Повний Житлозахист

Страховий захист житла та відповідальності перед сусідами за шкоду, заподіяну через експлуатацію вашого майна.

Інформація про страховий продукт

Загальні умови страхового продукту

Повний Житлозахист
Про послугу

Страхування житла здійснюється на випадок пошкодження майна внаслідок пожежі, стихійного лиха, вибуху, удару блискавки, затоплення, різних аварій, наїзду транспортних засобів, крадіжки, вандалізму тощо. Крім того, власники та орендарі нерухомості можуть застрахувати свою цивільну відповідальність перед третіми особами (наприклад, сусідами) на випадок заподіяння шкоди, заподіяну їх власності внаслідок експлуатації застрахованого майна.

Програмою передбачена можливість розширеного страхового покриття на:

- цінні речі (ювелірні вироби, хутра, витвори мистецтва) 
- військовий захист. За цим розширенням Страховик здійснює виплату додаткових витрат Страхувальника, що виникають внаслідок настання:
1. придбання речей першої необхідності (продукти харчування, одяг та засоби особистої гігієни);
2.  тимчасове проживання на період проведення відновлювального ремонту;
3. відновлення документів на житло.

Повний Житлозахист

Дізнайтеся, скільки коштуватиме
Захист майна для Вас

USD

Введіть дані, щоб розрахувати страховий платіж

Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

Пошкодження майна внаслідок різних причин – річ досить неприємна, але, на жаль, розповсюджена. Стихійні лиха, затоплення, техногенні катастрофи, банальні, але фатальні випадковості чи навмисні дії сторонніх осіб можуть в одну мить знищити або суттєво пошкодити житло, на придбання та облаштування якого зазвичай йдуть чималі кошти.

Запобігти непередбачуваним – і подеколи колосальним – витратам на ліквідацію наслідків таких негараздів допоможе договір страхування майна.

СГ «ТАС» пропонує власникам, орендарям та іншим зацікавленим особам застрахувати майно на випадок:

 • стихійних лих та природних катаклізмів;
 • вогню (пожежі, вибуху, удару блискавки);
 • затоплення (витікання рідини з водопроводу, каналізації, опалювальних систем внаслідок їх ушкодження);
 • аварій (виходу з ладу машин та механізмів, технічних систем);
 • наїзду наземних транспортних засобів;
 • падіння керованих літальних об'єктів, їх частин та уламків;
 • ненавмисних чи протиправних дій сторонніх осіб (від крадіжки, пограбування, вандалізму) тощо.

 

Повний Житлозахист
Повний Житлозахист
Яке майно можна застрахувати?

На страхування приймається як власне майно, так і об'єкти в оренді, зокрема:  

 • окремі будинки та таунхауси;
 • оздоблення житлових приміщень;
 • предмети домашнього вжитку (побутова техніка, стаціонарна аудіо-, відео-, комп'ютерна техніки, меблі);
 • земельні ділянки;
 • господарські будівлі (літня кухня, гараж, лазня, сарай, критий басейн, зимовий сад, будиночок охорони, паркан тощо);
 • комерційне, промислове, сільськогосподарське рухоме та нерухоме майно

Крім того, в рамках договору можна застрахувати свою цивільну відповідальність перед третіми особами – наприклад, сусідами – на випадок заподіяння шкоди, заподіяну їх власності внаслідок експлуатації застрахованого майна. 

За бажанням страхувальника договір страхування майна від СГ «ТАС» також може включати в себе наступні розширення:

 • «Ексклюзивний захист» – розширене страхове покриття від пожежі  та дії води з необережності самого клієнта;
 • «Перша допомога» – прискорена виплата протягом 5 робочих днів на покриття першочергових витрат;
 • «Проведення ремонту» – покриття збитків, спричинених необережністю клієнта під час проведення ремонту тощо. 

Оформити договір страхування майна можна як в офісі СГ «ТАС», так і онлайн.

 

Повний Житлозахист
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

СТРАХУВАННЯ МАЙНА ТА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Всебічно дбаючи про своїх клієнтів, спеціалісти СГ ТАС розробили окремий комплекс страхового захисту майна та цивільної відповідальності для фізичних осіб. Такий договір захистить фінансово та збереже нерви власників та користувачів застрахованих об'єктів, у разі їх псування чи втрати через різні нещасні випадки.

Чому потрібно страхуватися за цим напрямом?

Багато хто ігнорує страхування майна та цивільної відповідальності, покладаючись на охоронну та пожежну сигналізацію, інші засоби захисту або сподіваючись на “якось буде”, а дарма. У житті достатньо неконтрольованих вами обставин, які ведуть до великих неприємностей і можуть завдати значної шкоди.

Стихійні лиха, затоплення, техногенні катастрофи, банальні, але фатальні випадковості чи навмисні дії сторонніх осіб можуть в одну мить знищити або суттєво пошкодити результат багаторічних зусиль та тривалих накопичень.

Такі втрати дуже неприємні та вимагають серйозних фінансових витрат на відновлення. Але їх можна уникнути з полісом страхування майна та відповідальності. У межах суми договору, отримані збитки відшкодує страхова компанія.

Яким буває і що включає майнове страхування фізичних осіб?

Цей вид страхування може бути:

 • добровільним (здійснюється за бажанням страхувальника – особи, яка укладає договір зі страховою компанією);
 • обов'язковим (наприклад, для заставного рухомого та нерухомого (іпотечного) майна), що здійснюється на вимогу банку (кредитора), забудовника, оцінювача).
 • Майнове страхування також буває:
 • комплексним (за різними напрямками та від усіх ризиків);
 • неповним (за певним напрямом та від окремих ризиків).

І включає страховий захист:

 • майна;
 • відповідальності перед третіми особами (перед сусідами) за шкоду, заподіяну їх власності, внаслідок експлуатації застрахованого об'єкта.

Окремо виділяють страхування транспортних засобів (включно зі страховим захистом цивільної відповідальності). Про це докладно дивіться у розділі Автострахування.

Кому знадобиться страховка майна та цивільної відповідальності?

Застрахувати майно може будь-яка юридична чи фізична особа, резидент України чи ні.

Такий поліс потрібен не тільки власникам, а може стати у нагоді будь-якому користувачеві (наприклад, орендарю) у будь-якій точці України. Договір може покривати збитки, завдані безпосередньо застрахованому об'єкту, а також заподіяні третім особам (страхування цивільної відповідальності). Тому його наявність актуальна для:

 • власників;
 • користувачів орендованого майна (у тому числі, туристів);
 • орендарів за лізинговими договорами;
 • кредиторів та позичальників, у разі обов'язкового страхування іпотеки (житлової та нежитлової);
 • продавців та покупців майна, яке продається в розстрочку;

Страхувальником за договором може виступити будь-яка особа, зацікавлена у збереженні застрахованого об'єкта.

Що можна застрахувати?

Страховому захисту підлягають як особисті (власні), так і об'єкти в оренді, включаючи закладене майно, а саме:

 • окремі будинки та таунхауси;
 • оздоблення житлових приміщень;
 • предмети домашнього вжитку (побутова техніка, стаціонарна аудіо-, відео-, комп'ютерна техніка, меблі);
 • земельні ділянки (особисті та в оренді);
 • господарські будівлі, що належать до житла (літня кухня, гараж, лазня, сарай, критий басейн, зимовий сад, майстерня, будиночок охорони, паркан);
 • комерційна, промислова, сільськогосподарська рухомість та нерухомість.

Від яких ризиків можна застрахуватись?

Застрахувати рухомість та нерухомість від:
 • стихійних лих та природних катаклізмів;
 • вогню (пожежі, вибуху, удару блискавки, землетрусу);
 • затоплення (витікання рідини з водопроводу, каналізації, опалювальних систем внаслідок їх ушкодження);
 • аварій (виходу з ладу машин та механізмів, технічних систем);
 • наїзду наземних транспортних засобів;
 • падіння керованих літальних об'єктів, їх частин та уламків;
 • ненавмисних чи протиправних дій сторонніх осіб (від крадіжки, пограбування, вандалізму);
 • інших небезпек та нещасних випадків.
Застрахувати свою громадянську відповідальність або відповідальність іншої особи на предмет шкоди, заподіяної третім особам, внаслідок експлуатації об'єкта страхування.

Скільки коштує страховка майна та цивільної відповідальності?

Існує хибна думка, що це – «дороге задоволення». Насправді, застрахувати навіть нерухомість під силу будь-якому відповідальному власнику. Хоча кожен випадок індивідуальний, середньомісячні витрати на страховку середньостатистичного житла (50-90 м) можна порівняти з походом у кіно або обідом у кафе. Отже, насправді все доступно, потрібно лише правильно розставити пріоритети.

Що впливає на вартість полісу?

Страховий тариф (або ставка) калькулюється на реальну (ринкову) ціну страхування. Але страхова сума (максимальні виплати при настанні страхового випадку) буде різною у кожному окремому випадку і залежить від таких особливостей:

 • розташування та технічних характеристик об'єкта страхування;
 • умов використання;
 • стану та фактичного зносу;
 • вибраних страхових ризиків;
 • термінів страхування;
 • наявності франшизи;
 • інших нюансів.

Попередньо розрахувати ціну страховки можна самостійно за допомогою онлайн калькулятора.

Для точного розрахунку та підготовки договору звертайтесь до наших менеджерів. Вони дадуть відповіді на всі запитання, максимально врахують ваші побажання і підберуть умови, які найбільш підходять саме вам.

Яку програму страхування майна та цивільної відповідальності від СД ТАС обрати?

Наші фахівці розробили універсальну програму-конструктор "Повний житлозахист" з ексклюзивними опціями, яка має широку лінійку страхових продуктів та гнучке ціноутворення. А саме:

 • пропонує як готові пакетні рішення, і індивідуальні програми, залежно від ваших потреб.
 • захистить ваше житло, а також відповідальність перед сусідами в тому обсязі, який вам необхідний.

У рамках Програми можна вибрати:

 • Класичне страхування – це добровільне страхування об'єктів нерухомості, у тому числі тих, що перебувають у заставі, яке включає індивідуальний підхід у наповненні ризиками та гнучке ціноутворення.
 • Страхування відповідальності власників (користувачів) – включає добровільне страхування відповідальності перед іншими особами за ризиками, пов'язаними з експлуатацією застрахованого об'єкта.
 • Повний житлозахист – включає страхування квартири, будинку, господарських будівель, інженерного обладнання, предметів побуту та різної техніки, а також страхування відповідальності; пропонує готові рішення на ваш вибір, а також додаткові унікальні опції та послуги.

Наші програми можуть включати такі додаткові розширення:

 • Ексклюзивний захист – розширене страхове покриття від пожежі (вогню) та дії води з необережності самого клієнта;
 • Перша допомога – це прискорена виплата страхового відшкодування протягом 5 робочих днів витрати першої необхідності.
 • Проведення ремонту – включає страхове покриття збитків через необережність клієнта під час проведення ремонту;
 • Цінні речі – страхове покриття для ювелірних виробів, хутра, картин;
 • Тиск снігу – покриття збитків під час провалу конструкцій внаслідок випадання великої кількості снігу.

А також:

 • франшиза на вибір;
 • оплата премії: одноразова або кількома платежами (в розстрочку).

Додаткова вигода: за договором не застосовується коефіцієнт зносу.

На що слід звернути увагу, вибираючи програму?

Це:

 • технічні характеристики та місцезнаходження об'єкта страхування;
 • події, за яких покривається шкода;
 • обмеження та винятки (коли страхові виплати не здійснюються);
 • розмір страхової суми;
 • порядок та періодичність страхових платежів (разово або частинами, в розстрочку).

Більше подробиць дізнавайтесь у спеціальних розділах, в умовах договорів (на сайті), а також у наших консультантів.

Чи можна застрахувати майно та відповідальність онлайн?

Страхування без попереднього огляду – ще одна зручність наших страхових послуг.

Програма «Повний Житлозахист» – не передбачає обов'язкового огляду та складання переліку майна. Оформити страховий договір можна прямо на сайті, буквально за кілька хвилин, самостійно розрахувавши показники, що цікавлять, на онлайн калькуляторі.

Як укласти договір онлайн?

 • Перед оформленням поліса уважно ознайомтеся з умовами договору на нашому сайті.
 • Залишилися питання – залишайте заявку на сайті та наші консультанти оперативно зв'яжуться з вами.
 • Все зрозуміло – оформляйте поліс, перейшовши за посиланням.

Укласти договір страхування також можна у відділеннях СГ ТАС у Києві чи інших містах України.

Пакет необхідних документів мінімальний:

 • паспорт та ІПН;
 • Документ про оцінку власності (тільки в окремих випадках).

Використовуйте наші рекомендації та онлайн калькулятор, а головне – не відкладайте на потім рішення про захист того, що по-справжньому дороге.

Реальні витрати на майнове страхування цілком прийнятні, а ось фінансові втрати можуть бути в рази більшими, і компенсувати їх доведеться довго. Інша справа з договором, що включає страхування майна та/або страхування відповідальності.

Зв'язуйтесь з нами на сайті або звертайтеся в будь-яке представництво у Києві та інших містах країни – ми підберемо найкращі умови страхування та захистимо вас від шкоди та неприємностей у найнепередбачуваніших ситуаціях.