Контакт-центр СГ "ТАС" перейшов на платформу Cisco

Контакт-центр СГ "ТАС" перейшов на платформу Cisco

У контакт-центрі Страхової Групи "ТАС" компанія Інком впровадила платформу Cisco UCCX, функціональність якої дозволяє поліпшити якість обслуговування клієнтів контакт-центру, а також оптимізувати його внутрішні робочі процеси.

Для клієнтів, які здійснюють повторний дзвінок до контакт-центру протягом 48 годин, нова система запам'ятає не тільки мову, обрану ним для спілкування минулого разу, а й автоматично з'єднає з тим же оператором, з яким він говорив. Таким чином, абоненту не доведеться пояснювати суть своєї проблеми щоразу новому оператору.

У частині оптимізації роботи контакт-центру нова платформа робить маршрутизацію вхідних дзвінків більш гнучкою. Дзвінки розподіляються відповідно до рівня компетенції операторів контакт-центру. Також з'явилася можливість територіального поділу операторів і контролю їхнього робочого часу.

Загалом, тепер у керівника контакт-центру є технічні можливості для моніторингу всіх параметрів контакт-центру та управління його роботою в режимі реального часу.

"Перехід на нову платформу дасть змогу поліпшити доступність нашого контакт-центру для споживачів, що особливо важливо для нас як компанії, що входить до числа лідерів ринку за кількістю клієнтів, - говорить Перший Заступник Голови Правління Страхової Групи "ТАС" Олександр Тимошенко. - Таким чином, ми зробили ще один важливий крок на шляху до європейських стандартів рівня обслуговування. Крім того, нова платформа стане стартовим майданчиком для подальшого розвитку та впровадження нових сервісів для клієнтів Страхової Групи "ТАС".

"Компанія Інком є одним із провідних системних інтеграторів на ринку контакт-центрів в Україні. Ми завжди допомагаємо нашим партнерам забезпечити ефективне обслуговування кожного клієнта шляхом впровадження інноваційних рішень. Для контакт-центру Страхової Групи "ТАС" наші фахівці успішно застосували нову платформу Cisco UCCX, за допомогою якої здійснюється розподіл усіх вхідних дзвінків відповідно до рівня компетенції операторів. Надалі плануємо розвивати сервіси для клієнтів Страхової Групи "ТАС" і впроваджувати нові методи обслуговування клієнтів", - зазначає Олег Скіченко, директор департаменту бізнес-рішень компанії Інком.