093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Керівництво компанії

Павло Царук, Голова Правління


Павло Царук, Голова Правління СГ "ТАС"   Дорогу здолає лише той, хто йде.* (* Сенека)

Більше третини свого життя Павло Царук присвятив компаніям, без яких сьогодні важко уявити Групу «ТАС». Свою кар’єру у Групі він розпочав ще в 2000 році в проектній команді зі створення Страхової Компанії «ТАС». За час роботи у компанії Павло пройшов усі сходинки кар’єри від першого співробітника до Голови Правління компанії. Завдяки новаторським рішенням та управлінським талантам Павла маленька компанія поступово перетворилась з новачка на потужного гравця ринку, і врешті решт міцно зайняла позиції національного лідера зі страхування життя.

За час своєї тривалої роботи в Страховій Компанії «ТАС» Павло Царук брав участь у створенні практично усіх ключових підрозділів: він відповідав за написання правил страхування та розробку продуктів, запускав перестрахування та андерайтинг, очолював маркетинг, курував роботу з посередниками і навіть в різні роки очолював страхових посередників, які входили до Фінансової Групи «ТАС». Але особливою гордістю Павла є проект створення власної агентської мережі, який він реалізував уже в якості Голови Правління СК «ТАС».

Секрет успіху Павла Царука полягає в тому, що всього в житті він досягнув своїми силами. Не чекав подарунків долі, а наполегливо йшов до мети. Все, чим сьогодні може пишатися Павло Вікторович, є результатом його працьовитості та цілеспрямованості.

Наполегливість та активна життєва позиція – мабуть, найсильніші якості Павла Царука. Вони супроводжують його зі шкільної лави до нинішньої посади Голови Правління одного з лідерів страхового ринку.

Досягнення Павла Царука відзначили і колеги по ринку. Протягом трьох років поспіль (з 2006 по 2008) його визнавали найкращим топ-менеджером ринку страхування життя за версією рейтингу «Інвестгазети» – «Топ-100, кращі топ-менеджери України». Крім того, в 2006 та 2007 роках Павло був фіналістом конкурсу «Підприємець року» Ernst and Young. В 2015 році був номінантом на звання «Людина року у галузі страхування».

В лютому 2012 року рішенням Наглядової Ради Страхової Групи «ТАС» Павла Царука було призначено Головою Правління компанії. «Очолювати компанію такого рівня – для мене велика честь, – говорить Павло Царук. – І я докладу максимум зусиль та застосую увесь свій професійний досвід, щоб разом із згуртованою командою однодумців надати компанії подальшого імпульсу для розвитку та вивести СГ «ТАС» на провідні місця як за фінансовими показниками, так і за рівнем обслуговування клієнтів».

Щодо особистого життя, Павло Царук має надійний сімейний тил. Він одружений, виховує двох доньок. Спілкуванню з родиною намагається присвятити максимум свого вільного часу. Підтримувати життєвий тонус та хорошу фізичну форму Павлові допомагають захоплення: подорожі, автомобіль, гірські лижі та рибалка.Павло Фурсевич, заступник Голови ПравлінняПавло Фурсевич, заступник Голови Правління СГ "ТАС"  Сонце знову зійде, воно завжди так вчиняє* (*Лі Якокка)

Павло Фурсевич за першою освітою - фізик, закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка. Друга - менеджмент, економіка і підприємництво - отримав на базі Державної Академії керівних кадрів освіти. Стаж роботи в страхуванні близько 20 років. Починав роботу страховим агентом, був ініціатором і засновником Асоціації страхових посередників України. У період з 1995 по 1998 рр. працював в «Українській перестрахувальної компанії». З 1998 р. по 2003 р. обіймав посаду віце – президента і члена правління в СК «Скайд-Вест» (PZU Україна).

З 2003 по 2007 рр. Павло Фурсевич був головою правління ЗАТ «ПРОСТО - страхування». Неодноразово отримував нагороди: «Кращий керівник страхового ринку» і «Кращий топ-менеджер України».

З 2007р. був представником групи ERGO на Україну.

Працював на керівних посадах в СК «Здорово» та СК «Провідна».

У липні 2013 року Павло Фурсевич приступив до обов'язків заступника Голови Правління страхової групи «ТАС». В Компанії Павло Фурсевич відповідає за роздрібні продажі та філіальну та агентську мережу, андерайтинг та перестрахування СГ «ТАС».

Сімейний стан: одружений, виховує доньку.

Серед особистих захоплень Павла: плавання, книги, пошук і реалізація креативних ідей, написання віршів і пісень.Ірина Кульгінська, заступник Голови Правління


Ірина Кульгінська, заступник Голови Правління СГ "ТАС"

У Страховій Групі «ТАС» Ірина Кульгінська керує фінансовою та бухгалтерською діяльністю компанії. Ірина Кульгінська отримала ступінь МВА в словенській школі IEDC-Bled of Management.

Досвіду в страхуванні Ірина Кульгінська почала набувати в Павлоградському філіалі УАСК АСКА. В 2002 році вона прийшла працювати в Страхову групу «ТАС» на посаду головного бухгалтера Павлоградського філіалу.

Наступною сходинкою кар’єри Ірини стала робота в контрольно-ревізійному управлінні Компанії. У 2006 році керівництво Страхової Групи «ТАС» запропонувало Ірині Кульгінській перейти до Бухгалтерії Головного офісу. А після семи років успішної роботи, у 2009 році Ірина очолила цей підрозділ.

В квітні 2012 року Ірина Кульгінська була призначена заступником Голови Правління з фінансових питань. У сферу її відповідальності входить бухгалтерський облік, бюджетування, управління персоналом та службою підтримки та інші аспекти забезпечення фінансової діяльності компанії.Олександр Подоляк, Заступник Голови Правління Правління СГ «ТАС»


Олександр Подоляк, Заступник Голови Правління Правління СГ «ТАС» "Роби, що повинен, - і будь, що буде" (с) Марк Аурелій

Олександр Подоляк закінчив Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю фінанси в 2005 році.

Відліком початку кар’єри можна вважати дату - 25.01.2005р., саме тоді він розпочав роботу в ВАТ «Банк «Демарк», у відділі внутрішньобанківських операцій та звітності. Наприкінці цього ж року йому було запропоновано посаду керівника Центру персонального обслуговування в м. Чернігів ЗАТ КБ «ПриватБанк», згодом він отримав підвищення та переїхав до м. Києва, вже на посаду Регіонального директора бізнесу персонального обслуговування клієнтів.

З 2007 року Олександр працював начальником відділу продажів ТОВ «Плюс Вибір» - це був пошук нових шляхів для самореалізації і перші кроки на страховому ринку України.

Більше шести років, починаючи з 2009р., Олександр Подоляк пропрацював в ПрАТ «СК «ПРОВІДНА», де пройшов шлях від начальника відділу продажів корпоративним клієнтам до Заступника Голови Правління з корпоративних продажів.

З весни 2015р. О.Подоляк займає позицію Заступника Голови Правління в Страховій Групі «ТАС». Він несе відповідальність за підтримку та розвиток корпоративних продажів в компанії.

Сімейний стан: одружений
Серед особистих захоплень: музика, книги, спорт і автомобілі.