;
 • які не пройшли розмитнення в Україні;
 • без номерів кузова чи двигуна;
 • з він кодом, що не відповідає реєстрації.
 • Обмежується сума страхування та граничний вік транспортного засобу (зазвичай не старше 12-15 років).
 • Винятки та обмеження, що стосуються конкретних договорів та програм (наприклад, пов'язані з військовими ризиками, експлуатацією та зберіганням транспортного засобу). Є програми лише для легкових машин чи без відшкодування збитків від угону. Відрізняються умови КАСКО на новий автомобіль для машин, куплених у кредит, або КАСКО для таксі.

Важлива перевага КАСКО – різні комбінації умов, і кожен може замовити захист в залежності від потреб та фінансових можливостей.

Чим відрізняються програми КАСКО

Основні відмінності страхування пов'язані з різниою потребою клієнтів і це:

 • Набір послуг;
 • Умови страхування;
 • Суми страхових покриттів;
 • Термін дії поліса;
 • Територія дії страховки.

Усі програми умовно поділяють на три групи:

 • Міні КАСКО – проста та дешева програма, що покриває, як правило, лише збитки від ДТП. Такий договір можна оформити, якщо ви не хвилюєтеся про ризики, пов'язані зі стихійними лихами, протиправними діями сторонніх осіб та іншими обставинами. Програми «мінікаско» діють лише для легкових авто, не підходять для кредитних машин та таксі, включають мінімальний набір послуг та додаткові обмеження щодо страхових сум та віку автомобіля.
 • Оптимізовані програми КАСКО, які дозволяють заощаджувати, особливо не знижуючи якості захисту, якщо ви досвідчений та акуратний водій. Однією з фішок "оптимального" КАСКО є можливість заплатити менше, але отримати повноцінний захист саме при серйозній ДТП. Такі програми страхування передбачають різні комбінації ризиків та послуг. Але існують і обмеження, наприклад, для вантажівок та автобусів, лізингових, прокатних та кредитних машин. Такі програми пропонуємо і ми (дивіться "ЄВРОКАСКО П'ять зірок").
 • Повне КАСКО – програми з максимальним захистом, які включають практично всі ризики, повний набір страхових послуг та мінімальну кількість винятків та обмежень.

Проаналізувавши відгуки клієнтів та сучасні тенденції ринку, страхова група ТАС розробила та пропонує купити новий продукт «Правильне КАСКО».

Головними перевагами програми є:

 • максимальний набір страхових ризиків, які можна поєднувати, залежно від потреб;
 • мінімум винятків зі страхового покриття та причин для відмови у виплаті;
 • розширені можливості виплат без довідок компетентних органів (від 2% до 5% страхової суми одноразово чи двічі протягом терміну дії договору);
 • широка територія дії договору та неагрегатна страхова сума, що не вимагає укладання додаткових угод у разі розширення території страхування або відновлення страхової суми після виплати відшкодувань.
 • широке сервісне обслуговування (компенсація витрат на рятування авто, евакуатор, цілодобова підтримка власним Контакт-центром ТАС);
 • оптимальні терміни виплат:
 • до 25 робочих днів у разі знищення та незаконного заволодіння транспортним засобом;
 • до 15 робочих днів за рештою страхових випадків;
 • швидке оформлення.

"Правильне КАСКО" від ТАС – не просто назва програми, а по-справжньому оптимальне рішення в українських реаліях.

Цікавлять інші умови, наприклад: мінімальний набір ризиків, але менші витрати, усереднені пакети з різними опціями або повне VIP класу КАСКО – ви знайдете все це в розділі “ЄвроКАСКО П'ять зірок”. Програма диференційована на п'ять рівнів потреб (від мінімального до повного захисту), діє в Україні та низці інших країн.

Кожна програма має свої переваги. Залишилося розрахувати суму страховки online та замовити ту, яка підходить.

На що звернути увагу під час вибору КАСКО

Важливими моментами страхування є:

 • Сума страховки (оптимально, якщо близька до ринкової ціни авто);
 • як враховується зношування машини при розрахунку суми покриття;
 • ризики, що обліковуються (окремо, покриття військових ризиків);
 • винятки та обмеження, за яких страхових виплат не буде;
 • частина шкоди, що не відшкодовується (франшиза);
 • територія дії договору (у будь-якому разі, виключають території зон військових конфліктів та суспільних заворушень);
 • послуги, які пропонуються;
 • умови асистансу (організація юридичної та техдопомоги);
 • можливість оплати частинами та бонуси.

Скільки коштує купити КАСКО

Існує загальний підхід – страховий тариф (від 0,99 до 6%) розраховують на ринкову ціну транспортного засобу на рік. Але КАСКО – це безліч нюансів, тому його вартість також залежить від багатьох моментів:

 • Тип, модель, рік випуску транспортного засобу;
 • Режим експлуатації авто;
 • Розмір зносу;
 • Набір ризиків;
 • Покриття військових ризиків;
 • Набір послуг;
 • Територія та термін дії договору;
 • Наявність і розмір франшизи.

Дорожнеча КАСКО скоріше міф

КАСКО вважають надто дорогим, але це перебільшено. Не варто забувати, що страхування – не лише витрати, а й очевидні вигоди, які значно полегшують життя у складних ситуаціях.

КАСКО дорожче, ніж ОСЦПВ, але оплату за послуги можна порівняти з іншими необхідними витратами автовласника (наприклад, заправка або техобслуговування). Багато хто уникає КАСКО скоріше через відсутність традицій страхування, ніж через реальну дорожнечу.

КАСКО в розстрочку (оплата частинами)

Дбаючи про клієнтів, ми пропонуємо оформити розстрочку на КАСКО (розбити платежі). Можна вибрати:

 • оплату всієї суми протягом року;
 • платіж за півріччя;
 • платіж за квартал.

Розстрочка платежів робить будь-яку страховку більш доступною фінансово.

Заощадити на КАСКО можна і правильно підібравши програму. Повне КАСКО – не єдиний правильний вибір. Є полегшені варіанти, які зменшують витрати на страхування, що не погіршують якості захисту.

Як розрахувати КАСКО онлайн та оформити страховку

Для підготовки та оформлення договору потрібно:

 • Ознайомитися з програмами та вибрати відповідну.
 • Зробити попередній розрахунок, використовуючи online калькулятор (внесіть дані про власника та авто, заповніть поля з особливими умовами, натисніть «розрахувати»).
 • Проконсультуватися з менеджерами онлайн та отримати точний розрахунок.
 • Замовити оформлення поліса КАСКО онлайн прямо на сайті.
 • Зробити оплату послуг у зручний спосіб.
 • Забрати договір у відділенні ТАС груп у Києві, Харкові, Львові, інших містах або отримати поштою.

Остаточний розрахунок вартості КАСКО вимагає огляду транспортного засобу спеціалістом,без цього договір не набуде чинності.

Тому сміливо використовуйте online калькулятор, але для уточнення нюансів звертайтеся до наших менеджерів.

Робіть заявку на сайті онлайн або телефонуйте на гарячу лінію – ми оперативно проконсультуємо вас, разом підберемо найкраще КАСКО для вашого авто та швидко оформимо договір.

P.S. Неможливо уникнути всіх неприємностей, але реально захистити себе від наслідків. Подбайте про свій спокій та замовте КАСКО онлайн від Страхової групи ТАС, про решту подбаємо ми.