093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

«Зіркові» страховки: хто що і від чого страхує?

Для переважної більшості людей сам термін «страхування» асоціюється, насамперед, з такими досить розповсюдженими його видами, як, наприклад, КАСКО, «автоцивілкою», медичним чи від нещасних випадків. Дехто ще, певно, пригадає про страхування життя.

Однак є люди, для яких найважливіший поліс страхування – це той, що захищає їх… ніс, голос, ноги чи навіть вуса! Звісно, йдеться про різноманітних «зірок», чия робота та, відповідно, дохід напряму залежать від того, в якій вони «формі» перебувають.
А однією з перших «зірок», хто вирішив застрахувати певну частину свого тіла (точніше – обличчя), був американський комік Бен Терпін, який знімався ще в німому кіно. Фірмовою «фішкою» актора була косоокість, яка, втім, зовсім не псувала зовнішності Бена та навіть додавала йому привабливості. Тож зрозуміло, що саме очі й вирішив застрахувати актор – на 25 тисяч доларів, що за мірками того часу було чималою сумою.

В свою чергу, визнана красуня всіх часів та народів Мерілін Монро вирішила убезпечити себе на випадок пошкодження ніг, застрахувавши їх на 10 тисяч доларів.А ось ноги співачки Ріанни «коштують» для страховиків значно дорожче – 1 мільйон доларів!
Надзвичайно цінує свої ноги й супермод ель та актриса Хайді Клум, щоправда, на відміну від Монро, вона свої кінцівки страхувала окремо: так, праву кінцівку Клум оцінила в 1 мільйон доларів, а ось ліву – на 200 тисяч доларів менше. Чому? Просто на лівій нозі в моделі є невеличкий шрам, що, на думку Хайді, дещо «псує» її бездоганний вигляд, тож, відповідно, й страхова сума за цю ногу має бути меншою.

Втім, за даними страховиків, найчастіше свої ноги все ж таки страхують спортсмени – зокрема футболісти. Так, свого часу зірка англійського футболу Девід Бекхем застрахував свої ноги на 70 мільйонів доларів! А ось Кріштіану Роналду й цього здалося замало – тож пошкодження його кінцівок могло обійтися страховикам аж в 144 мільйони доларів!

В свою чергу, американська співачка Мерайя Кері заразом з ногами застрахувала й свій голос – на 35 мільйонів доларів «за все»!

Кілька частин свого «зіркового» тіла одночасно страхувала свого часу й легендарна Тіна Тернер – вона оцінила свої груди в 780 тисяч доларів, а ноги – в 3,2 мільйона доларів.

Водночас Дженніфер Лопес вирішила, що найцінніша частина тіла в неї – сідниці, які й застрахувала на 1 мільйон доларів.
Інша річ середній середній палець лівої руки гітариста групи «Роллінг Стоунз» Кіта Річардса: в разі його травмування страховики мають заплатити 1,6 мільйона доларів!

А ось Джон Гаррісон та Джим Сіммонс вирішили застрахувати свої язики. Щоправда, причини для цього в них були різними. Так, якщо для одного з засновників групи Kiss Джима Сіммонса його довгий язик – просто предмет особливої гордості, то для професійного дегустатора морозива Джона Гаррісона – це робочий інструмент! Втім, незважаючи на різні «функції» обидва язика свого часу було застраховано на однакову суму – 1 мільйон доларів.

В свою чергу, робочий інструмент іншого дегустатора Іллі Горта з Голландії «коштує» ще дорожче – 5 мільйонів доларів. Саме таку суму відшкодують дегустаторові вина в разі, якщо його ніс втратить високу чутливість до запахів.

На думку американських акторок Джулії Робертс та Америки Феррери, їх головна «фішка» – білосніжна посмішка. Тож саме свої посмішки вони й вирішили застрахувати – на 30 млн доларів та 10 мільйонів доларів відповідно.

Дещо здивувала досвідчених страховиків співачка Бейонсе: попри те, що з нею досить часто трапляються різні ситуації, небезпечні травмуванням, вона виявила бажання застрахувати… своє волосся. Щоправда, на досить невеличку порівняно з іншими «зірками» сума – лише на 10 тисяч доларів.

Водночас відомий актор Деніел Крейг, що відзначився роллю Джеймса Бонда, вирішив не розмінюватися на дрібниці та застрахувати все тіло. За словами актора, на зйомках він часто сам виконує надскладні трюки, не вдаючись до допомоги каскадерів чи, бодай, дублерів, тож для нього страхування тіла – просто необхідність! Отже, зважаючи на це, Крейг оформив договір страхування на випадок травмування на суму 9,5 мільйона доларів!

А ось рок-музикант Род Стюард заробляє не тілом, а голосом, який у нього насправді особливий - з характерною хрипотою. Так ось, якщо ця хрипота раптом зникне, страховики будуть вимушені відшкодувати музиканту 6 мільйонів доларів!

Не відстають від західних колег й українські представники шоу-бізнесу. Так, наприклад, метр вітчизняної естради Павло Зібров нещодавно застрахував … вуса, які вважає своєю візитівкою та навіть брендом! Тож якщо раптом вуса співака постраждають, страхова компанія муситиме йому сплатити 1 мільйон гривень відшкодування.

В свою чергу, молодий співак Святослав LOOKINICH вважає, що його візитівка – все ж таки голос, тож першим на українській сцені застрахував свій голос.

Тож, як бачимо, «зірки» все частіше усвідомлюють, що саме договір страхування є запорукою благополуччя та впевненості в майбутньому. І не має значення, чи страхуєте ви свій голос чи авто, посмішку чи здоров’я, тіло чи майно – головне, пам’ятайте: договір страхування – чи то «автоцивілка», чи то КАСКО, чи то поліс туристичного страхування – мають бути лише від надійного страховика. Такого, якому можна насправді довірити своє благополуччя!