Керівництво компанії

Керівництво компанії СГ ТАС є високопрофесійною командою, яка має багаторічний досвід у сфері страхування. Їх досягнення у галузі відзначені низкою престижних премій і нагород. Керівники компанії володіють глибокими знаннями ринку, стратегічним мисленням та інноваційним підходом до бізнесу. Це управлінці, які прагнуть створювати цінності для клієнтів, партнерів та співробітників компанії, дотримуючись високих стандартів корпоративної етики та соціальної відповідальності.

Керівництво компанії
Павло Царук
Голова Правління
Павло Царук
Павло Царук
Голова Правління

Більше третини свого життя Павло Царук присвятив компаніям, без яких сьогодні важко уявити Групу «ТАС». Свою кар’єру у Групі він розпочав ще в 2000 році в проектній команді зі створення Страхової Компанії «ТАС». За час роботи у компанії Павло пройшов усі сходинки кар’єри від першого співробітника до Голови Правління компанії. Завдяки новаторським рішенням та управлінським талантам Павла маленька компанія поступово перетворилась з новачка на потужного гравця ринку, і врешті решт міцно зайняла позиції національного лідера зі страхування життя. За час своєї тривалої роботи в Страховій Компанії «ТАС» Павло Царук брав участь у створенні практично усіх ключових підрозділів: він відповідав за написання правил страхування та розробку продуктів, запускав перестрахування та андерайтинг, очолював маркетинг, курував роботу з посередниками і навіть в різні роки очолював страхових посередників, які входили до Фінансової Групи «ТАС». Але особливою гордістю Павла є проект створення власної агентської мережі, який він реалізував уже в якості Голови Правління СК «ТАС». Секрет успіху Павла Царука полягає в тому, що всього в житті він досягнув своїми силами. Не чекав подарунків долі, а наполегливо йшов до мети. Все, чим сьогодні може пишатися Павло Вікторович, є результатом його працьовитості та цілеспрямованості. Наполегливість та активна життєва позиція – мабуть, найсильніші якості Павла Царука. Вони супроводжують його зі шкільної лави до нинішньої посади Голови Правління одного з лідерів страхового ринку. Досягнення Павла Царука відзначили і колеги по ринку. Протягом трьох років поспіль (з 2006 по 2008) його визнавали найкращим топ-менеджером ринку страхування життя за версією рейтингу «Інвестгазети» – «Топ-100, кращі топ-менеджери України». Крім того, в 2006 та 2007 роках Павло був фіналістом конкурсу «Підприємець року» Ernst and Young. В 2015 році був номінантом на звання «Людина року у галузі страхування». В лютому 2012 року рішенням Наглядової Ради Страхової Групи «ТАС» Павла Царука було призначено Головою Правління компанії. «Очолювати компанію такого рівня – для мене велика честь, – говорить Павло Царук. – І я докладу максимум зусиль та застосую увесь свій професійний досвід, щоб разом із згуртованою командою однодумців надати компанії подальшого імпульсу для розвитку та вивести СГ «ТАС» на провідні місця як за фінансовими показниками, так і за рівнем обслуговування клієнтів». Щодо особистого життя, Павло Царук має надійний сімейний тил. Він одружений, виховує двох доньок. Спілкуванню з родиною намагається присвятити максимум свого вільного часу. Підтримувати життєвий тонус та хорошу фізичну форму Павлові допомагають захоплення: подорожі, автомобіль, гірські лижі та рибалка.

Ірина Кульгінська
заступник Голови Правління

У Страховій Групі «ТАС» Ірина Кульгінська керує фінансовою та бухгалтерською діяльністю компанії. Ірина Кульгінська отримала ступінь МВА в словенській школі IEDC-Bled of Management. Досвіду в страхуванні Ірина Кульгінська почала набувати в Павлоградському філіалі УАСК АСКА. В 2002 році вона прийшла працювати в Страхову групу «ТАС» на посаду головного бухгалтера Павлоградського філіалу. Наступною сходинкою кар’єри Ірини стала робота в контрольно-ревізійному управлінні Компанії. У 2006 році керівництво Страхової Групи «ТАС» запропонувало Ірині Кульгінській перейти до Бухгалтерії Головного офісу. А після семи років успішної роботи, у 2009 році Ірина очолила цей підрозділ. В квітні 2012 року Ірина Кульгінська була призначена заступником Голови Правління з фінансових питань. У сферу її відповідальності входить бухгалтерський облік, бюджетування, управління персоналом та службою підтримки та інші аспекти забезпечення фінансової діяльності компанії.

Ірина Кульгінська
заступник Голови Правління
Ірина Кульгінська
Олександр Подоляк
заступник Голови Правління
Олександр Подоляк
Олександр Подоляк
заступник Голови Правління

Олександр Подоляк закінчив Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю фінанси в 2005 році. Відліком початку кар’єри можна вважати дату - 25.01.2005р., саме тоді він розпочав роботу в ВАТ «Банк «Демарк», у відділі внутрішньобанківських операцій та звітності. Наприкінці цього ж року йому було запропоновано посаду керівника Центру персонального обслуговування в м. Чернігів ЗАТ КБ «ПриватБанк», згодом він отримав підвищення та переїхав до м. Києва, вже на посаду Регіонального директора бізнесу персонального обслуговування клієнтів. З 2007 року Олександр працював начальником відділу продажів ТОВ «Плюс Вибір» - це був пошук нових шляхів для самореалізації і перші кроки на страховому ринку України. Більше шести років, починаючи з 2009р., Олександр Подоляк пропрацював в ПрАТ «СК «ПРОВІДНА», де пройшов шлях від начальника відділу продажів корпоративним клієнтам до Заступника Голови Правління з корпоративних продажів. З весни 2015р. О.Подоляк займає позицію Заступника Голови Правління в Страховій Групі «ТАС». Він несе відповідальність за підтримку та розвиток корпоративних продажів в компанії. Сімейний стан: одружений Серед особистих захоплень: музика, книги, спорт і автомобілі.

Ольга Тітко
заступник Голови правління

Ольга Тітко розпочала свій шлях у страхуванні ще під час навчання у Львівському національному університеті ім. І. Франка та Львівському фінансово-економічному інституті, які закінчила у 2006 році. Примітно, що здобуття вищої освіти Ольга вдало поєднувала з навчанням у Школі страхового агента, організованої у Західній регіональній дирекції СГ «ТАС». Галузь страхування виявилася настільки цікавою та привабливою для Ольги, що після закінчення навчання саме з цією діяльністю вона і вирішила пов’язати своє майбутнє. До 2012-го року пані Тітко працювала в страховій компанії «Універсальна», де обіймала посаду головного менеджера Департаменту андеррайтингу та методології , відповідаючи за особисті види страхування. У червні 2012 року Ольга Тітко розпочала свою роботу у Страховій групі «ТАС» на посаді начальника управління особистого страхування. Серед основних завдань, які стояли перед новопризначеним керівником, варто відзначити зменшення рівня збитковості з добровільного медичного страхування, налагодження процесів обслуговування договорів ДМС, розробка методологічної бази. І вона з цими завданнями успішно впоралася! Тож у травні 2017 року Ольгу було призначено на посаду директора зі страхової діяльності Департаменту андеррайтингу СГ «ТАС». З січня 2021 року Ольга Тітко займає посаду заступника Голови правління СГ «ТАС», на якій опікується питаннями, пов’язаними з розробкою нових страхових продуктів, що максимально відповідатимуть очікуванням клієнтів, оптимізацією роботи медичного асистансу та забезпеченням якісної андерайтингової підтримки процесів продаж страхових продуктів. Поза роботою, Ольга – пристрасний мандрівник, захоплюється читанням та гірськолижним спортом. Виховує двох дітей.

Ольга Тітко
заступник Голови правління
Ольга Тітко
Юрій Бажан
заступник Голови правління
Юрій Бажан
Юрій Бажан
заступник Голови правління

Юрій Бажан розпочав свою кар’єру в галузі страхування та роботу у Страховій групі «ТАС» ще у 2003 році – зі студентської практики та бажання підзаробити на літніх канікулах. Втім, практика згодом переросла у 17 років роботи в СГ «ТАС». Професійний спортсмен, вищу освіту Юрій здобув у  Донецькому державному інституті здоров’я, фізичного виховання та спорту України, а також в Українській комерційній школі при Фонді державного майна України. За 16 років, що минули після закінчення інституту, Юрій пройшов шлях від спеціаліста з відшкодування збитків Донецької філії СГ «ТАС» до директора Департаменту з врегулювання страхових збитків компанії. Саме за керівництва Юрія Бажана процес врегулювання збитків в СГ «ТАС» вийшов на кардинально новий рівень, а СГ «ТАС» посіла чільне місце серед лідерів страхового ринку України за показниками якості та оперативності врегулювання страхових випадків. З січня 2021 року Юрій Бажан обіймає посаду заступника Голови правління СГ «ТАС», на якій він відповідає за вдосконалення процесів врегулювання збитків, розробку та впровадження доступних сервісів для дистанційного врегулювання страхових подій та впровадження інноваційних процедур онлайн-врегулювання тощо. Одружений, виховує сина.