Страхування майна юридичних осіб

Страхування майна юридичних осіб - це важлива послуга, яка допомагає захистити ваш бізнес від непередбачуваних витрат і ризиків.

Страхування майна юридичних осіб
Про послугу

Страхування майна юридичних осіб дозволяє компенсувати збитки від пожеж, крадіжок, повеней та інших надзвичайних ситуацій. Це дає можливість мінімізувати фінансові втрати в разі пошкодження або втрати майна, а також компенсувати витрати на його відновлення або заміну. Це інвестиція в стабільність і розвиток вашого бізнесу.

Страхування майна юридичних осіб
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

У процесі своєї діяльності будь-яке підприємство може понести значні збитки в результаті пошкодження або знищення майна під час пожежі, вибуху, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб та інших подій. СГ «ТАС» пропонує страхування майна, що належить підприємству за правом власності або знаходиться в розпорядженні на законних підставах (оренда, лізинг, комісія тощо).

Застрахованим може бути:

 1. Нерухоме майно:

 • земельні ділянки;
 • конструкції будівель, споруд та приміщень разом з оздобленням та скляними елементами;
 • цілісні майнові комплекси.
 1. Рухоме майно:

 • обладнання, в тому числі виробниче, торгове, побутова та офісна техніка;
 • Товарні запаси, в тому числі сировина та готова продукція;
 • Меблі та інше майно.

 

Страхування майна юридичних осіб
Страхування майна юридичних осіб

Майно можна застрахувати від таких страхових ризиків:

 • вогневі ризики: пожежа, удар блискавки, вибух газу, вибух котельного обладнання, хімічний вибух;
 • стихійні явища: землетрус, зсув, обвал, буря, ураган, шквал, смерч, сильний дощ, тривалі дощі, сильна злива, град, тиск снігового (льодового) покриву, повінь, підтоплення, затоплення;
 • транспортні ризики: падіння на застраховане майно пілотованих літальних апаратів, їхніх уламків, вантажів, що ними перевозяться, а також розлив палива та інших технічних речовин, що знаходяться у паливній системі літальних апаратів, наїзд на застраховане майно транспортних засобів;
 • протиправні дії третіх осіб: крадіж зі зламом, пограбування, розбій, навмисні дії третіх осіб;
 • вплив води: витікання рідини з водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем та систем пожежогасіння, помилкове ввімкнення приладів та обладнання автоматичних систем пожежогасіння (спринклерних систем);
 • бій скла.

Страхова сума визначається в розмірі дійсної, балансової або заявленої Вами вартості майна, яке необхідно застрахувати.

Ви можете застрахувати своє майно за такими страховими продуктами:

 • добровільне страхування майна, в тому числі під час здійснення поточного ремонту;
 • комплексне страхування майна та відповідальності перед третіми особами;
 • тимчасова перерва у виробництві.

Переваги СГ «ТАС»:

 • можливість комплексного страхування;
 • індивідуальний підбір оптимальних умов страхування для кожного Клієнта;
 • надійний перестрахувальний захист;
 • гнучка тарифна політика;
 • відшкодування додаткових витрат, пов’язаних з настанням страхового випадку.

 

Страхування майна юридичних осіб
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страхування майна юридичний осіб

Прагнучи максимально захистити своїх клієнтів від всіляких ризиків, фахівці СГ "ТАС" розробили спеціальний комплекс страхового захисту майна юридичних осіб.

Що необхідно знати про послугу:

Чому потрібно страхувати майно підприємства

Хоч би як ви намагалися врахувати різні чинники, що впливають на бізнес, і вживати різноманітних заходів для збереження матеріальних ресурсів компанії, є обставини, контролювати які повністю не підвладне жодному менеджменту.

Стихійні лиха і природні катаклізми, технічні аварії та протиправні дії третіх осіб - це події, яких не завжди можна уникнути, але можливо нівелювати їхні наслідки за допомогою страхових послуг.

Страхування майна важливе для всіх юросіб

Це послуга, яка допоможе захистити діяльність будь-якої приватної компанії або державних установ від непередбачуваних витрат і ризиків, пов'язаних із псуванням або втратою рухомого та нерухомого майна.

Страхування майна юридичних осіб буває:

 • добровільним (за бажанням страхувальника);
 • обов'язковим (наприклад, для заставного рухомого майна та заставної нерухомості), що здійснюється за запитом кредитора або оцінювача.

А також:

 • комплексним (за різними напрямками і від усіх ризиків);
 • неповним (за певним напрямком і від окремих ризиків).

Що дає страхування майна організаціям

Майнове страхування дає можливість сумірними витратами компенсувати значні збитки, отримані від вогню, крадіжок, повеней та інших небезпек. Це дає змогу мінімізувати фінансові втрати компанії в разі пошкодження або втрати майна (зокрема заставного), а також компенсувати витрати на його відновлення або заміну.

Тож, добровільне страхування майна юридичних осіб - це не просто захист компанії від наслідків різноманітних непередбачуваних подій, а гарантія швидкого відновлення та забезпечення безперебійної роботи в критичних ситуаціях. Це інвестиція в стабільність і розвиток вашого бізнесу.

Хто може укласти страховий договір

СГ "ТАС" страхує майнові об'єкти як ті, що належать компанії на праві власності, так і ті, що перебувають у користуванні (розпорядженні) на інших законних підставах (оренда, лізинг, комісія тощо).

Укладати договори можуть:

 • власники;
 • орендарі;
 • інші особи, які мають законні права на об'єкт, що страхується.

Страхувальниками можуть виступати: юридичні та фізичні особи, фізичні особи - підприємці (ФОП), резиденти і не резиденти України.

Страхування майна підприємств та організацій включає:

Страхування нерухомості, у тому числі:

 • земельних ділянок (не включаючи, зелених насаджень, ландшафтний дизайн, будівлі та інших земельних поліпшень);
 • конструкцій будівель, споруд і приміщень разом з інженерними системами, оздобленням і скляними елементами (з винятками);
 • цілісних майнових комплексів.

У тому числі:

 • комерційної нерухомості (офісів, складів, магазинів, інших будівель);
 • промислової нерухомості (цехів, ангарів, інших споруд);
 • сільськогосподарських об'єктів.

Страхування рухомого майна, а саме:

 • виробничого, складського та торговельного обладнання, включно з побутовою, офісною технікою та електронікою;
 • товарних запасів, включно із сировиною та готовою продукцією (зокрема, с/г сировиною та продукцією);
 • товарів в обороті;
 • меблів та інших предметів (за погодженням сторін).

СГ "ТАС" пропонує страхування майна підприємств за такими страховими продуктами:

 • добровільне страхування рухомого та нерухомого майна, у тому числі під час здійснення поточного ремонту;
 • комплексне страхування рухомого та нерухомого майна, а також відповідальності перед третіми особами;
 • тимчасова перерва у виробництві.

Від яких ризиків можна застрахуватися

Страховий договір від СГ "ТАС" може покривати такі ризики:

 • вогневі ризики: пожежа, удар блискавки, вибух газу, котельного обладнання, хімічний вибух;
 • стихійні явища та природні катаклізми;
 • транспортні ризики: наїзд транспортних засобів; падіння пілотованих літальних апаратів, їхніх уламків і вантажів, що перевозяться ними;
 • протиправні дії третіх осіб: крадіжка, пограбування, розбій, умисні дії третіх осіб;
 • вплив води: витік рідини з водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем, систем пожежогасіння тощо;
 • бій скла.

Винятки та обмеження!

Існують ситуації, які не належать до страхових випадків, а також обставини, коли страхові виплати не здійснюються.

Більше про особливості майнового страхування юридичних осіб можна дізнатися в умовах договору або у наших консультантів онлайн.

Скільки коштує страхування майна підприємств

Страховий тариф залежить від таких основних чинників:

 • вид застрахованого майна (рухоме, нерухоме);
 • обрані ризики;
 • рівень і якість засобів захисту та систем безпеки організації;
 • страхова історія об'єкта;
 • розмір страхового покриття (страхова сума);
 • розмір безумовної франшизи.

Страхова сума встановлюється за погодженням сторін у розмірі дійсної, балансової або заявленої Вами вартості об'єкта, що страхується. Оптимальною вважається сума, розмір якої наближений до реальної вартості об'єкта, що страхується (вартості його відновлення або купівлі аналогічного за діючими ринковими цінами).

Ризики недострахування (різниця між страховою сумою та реальною вартістю) страхувальник несе самостійно. Якщо різниця становить не більше 10%, коефіцієнт недострахування не застосовується.

Як правильно розрахувати страховий тариф

Попередньо розмір тарифу можна розрахувати самостійно, використовуючи онлайн калькулятор. Для точного розрахунку страхового тарифу, і узгодження страхової суми потрібно зв'язатися з нашими консультантами і уточнити деталі.

Розмір і порядок внесення страхових платежів

СГ "ТАС" пропонує на вибір два варіанти оплати поліса:

 • всю суму одним платежем;
 • у розстрочку (згідно зі встановленим графіком).

Документи для підготовки та оформлення договору

Для страхування майнових об'єктів організацій зазвичай необхідні такі документи:

 • заява на страхування;
 • свідоцтво про право власності (розпорядження);
 • технічний паспорт (за наявності);
 • паспорт та ІПН (для фіз осіб та ФОП);
 • висновок експертної оцінки майна;
 • договір іпотеки або застави (для заставного майна);
 • договір іншої страхової компанії (за наявності).

Як оформити страховку на майно організації онлайн

Телефонуйте нам за телефонами гарячої лінії або залиште заявку на сайті. Наші консультанти найближчим часом зв'яжуться з вами і нададуть кваліфіковану допомогу:

 • нададуть професійну консультацію;
 • допоможуть підготувати необхідні документи;
 • підготують і оформлять договір.

Отримати консультацію, розрахувати тариф та оформити договір також можна у будь-якому відділенні СГ "ТАС" у Києві або іншому місті України.

Страхування майна юридичних осіб від СГ "ТАС" - це стійкі гарантії якісного захисту, а також додаткові переваги:

 • можливість комплексного страхування;
 • індивідуальний підбір оптимальних умов для кожного клієнта;
 • надійний перестрахувальний захист;
 • гнучка тарифна політика та можливість розстрочки страхових внесків;
 • кваліфікована підтримка під час передстрахової експертизи та розгляду претензій;
 • відшкодування додаткових витрат, пов'язаних із настанням страхового випадку;
 • оперативність виплат страхового відшкодування.