СГ "ТАС" запустила программу "ТАС-АВТОГРАЖДАНКА ПЛЮС".

СГ "ТАС" запустила программу "ТАС-АВТОГРАЖДАНКА ПЛЮС".

Страхова Група "ТАС" запустила програму "ТАС-АВТОГРАЖДАНКА ПЛЮС".

Страхова Група "ТАС" випустила на ринок нову програму добровільного страхування відповідальності автовласників - "ТАС-АВТОГромадянка ПЛЮС". За договором страхуються майнові інтереси клієнта (фізичної особи), пов'язані з відшкодуванням шкоди, заподіяної ним майну третьої особи (фізичної або юридичної) під час експлуатації застрахованого транспортного засобу.

Договір страхування укладається по відношенню до легкового авто, що використовується для особистих потреб і не експлуатується в комерційних цілях (у т.ч. в режимі таксі). Страховому відшкодуванню підлягає лише шкода, заподіяна майну потерпілих третіх осіб. Договір діє на території України та укладається на один рік без письмової заяви страхувальника.

Страхова сума - фіксована, визначена в договорі, встановлюється за вибором клієнта (від 25 000 грн до 150 000 грн.). Страхова сума на одну потерпілу третю особу встановлюється пропорційно кількості потерпілих третіх осіб за одним страховим випадком від страхової суми.

Страхові тарифи - уніфіковані, залежать виключно від обраного варіанту розміру страхової суми. Франшиза - нульова. Вартість поліса - фіксована (від 90 грн до 255 грн.) і залежить тільки від обраного варіанту розміру страхової суми.

"ТАС-АВТОГРАЖДАНКА ПЛЮС" - це "додатковий ліміт" до річного поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласника (ОСЦПВ) для відшкодування збитків майну третьої особи, - каже Голова Правління СГ "ТАС" Дмитро Грицута. - Досить часто шкода, завдана іншому автомобілю в результаті ДТП, не покривається лімітом поліса "автоцивілки". Таким чином, наявність додаткового страхового захисту зміцнює фінансову безпеку водіїв і додає їм впевненості".