093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Зелена карта для виїзду за кордон

Придбати поліс онлайн

Поліс Зелена карта (ЗК) потрібно мати водієві кожного автомобіля, що виїжджає за межі країни.

Але green card – не просто договір обов'язкового автострахування, а справжнє "зелене світло" для вашої закордонної поїздки. Тому що це – найшвидший і найдоступніший спосіб (страхування коштує відносно дешево) цивілізовано залагодити питання, якщо ви ненароком станете винуватцем ДТП за кордоном. Сьогодні придбати страховку ЗК можна за кілька хвилин просто онлайн.

Розмірковувати про необхідність Зеленої карти точно не варто. Купити грін карту на авто – значить отримати спокій та впевненість для будь-якої поїздки за кордон. Але не зайвим буде знати нюанси страхування green card, щоб зробити все вчасно і не допустити типових помилок.

Отже, що потрібно знати про Зелену карту?

Що таке Зелена карта?

Це обов'язкове страхування правової відповідальності користувачів авто у разі участі в ДТП на території держав, які перебувають у системі «Зелена карта». За фактом це автоцивілка, яка діє за межами України. Оформляється винятково для виїзду за кордон.

На який термін, хто та на кого оформляє страховку?

Зелену карту можна оформити:

 • мінімально – на 15 днів;
 • максимально – на рік.

Придбати Зелену карту може навіть онлайн будь-яка особа, правильно вказавши необхідні дані в заявці. Застрахованим є водій машини, яка виїжджає за кордон, але за фактом – автомобіль. Тому страховий захист поширюється на будь-кого, хто перебуває за кермом на законних підставах.

Де діє зелена карта?

Страховка діє на території держав, які перебувають у системі «Зелена карта». Це всі європейські країни, а також Азербайджан, Туреччина, Іран, Ізраїль, Марокко та Туніс.

Але є обмеження. У зв'язку з військовою агресією Росії та Білорусі проти України двосторонні угоди з Національними Бюро цих держав про взаємне визнання сертифікатів Зеленої карти з 5.04.22 розірвані. Для поїздки на авто до цих країн доведеться скористатися місцевими сертифікатами автоцивілки.

Зелена карта підходить і для в'їзду в Україну іноземних машин. Якщо такої страховки немає, потрібно придбати українську автоцивілку.

Навіщо потрібна та від чого захищає Зелена карта?

Україна інтенсивно інтегрується в європейський простір, тому наші контакти з іншими країнами стають дедалі активнішими, а поїздки за кордон частішими. Але будь-який виїзд за кордон – не лише приємна подорож чи частина бізнесу, а й стрес від перебування у чужій країні.

Зелена карта на авто позбавить вас від фінансових витрат по відшкодуванню збитків потерпілим у ДТП з вашим автомобілем – в рамках законодавства країни перебування, це зробить страхова компанія, досить просто пред'явити страховий сертифікат поліції у разі аварії. Але, як і внутрішній договір ОСАЦВ, Зелена карта не покриє шкоди вашому авто. Для цього слід оформити КАСКО, який діє за межами України. Якщо у ДТП винна інша сторона – шкоду відшкодують Вам.

Водночас, відсутність такого страхового договору може спричинити:

 • гігантські (за українськими мірками) штрафи (до 1000 євро у країнах ЄС);
 • депортацію порушника та тимчасову заборону на в'їзд до країни;
 • вилучення або арешт авто.

Відсутність страховки може стати причиною відмови виїзду за кордон або для в'їзду в Україну.

Але дехто вважає, що Зелену карту на авто купувати не обов'язково, тим більше заздалегідь. Це помилка.

Очікування. Можна придбати поліс автоцивілки в країні перебування і зробити це в будь-який день.

Реальність. Застрахувати цивільну відповідальність за кордоном таким чином дійсно можна, але це не є економним і доцільно лише для поїздки до держав, що не входять до асоціації. Купувати нову страховку доведеться у кожній країні (навіть якщо їхати транзитом). У той же час одна Зелена карта діятиме на території всіх держав-учасниць.

Будь-який поліс автоцивілки, у тому числі для виїзду за кордон, набирає чинності не раніше початку доби, яка іде за днем оформлення. Тому оформити договір день у день не вийде.

Як працює страховка та що потрібно робити у разі ДТП?

Зелена карта для виїзду за кордон працює аналогічно до ОСАЦВ. Все відбувається швидко та прозоро – потрібно зафіксувати ДТП, викликати поліцію та пред'явити страховку на автомобіль. Далі, протягом 15 днів, повідомити про подію у свою страхову компанію (можна онлайн).

Детально дії страхувальника у разі ДТП за кордоном описані на тильній стороні страхового сертифіката.

Гарантом виплати відшкодування Зеленою картою є МТСБУ. Тому важливо, щоб страхова компанія була його членом та була надійною.

Яку суму збитків покриває Зелена карта?

Виплати по Зеленій карті здійснюються згідно із законодавством країни, в якій сталася ДТП. Тому сума покриття буде різною та залежить від лімітів, встановлених нормами страхування у кожній країні. При цьому ціна страховки ніяк не впливає на розмір виплат.

Скільки коштує Зелена карта та від чого залежить ціна полісу?

Тариф із страхування Зелена карта, як і для ОСАЦВ, один для всіх. Тому ціна подібних страховок у всіх компаніях буде майже однакова. Вартість кожного конкретного поліса залежить від:

 • типу транспортного засобу;
 • країни відвідин;
 • терміну поїздки.

Розрахувати вартість Зеленої карти можна на нашому сайті онлайн. Це займе менше хвилини.

Чому варто купити Зелену карту на авто саме у СГ ТАС?

Страхова група ТАС – багаторічний лідер ринку страхування України з бездоганною репутацією, широкою мережею відділень та високою якістю online послуг.

Оформіть Зелену карту онлайн прямо на сайті та позбавте себе від непотрібних переживань про виїзд за кордон на автомобілі.

Зосередьтеся на цілях подорожі – про решту подбаємо ми.

Зелена карта он-лайн: як оформити та отримати страховку

Зелену карту можна купити онлайн та отримати в електронному вигляді на e-mail. Оформити договір онлайн можна в кілька кліків на сайті, тому опція доступна за кордоном.

Внесіть у спеціальні поля загальні дані страхування:

  • тип транспортного засобу (вибирайте із запропонованого);
  •  дату виїзду за межі країни (використовуйте онлайн-календар);
  •  терміни поїздки.

Оскільки тариф уніфіковано, розрахунок вартості відбудеться автоматично.

 • Вкажіть персональні дані страхувальника та автомобіля, який страхується.
 • Перевірте правильність інформації.
 • Оплатіть поліс онлайн за допомогою банківської и.

Протягом кількох хвилин страховка в електронному вигляді буде відправлена на вказаний в заявці e-mail.

Зелена карта онлайн: на що звернути увагу і як перевірити?

 • Електронний сертифікат можна оформити онлайн навіть з-за кордону. На час воєнних дій, пов'язаних із російською агресією, обмежень на отримання безбланкової форми поліса немає.
 • Отримати паперовий варіант можна поштою до Києва чи іншого населеного пункту країни (або за кордон).
 • Електронний договір має повну юридичну дію. Його достовірність легко перевірити онлайн на сайті МТСБУ за номером сертифіката або відсканувавши QR-код.
 • МТСБУ все ж рекомендує роздрукувати електронний сертифікат для зручності виконання вимог законодавства в країні перебування.
 • Віддавати оригінал сертифіката не рекомендується нікому, він потрібен протягом всієї поїздки і для повернення в країну. Для передачі інформації іншим особам доцільно зробити копії.
 • Краще укласти договір заздалегідь. Пошук страховика поспіхом прямо на кордоні може призвести до переплати або зустрічі з шахраями. А ось завчасна покупка у Києві чи іншому місті точно буде вдалою.
 • Пам'ятайте, що вартість Зеленої карти уніфікована. Якщо вам пропонують поліс занадто дешево – можливо, він підроблений. Така економія принесе одні неприємності.

P.S. Будьте пильні та страхуйтеся лише в надійних компаніях!

Придбати поліс Зелена карткаДізнайтесь про вигидні умови для постійних та нових клієнтів

Для розрахунку заповніть, будь ласка, форму. Співробітник Страхової Групи "ТАС" зателефонує Вам найближчим часом