093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

СГ «ТАС» отримала «Фінансовий Оскар» одразу в декількох номінаціях

Авторитетне видання «Бізнес» оприлюднило результати свого традиційного рейтингу фінансових установ України «Фінансовий Оскар», назвавши найкращих представників банківського, страхового та інвестиційних ринків за підсумками 2017 року.

Финансовый и страховой рейтинг

Нагадаємо, за умовами рейтингування переможці в номінаціях визначались в два етапи. На першому етапі на підставі фінансових показників компаній та їх динаміки складався відповідний short-list. На другому етапі фінансові установи оцінювали незалежні експерти – читачі видання, серед яких, до речі, переважають спеціалісти, компетентні у фінансовій сфері. Тож в основі їх висновків лежали, насамперед, не миттєві враження від роботи тієї чи іншої установи, а комплексна неупереджена оцінка її діяльності. Голосування було відкритим та проводилось на сайті журналу. Й саме кількість голосів читачів стала основою для визначення місця в рейтингу всіх номінантів.

Отже, як свідчать дані рейтингу, Страхова група «ТАС» продовжує зміцнювати свої позиції на ринку. Зокрема, СГ «ТАС», єдина зі страхових компаній з виключно національним капіталом, увійшла до «трійки» найпрофесійніших страховиків України.

Крім того, СГ «ТАС» підтвердила свої провідні позиції на ринку автострахування країни, посівши друге місце у відповідній рейтинговій таблиці.

В свою чергу, почесне третє місце Страхова група «ТАС» посіла в рейтингу «Корпоративна безпека», куди увійшли страховики, що досягли успіхів в сфері страхування корпоративних клієнтів.

І четверту сходинку компанія посіла в рейтингу «Виплата року» - за досягнення в сфері врегулювання страхових збитків.
Коментуючи представникам ЗМІ таке високе визнання СГ «ТАС» як одного з безперечних лідерів страхового ринку України, Голова правління компанії Павло Царук зазначив: «Рецепт успіху від Страхової групи «ТАС» досить простий – інвестувати в продавця та надавати клієнтові саме той захист, якого він потребує. Ми робимо акцент на навчанні продавця грамотній комунікації з клієнтами, коли на чільне місце ставляться реальні потреби людини. Ми пропонуємо клієнтові продукти, які, з одного боку, максимально зрозумілі для нього, а з іншого – дозволяють захистити його від усіх можливих проблем, пов‘язаних з володінням житлом, керуванням автомобілем тощо. Ми хочемо максимально полегшити життя своєму клієнту і, спілкуючись з ним, виступаємо не в ролі продавця, а скоріше – в ролі фінансового консультанта, порадника, експерта, якому довіряють. І це кардинально відрізняє СГ «ТАС» від інших. Наш клієнт насправді захищений – і він цінує це. Й саме тому кількість людей, які довіряють свій захист нам, стрімко зростає.

Втім, зупинятися на досягнутому ми не збираємось, а отже, ставимо перед собою нові плани та крок за кроком йдемо до їх досягнення. І ми їх обов‘язково втілимо в життя!»

З повним текстом інтерв‘ю Павла Царука журналу «Бізнес» можна ознайомитися на сайті видання або на сайті СГ «ТАС» за посиланням: https://sgtas.com.ua/ua/publications/bez-mrii-zhiti-ne-mozhna/