Автострахування в Харкові

Страхова група ТАС пропонує цілий комплекс товарів, які повністю захистять вас від проблем, пов'язаних з експлуатацією автомобіля.

Щоб зрозуміти, які послуги потрібні, як правильно розрахувати вартість та оформити страховку на авто, ми відповіли на найчастіші та найважливіші питання автострахування.

Обрати послугу
Автострахування
Ви можете убезпечити себе на випадок настання
 1. Ризиків, яким піддається безпосередньо автомобіль
 2. Ризиків відповідальності за шкоду, заподіяну третім особам внаслідок експлуатації авто
 3. Ризиків, яким піддаються пасажири, водій, треті особи при експлуатації авто

Автострахування - це важлива складова безпеки кожного водія та пасажира. Воно допомагає захистити вас від непередбачуваних витрат, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами, пошкодженнями або крадіжкою вашого автомобіля. 

Існують два основних види автострахування: обов'язкове та добровільне.

Обов'язкове автострахування - це вид страхування, який передбачений законом і є обов'язковим для всіх власників автомобілів. Його метою є захист прав потерпілих у ДТП, яким заподіяно шкоду на здоров'я або майно.

Добровільне автострахування - це вид страхування, який не є обов'язковим і залежить від бажання власника автомобіля. Його метою є захист вашого автомобіля від ризиків пошкодження, руйнування або крадіжки.

Обов’язкове страхування цивільної відповідальності перед третіми особами (ОСЦПВ) - це страхування, яке має укладати кожен власник авто. Цей вид страхування покриває збитки, які ви можете заподіяти здоров’ю чи майну інших учасників дорожнього руху у разі ДТП. Поліс ОСЦПВ діє лише на території України. Вартість поліса ОСЦПВ залежить від багатьох чинників. Ви можете розрахувати та купити поліс ОСЦПВ онлайн на сайті Страхової групи ТАС.

Автострахування
Автострахування

Добровільне страхування - це страхування, яке ви можете укласти за своїм бажанням для додаткового захисту свого авто та свого здоров’я. До добровільного страхування належать такі види:

 • КАСКО - це страхування авто від ризиків пошкодження, знищення або викрадення. КАСКО компенсує збитки, якщо ваше авто постраждало внаслідок ДТП, пожежі, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб тощо. Вартість поліса КАСКО залежить від багатьох чинників, таких як марка, модель, рік випуску та стан авто, обсяг двигуна, регіон перебування, вік та стаж водія тощо. Для точного розрахунку та укладення договору КАСКО вам потрібно звернутися до наших спеціалістів.

 • ДЦВ (додаткова цивільна відповідальність) - це страхування, яке дозволяє підвищити ліміт відповідальності за полісом ОСЦПВ. Цей вид страхування покриває збитки, які перевищують суму компенсації за ОСЦПВ. ДЦВ можна укласти лише додатково до полісу автоцивілки. Вартість поліса ДЦВ залежить від обраної суми страхування та інших чинників. Ви можете розрахувати та купити поліс ДЦВ онлайн на сайті Страхової групи ТАС.

 • Добровільне страхування від нещасного випадку транспорту - це страхування, яке компенсує збитки, заподіяні здоров’ю водія та пасажирів застрахованого авто у разі ДТП або іншого нещасного випадку. Компанія виплачує компенсацію у разі травм, інвалідності або смерті застрахованих осіб.Вартість поліса залежить від обраної суми страхування, категорії та кiлькостi мiсць у авто, кількості застрахованих осiб тощо. Ви можете оформити поліс страхування водія та пасажирів авто вiд нещасних випадкiв у будь-якому відділенні Страхової групи ТАС.

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Автострахування Харків

Якщо ви на нашому сайті, значить потрапили за правильною адресою: вигідна страховка авто Харків - це точно до нас.

Для власників і користувачів авто СГ "ТАС" пропонує комплекс послуг автострахування, які задовольнять потреби будь-якого клієнта. Автостраховка від СГ "ТАС" захистить вас від різних неприємностей, пов'язаних з експлуатацією автомобіля.

КАСКО, ОСЦПВ, «Зелена карта», дешева або вигідна, на рік чи на місяць, електронна чи з мокрою печаткою - наші страховки закривають потреби як підприємців, так і фізичних осіб, підходять і для працюючих, і для пенсіонерів.

Можна оформити електронний поліс самому на сайті онлайн або замовити консультацію у наших фахівців. Ми відповімо на будь-які питання за запитом страховка авто Харків і підберемо страховку машини, яка підійде саме для вас.

Головне про послугу:

1. Навіщо потрібна автомобільна страховка

У сучасному світі мільярдів людей і мільйонів машин уникнути неприємностей на дорогах повністю, на жаль, неможливо. Ми можемо контролювати себе, але не інших осіб, а також переважно безсилі перед дією природної стихії. Але, за допомогою автострахування, будь-хто може захистити себе від наслідків таких неприємностей.

Страховка на автомобіль - це реальна фінансова допомога, яка при настанні страхового випадку гарантовано надійде вчасно. З полісом автострахування пережити важкі моменти буде набагато легше.

2. Страховка автомобілів буває різною

Автострахування може бути обов'язковим (закріплене законом) та добровільним (за бажанням клієнта).

Страховка на автомобіль може включати один або одразу декілька напрямків захисту, а саме:

- добровільне страхування авто його власником на випадок псування, часткового або повного знищення;

- обов'язкове страхування цивільної відповідальності водіїв авто (за шкоду, заподіяну здоров'ю або майну третіх осіб);

- страхування здоров'я пасажирів і водіїв авто.

Сьогодні на ринку представлено такі види автострахування:

 1. ОСЦПВ (автоцивілка) - обов'язкове страхування цивільної відповідальності користувачів транспортних засобів, призначене для компенсації шкоди, заподіяної третім особам, які постраждали в ДТП за участю застрахованого авто. Має такі особливі характеристики як: фіксований тариф та легке онлайн оформлення електронного договору.

 2. ДЦВ - договір додаткової цивільної відповідальності перед третіми особами, укладається за бажанням клієнта з метою компенсації шкоди, що перевищує ліміт відповідальності за основним полісом ОСЦПВ. Дія договорів ОСЦПВ і ДЦВ поширюється лише на територію України.
 3. «Зелена карта» - "автоцивілка", яка діє за межами України (в країнах, що входять до системи "Зелена карта"). Це страховка машини для виїзду за кордон. Її характеристики - дешева ціна та швидке оформлення.

 4. Страхування від нещасного випадку на транспорті - за договором відшкодовується шкода, заподіяна здоров'ю пасажирів і водія застрахованого авто.

 5. КАСКО - добровільне майнове страхування автомобіля його власником. Компенсує власнику збиток, отриманий від пошкодження, знищення авто внаслідок ДТП, впливу сторонніх предметів, протиправних дій третіх осіб, від пожежі, природних катаклізмів, інших ризиків, передбачених договором страхування.

3. Як вибрати страховку авто

Кожен клієнт сам вирішує, яку авто страховку йому придбати. На вибір впливають: життєва ситуація, поточні потреби та можливості страхувальника.

 1. Договір ОСЦПВ обов'язково потрібен кожному власнику (користувачеві, водієві) авто. Договір укладається на термін від 15 днів, але частіше на рік і переукладається знову після закінчення терміну дії.

 2. "Зелена карта" потрібна при виїзді за кордон на своєму авто. Оформити і купити електронний поліс можна прямо перед виїздом зарубіж. Договір краще мати і в роздрукованому вигляді.

 3. Договір КАСКО, ДЦВ, Страхування від нещасного випадку на транспорті можна укласти за бажанням у будь-який момент.

4. Яку страховку для автомобілів можна купити в СГ "ТАС" у Харкові

КАСКО, ОСЦПВ, ДЦВ, «Зелена карта», Страхування від нещасних випадків на транспорті - комплекс страхових послуг для авто від СГ "ТАС" включає всі напрямки автострахування, а також їхні зручні комбінації.

На ваш вибір, два продуманих КАСКО з оптимальним переліком ризиків (включно з військовими), гнучкими умовами страхування та швидким оформленням:

- "Правильне КАСКО" (страховка автомобіля діє в межах України);

- "Єврокаско П'ять зірок" (страховка діє всередині країни і за кордоном).

Спеціально для захисту від військових ризиків на території України розроблено новий страховий продукт "Військовий автозахист", який включає страхування пошкоджень або повного знищення застрахованого авто внаслідок воєнних дій через застосування зброї, влучання безпілотних літальних апаратів (їх уламків), засобів протиповітряної оборони.

А також, вигідне поєднання декількох напрямків автострахування в одній страховці "Повний захист", яка включає більшість популярних запитів клієнтів, а саме:

- "Автоцивілка Плюс" (розширена версія ОСЦПВ);

- "Легке КАСКО" (що включає збиток від ДТП і захист від викрадення);

- "Дорожній амулет" (страхування життя і здоров'я водія авто, що страхується, на випадок ДТП).

Більше про особливості страхування КАСКО та ОСЦПВ, а також про страховку "Військовий автозахист", "Повний захист" можна дізнатись у наших менеджерів у будь-якому представництві СГ "ТАС" у Харкові або в спеціальних розділах страхування на нашому сайті.

5. Скільки коштує поліс автострахування і як розрахувати ціну онлайн

Вартість страховок для авто різна, як і саме автострахування. Розрахунок ціни залежить від: напряму страхування, об'єкта, що страхується, обраних ризиків, умов.

ОСЦПВ. Щоб порахувати ціну поліса використовують єдиний державний тариф, але вартість кожної страховки індивідуальна і залежить від багатьох чинників:

- характеристика транспортного засобу;

- місце реєстрації та сфера використання авто;

- термін дії договору;

- державні пільги (для пенсіонерів, інвалідів, інших пільгових категорій);

- розмір франшизи, інше (більше в розділі ОСЦПВ).

Зробити розрахунок вартості ОСЦПВ або «Зеленої карти» можна самому на сайті, використовуючи онлайн калькулятор. Якщо потрібно отримати додаткову консультацію, наші менеджери завжди онлайн за телефонами гарячої лінії.

КАСКО. Приблизну ціну КАСКО також можна розрахувати самому, використовуючи наш онлайн калькулятор. Але для остаточного розрахунку ціни страховки необхідно звернутися до менеджерів.

На вартість поліса КАСКО впливає багато різних чинників, починаючи з програми страхування і обраних ризиків, закінчуючи характеристиками авто та особливостями його експлуатації (більше в розділі КАСКО). Все це потребує уточнення та узгодження.

Консультацію фахівця СГ "ТАС" можна замовити онлайн, залишивши електронну заявку на сайті, або зателефонувавши за номером гарячої лінії.

6. Як онлайн оформити і купити автостраховку в Харкові

Онлайн оформлення електронного поліса доступне для програм ОСЦПВ і «Зелена карта».

Оформити, придбати і продовжити страховку можна прямо на сайті:

- заповніть електронну заявку;

- оплатіть замовлення онлайн будь-якою платіжною карткою.

Після оплати страховка надійде на вказану адресу електронної пошти. Можна зробити замовлення паперового договору й отримати його поштою у Харків чи інший населений пункт. Електронний і паперовий договори мають однакову юридичну силу.

Для оформлення, купівлі або продовження договору КАСКО зверніться в будь-яке представництво СГ "ТАС" у Харкові або залиште електронну заявку на сайті, і найближчим часом ви зможете отримати необхідну консультацію.

Якщо ви шукаєте реально вигідні умови страхування, зв'язуйтеся з нами просто зараз. Ви отримаєте:

- професійні відповіді на ваші запитання;

- розрахунок вартості та оформлення договору в максимально стислі терміни;

- якісну страховку автомобіля за оптимальною ціною.