Хатинка-Тваринка в Чернігові

Страхування житла, майна та худоби

 

Інформація про страховий продукт

Загальні умови страхового продукту

Хатинка-Тваринка
Про послугу

Об'єктом страхування є майно (житловий будинок, господарські будівлі, рухоме майно, тварини (ВРХ, кози коні)) на праві володіння, користування і розпорядження майном та/або можливі збитки чи витрати.

Страхування майна від вогню та небезпечного впливу природних явищ.
Страхування майна від шкоди, заподіяної градом, морозом, іншими подіями (уключаючи крадіжку, розбій, грабіж, умисне пошкодження /знищення майна)

Мінімальна страхова Сума за договором (щодо всіх видів майна сукупно) становить 15 000 грн.
Максимальна страхова Сума за договором (щодо всіх видів майна сукупно) становить 600 000 грн.

Хатинка-Тваринка
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни
Обмеження/особливість Страхового продукту

- Страхувальником за Договором може стати виключно фізична особа.

- Договір укладається для майна, яке розташовано виключно на території України.

- Не може бути об’єктом Договору страхування:

1) майно, що знаходиться за межами Місця Страхування;
2) майно, що на момент укладення цього Договору знаходилося в зоні, яку оголошено зоною надзвичайної ситуації (таке майно не є застрахованим лише по випадкам (подіям), які були підставою для оголошення зони надзвичайної ситуації, в тому числі якщо такі події мають непрямий зв’язок);
3) будівлі, стіни яких виготовлені з дерева або з дерева у поєднанні з іншими матеріалами, та рухоме майно в них;
4) будинки і споруди в аварійному стані, а також майно, що знаходиться в них;
5) будівлі/приміщення, що звільнені від проживання на тривалий строк (більше 60 (шістдесяти) днів);
6) об’єкти незавершеного будівництва та рухоме майно, що в них знаходиться;
7) сауни, лазні, басейни;
8) господарські споруди, ворота та огорожа, що збудовані без облаштування фундаменту;
9) рухоме майно, що знаходиться у господарських спорудах та/або під відкритим небом (а саме: господарський інвентар, садово-городній інвентар та інструменти, сіно, зерно, дрова);
10) товарні запаси будь-якого виду;
11) готівкові кошти, цінні папери, акції, облігації, страхові поліси, ощадні книжки, банківські картки, банківські чеки та т. ін.;
12) ювелірні вироби, коштовні метали в зливках і коштовне каміння без оправ;
13) предмети колекціонування (марки, монети, грошові знаки, ікони та .ін.);
14) документи будь-якого виду, книги, рукописи, плани, креслення, фотографії, негативи;
15) переносна портативна техніка (ноутбуки, фотоапарати, відеокамери, мобільні телефони, планшети, тощо);
16) транспортні засоби будь-якого виду, в т.ч. сільськогосподарська техніка;
17) коштовні предмети інтер’єру та твори мистецтва (картини, скульптури, предмети антикваріату тощо);
18) особисті речі: одяг (у тому числі вироби з хутра), взуття, валізи, сумки, портфелі, посуд, постіль, тощо;
19) художньо оброблене скло, дзеркала, вікна та двері зі склом, склоблоки, скляні дахи, теплиці тощо;
20) тварини віком до одного року, хворі або виснажені тварини, тварини, які перебувають у стані дородового або післяродового залежування, тварини, останнє дослідження яких виявило позитивну реакцію на бруцельоз, лейкоз, туберкульоз або сибірку.

- Страхування типу майна «Житловий будинок» згідно Частини 1 Договору є обов’язковим. Страхування інших типів майна згідно Частини 1 Договору не є обов’язковим.

Хатинка-Тваринка
Хатинка-Тваринка
Основні умови страхування

Розмір страхової премії/страхового тарифу встановлюється в залежності від страхової суми, розміру франшизи, новий це договір чи пролонгація, об’єкту страхування, кількості платежів.
Мінімальний розмір страхового тарифу – 0,38 %
Максимальний розмір страхового тарифу – 4,5%

Франшиза - безумовна. Для об’єктів страхування (житловий будинок, господарські будівлі, рухоме майно) від 0%(від страхової суми за видом застрахованого майна) до 1 %( від страхової суми за видом застрахованого майна). Для об’єктів страхування (тварини (ВРХ, кози коні)) від 0%(від страхової суми за видом застрахованого майна) до 5 %( від страхової суми за видом застрахованого майна)

Територія та строк дії договору страхування:
Територія дії – Україна.

Дія Договору не поширюється: на тимчасово окуповану Російською Федерацією (в тому числі її союзниками та/або збройними формуваннями, підпорядкованими силовим структурам Російської Федерації та її союзників або приватним особам) територію України; територіальні громади, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні); населені пункти, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії розмежування (відповідно до нормативно-правових актів, затверджених у встановленому законодавством порядку).

Строк дії договору 12 місяців.
Строк дії договору може бути продовжено шляхом укладення наступного договору страхування.

Якщо Договором передбачена сплата страхової премії частинами, то у випадку несплати Страхувальником чергової частини страхової премії у встановлені Договором терміни або сплати в неповному обсязі, Страховик звільняється від зобов’язань сплатити страхове відшкодування по страхових випадках, що сталися в період: з 00 год. 00 хв. (за Київським часом) дати, до якої Страхувальник зобов’язаний був сплатити чергову частину страхової премії, до 00 год. 00 хв. (за Київським часом) дати, наступної за датою сплати Страхувальником простроченої чергової частини страхової премії у повному обсязі.

Зобов’язання Страховика за цим Договором при страхуванні тварин, починається на 10 (десятий) день після дня надходження в повному обсязі страхової премії (або її першої частини, якщо Договором передбачена сплата страхової премії частинами) на поточний рахунок Страховика, але в будь-якому випадку не раніше дати, що вказана в цьому Договорі, як дата початку дії Договору. При переукладанні Договору на наступний рік, по тих же тваринах, така умова не застосовується, якщо такий договір укладається без перерви у строках.

Порядок розрахунку страхових виплат
Перелік документів, що підтверджують настання страхового випадку та розмір збитків:
-
копія Договору;
-
заява Страхувальника (Вигодонабувача) про настання страхового випадку;
-
заява про виплату страхового відшкодування;
-
перелік пошкодженого/знищеного Застрахованого майна;
-
документи, що підтверджують особу отримувача страхового відшкодування;
-
документи, що підтверджують факт настання страхового випадку (документи компетентного органу);
-
документи, що підтверджують майновий (страховий) інтерес Страхувальника (правовстановлюючі документи на майно);
-
документи, що підтверджують розмір завданих збитків (акт експертизи (у випадку її проведення), кошторис робіт);
-
для тварин - інвентарна картка, акт прийому, рахунок фактура тощо; при загибелі (падежу), інфекційній хворобі, нещасному випадку щодо застрахованої тварини - довідка ветеринарної служби; - довідка про здачу Страхувальником тварини на вимушений забій та отриману за це суму компенсації (якщо така є);
- документ, що
підтверджує непридатність до вживання м’яса;
-
інші документи, необхідні для підтвердження факту настання страхового випадку і розміру збитків, на обґрунтовану письмову вимогу Страховика.

Страхове відшкодування виплачується в сумі визначеного прямого збитку за вирахуванням франшизи, несплачених Страхувальником чергових частин страхової премії, сум, отриманих ним від третіх осіб, визнаних винними в настанні страхового випадку, якщо такі суми було отримано до моменту врегулювання збитку.

Розмір прямого збитку визначається за рішенням Страховика (на підставі кошторису відновлювальних робіт, або за необхідністю шляхом проведення експертної оцінки або письмовою домовленістю сторін) у розмірі вартості відновлення Застрахованого майна до стану, в якому воно знаходилось до настання страхового випадку, або у розмірі витрат на заміну Застрахованого майна аналогічним, з урахуванням коефіцієнту фізичного зносу (для тварин не застосовується) та без урахування коефіцієнту недострахування (співвідношення розміру страхової суми до дійсної вартості застрахованого майна).Незважаючи на вище вказане - розмір прямого збитку також може визначатись окремою домовленістю між Страховиком та Страхувальником

Розмір прямого (реального) збитку, у разі настання страхового випадку, по застрахованим тваринам визначається окремо для кожної тварини, виходячи з розміру страхової суми для окремої тварини за вирахуванням вартості придатних для споживання м’яса, субпродуктів та шкіри (згідно з довідкою або рахунком забійного цеху).

Вартість залишків, придатних для споживання, м’яса, субпродуктів та шкіри розраховується по ціні прийому живої ваги тварини в кілограмах (вага встановлюється згідно з довідкою або рахунком забійного цеху) на дату вимушеного забиття тварини, не менше ніж середньостатистичної по регіону/області.

Незважаючи на вище вказане - розмір прямого збитку для будь-якого з Типів майна, застрахованого Договором, може визначатись за окремим письмовим погодженням між Страховиком та Страхувальником.

У будь-якому випадку сума страхового відшкодування не може перевищувати страхової суми, встановленої по відповідному виду Застрахованого майна.

Умови здійснення страхових виплат

Після отримання від Страхувальника (Вигодонабувача) всіх необхідних документів для підтвердження факту настання страхового випадку та визначення розміру прямого матеріального збитку, Страховик:
- складає страховий акт із визначенням розміру збитків протягом 10 (десяти) робочих днів.
- здійснює виплату страхового відшкодування протягом 5 (п’яти) робочих днів після складання страхового акту;
- або приймає обґрунтоване рішення про відмову у виплаті страхового відшкодування, про що повідомляє Страхувальника протягом 2 (двох) робочих днів після складення страхового акту;
- або у випадку об’єктивної необхідності проведення додаткових заходів із розслідування обставин страхового випадку призначає строк для здійснення такого розслідування, після закінчення якого приймає одне з вказаних рішень.

Страхове відшкодування виплачується шляхом його перерахування на поточний рахунок одержувача.

Якщо після виплати страхового відшкодування буде знайдено викрадене рухоме майно Страхувальника, він має повернути Страховику отримане за це майно страхове відшкодування протягом 10 (десяти) робочих днів з дня отримання письмової вимоги від Страховика.

Страховик здійснює виплату страхового відшкодування страхувальнику, застрахованій особі, вигодонабувачу, медичним закладам, іншим особам, якщо такі розрахунки не заборонені або не обмежені діючим законодавством (законами, підзаконними актами, постановами НБУ, іншими нормативно-правовими актами).

Інше:

Договір страхування не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.

Знижок не передбачено.

Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування:
в разі несплати страхової премії Договір страхування не набирає чинності чи у випадку оплати страхової премії частинами Договір достроково приняє дію;
в разі невчасного повідомлення про настання страхового випадку, Страховик може відмовити у здійсненні страхової виплати чи зменшити її розмір;
невиконання інших обов’язків, що визначені за Договором можуть стати підставою для дострокового припинення дії Договору, обмеження відповідальності Страховика чи відмови у страховій виплаті.

Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у страховій виплаті

До страхових випадків не відносяться та виплати страхового відшкодування не здійснюються, якщо збиток настав опосередковано або внаслідок (загальні виключення):
- загрози війни, збройного конфлікту або серйозної погрози такого конфлікту, включаючи але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, військовим ембарго, дій іноземного ворога, інтервенції, загальної військової мобілізації, воєнних дій, а також маневрів, військових заходів та їх наслідків, оголошеної та неоголошеної війни, дій суспільного ворога, збурення, терористичних актів та/або антитерористичних операцій та/або на тимчасово окупованих територіях України та/або у зонах безпеки, прилеглих до району бойових дій, під час проведення комплексу заходів військового та організаційно- правового характеру, спрямованих на забезпечення національної безпеки та оборони, стримування і відсічі російської збройної агресії, громадянської війни, бунтів, громадських хвилювань, страйків, диверсій, піратства, безладів, вторгнення, блокади, революції, заколотів, військових або народних повстань, масових заворушень, державного чи військового перевороту, винних (умисних або необережних) дій чи бездіяльності, які посягають на громадський порядок, дій, що викликані трудовими конфліктами, введення комендантської години, введення військової влади або військового стану або стану облоги, експропріації, конфіскації, примусового вилучення чи відчуження майна, захоплення підприємств, націоналізації, реквізиції, узурпації влади, громадської демонстрації, знищення або пошкодження майна за розпорядженням військової або цивільної влади та/або командування Об'єднаних сил, за наявності або відсутності причинно-наслідкового зв’язку;
- впливу ядерної енергії (в т.ч. дії іонізуючого випромінювання, радіоактивного зараження), хімічного забруднення;
- самозаймання, тління, зносу (знецінення), корозії, окислювання, бродіння, гниття, вибуху зернового пилу, пошкодження майна гризунами, комахами, цвіллю;
- природнього осідання будинків, дії водяного пару, конденсату, відпрівання; виникнення плісняви, грибків;
- перепаду напруги, порушення ізоляції, короткого замикання, іскріння, відмовлення електричного обладнання. Якщо внаслідок зазначеного впливу відбулася пожежа або вибух, які є страховими випадками за Договором, то збиток підлягає відшкодуванню, за винятком вартості обладнання, що стало джерелом виникнення пожежі або вибуху; не відшкодовуються витрати, пов’язані з ремонтом та/або заміною деталей або обладнання, протікання з яких є причиною настання страхового випадку;
- будівельно-монтажних та ремонтних робіт, демонтажних робіт, зносу, вибухових робіт, що провадяться у Місці Страхування;
- дії вібрації, зсуву та/або осідання ґрунту, спричиненого втручанням людини (результат впливу техногенного процесу);
- обвалу застрахованого нерухомого майна, якщо цей обвал не викликаний страховим випадком;
- проникнення у нерухоме майно атмосферних опадів (дощу, снігу, граду) або бруду через незачинені вікна, двері, не відремонтовану покрівлю або інші отвори в будинках, якщо ці отвори не виникли внаслідок стихійних явищ, що є страховими випадками за Договором;
- аварійного стану будівель;
- події, що сталася до початку дії Договору, але виявлена після початку його дії;
- події, що сталася після закінчення строку дії Договору;
- внаслідок помилок у проектуванні, будівництві, монтажі будівлі та/або інженерних систем;
- підняття ґрунтових вод з будь-яких причин, окрім випадків, спричинених паводком, підтопленням, затопленням, які є страховим випадком згідно Договору.

Відповідно до умов цього Договору щодо страхування майна не визнаються страховим випадком і не підлягають відшкодуванню збитки, що пов’язані з або сталися внаслідок інфікування будь-яким вірусом, включаючи вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) та COVID19 та/або інфекційними хворобами, та/або хворобами, що передаються контактним шляхом.

До страхових випадків не відносяться і страхове відшкодування не виплачується у разі пред’явлення Вимог по відшкодуванню шкоди, що є прямим або побічним наслідком радіоактивного, хімічного, біологічного або токсичного забруднення або зараження.

Не є страховим випадком і виплата страхового відшкодування не проводиться щодо пошкодження майна, яке згідно умов цього Договору не підлягає страхуванню, незалежно від того, якщо це майно взято на страхування.

Ліміт відповідальності страховика за окремим об'єктом страхування дорівнює страховій сумі за цим об'єктом
Максимальний розміри ліміту відповідальності: 600 000,00 (гривень)

Підстави відмови у страховій виплаті:

    • Навмисні дії Страхувальника або особи, на користь якої укладено договір страхування, спрямовані на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями;

    • Вчинення Страхувальником або особою, на користь якої укладено договір страхування, умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку;

    • Подання Страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку;

    • Одержання Страхувальником або Вигодонабувачем, чи Застрахованою особою повного відшкодування збитків від особи, яка їх заподіяла. Якщо збиток відшкодований частково, страхова виплата здійснюється з вирахуванням суми, отриманої від зазначеної особи як відшкодування збитків;

    • Несвоєчасне повідомлення Страхувальником (особою, визначеною у договорі страхування або законодавством) про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених договором страхування або законодавством, якщо це призвело до неможливості страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків);

    • Порушення Страхувальником або особою, що проживає з його відома в житловому приміщенні, вимог правил та норм безпеки, встановлених чинним законодавством України та Правилами, порушення яких є причиною настання страхового випадку;

    • Навмисні дії Страхувальника (Вигодонабувача) або членів його родини, інших власників застрахованого майна, або осіб, які тимчасово перебувають у Місці Страхування (гості, орендарі), спрямовані на настання страхового випадку;

    • Забиття застрахованої тварини з господарських міркувань (старість, безпліддя тощо); пропажа безвісти застрахованої тварини, в тому числі внаслідок стихійного лиха; непрямі збитки, штрафні санкції й пеня, моральні збитки, непрямі збитки у вигляді втрати очікуваної продукції, що дає тварина, витрати Страхувальника (Вигодонабувача), пов’язані з щепленням та іншими заходами з імунізації тварин, які проводяться планово або за вимогою служби ветеринарної медицини;

    • Якщо протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з моменту настання страхового випадку Страхувальником не надані документи, необхідні для виплати страхового відшкодування;

Наявність обставин, які є винятками із страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими договором страхування.

Хатинка-Тваринка
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання

СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже понад чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

  • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
  • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
  • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

  • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
  • Який ризик вас найбільше турбує.
  • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
  • Яка сума страхової премії вам доступна.
  • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.