СГ «ТАС» підтвердила провідні позиції на ринку автострахування

СГ «ТАС» підтвердила провідні позиції на ринку автострахування

Авторитетний журнал «Бізнес» оприлюднив дані свого традиційного дослідження ринку фінансових послуг України за підсумками І півріччя 2017 року «Фінансовий Оскар». В рамках проекту були оголошені компанії та установи, що на сьогодні утримують безперечне лідерство на фінансовому ринку.

Гідне місце серед найкращих з кращих в галузі страхування традиційно посіла й Страхова група «ТАС». Так, в рейтингу провідних автостраховиків країни компанія посіла третю сходинку, набравши 6,7 бали та мінімізувавши відрив від страховика, що посів друге місце.

Зауважимо, що, окрім рейтингу найкращих автостраховиків країни, Страхова група «ТАС» здобула високі оцінки як один з лідерів в сфері корпоративного страхування, посівши 6 позицію у відповідній рейтинговій таблиці.

Нагадаємо, за умовами рейтингування переможці в номінаціях визначаються в два етапи. На першому з них експерти на підставі фінансових показників компаній складають відповідний short-list, а на другому діяльність фінансових установ оцінює компетентне журі, яке в своїх оцінках керується не лише «голими» цифрами, але й власними враженнями від роботи страховиків.