093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Страхова група ТАС пропонує цілий комплекс товарів, які повністю захистять вас від проблем, пов'язаних з експлуатацією автомобіля.

Щоб зрозуміти, які послуги потрібні, як правильно розрахувати вартість та оформити страховку на авто, ми відповіли на найчастіші та найважливіші питання автострахування.

Почнемо з головного: що таке автострахування?

Загалом, страховка авто асоціюється з проблемами, які виникають при користуванні автомобілем. Але сучасне автострахування це – не лише захист майна власників авто, а також страхування здоров'я та цивільної відповідальності учасників дорожнього руху.

Навіщо потрібна автомобільна страховка?

Така страховка потрібна не лише новачкам чи екстремалам і не обов'язково у Києві, Одесі чи Харкові. У сучасному світі мільйонів автомобілів і високих швидкостей зіткнутися з неприємностями може кожен навіть найобережніший водій.

Природні катаклізми, недосвідченість чи навмисна бравада інших осіб, фатальна випадковість – це не контрольовані нами чинники.

Тому, ні для кого немає повної гарантії уникнути проблем з авто.

Але для кожного є можливість захиститися від фінансових втрат та легше пережити труднощі, застрахувавши автомобіль у надійній страховій компанії ТАС.

Якою буває страховка авто?

Автострахування може бути обов'язковим (встановлене законом), добровільним (за бажанням страхувальника) та включає декілька напрямків:

 • страхування цивільної відповідальності перед третіми особами, власниками авто. Призначається для відшкодування збитків, завданих здоров'ю чи майну інших;
 • повне КАСКО – страховий захист автомобіля від різних видів збитків, що здійснюється власником авто, яке страхується;
 • страхування водія та пасажирів авто від нещасних випадків на транспорті.

Вирізняють такі види страхування авто:

 1. ОСЦПВ (Автоцивілка) – обов'язковий вид страхування цивільної відповідальності, встановлений всім власникам авто. Страхує машину водій чи власник; застрахованою особою є водій, пасажири та треті особи; захист спрямований на третіх осіб, які постраждали у ДТП за участю застрахованого автомобіля. Договір діє в країні.
 2. ДЦВ (додаткова цивільна відповідальність) – договір добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників авто. Поліс покриває збитки, які перевищують ліміт відповідальності за основною страховкою ОСЦПВ. Договір ДЦВ можна укласти лише додатково до полісу ОСЦПВ.
 3. Зелена картка – страховка автомобіля для виїзду за кордон. Це "автоцивілка", яка діє за межами України, на території держав, які перебувають у системі «Зелена карта».
 4. Добровільне страхування від нещасного випадку транспорту. Страховка відшкодовує збитки, заподіяні здоров'ю водія та пасажирів застрахованого авто. Страхування відбувається за паушальною системою (загальна страхова сума для всіх) або системою місць (кожному місцю в автомобілі відповідає окрема сума компенсації).
 5. КАСКО – добровільне страхування авто від викрадення, протиправних дій третіх осіб, пожежі, стихійного лиха, знищення, пошкодження внаслідок ДТП чи впливу сторонніх предметів.

Програми страхування КАСКО бувають:

 • з різним набором опцій – від мінімальної (проста та дешева) до повної (з максимальним набором послуг);
 • страховки, що діють на території України та за кордоном;
 • можуть бути з франшизою та без.

При страхуванні КАСКО можлива розстрочка (оплата поліса частинами).

Ми пропонуємо дві страховки КАСКО з широким набором опцій (включаючи військові ризики), які задовольнять будь-якого власника авто:

 • "Правильне КАСКО" (для страхування машини всередині країни);
 • "Єврокаско П'ять зірок" (діє всередині країни та за кордоном).

Детальніше у розділі КАСКО та у наших консультантів.

Коли і яке автострахування купити?

 1. Договір ОСЦПВ має укладати кожен власник авто. Страховку потрібно оновлювати щонайменше раз на рік, залежить від періоду страхування, який Ви обрали.
 2. Страховка “Зелена карта” є обов'язковою для авто, що виїжджають за кордон. Оформляється безпосередньо перед виїздом за кордон.
 3. КАСКО, ДЦВ, страхування від нещасного випадку, у більшості випадків, здійснюються за бажанням особи, яка страхується.

Яку купити страховку, кожен вирішує сам, але багато програм часто ускладнює вибір.

Дбаючи про клієнтів, Страхова група «ТАС» розробила автострахування, що поєднує основні потреби більшості клієнтів автострахування.

Програма «Повний захист» – повна страховка автомобіля, яка включає:

 • розширену опцію обов'язкового страхування ОСЦПВ "Автоцивілка Плюс";
 • страховку "Легке КАСКО" (обов'язково включає захист від викрадення та компенсацію збитків від ДТП);
 • програму медичної допомоги водієві застрахованого авто у ДТП “Дорожній амулет”.

Детально про страховку «Повний захист» у розділі з однойменною назвою.

Скільки коштує страховка авто?

Однозначно відповісти на запитання скільки коштує купити страховку на авто не можна. Але розрахувати вартість страховки автомобіля в Україні за кожним видом страхування можна.

Для договорів ОСЦПВ встановлено загальний тариф, але вартість кожного поліса розраховується окремо і від багатьох чинників (детальніше у розділі ОСЦПВ).

Для цього страхування є державні пільги різним категоріям громадян, а також можуть застосовуватись індивідуальні знижки від компаній (наприклад, при тривалому страхуванні без збитків).

Розрахувати вартість поліса ОСЦПВ можна самостійно на сайті, за допомогою онлайн калькулятора, тут же можна самому оформити та придбати страховку.

Ціна полісу КАСКО (на рік) становитиме від 0,99% до 6% вартості транспортного засобу. Для приблзного розрахунку можна скористатися онлайн калькулятором, але придбати поліс миттєво не можна. Це страхування вимагає попереднього огляду автомобіля спеціалістом та правильного врахування різних нюансів. Для точного розрахунку вартості страховки необхідно звернутися до менеджерів на гарячу лінію. Порахувати остаточну ціну поліса та укласти договір можна, замовивши консультацію наших спеціалістів на сайті, а також звернувшись до наших відділень у Києві, Дніпрі, Львові та інших містах.

Страхування авто онлайн: що і як можна зробити

Онлайн страхування авто доступне для програм ОСЦПВ та ДЦВ.

Оформити страховку на машину та придбати поліс можна на сайті, заповнивши електронну форму заявки та сплативши замовлення банківською карткою.

Відразу після оплати договір страхування надійде на вказаний e-mail.

Поліс також можна отримати поштою в Києві та інших населених пунктах.

Електронна версія договору – повноцінний поліс за 5 хвилин, який має однакову юридичну силу з паперовим аналогом.

Залишилися запитання – зв'язуйтесь з нами за телефонами гарячої лінії або звертайтесь до офісів у Києві та інших містах по всій країні.