КАСКО Приватбанк в Сумах
Об’єкт страхування:
майно на праві володіння, користування і розпорядження майном та/або можливі збитки чи витрати
Страхові ризики:
страховий ризик «ДТП» – подія, що сталася під час руху ТЗ або іншого транспортного засобу, внаслідок якої завдані матеріальні збитки Страхувальникові;
страховий ризик «Незаконне заволодіння» – незаконне заволодіння ТЗ та пошкодження або знищення ТЗ внаслідок ДТП при незаконному заволодінні;
страховий ризик «Протиправні дії третіх осіб» («ПДТО») – протиправні дії третіх осіб, що спрямовані на пошкодження, знищення ТЗ та/або на пошкодження, знищення або крадіжку (таємне викрадення) частин, деталей, вузлів, агрегатів, приладів ТЗ;
страховий ризик «Стихійне лихо» - землетрус, зсув, обвал, провалля, буря, ураган, шквал, смерч, сильний дощ, тривалі дощі, сильна злива, град, паводок, підтоплення, затоплення, падіння дерев та інших предметів з будь-яких причин, напад тварин;
страховий ризик «Пожежа» – раптове виникнення вогню, що здатний самостійно поширюватися поза межі місць, спеціально призначених для його розведення і підтримки, у тому числі викликаного коротким замиканням в електрообладнанні Застрахованого ТЗ, крім випадків підпалу, у тому числі задимлення в результаті пожежі, виділення сажі і корозійного газу, а також вплив на Застрахований ТЗ продуктів згоряння (диму, сажі, кіптяви), незалежно від місця виникнення пожежі, а також збитки, завдані внаслідок заходів, спрямованих на порятунок ТЗ, гасіння пожежі чи запобігання поширення пожежі, в тому числі збитки, завдані засобами пожежогасіння.
страховий ризик «ІВП» (Інші випадкові події) – раптова, випадкова, непередбачувана подія в результаті дії на ЗТЗ зовнішніх фізичних та/або хімічних та/або біологічних чинників (пошкодження тваринами), та/або дій третіх осіб, що не є протиправними, але призвели до пошкодження та/або втрати та/або знищення ЗТЗ, інших, ніж зазначені в Частині 2 Договору, за умови, що такі події/дії не є виключеннями відповідно до умов Договору.
Мінімальні та максимальні страхові суми:
Мінімальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності):
від 400 тис грн.(обмеження може не застосовуватись при пролонгації та ТЗ, що є предметом застави, і раніше були застраховані в ТАС – за рішенням Страховика)
Максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності): не обмежений
Не можуть бути об’єктами страхування ЗТЗ, що використовуються в якості таксі, якщо інше прямо не буде визначено в Індивідуальній частині Договору.
Мінімальні та максимальні страхові премії:
Мінімальний розмір страхової премії – 0,22% від страхової суми для спец техніки.
Максимальний розмір страхового тарифу – не обмежений.
Франшиза безумовна, від 0% до 15% від страхової суми.
Територія дії Договору – «Європа» – територія країн-членів Європейського союзу, а також Азербайджан, Албанія, Андорра, Боснія та Герцеговина, Ватикан, Великобританія, Вірменія, Грузія, Косово, Ліхтенштейн, Північна Македонія, Молдова, Монако, Норвегія, Сербія,Сан-Марино, Хорватія, Чорногорія, Швейцарія, Туреччина;«Україна» – територія України, за виключенням тимчасово окупованої Російською Федерацією (в тому числі її союзниками та/або збройними формуваннями, підпорядкованими силовим структурам Російської Федерації та її союзників або приватним особам) території України; територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування (відповідно до нормативно-правових актів, затверджених у встановленому законодавством порядку);але в будь-якому випадку за виключенням зон військових конфліктів і громадських хвилювань та територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження на момент настання події, що має ознаки страхового випадку.
Договір вступає в дію з 00-00 годин дати початку дії Договору, але не раніше моменту сплати Страхувальником страхової премії за перший річний період страхування на розрахунковий рахунок чи до каси Страховика.У випадку несплати Страхувальником страхової премії у встановлені цим Договором строки Договір припиняється та втрачає чинність за згодою сторін.
Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат.
У випадку пошкодження виключно тільки лакофарбового покриття, скла, приборів зовнішнього освітлення, дзеркал, антен, декоративних елементів кузова (молдінгів, емблем) рішення щодо виплати страхового відшкодування може бути прийнято Страховиком без довідки компетентних органів, але не більше двох разів впродовж дії цього Договору.
З метою визначення розміру збитку, Страхувальник одночасно з поданням документів, зазначених у Договорі , зобов’язаний надати Страховику ТЗ для проведення незалежної експертизи пошкоджень, яка здійснюється за рахунок Страховика. Після складення дефектного акту (акту огляду) та фотографування пошкоджений транспортний засіб може бути направлено для ремонту на СТО, узгоджену із Страховиком. До участі в експертизі Страховик запрошує Страхувальника та особу, відповідальну за заподіяний збиток. Відсутність Страхувальника та особи, відповідальної за заподіяний збиток, чи їх представників при проведенні експертизи, а також їх відмова узгодити її висновки не є підставою для визнання експертизи недійсною.
Розмір завданих збитків визначається після огляду ТЗ та на підставі експертної оцінки розміру збитку (кошторису вартості відновлювального ремонту з урахуванням фізичного зносу. Знос вираховується по ТЗ віком понад 7 років. Вік ЗТЗ – для цілей цього Договору визначається як менша з різниць між роком, в якому починає діяти цей Договір, та роком виготовлення ЗТЗ або роком першої реєстрації ЗТЗ першим покупцем в уповноважених державних органах) з урахуванням документів, наданих Страхувальником (Вигодонабувачем), а також документів і відомостей, зібраних Страховиком, самостійно, а саме: - переліком знищених, пошкоджених або таких, що зникли, вузлів, агрегатів, деталей, приладдя та оздоблення ТЗ або самого ТЗ; - агрегатів, деталей, приладдя та оздоблення ТЗ або самого ТЗ.
При настанні страхового випадку «ДТП», у результаті якого розмір збитків складає не більше 80 000 (вісімдесят тисяч) грн. (за умови наявності Учасників-третіх осіб події), Страхувальник може не надавати Страховику довідку з компетентних органів. Дана умова поширюється лише на ті випадки, коли відсутні травмовані особи та інші учасники пригоди мають діючі внутрішні договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. При цьому Страхувальник зобов’язаний заповнити та підписати з учасниками третіми особами «Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду», зразка встановленого Моторним (транспортним) Бюро України, затвердженого рішенням Президії МТСБУ від 21.07.2011 р. №272/2011 із змінами, затвердженими Протоколом Президії МТСБУ від 08.09.2011 р. №280/2011, у якому необхідно зазначити відомості про учасників ДТП, обставини пригоди, відомості про ТЗ учасників ДТП та скласти схему ДТП. Відсутність належним чином заповненого та засвідченого підписами учасників ДТП «Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду», зразка встановленого Моторним (транспортним) Бюро України, затвердженого рішенням Президії МТСБУ від 21.07.2011 р. №272/2011 із змінами, затвердженими Протоколом Президії МТСБУ від 08.09.2011 р. №280/2011, є підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування. Якщо хоча б один з учасників пригоди не має діючого внутрішнього договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, Страхувальник для отримання страхового відшкодування зобов’язаний після повідомлення Страховика про ДТП, викликати на місце пригоди представників органів МВС (або інших компетентних органів). Якщо збиток перевищив 80 000 грн. та Страхувальник не надав довідку з компетентних органів, Страховик розраховує збиток на підставі умов Договору, виплачує Страхувальнику відшкодування в межах 80 000 грн. Рішення щодо виплати страхового відшкодування може бути прийнято Страховиком без довідки компетентних органів не більше двох (сумарно з врахуванням умов Договору) разів впродовж дії кожного оплаченого періоду цього Договору. За Договором страхова сума встановлена за типом «неагрегатна», тобто розмір страхової суми після виплати страхового відшкодування не зменшується на розмір здійсненої виплати, при цьому доплата додаткової страхової премії не передбачається.
У разі страхування транспортного засобу на повну вартість та у випадку його конструктивного знищення (коли вартість відновлювального ремонту перевищує -70% страхової суми), Страховик виплачує Страхувальнику страхове відшкодування в розмірі до 70% страхової суми, з урахуванням вартості залишків та безумовної франшизи, але не більше ліміту відповідальності, визначено п. 5 Договору страхування. Дія Договору страхування в такому випадку закінчується без перерахунку страхової премії і Страхувальник розпоряджається ТЗ за власним розсудом.
У разі незаконного заволодіння ТЗ, виплата страхового відшкодування здійснюється таким чином: при внесенні відомостей про кримінальне правопорушення щодо незаконного заволодіння ТЗ чи іншого правопорушення третіми особами відносно ТЗ виплата здійснюється у розмірі 30% страхового відшкодування, а решта страхового відшкодування виплачується після закінчення або зупинення досудового слідства по кримінальній справ у відповідності до умов Договору. В усіх інших випадках протиправних дій третіх осіб виплата страхового відшкодування здійснюється одноразово.
Ліміт відповідальності Страховика в межах страхової суми.
За Договором використовується умова «Врегулювання без довідок компетентних органів».
У випадку пошкодження виключно тільки лакофарбового покриття, скла, приборів зовнішнього освітлення, дзеркал, антен, декоративних елементів кузова (молдінгів, емблем) рішення щодо виплати страхового відшкодування може бути прийнято Страховиком без довідки компетентних органів, але не більше двох разів впродовж дії цього Договору.
Відшкодуванню підлягають також усі витрати Страхувальника, що пов’язані з рятуванням транспортного засобу і запобіганням подальшому його пошкодженню при настанні страхового випадку, але не більше ніж 1000,00 грн (Одна тисяча гривень) за одним страховим випадком.
Для одержання страхового відшкодування Страхувальник (або Вигодонабувач) повинен подати Страховику такі документи (в залежності від характеру страхового випадку і обставин, за яких він мав місце):
-
письмову заяву про виплату страхового відшкодування за формою, встановленою Страховиком;
-
копію Індивідуальної Частини Договору;
-
копії документів, що підтверджують право водія на керування застрахованим ТЗ (посвідчення водія або тимчасовий талон до посвідчення, свідоцтво про реєстрацію ТЗ; довіреність, або тимчасовий реєстраційний талон,
-
у разі, якщо управління ТЗ здійснював не його власник);
-
документи, що підтверджують сплату витрат на рятування майна;
-
фотокартки пошкодженого ТЗ (за вимогою Страховика);
-
довідку органів внутрішніх справ про ДТП;
-
Договір (квитанція, чек) з гаражу або стоянки, які охороняються, що підтверджує факт паркування транспортного засобу на даній стоянці (при викраденні зі стоянки або при протиправних діях третіх осіб на території стоянки);
-
витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі ЄРДР) про внесення відомостей про кримінальне правопорушення щодо незаконного заволодіння ТЗ чи іншого правопорушення третіми особами відносно ТЗ;
-
довідку із метеорологічної чи сейсмологічної служби про стихійне явище або довідку з відповідної комунальної служби, органів місцевого самоврядування, органу внутрішніх справ (у разі настання події - стихійних явищ, падіння тіл космічного походження, літальних апаратів або їх частин (уламків), дерев, інших предметів та зіткнення з застрахованим ТЗ предметів, що самостійно рухаються (окрім інших ТЗ), нападу тварин);
-
довідку органу з надзвичайних ситуацій – у разі пожежі;
-
документи органів технічного нагляду та інших компетентних органів – у разі настання страхового випадку з ТЗ, що не підлягає реєстрації в органах внутрішніх справ;
-
інші документи, які підтверджують факт, обставини та причини настання страхового випадку, розмір заподіяного збитку, виконання Страхувальником умов цього Договору та дають право Страховику на зворотні вимоги до винних осіб;
-
у разі смерті Страхувальника – спадкоємцями надається додатково копія свідоцтва про смерть Страхувальника та копія свідоцтва про право на спадщину.
-
У випадку пошкодження виключно тільки лакофарбового покриття, скла, приборів зовнішнього освітлення, дзеркал, антен, декоративних елементів кузова (молдінгів, емблем) рішення щодо виплати страхового відшкодування може бути прийнято Страховиком без довідки компетентних органів, але не більше двох разів впродовж дії цього Договору.
Інше:
Договір страхування не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.
Знижок не передбачено.
Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування:
в разі несплати страхової премії Договір страхування не набирає чинності чи у випадку оплати страхової премії частинами Договір достроково приняє дію;
в разі невчасного повідомлення про настання страхового випадку, Страховик може відмовити у здійсненні страхової виплати чи зменшити її розмір;
невиконання інших обов’язків, що визначені за Договором можуть стати підставою для дострокового припинення дії Договору, обмеження відповідальності Страховика чи відмови у страховій виплаті.
Підстави відмови у страховій виплаті:
-
Навмисні дії Страхувальника або особи, на користь якої укладено договір страхування, спрямовані на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями.
-
Вчинення Страхувальником або особою, якій довірено ТЗ, умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку.
-
Подання Страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку.
-
Отримання Страхувальником повного відшкодування збитків від особи, винної у їх заподіянні.
-
Несвоєчасне повідомлення Страхувальником про настання страхового випадку без поважних на це причин у строки, передбачені цим Договором, або створення Страховику перешкод у визначенні обставин, характеру та розміру збитків.
-
Пошкодження лакофарбового покриття автомобіля в результаті викиду каміння з під коліс автомобіля (або невеликі пошкодження лакофарбового покриття автомобіля, в тому числі сколи розміром 3ммх3мм, а також пошкодження скляних деталей ТЗ, які не створюють тріщин та не впливають на безпеку дорожнього руху);
-
Якщо ДТП сталося в наслідок відсутності на застрахованому ТЗ зимових автомобільних шин, які призначені для використання в зимовий період;
-
Інші випадки, передбачені законодавством України.
-
Страхове відшкодування не виплачується, якщо страховий випадок стався до набрання чинності цим Договором або після припинення дії цього Договору та у разі ненадання Страхувальником довідки та/або не підтвердження факту страхового випадку відповідними компетентними органами чи ненадання копії протоколу медичного огляду про встановлення факту сп’яніння та вживання психоактивної речовини, а також у разі невиконання Страхувальником умов зберігання ТЗ.
Не визнаються страховим випадком втрата, знищення або пошкодження ТЗ, його частин, деталей, приладів, обладнання, які сталися внаслідок:
-
самогубства, замаху на самогубство під час керування або перебування у ТЗ;
-
проведення ремонту ТЗ, його огляду або консервації, а також після передачі ТЗ третім особам для виконання цих робіт; конструктивних недоліків, допущених у процесі виробництва ТЗ;
-
обробки теплом, вогнем чи іншого термічного впливу на ТЗ (сушіння, зварювання, гаряча обробка та інше), вчиненої з відома Страхувальника;
-
дії низьких температур, сонячного світла; вибуху чи пожежі внаслідок зберігання в ТЗ набоїв, вибухових та легкозаймистих речовин, тощо;
-
пожежі з причини порушення правил техніки безпеки під час користування легкозаймистими рідинами, або пошкодження вогнем, що виник всередині ТЗ внаслідок дії системи електрозапалення двигуна внутрішнього згоряння, короткого замикання в системі електроживлення, куріння та т. Ін.;
-
пожежі або вибуху при навантаженні, розвантаженні, транспортуванні палива, вибухонебезпечних, легкозаймистих речовин, набоїв та інших предметів на непристосованому для цієї мети ТЗ або порушення правил проведення таких заходів і робіт; буксирування застрахованого ТЗ іншим ТЗ або буксирування застрахованим ТЗ іншого ТЗ; порушення водієм або власником ТЗ встановлених правил перевезення пасажирів та вантажу, перевезення вантажу чи пасажирів з перевищенням норм, визначених для цього ТЗ; дії хімічних речовин, що містяться в атмосферних опадах; перевезення ТЗ будь-яким видом транспорту; ядерного вибуху;
-
дії іонізуючого випромінювання;
-
зламом, відмовою в роботі, виходом з ладу деталей, вузлів та агрегатів ТЗ внаслідок незалежного від волі Страхувальника попадання у внутрішні порожнини агрегатів сторонніх предметів і речовин (гідроудар і т.п.); війни, вторгнення, військових дій (незалежно від того, чи було оголошено війну), страйків, громадських заворушень, бунту, революції, захоплення влади військовими або іншого протиправного захоплення влади, знищення або ушкодження за розпорядженням існуючого де-факто або де-юре уряду або іншої установи влади;
-
терористичних актів, а також використання автотранспортного засобу представниками органів правопорядку;
-
захвату, конфіскації, арешту, реквізиції, що проведені цивільною чи військовою владою, платне/безплатне залучення ТЗ для задоволення потреб військових формувань, державних органів, підрозділів національної поліції, СБУ чи інших органів чи юридичних осіб та для заходів мобілізації;
-
захоплення ТЗ третіми особами, які добровільно допущені власником чи його довіреною особою в салон ТЗ, чи при використанні ТЗ як таксі, якщо використання ТЗ у якості таксі не передбачене цим Договором;
-
самовільного відкриття капоту, кришки багажного відділення, дверей кузова (фургона).
-
Страховик не визнає страховими випадками події, що виникли з ЗТЗ після ( під час) залучення ЗТЗ для задоволення потреб військових формувань, державних органів, підрозділів національної поліції, СБУ чи інших органів чи юридичних осіб та для заходів мобілізації у відповідності до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Згідно з Договором, не відшкодовуються збитки:
-
за які несе відповідальність постачальник, виробник або особа, що виконує ремонт ТЗ в силу закону або за договором;
-
в розмірі франшизи, зазначеної у цьому Договорі, в межах якої Страхувальник самостійно несе відповідальність по кожному страховому випадку;
-
які викликані механічними та електричними поломками деталей, вузлів та агрегатів; пов’язані з викраденням обладнання, інструментів та коліс, що не входять у комплектність ТЗ;
-
пов’язані з постійним впливом експлуатаційних факторів (наприклад, гниття, корозії, зносу, ерозії, кавітації, накипу);
-
які полягають в зношенні ТЗ;
-
які полягають у втраті експлуатаційних якостей та товарної вартості ТЗ.
-
За цим Договором не відшкодовуються збитки, пов’язані з втратою, знищенням або пошкодженням:
-
ТЗ, які нелегально ввезені та перебувають на митній території України;
-
обладнання, призначеного для визначення місцеперебування радара або лазера;
-
обладнання, оснащення та оздоблення, виготовлених на замовлення та розташованих в ТЗ або на ТЗ; декоративного покриття, що знаходиться на підлозі (килимового, резинового та т. Ін.);
-
ізоляції звукової, водостійкої, вогнетривкої, пилової, протиударної, кулезахисної, вибухозахисної, не передбаченої стандартною комплектацією заводу-виробника;
-
художнього оформлення – малюнків, наклейок та ін.; шин, якщо це не призвело до інших пошкоджень ТЗ; тентів - у разі страхування вантажних або легкових автомобілів чи вантажних модифікацій легкових автомобілів, а також причепів та напівпричепів.
Страховик не несе відповідальності, якщо:
-
Страхувальник використовував ТЗ в технічно несправному стані (визначення технічного стану та обладнання ТЗ здійснюється згідно з Правилами дорожнього руху України);
-
управління ТЗ здійснювалось особою, яка не мала посвідчення водія відповідної категорії та/або перебувала у стані алкогольного сп’яніння, під впливом наркотичних чи токсичних речовин або знаходилася у хворобливому стані, у стані втоми або під впливом лікарських препаратів, що викликають седативний ефект чи зменшують концентрацію уваги;
-
Страхувальник або особа, яка керувала ТЗ за згодою Страхувальника, вчинила непідкорення владі (втеча з місця ДТП, переслідування працівниками правоохоронних органів), або коли ТЗ використовувався як знаряддя вчинення злочину;
-
ТЗ використовувався не за призначенням або з метою, що не зазначена у заяві на страхування; ТЗ пішов під лід за межами офіційно відкритих для руху льодових доріг;
-
Страхувальник або особа, яка керувала ТЗ за згодою Страхувальника, добровільно передав(-ла) ключі від ТЗ та свідоцтво про реєстрацією ТЗ третім особам, якими в подальшому вчинено незаконне заволодіння застрахованим ТЗ (угон);
-
ТЗ було викрадено в період часу з 22.00 до 6.00 з гаражу або стоянки, що не охороняються.
-
Страхуванням не покриваються збитки, що виникли внаслідок:
-
використання ТЗ як реквізиту, для пробної або навчальної їзди;
-
передачі Страхувальником ТЗ в оренду (прокат);
-
участі у спортивних змаганнях, конкурсах, змаганні у швидкості і підготовці до них;
-
крадіжки реєстраційного номерного знаку ТЗ;
-
пошкодження (знищення) на ТЗ автомобільних шин, дисків, ковпаків, які відбулися не в результаті ДТП;
-
пожежі ТЗ в результаті проведення переобладнання цього ТЗ на газове устаткування чи інший вид палива;
-
виходу з ладу частин, деталей, вузлів, агрегатів ТЗ внаслідок технічної несправності, заводського браку;
-
пошкодження вузлів та агрегатів, які виникли в результаті експлуатації ТЗ, в якому рівень експлуатаційних рідин (мастило КПП, мастило двигуна, мастило ГПР, охолоджуючої рідини тощо) не відповідав технічним вимогам;
-
залишення водієм ТЗ, не вживши про цьому заходів щодо недопущення самовільного руху застрахованого ТЗ, незаконного проникнення у салон даного ТЗ іншими особами, угону ТЗ.
Рішення про відмову у виплаті страхового відшкодування приймається Страховиком в строк, не більший ніж 30 робочих днів, з дня представлення Страхувальником всіх необхідних документів і відомостей про обставини настання страхового випадку, і протягом п´яти робочих днів повідомляється Страхувальнику в письмовій формі з обґрунтуванням причин відмови.
на ринку страхування
страховиків України
Задоволених клієнтів
Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.
Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.
Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.
Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.
Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.
Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.
Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.
З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.
Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.
Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.
СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб.
Вам може стати у нагоді:
- автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
- майнове страхування - страхування житла, страхування майна та відповідальності.
- особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон
Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:
- Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
- Який ризик вас найбільше турбує.
- Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
- Яка сума страхової премії вам доступна.
- Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.
Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.
Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.