Класичне майно

Договір страхування майна – надійний захист вашої квартири чи будинку на випадок будь-яких негараздів.

 

Інформація про страховий продукт

Загальні умови страхового продукту

Класичне майно
Про послугу

Страхування житла здійснюється на випадок пошкодження майна внаслідок пожежі, стихійного лиха, вибуху, удару блискавки, затоплення, різних аварій, наїзду транспортних засобів, крадіжки, вандалізму тощо. 

Класичне майно
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

Пошкодження майна внаслідок різних причин – річ досить неприємна, але, на жаль, розповсюджена. Стихійні лиха, затоплення, техногенні катастрофи, банальні, але фатальні випадковості чи навмисні дії сторонніх осіб можуть в одну мить знищити або суттєво пошкодити житло, на придбання та облаштування якого зазвичай йдуть чималі кошти.

Запобігти непередбачуваним – і подеколи колосальним – витратам на ліквідацію наслідків таких негараздів допоможе договір страхування майна.

СГ «ТАС» пропонує власникам, орендарям та іншим зацікавленим особам застрахувати майно на випадок:

 • стихійних лих та природних катаклізмів;
 • вогню (пожежі, вибуху, удару блискавки);
 • затоплення (витікання рідини з водопроводу, каналізації, опалювальних систем внаслідок їх ушкодження);
 • аварій (виходу з ладу машин та механізмів, технічних систем);
 • наїзду наземних транспортних засобів;
 • падіння керованих літальних об'єктів, їх частин та уламків;
 • -ненавмисних чи протиправних дій сторонніх осіб (від крадіжки, пограбування, вандалізму) тощо.
Класичне майно
Класичне майно

На страхування приймається як власне майно, так і об'єкти в оренді, зокрема:  

 • окремі будинки та таунхауси;
 • оздоблення житлових приміщень;
 • предмети домашнього вжитку (побутова техніка, стаціонарна аудіо-, відео-, комп'ютерна техніки, меблі);
 • земельні ділянки;
 • господарські будівлі (літня кухня, гараж, лазня, сарай, критий басейн, зимовий сад, будиночок охорони, паркан тощо);
 • -комерційне, промислове, сільськогосподарське рухоме та нерухоме майно.

Крім того, в рамках договору можна застрахувати свою цивільну відповідальність перед третіми особами – наприклад, сусідами – на випадок заподіяння шкоди, заподіяну їх власності внаслідок експлуатації застрахованого майна. 

За бажанням страхувальника договір страхування майна від СГ «ТАС» також може включати в себе наступні розширення:

 • «Ексклюзивний захист» – розширене страхове покриття від пожежі  та дії води з необережності самого клієнта;
 • «Перша допомога» – прискорена виплата протягом 5 робочих днів на покриття першочергових витрат;
 • «Проведення ремонту» – покриття збитків, спричинених необережністю клієнта під час проведення ремонту тощо. 

Оформити договір страхування майна можна як в офісі СГ «ТАС», так і онлайн.

Класичне майно
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страхування житла

Якщо ви на цій сторінці, значить, для вас важливі комфорт, спокій, впевненість у будь-яких ситуаціях, і ви шукаєте по-справжньому дієве рішення для захисту своєї власності.

Страхування нерухомості та предметів домашнього вжитку від СГ "ТАС" - це реальна допомога на випадок, якщо неприємності трапляться з вашим житлом.

Ми допоможемо розібратися у страхуванні житла, пояснимо нюанси обов'язкового та добровільного страхування різних житлових об'єктів, а також підберемо найкращі умови страхового захисту саме для вашої оселі.

Навіщо потрібно страхувати житло?

Житло - важлива складова якості життя людини, тому його захист і збереження дуже важливі. Водночас існує багато неконтрольованих обставин, які можуть суттєво пошкодити вашу оселю або власність інших осіб та створити великі неприємності. На жаль, і найсучасніші охоронні та сервісні технології не завжди захистять ваше житло від пожежі чи підтоплення, від дій сторонніх осіб (підпалу чи вандалізму) та, тим більше, не спроможні убезпечити від стихійних лих.

Втрата або псування майна, на придбання якого витрачено чималі зусилля та значні фінансові накопичення - подія дуже неприємна, про що не хочеться й думати. Вирішити проблему просто, якщо застрахувати житло від усіляких небезпек. Страхування житла дає змогу комплексно покрити різні ризики та компенсувати втрати, у разі непередбачених неприємностей із вашою домівкою, не важливо, що це - будинок, дача чи квартира.

Чому застрахувати квартиру так само важливо, як будинок?

Якщо необхідність страхування будинку потенційним страхувальникам більш менш очевидна, то страхування квартири багатьом власникам здається не таким важливим, а дарма.

Насправді, власники житла багатоквартирних будинків та таунхаусів у Києві чи будь-якому іншому місті України ризикують своїм майном навіть більше за інших. Потенційні проблеми, зумовлені непередбаченими обставинами, оточують їх буквально з усіх боків. Різні системи та механізми, свої та сусідські, знаходяться ліворуч, праворуч, знизу, зверху. І у разі їх неправильної експлуатації та виходу з ладу, це - не лише зручності, але й джерело неприємностей. Тому вплив як людського чинника, так і наслідків стихії у таких будівлях значно вищий.

Пожежа, підтоплення, порушення техніки безпеки під час ремонту, крадіжка, пограбування - убезпечитись від всього неможливо. Але можна передбачити неприємності та захиститися від їх наслідків, уклавши договір страхування житла.

Як правильно вибрати програму страхування житла?

Щоб правильно підібрати умови, ризики, які покриваються, і зрозуміти, підходить вам "Повний житлозахист" від СГ "ТАС" або знадобиться інша програма страхування житла, далі розтлумачимо нюанси страхового захисту житлових об'єктів.

Спільними для всіх житлових об'єктів є такі правила:

1) Страхування нерухомості може бути: добровільне та обов'язкове (наприклад, для банку при іпотеці).

2) Страхуванню підлягають лише ті об'єкти, які використовуються на законних підставах та виключно у некомерційних цілях.

3) Страховий захист поширюється на всі види приватних будинків, заміських котеджів, дач, квартир, побудованих з дотриманням законних вимог, введених в експлуатацію та зареєстрованих у встановленому порядку (крім об'єктів, що перебувають у заставі).

4) Оформти страховий поліс на квартиру в новобудові або новий будинок можна тільки після отримання права власності.

Кому потрібна страховка житла та хто отримує вигоду від страхування?

Такий страховий поліс потрібен будь-кому, хто на законних правах не лише користується житлом, але й несе відповідальність за нього, а також зацікавлений у збереженні його вартості (відновлення) у разі пошкодження. Це:

1) Власники житла. У разі настання страхового випадку - у межах страхової суми договору матеріальну шкоду компенсує страхова компанія.

2) Користувачі (розпорядники) нерухомості. Страхування житла особливо актуальне під час укладання тривалих договорів оренди, якими передбачено відповідальність користувачів за пошкодження орендованого майна (ремонту), а також за шкоду, завдану сусідам у період оренди житла.

Застрахувати житловий об'єкт може будь-хто, зацікавлений у збереженні його вартості, проте отримати грошове відшкодування зможе лише його законний власник. За таким принципом, наприклад, вибудовуються відносини власника з орендарем при винаймі житла або при купівлі нерухомості в розстрочку (в кредит).

Особливості страхування квартир

При страхуванні квартири або таунхауса (у тому числі орендованих) краще оформити договір комплексного страхування, який включатиме і страховий захист самого об'єкта, і страхування цивільної відповідальності перед третіми особами.

Тому що, у разі аварій чи спрацювання людського чинника (не перекритий водопровід, коротке замикання тощо), може постраждати оздоблення приміщень, меблі, побутова техніка, інші предмети побуту не лише ваші, а й сусідів. У випадку пожежі чи вибуху газу можуть пошкодитись або зовсім зруйнуватися навіть вікна, двері, стіни і перекриття. Тому ймовірність заподіяння істотної матеріальної шкоди третім особам дуже велика.

Особливості страхування будинків

Страхування будинків передбачає страховий захист приватних будинків для постійного проживання, котеджів, дач (за винятком дерев'яних, комбінованих будівель і будинків без капітального фундаменту).

Крім основної будівлі, страховому захисту можуть підлягати:

- господарські споруди, лазні, криті басейни, зимові сади, паркани, садові меблі;

- елементи конструкцій, оздоблення житлових будинків та господарських приміщень;

- інженерне обладнання та технічні системи;

- предмети домашнього вжитку;

- відповідальність за збитки, завдані іншим громадянам.

При цьому, страховому захисту не підлягають:

- будинки, не введені в експлуатацію;

- об'єкти, що знаходяться у зоні військових дій;

- будівлі, що перебувають у місцях постійного підтоплення та зсувів, на берегах річок та морів (до 100 м від водойми);

- житло з іншими особливостями, передбаченими умовами договору, і навіть певні предмети побуту;

Страховий продукт "Повний житлозахист" від СГ "ТАС" є програмою добровільного страхування, діє по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій та територій ведення бойових дій).

Програма-конструктор "Повний житлозахист", дозволяє гнучко комбінувати умови страхування та ризики. Ми пропонуємо як готові рішення ("коробкове" страхування), так і індивідуальні рішення з ексклюзивними опціями та додатковими розширеннями (наприклад, на час ремонту або на період відпустки).

Залежно від ваших потреб, можна обрати:

1) Класичне страхування лише майна.

2) Повне страхування, що включає комплексний страховий захист житлових приміщень, господарських будівель, інженерного обладнання, предметів побуту та різної техніки, а також страхування відповідальності.

Від чого можна застрахувати житло?

Поліс страхування житла від СГ "ТАС" захистить у разі отримання шкоди від:

- природних катаклізмів та стихійних лих;

- затоплень, пожежі, вибуху газу;

- крадіжки, пограбування, вандалізму;

- ненавмисних дій власників (користувачів) житла чи інших осіб;

- аварій різних технічних систем;

- наїзду транспортних засобів та падіння сторонніх предметів;

- інших подій, зазначених в умовах договору.

Більш докладно про особливості страхування житла можна дізнатися в умовах договорів на сайті або у наших менеджерів онлайн.

Скільки коштує страхування житла?

Програма страхування "Повний житлозахист" передбачає різні варіанти страхового покриття (на ваш вибір). При цьому коефіцієнт недострахування не прив'язаний до реальної вартості житла.

Попередній розрахунок можна зробити за допомогою онлайн калькулятора.

Розмір та порядок внесення страхових платежів індивідуальний

Ми намагаємося зробити умови страхування максимально комфортними для наших клієнтів, тому пропонуємо на вибір два варіанти оплати полісу:

- всю суму одним платежем;

- в розстрочку до 12 місяців (на вибір: 2, 3, 6 або 12 частинами).

Але при цьому:

визначається мінімальний розмір страхової премії (страховий тариф);

страхова премія або її частина завжди сплачується до моменту настання страхового випадку;

договір набирає чинності на 6-й день після її внесення.

Чи можливе страхування житла без огляду і як це зробити онлайн

Розрахувати та оформити поліс страхування житла у СГ "ТАС" можна онлайн, навіть без огляду об'єкту страхування. Попередньо розрахуйте ціну страховки за допомогою онлайн калькулятора та залишайте заявку на сайті. Ми зв'яжемося з вами у найкоротший час.

Якщо залишилися питання, зверніться до наших менеджерів онлайн для додаткової консультації та оформлення договору.

Отримати консультацію, розрахувати ціну поліса та оформити договір також можна у будь-якому відділенні СГ "ТАС" у Києві чи іншому місті України.