Страхування автотранспорту в Україні в Луцьку

Страхова Група «ТАС» пропонує комплексний підхід до страхування автотранспорту, що враховує різноманітні ризики, пов'язані з його експлуатацією.

Страхування автотранспорту в Україні
Про послугу

Автотранспорт вже давно став невід'ємною частиною бізнесу. Чи використовуєте ви автомобіль для перевезення вантажів, як офісний автомобіль, або ж для продажу, важливо мати надійний страховий захист. 

Страхування автотранспорту в Україні
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

Страхова Група «ТАС» пропонує широку продуктову лінійку зі страхування ризиків, пов’язаних із експлуатацією автотранспорту для підприємств, що використовуються автотранспорт в якості офісних автомобілів, для перевезень вантажів, для власного бізнесу та в якості товару для продажів.

Ви можете передати на страхування:

 •  ризики, яким піддається безпосередньо авто під час експлуатації (КАСКО)

 •  ризики, яким піддається авто під час ведення бізнесу (КАСКО при перегонах автомобілів, КАСКО для тест драйвів), що дозволяє встановити індивідуально узгоджені терміни страхування;

 •  ризики, що виникають відносно пасажирів, водія, третіх осіб під час експлуатації авто (Страхування від нещасного випадку на транспорті)

 •  обов’язкове страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ)

 • добровільне страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів (ДСЦПВ)

Страхування автотранспорту в Україні
Страхування автотранспорту в Україні

Звертаємо Вашу увагу, що страхування КАСКО, страхування від нещасного випадку на транспорті, добровільне страхування відповідальності автовласника в СГ «ТАС» Ви можете укласти одним комплексним договором, або кожен вид окремо.

КАСКО для перегону автомобілів

СГ «ТАС» пропонує юридичним особам страхування КАСКО за унікально розробленою програмою для перегонів авто.

Страхування КАСКО покриває ризики, пов'язані з пошкодженням, знищенням, незаконним заволодінням, крадіжкою частин та обладнання авто, а також збитками від стихій, пожежі та короткого замикання.

Розроблена програма дозволяє страхувати як за всіма ризиками КАСКО (ДТП, ПДТО, Стихійні лиха, Пожежа, Незаконне заволодіння), так і за будь-якою комбінацією ризиків. Термін страхування дорівнює періоду перегону авто та може бути розширений за узгодженням сторін.

КАСКО для тест-драйвів

СГ «ТАС» пропонує автосалонам (авто дилерам) спеціальну програму автострахування КАСКО – під час проведення тест-драйвів автомобілів. У програмі враховані ризики, пов’язані зі зберіганням автомобілів у приміщенні, майданчику автосалону та під час презентації характеристик (тест-драйву) авто потенційним покупцям.

Страхування покриває ризики, пов'язані з пошкодженням, знищенням, незаконним заволодінням авто, його частинами та обладнанням через ДТП, протиправні дії, стихійні лиха, пожежу тощо.

Програма дозволяє страхувати як за всіма ризиками КАСКО (ДТП, протиправні дії третіх осіб, стихійні лиха, пожежа та незаконне заволодіння), так і за комбінацією ризиків. Термін страхування встановлюється за узгодженням сторін.

Однією з ключових особливостей пропозиції від СГ «ТАС» є гнучкість умов страхування. Ви можете обрати комплексний договір, який включатиме всі види страхування, або ж укласти окремі договори на кожен вид ризику. Такий підхід дозволяє кожному клієнту знайти найбільш оптимальний для себе варіант.

Завершуючи, хочеться підкреслити, що страхування автотранспорту в Україні від СГ «ТАС» - це надійний і гнучкий інструмент для захисту вашого бізнесу. Незалежно від того, як ви використовуєте свій автомобіль, ви можете бути впевненими в його безпеці.

Страхування автотранспорту в Україні
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.