Захист здоров’я в Чернігові

Страхування здоров`я – запорука отримання якісної медичної допомоги у випадку захворювання чи нещасного випадку.

Обрати послугу
Захист здоров’я
Ви можете убезпечити себе на випадок настання
 1. Гострого чи критичного захворювання, яке потребує довготривалого лікування або реабілітації
 2. Тимчасової або стійкої втрати працездатності через хворобу, нещасний випадок тощо
 3. Смерті внаслідок хвороби, нещасного випадку або ДТП

Страхова група «ТАС» пропонує великий перелік продуктів, розроблених з метою захистити найдорожче – здоров`я та життя.

В залежності від власних потреб кожен клієнт може обрати для себе оптимальний варіант захисту свого здоров`я, що включатиме в себе як якісний медичний супровід та невідкладну медичну допомогу, так і проведення за необхідності специфічних досліджень, консультацій вузькопрофільних фахівців, забезпечення потрібними медикаментами тощо.

Захист здоров’я
Захист здоров’я

Лінійка договорів особистого страхування СГ «ТАС»  включає в себе як договори, що укладаються безпосередньо з фізичними особами, так і договори, що укладаються підприємствами, що дбають про належне медобслуговування своїх працівників. 

Добровільне медичне страхування (ДМС)  від  СГ «ТАС» передбачає організацію і оплату страховиком  надання застрахованим особам якісної медичної допомоги.

Зокрема, за договором ДМС страховик забезпечує: 

-  організацію меддопомоги застрахованій особі та надання їй необхідних медичних  послуг;

-  оплату послуг медзакладу, включаючи медикаментозне забезпечення та необхідне лікування;

-  відшкодування застрахованій особі витрат на лікування, якщо воно здійснювалося нею самостійно (але за погодженням та під контролем лікаря-координатора від страховика);

-  консультації  кваліфікованого лікаря-координатора онлайн 24/7;

-  контроль за своєчасністю та якістю медпослуг, які надаються застрахованій особі.

Страховими ризиками за договором ДМС є: 

-  виникнення гострого чи критичного захворювання;

-  тимчасова втрата працездатності через гостре захворювання або нещасний випадок;

-  стійка втрата працездатності (встановлення інвалідності) внаслідок хвороби чи нещасного випадку;

-  смерть застрахованої особи внаслідок хвороби або нещасного випадку;

-  отримання травми в ДТП або внаслідок дії третіх осіб;

-  тимчасова втрата працездатності, смерть застрахованої особи внаслідок ДТП.

В свою чергу, договір страхування на випадок хвороби передбачає компенсацію витрат, якщо шкоду здоров'ю заподіяно через виникнення захворювання. Страховий захист також може включати в себе організацію лікування та інших послуг. Виплати можуть здійснюватися як медзакладу, де було надано допомогу застрахованій особі, так і безпосередньо їй – у разі самостійної оплати нею медпослуг.

Водночас за договором страхування від нещасних випадків виплата здійснюється напряму застрахованій особі. 

За договором страхування від нещасних випадків на транспорті  страховик бере на себе зобов’язання щодо страхового захисту водія та пасажирів на випадок ДТП. 

Загалом СГ «ТАС» пропонує 7 унікальних програм, спрямованих на захист здоров`я і розрахованих на різні сегменти клієнтів – в залежності від їх потреб та фінансових можливостей.

 

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.