093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Авто твоєї мрії: що таке «ідеальна автівка» та як її обрати?

Як ви уявляєте собі ідеальне авто? Хтось скаже, що найголовніше, щоб автомобіль був надійним, хтось зробить акцент на його місткості, для когось важливіше за все, аби машинка була «гарнюнею», дехто зауважить, що наріжним каменем при виборі авто є його економічність. При цьому дехто, відповідаючи на це питання, керується власним досвідом та своїми уподобаннями, дехто – орієнтується на думку знайомих, хтось – активно читає відгуки автовласників на профільних форумах, а дехто – вивчає різноманітні рейтинги досвідчених автоекспертів.

Втім, ми точно знаємо відповідь на це, безперечно, непросте питання, але про це згодом. А поки що спробуємо зазирнути в ті самі рейтинги від експертів та аналітиків автомобільного ринку, що за підсумками 2018 року оприлюднили свої оцінки тим чи іншим автівкам за різними, вкрай важливими для автовласників показниками.

рейтинг авто

Наприклад, нещодавно в пресі з’явилися результати дослідження, метою якого було визначити автомобіль, що доставляє своєму власникові найменше проблем в експлуатації, тобто не потребує частого ремонту. Отже, найнадійнішим в цьому сенсі виявився «бюджетник» Hyundai Solaris. Дещо поступилися лідерові цього рейтингу Toyota Corolla, яка посіла друге місце у вказаному рейтингу, Honda CR-V, яка стала третьою, а також Toyota Camry та Hyundai Elantra, які замкнули «п’ятірку» найбезпроблемніших автівок.

Водночас, згідно з даними іншого дослідження, оптимальним авто для середньостатистичного жителя України (який має дітей, домашніх тварин та надає перевагу активному відпочинку) було визнано Volkswagen Passat Alltrack. Крім того, в ТОП-3 вказаного рейтингу увійшли Volkswagen Tiguan і Skoda Octavia. Саме це автівки отримали найвищі оцінки експертів за таким показниками, як доступність, велика місткість, безпека, просторість салону, наявність фаркопа для причепа, повний привід, достатній кліренс, невеликі габарити автомобіля, наявність різноманітних цікавих функцій та опцій.

Звісно, що вкрай важливим показником для автовласників є й економічність авто. Власне, тут експерти вирішили «піти від протилежного», тож оприлюднили своєрідний «антирейтинг» авто, що славляться своїм «апетитом». Отже, справжніми «ненажерами» виявилися, звісно, позашляховики, серед яких лідерство в цьому сенсі утримує «гелік» Mercedes-Benz G65 AMG, за яким слідують Infiniti QX80, Lexus LX570 та Chevrolet Tahoe. А замикає цю «п’ятірку» Toyota Land Cruiser 200.

Тож спробуємо резюмувати! Яке ж авто можна вважати ідеальним? Адже, як свідчать ті ж рейтинги, в різних номінаціях й «переможці» різні, то що має бути головним критерієм для визнання автівки ідеальною? Відповімо: ідеальний автомобіль – автомобіль застрахований! Бо, повірте, якими б перевагами не відрізнялось ваше авто чи, навпаки, які б недоліки не мало – все це відійде для вас на другий план, аж раптом ваш «залізний кінь» потрапить в ДТП та потребуватиме дорогого ремонту! Погодьтесь, в цей момент єдина думка: де взяти гроші, аби відновити своє авто, щоб воно знову стало ідеальним та, звісно, виконувало свої безпосередні функції? Отож, робіть висновки та приймайте зважені рішення, не забуваючи у гонитві за мрією насправді важливі речі! І пам’ятайте: ідеальним може бути лише той автомобіль, про який насправді дбають.