Автоцивілка в Черкасах

Поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності – захист на випадок ДТП з Вашої вини.

Інформація про страховий продукт

Загальні умови страхового продукту

Автоцивілка
Про послугу

Поліс обов’язкової «автоцивілки» оформлюється на випадок заподіяння шкоди життю, здоров’ю або майну інших осіб внаслідок ДТП. Згідно з законом, оформлення поліса ОСЦПВ є обов’язковим для всіх автовласників. Відшкодування за полісом виплачується постраждалим в результаті ДТП третім особам в розмірі:

 • до 160 тис. грн за шкоду майну;
 • до 320 тис. грнс за шкоду здоров’ю/життю.

 Поліс обов’язкової «автоцивілки» можна оформити на термін від 15 днів до 1 року.

Автоцивілка

Оформлення електронного поліса
“Автоцивілки” №1

Введіть держ. номер
?
На цьому сайті застосовуються Політика конфіденційності , Умови використання Google

Введіть дані, щоб розрахувати страховий платіж

На цьому сайті застосовуються Політика конфіденційності , Умови використання Google
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни
Широка лінійка страхових продуктів

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників (ОСЦПВ, обов’язкова «автоцивілка») є найпопулярнішим видом страхування в Україні. І обумовлено це кількома чинниками.

 1. По-перше, вказаний вид страхування є обов’язковим, тобто відсутність поліса є прямим порушенням закону, що карається штрафом.
 2. По-друге,  все більше автовласників усвідомлюють переваги наявності поліса, адже у випадку ДТП вимоги щодо відшкодування шкоди потерпілим третім особам покладаються не на винуватця аварії, а на страхову компанію, де застраховано його цивільну відповідальність.

За полісом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників страхове відшкодування виплачується будь-якому потерпілому у ДТП, крім водія, який спричинив аварію (винуватця ДТП). Отже, за полісом ОСЦПВ страхова компанія відшкодовує:

 • шкоду, заподіяну майну третіх осіб;
 • шкоду, заподіяну здоров'ю та життю трьох осіб, яку їм було заподіяно з вини водія, цивільно-правову відповідальність якого застраховано.

 

Автоцивілка
Автоцивілка

Тож переваги наявності поліса очевидні, адже, з одного боку, він захищає права постраждалих осіб, які можуть бути впевненими в тому, що отримають належне відшкодування, а з іншого – убезпечує самого винуватця ДТП від можливих чималих фінансових витрат на компенсацію збитків постраждалим з його вини.

Варто зауважити, що умови (страхові тарифи, страхові суми тощо) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників визначені Законом України, тож вони ідентичні у всіх страховиків.

Відповідним законом визначені і ліміти відповідальності страховика за полісом ОСЦПВ, тобто граничні суми відшкодувань, що в розрахунку на одну постраждалу особу становлять:

 • до 160 тис. грн за шкоду майну;
 • до 320 тис. грн за шкоду здоров’ю/життю.

 

Вартість поліса (страховий платіж) визначається страховиком з урахуванням наступних параметрів: 

 •  місця реєстрації власника авто;
 •  типу транспортного засобу та обсягу його двигуна;
 •  терміну дії поліса;
 •  сфери використання авто;
 •  наявності пільг у страхувальника;
 •  розміру обраної страхувальником франшизи.

Оформити поліс ОСЦПВ можна як безпосередньо в офісі страховика, так і онлайн.

 

Автоцивілка
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Як оформити послугу онлайн?
 1. Натисніть “Замовити онлайн”
 2. Введіть дані Вашого авто
 3. Оберіть тариф
 4. Введіть особисті дані та натисніть “Оплатити”
 5. Автоцивілка надійне Вам на email
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.