Автоцивілка

Поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності – захист на випадок ДТП з Вашої вини.

Інформація про страховий продукт

Загальні умови страхового продукту

Автоцивілка
Про послугу

Поліс обов’язкової «автоцивілки» оформлюється на випадок заподіяння шкоди життю, здоров’ю або майну інших осіб внаслідок ДТП. Згідно з законом, оформлення поліса ОСЦПВ є обов’язковим для всіх автовласників. Відшкодування за полісом виплачується постраждалим в результаті ДТП третім особам в розмірі:

 • до 160 тис. грн за шкоду майну;
 • до 320 тис. грнс за шкоду здоров’ю/життю.

 Поліс обов’язкової «автоцивілки» можна оформити на термін від 15 днів до 1 року.

Автоцивілка

Оформлення електронного поліса
“Автоцивілки” №1

Введіть держ. номер
?
На цьому сайті застосовуються Політика конфіденційності , Умови використання Google

Введіть дані, щоб розрахувати страховий платіж

На цьому сайті застосовуються Політика конфіденційності , Умови використання Google
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни
Широка лінійка страхових продуктів

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників (ОСЦПВ, обов’язкова «автоцивілка») є найпопулярнішим видом страхування в Україні. І обумовлено це кількома чинниками.

 1. По-перше, вказаний вид страхування є обов’язковим, тобто відсутність поліса є прямим порушенням закону, що карається штрафом.
 2. По-друге,  все більше автовласників усвідомлюють переваги наявності поліса, адже у випадку ДТП вимоги щодо відшкодування шкоди потерпілим третім особам покладаються не на винуватця аварії, а на страхову компанію, де застраховано його цивільну відповідальність.

За полісом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників страхове відшкодування виплачується будь-якому потерпілому у ДТП, крім водія, який спричинив аварію (винуватця ДТП). Отже, за полісом ОСЦПВ страхова компанія відшкодовує:

 • шкоду, заподіяну майну третіх осіб;
 • шкоду, заподіяну здоров'ю та життю трьох осіб, яку їм було заподіяно з вини водія, цивільно-правову відповідальність якого застраховано.

 

Автоцивілка
Автоцивілка

Тож переваги наявності поліса очевидні, адже, з одного боку, він захищає права постраждалих осіб, які можуть бути впевненими в тому, що отримають належне відшкодування, а з іншого – убезпечує самого винуватця ДТП від можливих чималих фінансових витрат на компенсацію збитків постраждалим з його вини.

Варто зауважити, що умови (страхові тарифи, страхові суми тощо) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників визначені Законом України, тож вони ідентичні у всіх страховиків.

Відповідним законом визначені і ліміти відповідальності страховика за полісом ОСЦПВ, тобто граничні суми відшкодувань, що в розрахунку на одну постраждалу особу становлять:

 • до 160 тис. грн за шкоду майну;
 • до 320 тис. грн за шкоду здоров’ю/життю.

 

Вартість поліса (страховий платіж) визначається страховиком з урахуванням наступних параметрів: 

 •  місця реєстрації власника авто;
 •  типу транспортного засобу та обсягу його двигуна;
 •  терміну дії поліса;
 •  сфери використання авто;
 •  наявності пільг у страхувальника;
 •  розміру обраної страхувальником франшизи.

Оформити поліс ОСЦПВ можна як безпосередньо в офісі страховика, так і онлайн.

 

Автоцивілка
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Як оформити послугу онлайн?
 1. Натисніть “Замовити онлайн”
 2. Введіть дані Вашого авто
 3. Оберіть тариф
 4. Введіть особисті дані та натисніть “Оплатити”
 5. Автоцивілка надійне Вам на email
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страховка ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ в Україні – це очевидна потреба, яку важливо забезпечити у надійній страховій компанії.

І ось чому:

Сьогодні ОСЦПВ дуже поширений вид автострахування, навіть у нашій країні практично кожен автовласник має такий договір.

Оформити та купити поліс ОСЦПВ можна протягом декількох хвилин на сайті, зробивши розрахунок вартості на онлайн калькуляторі. І це круто.

Але, з іншого боку, всі укладають договір просто за необхідністю (потрібно згідно із законом). Не кожен вникає у важливість ОСЦПВ і не надає особливої уваги вибору компанії та нюансів, а дарма. Недбалий вибір страхової компанії може призвести до проблем із виплатами компенсацій та спричинити серйозні фінансові витрати для власника (водія) авто у разі ДТП.

Сама наявність поліса і навіть обов'язковий характер автоцивілки не вирішує проблеми автоматично. Як і страхування КАСКО, ОСЦПВ має нюанси. Цих особливостей настільки багато, що вони утворюють цілий Закон, який навряд чи кожен захоче читати.

Ми розповімо простими словами про головне – як не помилитися з покупкою автоцивілки і зробити правильний вибір страховика – страхової компанії, яка стане рятівним кругом, якщо ви потрапите в халепу на дорозі.

Отже, що таке ОСЦПВ чи автоцивілка?

ОСАГО – Обов'язкове Страхування Автоцивільної Відповідальності власників наземних транспортних засобів, призначене для відшкодування збитків не власнику або водієві застрахованого авто, а іншим потерпілим у ДТП. Застрахованим є водій, страхує власник (користувач) автомобіля, збитки відшкодовуються третім особам, які постраждали в ДТП.

Чим відрізняється ОСЦПВ від інших видів автострахування?

Компенсація збитків іншим постраждалим – відмінна риса ОСЦПВ, поряд із ще одним важливим моментом – це обов'язкове страхування. Тому оформити ОСЦПВ "вмовляти" вже нікого не потрібно. Практично кожен автомобіліст має автоцивілку, тому що такий документ має бути у кожного водія, поряд із правами та техпаспортом.

Оформити поліс автоцивілки можна на строк від 15 днів до 1 року, договір обов'язково поновлюється після закінчення терміну його дії.

Чому договір ОСЦПВ (автоцивілка) повинен мати кожен водій?

Експлуатація будь-якого транспортного засобу без страховки ОСЦПВ – як мінімум адмін штраф при виявленні такого порушення. У разі потрапляння в ДТП – це серйозні юридичні та фінансові проблеми, пов'язані з порушенням законодавства, і з компенсацією збитків. Без договору ОСЦПВ весь тягар відповідальності за збитки, завдані постраждалим (третім особам), лягає на винуватця ДТП.

Які збитки і кому відшкодовує автоцивілка?

По ОСЦПВ грошова компенсація виплачується будь-якому потерпілому у ДТП, крім власника та застрахованого (водія). Сюди входить:

 • компенсація шкоди, заподіяної майну третіх осіб;
 • відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю та життю постраждалих, яку вони отримали з вини застрахованої особи.

Це особливо актуально для України, де далеко не кожен користувач авто є достатньо платоспроможним для виплати такої компенсації, а робота судових та виконавчих органів бажає кращого.

ОСЦПВ – не нав'язане зобов'язання, а допомога всім учасникам ДТП

З одного боку, саме обов'язковість автоцивілки у водія гарантує законне та швидке відшкодування збитків потерпілому в аварії, незалежно від волі та фінансових можливостей винуватця ДТП. Це захист інтересів третіх осіб.

З іншого боку, такий договір опосередковано захищає майнові інтереси та власника (водія) авто, винного у ДТП. Страховка ОСЦПВ не компенсує збитків по застрахованому авто, але позбавить чималих фінансових витрат, необхідних для компенсації збитків, заподіяних іншим.

Тому страховка ОСЦПВ корисна для всіх учасників дорожнього руху. Значення автоцивілки важко переоцінити. Це швидке вирішення складних питань простим та цивілізованим способом.

Оформити поліс ОСЦПВ займе кілька хвилин, а попередньо розрахувати його вартість можна прямо на сайті за допомогою онлайн-калькулятора. Рештою займеться страхова компанія.

На що звернути увагу при виборі автоцивілки?

Якісний захист ОСЦПВ – це не стільки підбір умов договору, скільки правильний вибір страховика.

Ризики, що покриваються, умови і навіть ціна для різних договорів не відрізнятимуться сильно. Це обов'язкове страхування та його параметри, включаючи страхові виплати, закріплені Законом.

Як визначається розмір страхової виплати за ОСЦПВ

Ліміт відповідальності автоцивілки (гранична сума компенсації збитків), у розрахунку на одну особу, становить:

 • 160 тис. гривень по майну;
 • 320 тис. гривень по здоров'ю.

Але загальна сума виплат – не більше ніж 500 тис. грн., що не завжди покриває всю шкоду. Вирішити проблему можна, якщо оформити ДДВ – додатковий договір цивільної відповідальності. Докладно читайте у спеціальному розділі.

Оскільки ОСЦПВ є загальнообов'язковим, то тарифи для всіх однакові та встановлюються Моторним (Транспортним) Страховим бюро України (МТСБУ). Розмір франшизи (суми, яка не виплачується при настанні страхового випадку) – на вибір клієнта та може становити 0, 1600 2500 та 3200 гривень. Але є й нюанси.

Скільки коштує ОСЦПВ на автомобіль і від чого залежить ціна полісу

У порівнянні з іншими видами автострахування поліс ОСЦПВ коштує відносно дешево. Його ціна розраховується шляхом множення базового річного платежу на коригувальні коефіцієнти, такі як:

 • місце реєстрації власника авто (має значення розмір населеного пункту в плані інтенсивності руху);
 • тип транспортного засобу (легковий, вантажний, автобус, причіп, мотоцикли та моторолери) та його характеристики (об'єм двигуна);
 • термін дії полісу. Зазвичай оформляють на рік, але можна і від 15 днів (наприклад, для раніше не реєстрованих та транзитних авто або "Зелена картка" для виїзду за кордон);
 • сфера використання автомобіля (наприклад, для таксі коефіцієнт буде вищим, а страховка дорожчою);
 • державні пільги (пенсіонерам, інвалідам, учасникам АТО та ін.), які знижують вартість страховки (до 50% базової ціни). Але в цьому випадку також застосовують і обмеження за потужністю авто та сферою його використання;
 • розмір обраної франшизи (більша сума – нижча вартість поліса).

Знижки та оплата автоцивілки частинами

На відміну від КАСКО, оплата поліса ОСЦПВ частинами не передбачена. Сплатити всю вартість автоцивілки доведеться відразу, але існують знижки та бонуси від компаній, які зроблять страховку дешевшою.

Які документи потрібні, щоб оформити автоцивілку?

 • паспорт або посвідчення водія та ІПН страхувальника (власника, водія авто);
 • техпаспорт авто, яке страхується;
 • документи, що дозволяють особливе використання автомобіля (наприклад, ліцензія для таксистів);
 • документи, що дають право на пільгове страхування (пенсійне, посвідчення учасника АТО та ін.).

Як правильно вибрати автоцивілку

Будь-який продукт ми вибираємо за критерієм ціна/якість.

Насправді, ні власник авто, ні страховик не можуть впливати на ціну поліса, яку можна розрахувати і самому на онлайн калькуляторі. Тариф встановлений законом, а розмір коригувальних коефіцієнтів залежить від моментів, які відображені в документах, їх неможливо приховати чи змінити.

Враховуючи універсальність тарифу ОСЦПВ, критерієм правильного вибору автоцивілки залишається якість послуг, що прямо залежить від надійності страхової компанії. Це визначають такі фактори як:

 • багаторічний успішний досвід роботи страховика на ринку (постійна присутність у топ за обсягами страхування та розмірами виплат);
 • стійке фінансове становище (прибутковість та зростання компанії);
 • бездоганна репутація (можна дізнатися із професійних рейтингів та відгуків клієнтів).

Але не всі компанії на страховому ринку України відповідають таким характеристикам. Якщо хочете не тільки купити автоцивілку дешево (це може бути маркетинговим прийомом продавця послуг), але й не перейматися ризиками – майте справу тільки з надійними компаніями.

Чому слід купити автоцивілку у СГ ТАС

Тому що наша компанія – лідер страхування України понад 20 років.

Страхова група ТАС це:

Завжди високі рейтинги:

 • №1 за виплатами по ОСЦПВ та Зеленій карті у 2014-2022 у рейтингу Insurance TOP;
 • №1 за преміями з ОСЦПВ та Зеленої карти у 2014-2021 у рейтингу Insurance TOP;
 • №2 у рейтингу автостраховиків у 2020 році за версією журналу “Бізнес”;
 • ТОП-3 найпрофесійніших страховиків України протягом багатьох років, навіть у 2022 році.
 • ТОП-5 страховиків України за швидкістю врегулювання.

Великі виплати протягом багатьох років:

 • 3 млн. гривень СГ “ТАС” виплачує своїм клієнтам щодня;
 • близько 1000 звернень клієнтів ми обслуговуємо щогодини!

Визнання клієнтами.

Сьогодні СГ ТАС обирає кожен 10-й український автовласник (а в країні понад 120 компаній). Тому що компанія отримує найвищі оцінки щодо фінансового стану, кількості скарг та якості врегулювання.

Ми такі, тому що надаємо якісні послуги.

Поліс ОСЦПВ від ТАС – це:

Високопрофесійне та зручне врегулювання страхових випадків:

 • цілодобова безкоштовна інформаційно-сервісна підтримка клієнтів;
 • сучасні центри врегулювання по всій країні;
 • подання заявки на партнерські СТО у містах-мільйонниках (Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса);
 • онлайн-сервіси завантаження документів та відстеження стану справи через сайт та месенджери;
 • електронна черга задля економії часу клієнта під час планування зустрічей;
 • система експрес-виплат (дозволяє отримувати страхові відшкодування без відвідування центру врегулювання), 28% страхових випадків врегульовується таким шляхом.

Швидке врегулювання страхових виплат:

 • 35 хвилин для розрахунку суми збитку;
 • 2 дні для реалізації експрес-виплат за договорами;
 • 13 днів (у середньому) на врегулювання збитків, оформлених європротоколом;
 • 26 днів – середній час врегулювання збитків по полісах ОСЦПВ.

Швидкий розрахунок та оформлення страховки онлайн у кілька кліків

Як розрахувати та оформити електронний поліс ОСЦПВ онлайн?

Ви можете розрахувати вартість страховки, оформити договір і зробити оплату прямо на сайті. Просто пройдіть за посиланням та замовте електронний поліс:

 • Заповніть необхідні поля і натисніть "оформити";
 • Сплатіть страховку банківською карткою.

Ціну поліса можна розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора.

Для отримання договору страхування не потрібно звертатися до офісу СГ ТАС у Києві чи іншому місті. Після сплати електронна версія страховки прийде на вказаний e-mail.

Електронний поліс: користування та автентифікація?

Електронний поліс автоцивілки має повноцінну юридичну силу, його вартість однакова з паперовим аналогом, а користуватися такою страховкою навіть зручніше.

Достовірність поліса автоцивілки легко перевірити онлайн навіть через смартфон, зайшовши на сайт МТСБУ. ОСЦПВ обов'язкове страхування, тому всі договори автоматично реєструються у спеціальному реєстрі.

Оформляйте електронний поліс автоцивілки на нашому сайті та не хвилюйтесь про вашу правову відповідальність при ДТП. Переваги купівлі автоцивілки в Страховій групі ТАС очевидні.

Якщо залишилися питання або не вийшло скористатися онлайн калькулятором, зв'яжіться з менеджерами СГ ТАС – вони допоможуть розрахувати страховку, а оформлення договору триватиме не більше 5 хвилин.