ЄвроКАСКО для подорожуючих в Херсоні

Страхування наземного транспорту подорожуючих (ЄвроКАСКО) – захист вашого автомобіля на випадок всіх можливих негараздів під час подорожі за кордоном.

Інформація про страховий продукт

Загальні умови страхового продукту

ЄвроКАСКО для подорожуючих
Про послугу

Договір за програмою ЄвроКАСКО діє виключно при наявності чинної «Зеленої картки», де Страховиком в «Зеленій картці» є АТ «СГ «ТАС» (приватне) та лише щодо легкових транспортних засобів  зареєстрованих державними органами України.
Перелік страхових ризиків та визначення страхових випадків, що передбачені у страховому продукті:
програма «ЄвроКАСКО»: «ДТП з вини», тобто зіткнення ТЗ з іншим (іншими) механічним (-и) транспортним (-и) зсобом (-ами), в результаті якого нстає цивільно- правова відповідальність (в.т.ч. часткова) особи, відповідальність якої застрахована за «Зеленою карткою».
Страховим випадком є відшкодування Страхувальнику (іншій особі, визначеній Договором страхування або на підставі законодавства) збитку, понесеного ним (нею) у зв’язку з пошкодженням, знищенням ТЗ внаслідок настання страхового ризику «ДТП з вини». 

ЄвроКАСКО для подорожуючих
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни
Для чого потрібне КАСКО?

Страхування наземного транспорту (КАСКО) – чи не єдиний ефективний спосіб захистити себе на випадок будь-яких негараздів зі своїм авто.  Так, договір КАСКО захищає на випадок знищення, викрадення, пошкодження внаслідок ДТП, пожежі, вибуху, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб тощо.

При цьому застрахувати можна фактично будь-який наземний транспорт: легкові та вантажні автомобілі, автобуси,  комерційний та спеціальний транспорт тощо. 

Страхова група «ТАС» пропонує цілий перелік договорів КАСКО, розрахованих на різні сегменти автовласників.

ЄвроКАСКО для подорожуючих
ЄвроКАСКО для подорожуючих
Легке КАСКО

За цим договором страховик покриває витрати на відновлювальний ремонт авто страхувальника у випадку ДТП; здійснює виплату в разі викрадення авто; компенсує витрати на рятування та евакуацію застрахованого автомобіля.

Договір «Легке КАСКО» входить до комплексного договору «Повний автозахист», що пропонується як розширення до полісу ОСЦПВ.

 

Серед основних переваг  договору «Правильне КАСКО» від СГ «ТАС» варто відзначити покриття максимального переліку страхових ризиків, які в залежності від власних потреб страхувальник може вільно комбінувати, можливість отримати виплату без надання довідок компетентних органів, широку територію дії договору, неагрегатну страхову суму, якісне сервісне обслуговування, що включає в себе компенсацію витрат на порятунок авто, евакуатор тощо, та оптимальні строки виплат страхових відшкодувань.

ЄвроКАСКО для подорожуючих
ЄвроКАСКО для подорожуючих
«ЄвроКАСКО 5 зірок»

Договір включає в себе п’ять різних за наповненням і відповідно вартістю програм. Так, якщо за програмою «1 зірка» страховиком покриваються лише великі збитки – внаслідок викрадення чи знищення авто, то програма «5 зірок» передбачає розширений страховий захист автомобіля за принципом повного КАСКО і містить низку цікавих та корисних для автовласника опцій. Таким чином, в рамках одного договору кожен автовласник в залежності від власних потреб, специфіки експлуатації авто, водійського досвіду тощо може обрати оптимальну для себе програму страхування за прийнятою ціною.

Варто зауважити, що більшість договорів КАСКО в СГ «ТАС» діють як на території України, так і за її межами. 

Страховий платіж за договором КАСКО може бути сплачено клієнтом як одноразово, так і частинами.

 

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

  • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
  • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
  • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

  • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
  • Який ризик вас найбільше турбує.
  • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
  • Яка сума страхової премії вам доступна.
  • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.