Автомобільна статистика: «найнедовговічніші» авто

Автомобільна статистика: «найнедовговічніші» авто

Купуючи автівку, майбутній автовласник, звісно, сподівається на те, що його новенький залізний кінь служитиме вірою та правдою, принаймні, кілька років, не ламатиметься та тривалий час не потребуватиме ремонту.

Між тим, невблаганна статистика свідчить: так буває далеко не завжди! Тож радимо вам звернути увагу на результати дослідження надійності транспортних засобів, нещодавно проведеного поважними автомобільними експертами.В ході своєї роботи вони проаналізували, як часто вимушені відвідувати автосервіс власники автівок з відносно невеликим пробігом та терміном експлуатації до 5 років. Але, попереджаємо одразу, їх висновки носять виключно рекомендаційний характер! Тож, якщо ви хочете придбати саме той автомобіль, що увійшов в перелік найненадійніших транспортних засобів, чи вже є його власником, для вас висновки експертів – це лише поради, на що саме, які вузли та деталі варто звернути увагу, аби ваша машина служила вам якомога довше.

Отже, лідером цього «антирейтингу» став китайський Lifan X50. Як зазначають експерти, цей кросовер досить часто засмучує своїх господарів неполадками в електронних приладах та механічних вузлах, в тому числі дверцятах. При цьому п’ять років для нього – такий собі критичний вік, тож власникам таких машин варто бути напоготові!

Водночас Chevrolet Niva, яка посіла друге місце в цьому переліку «найпроблемніших» авто, часто сигналізує про неполадки вже за рік після початку експлуатації, про що «сигналізує» появою сторонніх звуків в салоні, спричинених використанням в процесі автовиробництва неякісних матеріалів.

Третю сходинку в списку посів популярний в Україні Renault Duster. Серед його слабких місць – стійкість до корозії, що є доволі низькою, двигун, що часто нагадує про себе певними проблемами, та лакофарбове покриття, якість якого теж, за словами експертів, залишає бажати кращого.
Четверте місце в рейтингу авто, що потребують особливої уваги автомеханіків, за висновком експертів, посів Chevrolet Cruze, власники якого часто-густо скаржаться на проблеми з автоматичною трансмісією та трубкою охолодження.

Замикає «п’ятірку» Citroen C4 II – машина, власники якої досить часто вимушені звертатися на СТО через ненадійність підвіски, поламки коробки передач та вихід з ладу електроніки. До речі, як зізнаються самі автомайстри, Citroen C4 II, виявляється, досить складно ремонтувати – через складність конструкції.

Втім, всі складнощі ремонту, обумовлені конструктивними особливостями автомобіля, – ніщо у порівнянні з важкістю відновлювального ремонту транспортного засобу, пошкодженого в ДТП. І з цим погодяться і спеціалісти автосервісу, і всі автоексперти, адже часто-густо навіть найдосвідченіші майстри одразу не можуть визначити всі сховані пошкодження автівки. Тож її відновлення стає довгим та складним процесом, що потребує чимало зусиль та дуже багато грошей. З іншого боку, мінімізувати наслідки аварії не так вже й важко – достатньо лише завчасно подбати про придбання договору страхування від надійного страховика, що підставить плече в складну хвилину та візьме на себе компенсацію неминучих в разі ДТП фінансових збитків.