Акція для клієнтів «Антиінфляційна автоцивілка від СГ «ТАС»

Акція для клієнтів «Антиінфляційна автоцивілка від СГ «ТАС»

Отримайте 50 000 грн. додаткової відповідальності до полісу ОСЦПВ з програмою страхування «Повний автозахист» (пакет «Сервісний») за ціною 25 грн.

1 липня в мережі СГ «ТАС» стартував новий етап акції «Антиінфляційна автоцивілка від СГ «ТАС», в рамках якої кожен клієнт компанії на додаток до полісу ОСЦПВ має можливість придбати договір страхування «Повний автозахист» пакет «Сервісний» за спеціальною ціною - 25 грн., а при покупці пакету «Стандартний» або «Легкий» - пакет «Сервісний» надається в подарунок!

Програма страхування «Повний автозахист» є доповненням до полісу «автоцивілки» для водіїв, які бажають забезпечити собі і своєму автомобілю комплексний захист від непередбачених ситуацій в дорозі. На вибір клієнта пропонується 3 пакети, де автовласник може застрахувати свій автомобіль на випадок ДТП зі своєї вини чи з вини іншого водія, своє життя і здоров'я, а також відповідальність перед третіми особами в разі завдання шкоди їх майну на суму до 250 000 грн.

Пакет «Сервісний» дає страхувальникові ряд додаткових переваг. Сюди входить програма «Автоцивілка Плюс» - розширений захист відповідальності клієнта перед третіми особами із страховим лімітом 50 000 грн. Крім того, в рамках пакету «Сервісний» клієнту надається додатковий асистанс - цілодобова організація допомоги з технічних, юридичних та медичних питань.

Купуючи пакет «Легкий» або «Стандартний» програми «Повний автозахист», водій по суті отримує КАСКО за ціною «автоцивілки».

Взяти участь в акції можна навіть після оформлення полісу «автоцивілки», але не пізніше ніж через 14 днів. Акція діє з 1 липня по 30 вересня 2016 року по всій мережі СГ «ТАС».

Подробиці акції: http://tas-insurance.com.ua/ru/for-you/special-offers/usloviya-provedeniya-akcii-dlya-klientov-antiinflyacionnaya-avto/