СГ "ТАС" Страховий партнер "Буймерівка-трофі"

СГ "ТАС" Страховий партнер "Буймерівка-трофі"

З 1 по 3 листопада цього року страхова група "ТАС" виступила офіційним страховим партнером спортивного національного змагання на позашляховиках "Буймерівка-трофі 2013", що відбувалося в Охтирці (Сумська область) та було організовано Харківським "Офф-роад клубом".

СГ "ТАС" застрахувало всіх учасників змагання від нещасного випадку, всі водії проходили маршрути на серійних позашляхових автомобілях і спеціальних автомобілях підвищеної прохідності, квадроциклах. Незважаючи на дуже насичений календарний план позашляхових змагань, на старт вийшло 34 екіпажі, з дев'яти областей України та Російської Федерації.

Представники страхової групи "ТАС" відзначили спеціальними призами переможців у наступних номінаціях: "Рука допомоги", "За стійкість у бою", "Приз глядацьких симпатій".

"Подібні спортивні заходи, що поєднують у собі автоспорт та дозвілля на природі - є одними з найпопулярніших у світі та формують позитивний імідж регіону проведення, та країни загалом, - прокоментував заступник Голови правління СГ "ТАС" Павло Фурсевич. Наша Компанія підтримує спортивні акції, оскільки це відповідає принципам соціальної відповідальності, якими керується страхова група "ТАС" у своїй діяльності. Крім того, підтримка спорту дозволяє Компанії продемонструвати свою націленість на лідерство і постійний успіх", - додав Павло Фурсевич.

Довідка
Страхова Група "ТАС" - одна з найбільших страхових компаній України, заснована 1998 року, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам понад 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

  • СГ "ТАС" має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій та філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних спеціалістів та понад 3000 страхових агентів.
  • За 9 місяців 2013 року Компанія зібрала 295,1 млн грн страхових премій і виплатила 129,4 млн грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій і виплатила 194,4 млн. гривень страхових відшкодувань.
  • СГ "ТАС" є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБУ). Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.