Захисти себе та Україну

Договір захищає від непередбачуваних витрат, пов’язаних з травмуванням чи смертю внаслідок військових дій.

Захисти себе та Україну
Про послугу

Продукт передбачає страхування від нещасного випадку в тому числі смерть від військових ризиків для цивільних осіб. Особливістю продукту є те, що більша частина коштів йде на потреби та підтримку ЗСУ. Купуючи даний продукт Ви дбаєте про наші ЗСУ.

Захисти себе та Україну
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

Нещасний випадок – подія, яку не можна передбачити, якій часто-густо неможливо запобігти, яку далеко не завжди вдається попередити. А ось убезпечити себе на випадок її настання цілком можливо. 

СГ «ТАС» пропонує до уваги клієнтів програму добровільного страхування від нещасних випадків. Йдеться про комплексний захист себе та своїх близьких від непередбачуваних витрат, пов’язаних із травмуванням застрахованої особи, втратою нею працездатності чи смертю внаслідок нещасного випадку.

Під нещасним випадком розуміється раптова, випадкова, незалежна від волі застрахованої особи подія, що призвела до порушення анатомічної цілісності та/або фізіологічних функцій тканин, органів, систем. 

Виникає нещасний випадок внаслідок впливу відповідних несприятливих факторів навколишнього середовища, до яких належать:

 • фізичні фактори (механічна травма від дії тупих, гострих предметів, вогнепальної зброї, а також усі види механічної асфіксії, в тому числі укуси тварин, змій, комах), травма, отримана в результаті ДТП;
 • термічна травма від впливу високих та/або низьких температур, електрична травма від дії атмосферної та/або технічної електрики;
 • променева травма від дії іонізуючого випромінювання, барометрична травма від зміни атмосферного тиску;
 • біологічні фактори (інфекційні та/або бактеріальні токсини, за винятком харчової токсичної інфекції – дизентерії, сальмонельозу);
 • хімічні фактори (хімічні опіки й отруєння);
 • дії третіх осіб.
Захисти себе та Україну
Захисти себе та Україну

Важливо, що виплата за договором страхування від нещасних випадків здійснюється за самим фактом хвороби, втрати працездатності чи смерті. При цьому розмір виплати залежить від розміру страхової суми, яку обирає сам клієнт.

Окрім традиційного договору страхування від нещасних випадків, СГ «ТАС» також пропонує до уваги клієнтів договір «Захисти себе та Україну». В рамках цього договору кожен охочий може не лише убезпечити себе, але й посильно допомогти нашим захисникам. За умовами договору клієнт самостійно визначає розмір свого страхового платежу, що може становити від 200 до 1000 грн. При цьому 100 грн зі сплаченої премії йде на забезпечення захисту клієнта, а решта спрямовується на закупівлю медикаментів та потрібного медичного обладнання для фронту.

 

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страхування від нещасного випадку

Страхова група "ТАС" пропонує вам програму комплексного добровільного страхування від нещасних випадків (далі - НВ).

Чому страховка від нещасного випадку важлива та актуальна для всіх?

Такий страховий договір комплексно захистить вас і ваших близьких від непередбачених витрат, пов'язаних із травмою, втратою працездатності або смертю, що настали внаслідок НВ. А це той випадок, уникнути якого на 100% не може ніхто.

Застрахувати від НВ однаково важливо як дорослого, так і дитину. Такий страховий захист потрібний і працюючим людям, і учням, і пенсіонерам. Тому що сучасне життя динамічне і доволі непередбачуване. Перебуваючи вдома, на роботі чи навчанні, здійснюючи всілякі поїздки, ми повсюдно зазнаємо впливу непередбачених ситуацій, у тому числі несприятливих. Тому непередбачуваний неприємний випадок доволі вірогідний завжди і скрізь.

Що таке нещасний випадок?

Нещасний випадок - це раптова, випадкова, короткочасна, незалежна від волі застрахованої особи подія, яка фактично відбулася протягом терміну дії договору та призвела до порушення анатомічної цілісності та/або фізіологічних функцій тканин, органів, систем людини. Виникає внаслідок впливу всіляких несприятливих чинників довкілля.

Що потрібно знати про страхування від нещасного випадку?

1. Страхування від нещасного випадку різниться з "медичним" та "страхуванням життя" в цілому.

Страхування від нещасного випадку стосується саме несподіваних, випадкових, короткочасних та незалежних від волі застрахованої особи подій, що призвели до порушення здоров'я.

Медичне страхування - це багатобічний страховий захист здоров'я людини, який включає як страхування від НВ, так і через хворобу (зокрема соціальне).

Страхування життя - це широкий комплекс страхування фізичних осіб, що передбачає ще більш різноплановий захист життя та здоров'я людини. Цей напрямок включає як ризикове, так і накопичувальне страхування, та покриває ризики, пов'язані не лише зі здоров'ям застрахованої особи.

2. Страховий поліс від нещасного випадку від СГ "ТАС" підійде для різних цільових груп віком від 1 до 75 років.

Ми пропонуємо індивідуальне та сімейне страхування від НВ, у тому числі страхування дітей від нещасного випадку (дитяча страховка). Ці страхові послуги зосереджені у двох пакетних продуктах:

"ЛІКАР ОН-ЛАЙН ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПАКЕТ"

"ЛІКАР ОН-ЛАЙН СІМЕЙНИЙ ПАКЕТ"

Застрахувати можна окремих осіб, членів родин, співробітників підприємств та установ, спортсменів, окрім:

 • інвалідів 1-ї групи;
 • непрацюючих інвалідів 2-ї групи;
 • психічно хворих та осіб, визнаних недієздатними;
 • осіб з наркотичною та алкогольною залежністю (які стоять на обліку);
 • осіб з тяжкими хронічними захворюваннями травматологічного та неврологічного характеру;
 • осіб, чиє життя та діяльність пов'язані з підвищеним ризиком.

Страхувальником за договором може виступати будь-яка дієздатна фізична особа, яка досягла повноліття, або будь-яка юридична особа.

Персональне та/або сімейне страхування.

Пропонується для окремих осіб та для членів родин, включаючи дітей (дитину) до 18 років (дошкільного віку, школярів, студентів, у тому числі спортсменів). Договір може бути один для всіх або персональний для кожного.

Важливо! Страхування від нещасного випадку для дітей не менш важливе, ніж для дорослих.

Діти та підлітки, як правило, дуже активні. Вони багато часу знаходяться поза домом, без нагляду дорослих, і їх не завжди вдається контролювати. Заняття дітей у спортивних секціях, часте перебування на вулиці, поїздки у транспорті, контакти з іншими людьми суттєво підвищують ймовірність НР. Такі обставини потребують додаткового страхового захисту дитини.

Страхування дітей від нещасного випадку - гарантована фінансова допомога, якщо здоров'я вашої дитини зазнає шкоди через непередбачувані події.

Для корпоративних клієнтів

Добровільне страхування від НВ актуальне навіть для тих, хто має поліс обов'язкового страхування від нещасного випадку, який може статися при виконанні професійних обов'язків. Дія договору обов'язкового страхування, зазвичай, поширюється лише на час, коли застрахована особа перебуває на роботі. Натомість, поліс добровільного страхування від НВ може включати як захист на період роботи, так і поширюватися на інший час та місце перебування застрахованої особи.

3. Місце та час дії договору

Страховий договір діє по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій та територій активних бойових дій.

На ваш вибір, договір може діяти цілодобово (24/7) або у певний час, у тому числі:

- на період виконання службових обов'язків;

- на період відпочинку та подорожей;

- на час перебування дітей у навчальних чи спортивних закладах;

- на час проведення спортивних змагань та тренувань;

- на час поїздок у транспорті.

Договір можна укласти терміном до 1 року.

4. Страховка від нещасного випадку передбачає покриття великого переліку страхових ризиків (несприятливих факторів довкілля, внаслідок яких стався НВ),

а саме:

 • фізичні чинники (механічна травма від дії тупих, гострих предметів, вогнепальної зброї, а також усі види механічної асфіксії, у тому числі укуси тварин, змій, комах); травма, отримана внаслідок ДТП;
 • термічна травма від впливу високих та/або низьких температур, електрична травма від дії атмосферної та/або технічної електрики;
 • променева травма від дії іонізуючого випромінювання; барометрична травма від зміни атмосферного тиску;
 • біологічні чинники (інфекційні та/або бактеріальні токсини, за винятком харчової токсичної інфекції - дизентерії, сальмонельозу);
 • хімічні чинники (хімічні опіки та отруєння);
 • дії третіх осіб.

5. Страховим випадком є:

- тілесне ушкодження застрахованої особи внаслідок НВ;

- тимчасова втрата працездатності застрахованою особою внаслідок НВ;

- стійка втрата загальної працездатності застрахованою особою (встановлення інвалідності ІІІ, ІІ або І групи) внаслідок НВ;

- смерть застрахованої особи внаслідок НВ.

Всі питання, які вас цікавлять, можна попередньо обговорити з консультантами онлайн і телефоном гарячої лінії.

6. Як працює страховка від НВ

Страховка від НВ (у тому числі дитяча або для спортсменів) гарантує лише фінансову компенсацію витрат на відновлення здоров'я особи, яка постраждала внаслідок НВ, та не передбачає організацію медичної допомоги.

При настанні страхового випадку СГ "ТАС" в межах суми страхового договору компенсує лише підтверджені витрати на лікування.

Страхові виплати

Сума страхових виплат розраховується як відсоток від страхової суми (зазначеної в договорі) та залежить від ступеня шкоди, заподіяної здоров'ю. Чим більша шкода, завдана здоров'ю застрахованої особи, тим більшою буде сума страхових виплат.

Отримати виплати за договором може застрахована особа, її законний представник, спадкоємець (у разі смерті застрахованої особи).

Для отримання страхових виплат необхідно:

- протягом 24 годин з моменту настання НВ повідомити у СГ "ТАС" про подію, яка надалі буде кваліфікована як страховий випадок;

- оформити документи (включаючи медичні), що підтверджують подію НВ та її наслідки для здоров'я;

- подати письмову заяву на отримання компенсації та необхідні документи.

Документи для страхових виплат приймаються в представництвах СГ "ТАС" у Києві та інших містах України.

Також необхідно знати, що існують ситуації, коли страхових виплат не здійснюють (винятки стосуються як травм та захворювань, так і обставин, за яких вони були отримані).

Більше про умови страхування можна дізнатися з договору (на сайті СГ "ТАС") та у наших консультантів.

7. Скільки коштує страховка від нещасного випадку? Як оформити та купити поліс онлайн?

Ціна поліса (страхові тарифи) залежить від:

 • віку застрахованої особи;
 • рівня небезпеки діяльності особи, що страхується (професія, заняття спортом);
 • періоду (часу) дії договору;
 • розміру страхової суми.

Страхова сума встановлюється за погодженням сторін, і починається від 10 тис. грн.

Для розрахунку вартості (ціни) полісу, на краще звернутися до наших фахівців за телефонами гарячої лінії, ніж самостійно використовувати калькулятор.

Обчислити вартість та придбати поліс можна в будь-якому представництві СГ "ТАС" в Україні.

На укладення договору ви витратите не більше 10 хвилин.

8. Переваги страховки від нещасного випадку в СГ "ТАС" очевидні та незаперечні:

- широкий віковий діапазон осіб, що страхуються (1-75 років);

- термін дії договору - від 1 дня до 1 року;

- страхова виплата провадиться просто за фактом хвороби, втрати працездатності або смерті;

- розмір компенсації заздалегідь визначаєте саме ви, самостійно обираючи ту чи іншу страхову суму;

- цілодобова кваліфікована інформаційна (у тому числі медична) підтримка та страховий захист 24/7;

- швидке укладання договору на підставі усної заяви;

- оптимальна вартість поліса.

Зв'яжіться з нашими консультантами прямо зараз - ми підберемо найкращі умови для вас і допоможемо оформити страховий договір.

Страховка від нещасного випадку СГ "ТАС" - це гарантована кваліфікована підтримка та фінансова допомога на випадок проблем зі здоров'ям у самих непередбачуваних та складних ситуаціях.