Страхова група "ТАС" виплатила в липні майже 12 млн. грн. за договорами автострахування

Страхова група "ТАС" виплатила в липні майже 12 млн. грн. за договорами автострахування

Страхова група "ТАС" підбила підсумки страхових виплат у липні 2016 року. Тільки за договорами автострахування клієнтам компанії було компенсовано 11 843 062 грн. При цьому на виплати за договорами КАСКО припадає 6 325 189 грн., а за полісами ОСЦПВ - 5 517 873 грн.

За попередній місяць СГ "ТАС" врегулювала низку великих страхових подій за договорами страхування КАСКО. Лише за 5 епізодами було виплачено в сукупності 3 097 356 грн.

Найбільшу суму було виплачено юридичній особі за договором КАСКО вантажного автомобіля DAF. Водій вантажівки не впорався з керуванням і перекинувся, збиток оцінили в 1 000 000 грн. Подія сталася в Житомирській області.

Ще один страховий випадок за участю автомобіля DAF стався в Хмельницькій області. Внаслідок зіткнення з іншим транспортним засобом вантажівка зазнала суттєвих пошкоджень. В рамках страхового договору КАСКО СГ "ТАС" виплатила страхове відшкодування в розмірі 953 827 грн.

Також в липні було здійснено виплату страхової суми власникові автомобіля Jeep Grand Cherokee, який було повністю знищено в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом. Сума виплати склала 738 000 грн. Місце страхової події - Дніпропетровська область.

Водій вантажного автомобіля SCANIA не впорався з керуванням, внаслідок чого зіткнувся з автомобілем ГАЗ. Велика ДТП сталася в Києві. Завдяки наявності договору страхування КАСКО від СГ "ТАС" власник автомобіля отримав виплату в розмірі 215 529 грн.

Схожий епізод стався в Запорізькій області. DAF, що втратив керування, перекинувся, випадок було кваліфіковано як ДТП, а страхувальник - фізична особа - отримав страхову виплату в розмірі 190 000 грн.

СГ "ТАС" пропонує широку лінійку страхових програм КАСКО, серед яких однією з найбільш затребуваних є "ЄВРОКАСКО 5 зірок". Програма пропонує на вибір клієнта 5 пакетів страхування авто, і автовласник на власний розсуд може обрати ті ризики, від яких він хоче захистити своє авто (повне знищення, викрадення, пошкодження з різних причин, дії третіх осіб тощо), а також обрати суму, яку він готовий за це платити.