Близько 771 тис. грн. виплатила СГ "ТАС" за чотирма договорами КАСКО

Близько 771 тис. грн. виплатила СГ "ТАС" за чотирма договорами КАСКО

Загальна сума виплат лише за чотирма договорами страхування наземного транспорту КАСКО, здійснених Страховою групою "ТАС" в липні, склала 770941,66 грн.

Так, понад 415 тис. грн. було виплачено за пошкоджений в результаті наїзду на перешкоду автомобіль Dodge. Аварія сталася в Дніпропетровську.

Своєю чергою, страхова виплата за пошкоджену на Вінниччині за аналогічних обставин вантажівку DAF становила понад 125 тис. грн.

Внаслідок наїзду на перешкоду у Львові постраждала й застрахована в СГ "ТАС" Mazda. Згідно з висновками експертів відновлювальний ремонт автомобіля обійдеться в суму понад 124 тис. грн., яку й виплатила СГ "ТАС" , виконуючи свої зобов'язання перед клієнтом.

Водночас за пошкоджений внаслідок зіткнення з іншим транспортним засобом автомобіль Subaru Страхова група "ТАС" виплатила його власникові - компанії з Черкас - відшкодування в розмірі 106,5 тис. грн.

Нагадаємо, загальний обсяг страхових виплат, здійснених СГ "ТАС" протягом І півріччя, сягнув позначки 101,66 млн. грн., що на 13,88% перевищує показники за аналогічний період минулого року. При цьому на договори КАСКО припало 23,3% всіх виплат - 23,71 млн. грн.