До уваги автовласників: небезпечні помилки, що скорочують життя вашому авто

До уваги автовласників: небезпечні помилки, що скорочують життя вашому авто

Ви – досвідчений автомобіліст й знаєте про свого залізного коня все? Ви дбаєте про належний технічний стан вашої автівки та точно пам’ятаєте, коли закінчується термін дії вашого договору страхування? Тоді наші поради – не для вас. А для всіх інших автовласників нагадаємо шість простих правил, дотримання яких є запорукою того, що ваша машина служитиме довго і всі можливі негаразди, що іноді трапляються на дорозі, обійдуть вас стороною.

  • Вважаєте, що прогрівати мотор слід лише взимку? Зовсім ні! Експерти запевняють: ПРОГРІВАТИ ДВИГУН впродовж 2-3 хвилин до робочої температури слід в будь-яку пору року. Лише тоді він служитиме вам довго.
  • Забуваєте РЕГУЛЯРНО МІНЯТИ МАСЛО в коробці передач? Тоді будьте готові до проблем! Адже лише систематична заміна мастила (хоча б раз на 4-5 років) дозволить прибрати нагар та служитиме «довголіттю» автівки. 
  • З такою ж періодичністю слід МІНЯТИ Й ОХОЛОДЖУЮЧІ РІДИНИ: все має свій строк придатності – й антифриз чи тосол не є виключенням. 
  • Ще частіше – раз на 2-3 місяці – варто ПЕРЕВІРЯТИ АМОРТИЗАЦІЙНУ СИСТЕМУ, яка напряму впливає на безпеку на дорозі.
  • Нехтувати перевіркою ТИСКУ В ШИНАХ – просто небезпечно. Тож не забуваймо вимірювати його хоча б раз на місяць!
  • Заздалегідь дбайте про СТРАХОВИЙ ЗАХИСТ. Пам’ятайте: яким відмінним водієм ви не були, як би не дбали про «довголіття» своєї автівки, на жаль, не все на дорозі залежить від вас! І ніхто не може вам гарантувати, що одного разу ваше авто не потрапить в ДТП – нехай й з не вашої провини! А значить, варто заздалегідь подбати про належний страховий захист свого авто й убезпечити себе на випадок будь-яких негараздів на дорозі. Ну а куди звертатися за договором страхування, ви й самі знаєте, чи не так?