093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Зелена картка

Зелена картка (Green card)

Придбати поліс онлайн

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників на території країн – членів міжнародної системи автострахування «Зелена картка».

Мета: відшкодування шкоди, завданої життю, здоров’ю та/або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що відбулася на території країн – членів міжнародної системи автострахування «Зелена картка».

Ліміт відповідальності страхової компанії встановлюється законодавством країн – членів міжнародної системи автострахування «Зелена картка» і залежить від законодавства країни, на території якої сталася ДТП.

Розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників «Green card» затверджуються Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежать від:

  • території страхового покриття
  • типу транспортного засобу;
  • терміну страхування.

Водієві, який уклав договір страхування «Green card» зі Страховою групою «ТАС», у разі ДТП за кордоном не доведеться самому виплачувати матеріальні збитки потерпілим третім особам або залишатися в чужій країні, чекаючи на судовий розгляд, адже відповідальність за відшкодування збитків покладено на страхову компанію.

Таким чином, поліс «Зелена картка» забезпечує фінансовий та правовий захист українського автовласника у разі ДТП за кордоном.


Придбати поліс Зелена карткаДізнайтесь про вигидні умови для постійних та нових клієнтів

Для розрахунку заповніть, будь ласка, форму. Співробітник Страхової Групи "ТАС" зателефонує Вам найближчим часом